Nadpotliwość-sprawdzone sposoby - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 43 z 43 ]

39

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

A kto wykonywał ten zabieg Twojemu mężowi? To coś z zakresu laseroterapii? Mój mężczyzna również męczy się z nadmierną potliwością i myślimy w końcu o tym, aby zdecydować się na wizytę w gabinecie medycyny estetycznej.

Zobacz podobne tematy :

40 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-06-28 16:34:02)

Mojego męża prowadziła lekarka SPAM  - bardzo sympatyczna kobieta, byłam na pierwszej wizycie z moim mężem (aby dodać mu otuchy) i od razu wiedziałam, że znalazł się w dobrych rękach. smile Sam zabieg nie jest z zakresu laseroterapii. Urządzenie, które jest tam wykorzystywane, czyli ThermiRF, działa wykorzystując fale radiowe i wysoką temperaturę. Poprzez odpowiednie podgrzanie następuje blokada gruczołów odpowiedzialnych za wydzielanie się potu. Nie ma żadnych powtórzeń - jeden zabieg i po sprawie. Wiadomo, że nie jest to zupełnie bezbolesne, bo np. pachy to dość wrażliwe miejsce, a więc przy traktowaniu ich wysoką temperatuję może nieco zaboleć, ale warto.

41

Witajcie, Jestem studentką psychologii. W zasadzie od dzieciństwa zmagam się z nadmierną potliwością. Niestety mało skutecznie.
Postanowiłam poświęcić tej dolegliwości moją pracę magisterską. Chciałabym wykazać jak istotne są dla nas konsekwencje i wpływ na nasze życie tej choroby. Mam nadzieję, że wyniki badań zwrócą uwagę lekarzy na powagę naszego schorzenia.
W związku z badaniem szukam osób z Warszawy, które chciałyby mi pomóc i wypełnić kwestionariusze. Niestety muszę je przekazać osobiście, dlatego w grę wchodzi Warszawa i okolice.
Będę wdzięczna za pomoc. Osoby, które tak jak ja cierpią na hyperhydrozę i chciałaby mi pomóc proszę o kontakt mailowy.
Z góry bardzo dziękuję - Dorota

hhmag2019@gmail.com

42 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-23 10:36:31)

Udajcie się do lekarza specjalisty, który rozpozna wasz przypadek i zacznie dobre leczenie aby skutki były widoczne. Z moich okolic - Bytom polecam ci dobry gabinet, który leczy nadpotliwość to jest -SPAM - Pani Ewa to świetny lekarz, polecam

43 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-05-03 20:44:45)

Domowe sposoby raczej omijać, antyperspiranty tez, o botoxie brzydze sie mowic. Polecam takie cudo jak s p a m, kto juz wie to moze potwierdzic jaki jest skuteczny, kto jeszcze nie., niech sprawdzi. Da sie go zastosowac na rozne partie ciala z tego co wiem.

Posty [ 39 do 43 z 43 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018