grupa wsparcia- rzucamy palenie!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » grupa wsparcia- rzucamy palenie!!

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 121 do 128 z 128 ]

121

Odp: grupa wsparcia- rzucamy palenie!!

Marta chciałam Cię zapytać, czy po jednym opakowaniu przestałaś?
Bo znam osoby które nawet po trzech opakowaniach nie dały rady.
Dalej palą ...tyle że mniej tych fajek wypalają.

W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę,
tylko, by nauczyć się..tańczyć w deszczu...
Zobacz podobne tematy :

122

Marysiu nawet nie zużyłam całego opakowania.Nie wzięłam papierosa w momencie ,gdy zaczęłam zażywać tabletki.Wierz mi,paliłam długo,bo od szkoły średniej.Postanowiłam,że rzucam i rzuciłam.

big_smile

123

Cześć wink Nie pale juz 4 dni i nie ciągnie mnie jakoś do palenia wink
Po prostu wstałam ostatnio rano,  zapaliłam papierosa i zaczął mi zajezdzać ;//
Więc postanowiłam ze to był mój ostatni papieros wink

124

ha, post powstał bardzo dawno, a ja nie pale od roku, miesiąca i 4 dni:) oradziłam sobie bez żadnych pomagaczy... chyba, że landrynki się liczą;)
udało sie!

Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

125

Od dziś mam postanowienie rzucenia palenia, nie liczę już ile razy próbowałam , za każdym razem nie trwało to dłużej niż 2 tygodnie a potem znowu przychodził moment że sięgałam po papierosa. Boję się że teraz będzie to samo, czy mógłby mi ktoś poradzić jak nie dać się podejść głodowi nikotynowemu ? dziękuję za wsparcie.

126

Karioka73 napisał/a:

Od dziś mam postanowienie rzucenia palenia, nie liczę już ile razy próbowałam , za każdym razem nie trwało to dłużej niż 2 tygodnie a potem znowu przychodził moment że sięgałam po papierosa. Boję się że teraz będzie to samo, czy mógłby mi ktoś poradzić jak nie dać się podejść głodowi nikotynowemu ? dziękuję za wsparcie.

Moja znajoma próbowała rzucić palenie z pomocą tabletek z apteki (nie będę reklamować, których). Pomogło, ale tylko na jakiś czas, bo po 3 miesiącach abstynencji wróciła do nałogu.

127

Niestety tabletek próbowałam 2 razy też nie pomogło na długo , szczerze na bardzo krótko, ja wiem że to wszystko siedzi w głowie, nie wiem jak to poprzestawiać choć bardzo chcę.

128 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2020-01-29 11:10:22)

Może uda ci się rzucić palenie z tabletkami spam. Wcześniej próbowałam innymi sposobami ale nic nie dało i dalej wracałam do palenia. W tej chwili minęły dwa miesiące i w ogóle nie ciągnie mnie do nałogu smile Kuracja tymi tabletkami trwa tylko 25 dni , dla mnie przyniosła super efekt.

Posty [ 121 do 128 z 128 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » grupa wsparcia- rzucamy palenie!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021