W jakim wieku poznałyście swojego pierwszego faceta? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » W jakim wieku poznałyście swojego pierwszego faceta?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 60 ]

Temat: W jakim wieku poznałyście swojego pierwszego faceta?

Ile lat miałyście gdy pojawił się wasz pierwszy chłopak? Ja swojego pierwszego poznałam w wieku 14 lat.Jak to było z wami?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: W jakim wieku poznałyście swojego pierwszego faceta?

ja również poznałam mojego obecnego męża majac 14lat teraz mam 20 jesteśmy po ślubie i mamy 2 dzieci

Miłość zaczy­na się wte­dy, kiedy szczęście dru­giej oso­by sta­je się ważniej­sze niż twoje.

3

w wielu 15 lat spotkałam swojego obecnego narzeczonego wink

4

No cóż.. 21 tongue

5

15 lat, on 18- byliśmy ze sobą niecałe 3 miesiące. Rzucił mnie, bo nie chciałam iść z nim do łóżka, no cóż wink

Teraz mam lat prawie 24 i od 4,5 roku tego samego partnera smile Myślę, że to już TEN smile

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.

6

pierwszego chlopaka mialam 4 lata temu, a wiec jak mialam 18 lat ;p zwiazek krotki ale dlugo bylam w nim zakochana

7

A dziewczyna może być? big_smile big_smile big_smile.

Miałem 6 lat i była to moja przyjaciółka z przedszkola big_smile.
Kiedyś (podczas nieobecności wychowawczyni) wzięliśmy nawet ślub big_smile.
Niestety prześcieradło, w które ubrany był udzielający nam ślubu "ksiądz" big_smile ufarbowaliśmy jakimś fioletowym odkażaczem i wszyscy pracownicy przedszkola nam to przez rok wypominali smile.

8

pierwszego chyba w wieku 17 lat,obecnego w wieku 18 smile

9

pierwszego chłopaka miałam w wieku 15 lat, byliśmy ze sobą 3 miesiące

10

Miałam 14 lat, gdy poznałam swojego pierwszego chłopaka. Byliśmy razem 2 lata, związek się rozpadł, ponieważ musiałam wyjechać za granice z matka.

11

16 smile

Life is hard. After all it kills you.

12

Jak miałam 20 smile

"Nie zawsze umiemy docenić tego co w danej chwili mamy..."

13

a ja jak miałam... 11 ;P;P hahaha, byliśmy razem przez miesiąc, a rzuciłam go jak "z okazji pierwszej miesięcznicy chodzenia" pocałował mnie w usta xDxD

14

Eee, zakochałam się pierwszego dnia szkoły, on mnie dostrzegł dopiero w grudniu w trzeciej klasie, po czym chyba po przerwie świątecznej bezwzględnie rzucił...A tak go kochałam tongue.
W każdym razie sparzyłam się i następny pojawił się, gdy miałam 19 lat.

Nie traktuj życia zbyt serio. I tak żyw z niego nie wyjdziesz.

Ludzie, którzy nie lubią kotów, zawsze myślą, że ta niechęć jest jakąś szczególną zaletą

15

Jaga Baba07 napisał/a:

Eee, zakochałam się pierwszego dnia szkoły

Podstawowej big_smile big_smile big_smile ?

16

No pewnie.
Z tytą, bez zębów i na dodatek byłam w czerwonej sukience( a sukienek nie cierpiałam, koloru czerwonego nienawidziłam) tongue.

Nie traktuj życia zbyt serio. I tak żyw z niego nie wyjdziesz.

Ludzie, którzy nie lubią kotów, zawsze myślą, że ta niechęć jest jakąś szczególną zaletą

17

Ja poznalam swego exa gdy mialam 13 lat. Zrodzila sie z tego wielka namietna milosc...

Jedno cialo dwa oblicza. Raz aniolek raz diablica.

18

Ja poznałam mojego obecnego chłopaka prawie 3,5 roku temu, gdy miałam 15 lat a on 17  smile

haustami piję miłość
a gdy trzeba
mam więcej łez niż ocean.

19

ja swojego pierwszego poznałam mając lat 14, byliśmy ze sobą rok. big_smile
teraz jestem z mężczyzną, którego poznałam mając lat 8(w szpitalu, na jednej sali leżeliśmy) do dzisiaj się z tego śmiejemy. "pierwsza miłość" ahaha big_smile

20

A ja... żeby nazywać kogoś swoim chłopakiem to nigdy nie miało u mnie miejsca. wink

Pierwszego w wieku 12 lat i byłam z nim 2 lata i 4 miesiące, ale mu się znudziłam.. Mojego narzeczonego poznałam w wieku 16 smile

Otu­lona ciem­nością myślę tyl­ko o To­bie <3

22

Zakochana po uszy jestem w nim od 16 roku życia do dziś czyli 3 lata już razem smile jest to wielka miłość smile

to smutne, że doceniamy stare popsute lusterko dopiero gdy się stłucze,
dopiero wtedy widać ile było ono warte ...

23

Pierwszy chłopak w wieku 16l a aktualnie mąż^^

24

Olga258 napisał/a:

Zakochana po uszy jestem w nim od 16 roku życia do dziś czyli 3 lata już razem smile jest to wielka miłość smile

Fajnie, zycze jeszcze wielu szczesliwych lat.

25

Ja 17 lat smile a on o 8 lat starszy, 6-letni związek którego już nie ma

"Kiedy wierzysz w siebie, nie starasz się przekonać innych. Kiedy jesteś zadowolony z siebie, nie potrzebujesz aprobaty pozostałych." Lao Tze

26

Poznaliśmy się w wieku 16lat, ale związaliśmy się mając 18:)

27 Ostatnio edytowany przez lovemurder (2013-08-06 18:12:12)

Miałam 14 lat kiedy poznałam swojego pierwszego chłopaka wink Związek trwał pare ładnych lat smile Wcześniej zaliczałam jakieś dziwnej treści znajomości, które polegały na chodzeniu za rączki przez łąki i pola... dosłownie wink ha ha ha śmiać mi się chce z samej siebie wink

"Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszys­tko"     K.Nosowska

Kesha "The Harold Song" love muder smile

28

lovemurder napisał/a:

Miałam 14 lat kiedy poznałam swojego pierwszego chłopaka wink Związek trwał pare ładnych lat smile Wcześniej zaliczałam jakieś dziwnej treści znajomości, które polegały na chodzeniu za rączki przez łąki i pola... dosłownie wink ha ha ha śmiać mi się chce z samej siebie wink

To mamy podobnie bo ja w wieku 13.5 i tez wieloletni zwiazek ,ktory skonczyl sie malzenstwem.

29

Prinzessin_de napisał/a:
lovemurder napisał/a:

To mamy podobnie bo ja w wieku 13.5 i tez wieloletni zwiazek ,ktory skonczyl sie malzenstwem.

Ooo! To można powiedzieć, że prawie całe życie razem smile
Mój związek skończył się przed ukończeniem liceum.

"Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszys­tko"     K.Nosowska

Kesha "The Harold Song" love muder smile

30

Cale to moze przesada ale bylismy razem 11 razem razem.

31

A ja miałam lat 17 i to był facet 20 lat ode mnie starszy przetrwało to 5 lat ,a rozpadło się bo nie chciał mieć dzieci ,a ja o niczym innym nie marzyłam

Znów Ziemia Obiecana woła mnie
przystań, na której spotkam Cię
Słyszę Twój głos obietnica jeszcze drży
tą Ziemią Obiecaną jesteś Ty

32

Pierwszego poważnego (bo nie będę tu wymieniała tych z zielonej szkoły czy kolonii) poznałam w wieku 14 lat. Po półtorej roku byliśmy już parą przez 3 lata. W liceum jakoś wszystko się rozpadło, kolejne półtorej roku byłam bardzo na nie, aż wreszcie coś się pojawiło :>

33

Oj ja to nawet nie pamiętam i nie chce pamiętać moich dziecinnych "niby miłości"
A moją pierwszą prawdziwą miłość poznałam w wieku 15 lat . Przed 15 urodzinami dokładnie a po urodzinach 15 zaczęliśmy ze sobą chodzić a dziś jesteśmy narzeczeństwem i niedługo planujemy ślub smile <3

34 Ostatnio edytowany przez prawdziwa (2014-05-25 17:58:32)

eee 16 a on 23 lata starzy WLOCH.
teraz mam 18 i naprawde jestesmy ze soba szczesliwi. 1,5 miesiaca temu powiedzialam TAK!!!

wiek nie robi roznicy...

nie patrzy sie na to co sie ma materialnego
ale toco mamy w glebi duszy i sercu...

35

Mialam 15-16 lat spotykaliśmy sie przez 4msc. To bylo 10 lat temu, wiele sie zmienilo. Heh

36

Miałam 17 lat smile Potem 19, 21, 25.
Żaden układ się nie utrzymał, ale najdłuższy trwał 3,5 roku.

Proszę usunąć moje konto. Dziękuję.

37

Ja poznałam swego w wieku 13 lat.

38

Ja kiedy miałam 21 lat, niestety związek trwał 3 miesiące, a zakończył sie z przyczyn mi nieznanych sad CHyba nie mam szczęscia do facetów sad

39

A ja mojego poznałam w wieku lat 16, dwa miesiące przed 17 urodzinami. smile

"W końcu zawsze stajemy się ofiarami głupoty. Jeśli nie własnej, to cudzej."

40

ja mojego pierwszego jak mialam 15 ... po trzech latach drogi sie rozeszly ale do dzis mamy kontakt big_smile

41

Miałam 17 lat, a on 23. To ja jego rzuciłam zanim jeszcze skończyłam 18 big_smile

42 Ostatnio edytowany przez Wątłusz_Pierwszy (2015-02-19 12:44:35)

Jako, że jestem facetem to wypowiem się oczywiście o dziewczynach.
14 lat, ona miała 13. Taka typowa szkolna miłość, nie ma o czym pisać. Pierwsza dziewczyna "na serio" to czasy liceum. Miałem 17 lat. Po pół roku się rozeszliśmy ale byliśmy później super przyjaciółmi.
Moją żonę poznałem mając 19 lat ona jest o 5 lat młodsza. Pamiętam ten szok w rodzinie (chyba się bali, że zrobię dziecko małolacie) i wśród kolegów smile

43

Mieliśmy po 13 lat, teraz mamy po 22 i jakoś tak wyszło, że dalej razem wink

44 Ostatnio edytowany przez Eileen (2015-03-26 10:48:31)

Miałam 6 lat. Wszystkie koleżanki z zerówki kochały jego albo jego brata bliźniaka. Tomek (ten mój! big_smile) miał słodkie, "gładkie" włoski (tamten takie nastroszone) i najpiękniejsze karteczki z dalmatyńczykami w segregatorze. Połączyła nas miłość, karteczki i zabawa w policjantów i złodziei, bo on zawsze był policjantem, a ja złodziejem i tylko mnie gonił. Rozpadło się w kwietniu, bo się przeprowadziłam 40 km dalej i miłość nie przetrwała tej odległości. big_smile Śmiesznie było, bo ze 2 lata temu się spotkaliśmy, pierwszy raz od tamtej pory - mamy wspólnych znajomych, ja się przeprowadziłam z powrotem, jak szłam do liceum. Wspominaliśmy karteczki. <3 big_smile

Później taki pierwszy poważniejszy chłopak to hm... wcześniej były jakieś wakacyjne-obozowe miłości, jak miałam 13-14 lat, przez rok spotykałam się, z jednym, ale za długo się czaił, jak mi "wyznał miłość" na kolejnym obozie, to miałam już na oku innego, z którym potem byłam kilka miesięcy. Czyli 14 lat jakoś. On miał 18. Ale nie naciskał na seks ani nic takiego, ogólnie był hm... wzorowo nastawiony do różnicy wieku, opiekował się mną zawsze, jak szliśmy z jego znajomymi, to zawsze mnie pilnował, ogólnie troska na wysokim poziomie. tongue A ja głupia z nim zerwałam, głupi wiek (znaczy, ja głupia w tym wieku) i szybko mi wielka miłość przeszła.

Tysiąc razy mówiłam ludziom, że jestem miła. Krzyczałam, groziłam, biłam... Bez skutku. Nikt mi nie wierzy.

45

Podobnie, jak Wątłusz_Pierwszy jestem facetem, więc również o dziewczynach.

Kurcze, niestety nigdy sad

Ale życzę długich i szczęśliwych związków wszystkim forumowiczkom i forumowiczom !! big_smile

"Wolę być prawdziwym dla siebie, nawet jeśli grozi to narażeniem się na kpinę innych ludzi, niż być dla siebie fałszywym i narazić się na własną odrazę." - Frederick Douglass

Od 1 listopada przechodzę na dietę i zaczynam ćwiczyć.
Efekty (dwutygodniowo): ...

46

Ja miałam 16 lat, ale kontakt z nim zerwał się kilka lat temu.

By być kochanym, trzeba dać się kochać.
To coś, czego nie osiągnie się jedynie wyglądem wink.

47

Epithumetes napisał/a:

Podobnie, jak Wątłusz_Pierwszy jestem facetem, więc również o dziewczynach.

Kurcze, niestety nigdy sad

Ale życzę długich i szczęśliwych związków wszystkim forumowiczkom i forumowiczom !! big_smile

Jak to ? Ciągle jesteś sam ? Nie było przejściowych związków ?

48

pierwszego takiego na poważnie poznałam jak miałam 14 lat.

" narodziny są cierpieniem, starość jest cierpieniem, śmierć jest cierpieniem"

49

agusia587 napisał/a:

Jak to ? Ciągle jesteś sam ? Nie było przejściowych związków ?

No big_smile

32 lata mijają w styczniu 2016 smile

Nawet nie wiem, czym tak naprawdę jest związek - chyba, że liczyć wiedzę z internetu i obserwacji znajomych i przyjaciół.

One sad story, ha ha ha. tongue

"Wolę być prawdziwym dla siebie, nawet jeśli grozi to narażeniem się na kpinę innych ludzi, niż być dla siebie fałszywym i narazić się na własną odrazę." - Frederick Douglass

50

Ale jak to możliwe ? Masz aż takie wymagania czy co ?

51

agusia587 napisał/a:

Ale jak to możliwe ? Masz aż takie wymagania czy co ?

Czy ja wiem, to jest chyba dosyć złożona kwestia tongue

Jak znajdziesz chwilę i temat cię interesuje, rzuć okiem na mój wątek Moja nieskuteczna aktywność randkowa - prośba o wasze refleksje.

52 Ostatnio edytowany przez agusia587 (2015-11-14 16:54:48)

Na pewno zaraz zerknę tongue.

Dobra już przeczytałam, ech sama nie wiem co powiedzieć.
Czegoś mi w tym poście brakowało tongue. Pisałeś to na takim luzie, jakbyś się z tego śmiał. Po opisie ciężko mi sobie wyobrazić jak wyglądasz tongue. Poza tym z takimi zainteresowaniami musisz szukać konkretnej kobiety, nie zadowoli Cię byle jaka. Nie ukrywam będzie ciężko smile.

53

agusia587 napisał/a:

Na pewno zaraz zerknę tongue.

Dobra już przeczytałam, ech sama nie wiem co powiedzieć.
Czegoś mi w tym poście brakowało tongue. Pisałeś to na takim luzie, jakbyś się z tego śmiał. Po opisie ciężko mi sobie wyobrazić jak wyglądasz tongue. Poza tym z takimi zainteresowaniami musisz szukać konkretnej kobiety, nie zadowoli Cię byle jaka. Nie ukrywam będzie ciężko smile.

Śmiał, to może nie, ale przecież nie będę bił głową w ścianę tongue

Jeżeli można cię znaleźć w Warszawie, z chęcią mogę się zaprezentować smile

Jedyne, co znalazłem na internecie względnie podobnego do mnie (przynajmniej tak sądzę tongue), jest tutaj: http://i.imgur.com/aTX6ibI.jpg

Nie ma "byle jakich" kobiet, każdy ma jakąś wartość, ale masz rację, jest ciężko.

54

Podejrzewam że właśnie dlatego masz ciężko. Masz nietypowe zainteresowania, lubisz pogadać konkretnie.
Ja nie bywam w Warszawie tongue.

55

No niestety, masz rację tongue big_smile

Zacytuję jeszcze opis mojej "wymarzonej kobiety" z innego mojego wątku, bo widzę, że w tym, do którego cię skierowałem tego brakuje:

Nie szukam kobiety z wyolbrzymionymi (w mojej ocenie) aspiracjami, chcącej realizować się gdzie tylko się da, goniącej za karierą, dominującej, bogatej (w takim sensie, że nie szukam jej dla zapewnienia sobie pozycji i pieniędzy), o figurze modelki. Szukam cichej, w miarę oczytanej, trochę rozsądnej, trochę marzycielki i romantyczki, trochę minimalistki, zdolnej do kompromisów, spokojnej, acz momentami spontanicznej, uczuciowej, akceptującej...i przede wszystkim lubiącej lub gotowej polubić moją życiową pasję.

Dzięki, za wsparcie !

Tymczasem wyłączam się, bo mocno odbiliśmy od tytułowego tematu wątku smile

Posty [ 1 do 55 z 60 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » W jakim wieku poznałyście swojego pierwszego faceta?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018