najgorszy film jaki widziałaś/eś - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » najgorszy film jaki widziałaś/eś

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 166 do 179 z 179 ]

166

Odp: najgorszy film jaki widziałaś/eś
brzoskwinia910 napisał/a:

Drzewo życia... widział ktoś? Zastanawiam się, czy przy ponownym obejrzeniu zrozumiem w końcu przesłanie tego filmu i nie będę się tak nudzić, ale jakoś nie umiem się zmusić... tongue

W tym filmie nic nie jest powiedziane wprost, co może czasami sprawiać pewien problem w jego zrozumieniu ale...  nigdy nie spodziewałabym się, że ktoś mógłby ten film umieścić  w takim temacie... bo nawet kiedy z tego filmu nie rozumie się kompletnie nic, to piękno obrazów i ich poetyckość wprost zatyka...

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"
Zobacz podobne tematy :

167

nie widziałam w całości , ale od razu pomyślałam w tym kontekście o „ Ludzkiej stonodze „

168

Parnasus

169

Ja nie lubię komedii polskich z ostatnich lat, takich typu „ Ciacho”  czy „Wyjazd Integracyjny”.  Juz zupełnie zrezygnowałam z oglądania  tego typu produkcji…

170

"Zwierzęta nocy"... Nastawiłam się na super film, a bardzo się rozczarowałam...

171

alez to jest niesamowite, że w tym wątku wymieniacie wiele filmów które naprawdę lubię big_smile ale pojawia się też kilka pozycji pod którymi i ja mogę napisać: szmira.

ze swojej strony dodam tu polską ekranizację wiedźmina, poszłam na to do kina, było mi wstyd co ja pacze, wstyd w imieniu aktorów że się dali w to wkręcić, wstyd za pana Sapkowskiego, że się dał przekonać do produkcji filmu na podstawie swego dzieła.

Angielski z pewnością (r)
Lekcje na YouTube

172

Uursa #muszlov napisał/a:

alez to jest niesamowite, że w tym wątku wymieniacie wiele filmów które naprawdę lubię big_smile ale pojawia się też kilka pozycji pod którymi i ja mogę napisać: szmira.

ze swojej strony dodam tu polską ekranizację wiedźmina, poszłam na to do kina, było mi wstyd co ja pacze, wstyd w imieniu aktorów że się dali w to wkręcić, wstyd za pana Sapkowskiego, że się dał przekonać do produkcji filmu na podstawie swego dzieła.

Podpisuję się obiema rękoma smile. Ekranizacja Wiedźmina to zbrodnia - dałam się namówić na obejrzenie kilku odcinków serialu, który ponoć "ratował ekranizację", ale nic z tego - tragedia hmm.
Istotnie - kilka wymienionych filmów obejrzałam z przyjemnością - to dowód na to, że jednak są gusta i gusta smile.

173

"Dirty Dancing", brrrr

174

A tu się nie zgodzę.

175

bi_ania napisał/a:

"Dwugłowy rekin atakuje" big_smile big_smile big_smile

Hehe, a Sharknado widziałaś? big_smile ja próbowałam smile

50 twarzy greya - oglądałam na przyspieszeniu, tak samo Human Centipede, masakra tongue

Jedz, módl się, kochaj. Nie czytałam książki, ale film jest płytki i głupawy.

176 Ostatnio edytowany przez Ola_la (2017-11-11 14:35:46)

,,Botoks,, Patryka Vegi okropny film a tyle szumu wokół niego

177

Z nowości to *TO* patologiczna bajka dla dzieci; ze staroci to *Kac wawa* *Ciacho* debilizm.

178

W Kinie Muranów w Warszawie jest zawsze festiwal najgorszych filmów klasy B. Dla wielbicieli tematu - czysta radość big_smile

Como Me Duele?

179 Ostatnio edytowany przez hazel_eyes (2017-12-11 23:20:10)

Ansja napisał/a:

Oj, Trylogia Tolkiena to dla mnie miodzio smile Uwielbiam smile
Za to pamiętam najgorszą szmirę pt." Statek widmo" z liną, która obcinała ludzi w pół smile

A dla mnie to jest właśnie jeden, jedyny horror, który mi się spodobał ;-)

Moje najgorsze typy? Sporo tego niestety: tu mnie zjecie, ale nie lubię filmu "Kogel-mogel", podobnie jak - to już częstsze - wielu nowych, polskich komedii, szczególnie z nadmiarem Adamczyka, Karolaka i spółki.
Do tego: "Matrix2" (z trzeciego zrezygnowałam), "Osada", "Mrówki w gaciach", "Dlaczego on", "Jestem legendą" i film, na który wiem, że jestem zbyt niecierpliwa (albo co gorsza głupia) - "Gołąb przysiadł na gałęzi i rozmyśla o istnieniu". I wszystkie filmy z aktorami, których nie trawię: Chevy Chase, Steve Martin.

A z seriali: "Belle Epoque" przebił wszystko, nawet "Klan" i "Dynastię" - jak będę chciała popatrzeć na drewno, to pojadę do lasu, dziękuję bardzo.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.
Tylko ty sam decydujesz, czy jesteś swoim największym przyjacielem, czy - wrogiem.

Posty [ 166 do 179 z 179 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » najgorszy film jaki widziałaś/eś

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018