samotność jest okrutna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » samotność jest okrutna

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 73 ]

Temat: samotność jest okrutna

byłam kilka razy samotna bez pomocy innych i sa to chwile najgorsze które chciałabym zapomnieć lecz nie potrafie, dlatego radze zeby kazda z was miala ta bliska osobe..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: samotność jest okrutna

Chcialabym miec naprawde  bliska osobe obok mnie,ktora mnie zrozumie i pocieszy lub postawi do pionu,kiedy trzeba.
Ale skad taka osobe wziac?

3

to że samotność nie z własnego wyboru jst okrutna poznał każdy kto był w pewnym momencie życia sam.. niemożność porozmawiania z kimś bliskim, a nawet posiedzenia wspólnie w ciszy naprawdę boli.. i nieważne czy brak nam chłopaka czy przyjaciela-bo samotność ma taki sam wymiar...

myślę że trzeba wierzyć i rozglądać się wkoło, nie siedzieć na kanapie w domu i nie płakać- to nie da nam nic.. otwórzcie się na ludzi, może jakieś nowe hobby??

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

4

Samotność możemy odczuwać także wśród ludzi..., może doprowadzić do depresji, ale często zmusza do poszukiwań i to jest jej pozytywna strona.

5

Mam 30 lat jestem sam od 3 lat szlak mnie trafia.Bylem w zwiazku przez 5 lat dawalem kobiecie wszystko co chciala mam na uwadze zrozumienie milosc szacunek,i pewdego dnia czar wygasl z jej strony.i jest sama powiedziala mi ze bylem za dobry dla niej nie zrozumialem tego.A moze nie chcialem rozumiec.Iodeszla jestem sam 3 lata i szukam wszedzie kobiety.musi kochac byc kochana.Pozdrawiam serdecznie wsystkie samotne kobiety

6

A ja mam 18 lat, nie mam chłopaka, bo uważam, że nie bierze się tego co jest tylko czeka na wyjątkową osobę, mam kilkiu dobrych znajomych, ale nie przyjaciól, spoko rodzine, ale z nikim nie czuję się tak dobrze jak jestem sama z psem, książką, czy z moimi skzrzypcami. Ludzie nie zasługują na naszą uwagę, skoro nas nie doceniają i z samotnością jak najbardziej da się żyć, tylko trzeba się czymś zająć. I nie myślec wkółko, ta kolesiówa to będzie moją psiapsiółą, a ten koleś wymarzonym chłopakiem. Olewac ich wszystkich. Przyjaźn i miłość przychodza same, czasem w najmniej odpowiednich momentach, tylko trzeba byc cierpliwym.

7

masz kompleksy kobieto

8

Samotnym nie stajemy się z wyboru.... Samotność nas wybiera... Tylko dlaczego?? I trzeba sobie z nią radzić, zagłuszać na każdy możliwy sposób...

9

gregholand napisał/a:

Mam 30 lat jestem sam od 3 lat szlak mnie trafia.Bylem w zwiazku przez 5 lat dawalem kobiecie wszystko co chciala mam na uwadze zrozumienie milosc szacunek,i pewdego dnia czar wygasl z jej strony.i jest sama powiedziala mi ze bylem za dobry dla niej nie zrozumialem tego.A moze nie chcialem rozumiec.Iodeszla jestem sam 3 lata i szukam wszedzie kobiety.musi kochac byc kochana.Pozdrawiam serdecznie wsystkie samotne kobiety

- Niektórzy ludzie nie doceniają dobroci innych....

10

Każdemu co innego jest pisane.. jak mam być sama bede sama, jak na razie jestem szcześliwa, warto czekać smile na tę jednyną miłość.

...::kochać i kochanym być to słowa dla których warto żyć::...

11

Zgadzam się. Nie można robić niczego na siłę. I warto doceniać każdy moment naszego życia....

12

Każdy człowiek, nawet majacy ta bliską osobe, jest w pewnej swej części samotny:)

tak juz jest SAMOTNY WSRÓD LUDZI jest każdy z nas, bo każdy żyje "w swoim indywidualnym" świecie smile

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

13

Tylko czasem jest za bardzo samotny w związku...

14

brunetka napisał/a:

Samotnym nie stajemy się z wyboru.... Samotność nas wybiera... Tylko dlaczego?? I trzeba sobie z nią radzić, zagłuszać na każdy możliwy sposób...

Niestety nie zgadzam się z Tobą. Samotność jest spowodowana w głównej mierze przez nas. Dlaczego? Ponieważ my ją wybieramy. Często nieświadomie, ale tak jest. Przyczyny musimy szukać w nas. naszym postępowaniu, odnoszeniu się do ludzi etc.

Samotność coraz bardziej Ci doskwiera?
Czujesz, że nadszedł czas na miłość i spotkanie z kimś wyjątkowym?
Internetowe Biuro Matrymonialne http://iduo.pl

15

Ja też jestem bardzo samotna. Próbuję wypełnić swoje życie różnymi zainteresowaniami, spotkaniami z najbliższymi, chodzeniem na gimnastykę, czasem próbuję wychodzić do ludzi, ale nie za bardzo mi się to udaje. Gdy zapraszam znajomych do siebie, mówią, ok przyjdę, ale w rzeczywistości nikt mnie nie odwiedza, nie wiem, dlaczego. Mam depresję. To ona pogłębia moja samotność. Samotność mnie dobija psychicznie, bardzo dobija. Nie wiem jak żyć, gdzie iść. Każda droga, na którą wkraczam po chwili staje się rozdrożem, a w końcu ślepa uliczką. Od pewnego czasu nie umiem sobie ułożyć życia w pojedynkę...

16

Bywamy samotni z różnych przyczyn, niemniej jednak samo narzekanie niczego nie zmieni. W sumie to takie przyzwyczajenie narzekania. Uważam, że to co robimy i jaka jest nasza sytuacja zależy tylko od nas. To my kierujemy swoim losem. Więc zamiast biadolić najlepiej zająć się tym co lubimy. A nie wierzę, że znajdę osobę co nic nie lubi smile
Z czasem znajdzie się więcej zajęć, pojawi się ktoś, czy zawładnie serduszkiem. Ja nawet w najgorszych chwilach staram się uśmiechać, to pomaga, bo zawsze jest ktoś kto na Ciebie czeka. Mnie, ciebie, jego, ją, wszystkich.
Pozdrawiam serdecznie

17

Tak samotność jest okrutne, ale trzeba ją zaakceptować.
Trzeba nauczyć się z tym żyć.
Trzeba zapomnieć o tym, i myśleć o czymś innym.
Trudno nie każdemu jest pisana miłość. Jedni będą mieli 10 miłości w swoim życiu inni 3 a jeszcze inni wcale.

Po jakimś czasie człowiek zaczyna rozumieć, że tak jest i to się nie zmieni.
Po prostu trzeba chcieć być szczęśliwym, jest tyle rzeczy które może dać szczęście.
Można pomoc komuś, można przygarnąć osieroconego pieska i być szczęśliwym wink

18

Martyna777 napisał/a:

Tak samotność jest okrutne, ale trzeba ją zaakceptować.
Trzeba nauczyć się z tym żyć.
Trzeba zapomnieć o tym, i myśleć o czymś innym.

Wypowiedź sprzeczna w logice - najpierw zaakceptować i nauczyć się żyć, a potem zapomnieć??
Jak można zaakceptować coś co jest okrutne? Nikt nie akceptuje bólu.

Martyna777 napisał/a:

Trudno nie każdemu jest pisana miłość. Jedni będą mieli 10 miłości w swoim życiu inni 3 a jeszcze inni wcale. .

Założenie błędne - każdemu jest pisana miłość. Jest najważniejszą wartością i zawsze się pojawia.

Martyna777 napisał/a:

Po jakimś czasie człowiek zaczyna rozumieć, że tak jest i to się nie zmieni. .

Stwierdzenie osoby, która chyba już przegrała... Proponuję zmienić przyzwyczajenia. Bo nie zawsze to, co jest, jest tym czym się wydaje.

Pozdrawiam serdecznie

19

Ja świadomie i dobrowolnie zamknęłam rozdział relacji damsko męskich.
Miłości nie miałam czyli mi nie jest ona pisana podważam twoją teorie o tym że każdemu miłość jest pisana wink

Jakiego ból, na każdy ból jest lekarstwo smile

20

Martyna777 napisał/a:

Ja świadomie i dobrowolnie zamknęłam rozdział relacji damsko męskich.
Miłości nie miałam czyli mi nie jest ona pisana podważam twoją teorie o tym że każdemu miłość jest pisana wink

Martyna, a co jesli w Twoim zyciu wydarzy sie cos nieprzewidywalnego dla Ciebie na dzien dzisiejszy? Mozesz sie zarzekac, ze NIE, ale tak naprawde nie wiesz co Cie czeka i istnieje mozliwosc, ze kiedys zmienisz zdanie na temat swojej teorii i zaskoczysz sama siebie.
Wiem, latwo sie mowi. Jak to usilnie wszyscy nam samotnym powtarzaja- poczekaj, jeszcze spotkasz swoja polowke, a jak sie cos takiego slyszy, az sie czasem ma ochote krzyczec z wscieklosci. Mi samej trudno uwierzyc, ze spotkam kogos i czesto mam ochote pomyslec, "ze nigdy".
Tak naprawde jednak nie wierze w trwalosc i niezmiennosc naszych przekonan. Ok w jakis sposob przeszle zycie Cie uksztaltowalo tak, ze masz je jakie masz, ale zyjesz nadal i nadal zycie Cie ksztaltuje. Wszystko jest zmienne , wszystko w okol nas ewoluuje, czasem zaleznie, czasem niezaleznie od nas. Nawet nie wiesz kiedy byc moze sama niespodziewanie... podwazysz swoja teorie smile

"Świat widzieć w jednym ziarenku piasku,
Niebo- w przydrożnej koniczynie,
Dłonią ogarnąć nieskończoność
A wieczność zamknąć w godzinie"

21

Jak komus cos brakuje zawsze bedzie sie czul samotny,,wtedy przychodzi taka pustka...totalna beznadzieja,po czesci sami sie doprowadzamy w taki stan,doradzam wiecej pewnosci siebie,obcowac z ludzmi...przelamac sie....ja z wlasnego wyboru ograniczam kontakty  ze znajomymi,z natury jestem osoba szczera i wylewna...a to sie wykorzystuje.Glowa do gory!!!

Naucz sie zachowywac obojetnosc wobec fałszywych sadow o Tobie...
Bez takiej obojetnosci człowiek nie moze byc wolny;)

22

Samotne chwile to chwile najgorsze w moim życiu!!! JAk o nich myślę to....wrrrr..........
Ważne jest, aby mieć bliskie osoby!! Bardzo ważne!! Aby tak było....nalezy być w pierwszej kolejności zadowolonym z siebie:D i otworzyć sie na ludzi!! A potem jest z górki:)

Ah....trzeba też lubić swoje własne towarzystwo!!:)

23

mon61 napisał/a:

Chcialabym miec naprawde  bliska osobe obok mnie,ktora mnie zrozumie i pocieszy lub postawi do pionu,kiedy trzeba.
Ale skad taka osobe wziac?

Monisiu , nie wiem czy Cię pocieszę ale pisz do mnie na maila, gg  jak masz problem zawsze chętnie
Cię wysłucham ... wiem co to ból, samotność i brak bratniej duszy

Przytulam Cię mocno trzymaj się Droga Przyjaciółko.

Jestem z Tobą . Julia / samotna jak bezpański pies/

Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności.
   Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się smile

24

Czytam wasze bolączki ,ale czasami  cięszko  mi zrozumiec jestescie  takie młode  a tyle w was  samotnosci  Jest to przykre

25

Też mi  się  wydaje  ze wiele  kobiet  ma  kopleksy ,  ale  co  z nimi  robić  ? Wprawdzi nie mam 30- lat ele jestem kobietą  i bardzo  dużo przeszłam  dobrego ale  więcej  przykrego

26

Samotność jest okrutna. Wiem o tym, bo jestem samotna... Może nie tak do końca ponieważ mam rodzinę, przyjaciółki i świetnie się z nimi dogaduję. Jednak w moim życiu brak faceta i nie ukrywam zawsze taki brak w moim życiu istniał. Przyjaciółki mają chłopaków, powoli zaczynają zakładać rodziny a ja wciąż sama:( Wiem, że problem tkwi gdzieś we mnie. Nie potrafię zachowywać się swobodnie w towarzystwie mężczyzn, nie wiem co mam mówić, zawsze wydaje mi się, że gadam jakieś głupoty i uważam się za gorszą:/ Próbowałam wiele razy się wyluzować ale zwykle to nic nie dawało:/ ehhh straciłam nadzieję na to, że kiedykolwiek kogoś znajdę.... Jak poradzić sobie z takim problemem?? Dziewczyny, jak rozmawiać z facetami??

'Iść za marzeniem, i znowu iść za marzeniem i tak zawsze, aż do końca'

27

Najgorsza jest chyba samotność wśród ludzi:(

Człowiek nie może niczego nauczyć drugiego człowieka, może mu tylko dopomóc w wyszukiwaniu prawdy we własnym sercu, jeżeli ją posiada.

28

O tak, czuję się  tak czasami.... Może to dziwne ale nawet wśród przyjaciółek. Kiedy opowiadają jak to im czas błogo mija ze swymi chłopakami... A ja co mam mówić?? Czuję się wtedy tak beznadziejnie:/

29

Bladzejakwemgle - a ja Cię odsyłam do wątku ZAZDROSCI na temat "dlaczego zdradzani są głupi" (rozstanie, flirt, zdrada, rozwód), to nie jest oczywiście wątek Cię interesujący, ale mnie tam bardzo zainspirowała ZAZDROSC swoim postem, być może tam znajdziesz dla siebie podpowiedź, co możesz zrobić dla siebie, jak możesz się zainspirować, przeczytać warto, a jeśli Ci pomoże, tak, jak mnie wypowiedź ZAZDROSCI zainspirowała, to na pewno warto. Pozdrawiam cieplutko !

To, co za nami, i to, co przed nami, ma niewielkie znaczenie w porównaniu z tym, co jest w nas.

30

Dziękuję:) zaglądam tam natychmiast

31

Marzenia  są piękne '' ale cieżko czasami  na duszy  Ja też mam rodzine a mimo to jestem samotna

32

dajcie spokoj... ja juz nie wiem, codziennie zadaje sobie pytanie co ze mna jest nie tak sad chyba nei mam tego "cos" ... nie wybrzydzam i potrafie zaakceptowac duzo wad a i tak wydaje mi sie ze faceci sie tylko mna bawia i umowia sie pare razy z braku laku a potem nara sad

33

chciałabym poznać takie same osoby jak ja - samotne, mam doła ... moje gg 24776336

34

katarzyn89 mamy chyba podobnie, tylko, że ja strasznie wybrzydzam ehhhh, pozdrawiam smile

35

Czuje się podobnie mam sporo przyjaciół którzy naprawdę mnie wspierają.
Ale chciałabym mieć jakiegoś mężczyznę przy boku, który by był przy mnie. Ale na horyzoncie ciągle wielkie NIC!!! Już nie wiem  co ze mną jest nie tak. Tak bardzo smutno mi gdy wszyscy moi znajomi zakochani biorą ślub a ja ciągle sama. Podobno: świetna, milutka, przyjacielska i kochaniutka - te pocieszenia nie pomagają bo jednak naprawdę NIEKOCHANA!

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą...

36

GOYA ''' to przestań  wybrzdzać  , napewno  znajdziesz  trochę cierpliwości

37

Cześć Mam 34 lata wychowywałam sie w domu gdzie ojciec pił i do tej pory nie mogę sobie ułożyć życie osobiste boje sie angażować związki  i to mocno wpływa na moje relacje z innymi ludzmi bo czuje sie gorsza i dlatego czuje sie samotna

38

Syldor34 dlaczego to ty masz się czuć gorsza za błędy jakie popełnij twój ojciec.

Miłość, wierność, zaufanie.. - W dzisiejszych czasach to już chyba archaizmy...

Posty [ 1 do 38 z 73 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » samotność jest okrutna

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018