Co pijecie rano na kaca? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 115 do 152 z 154 ]

115

Odp: Co pijecie rano na kaca?

Sprite albo dobry tonic. Dużo, w puszkach bo się lepiej chłodzą.

Zobacz podobne tematy :

116

Piwo.

117

Sok z cytryny. Ale nie taki ze sklepu, tylko normalny wyciskany.
A jeszcze lepiej jest wypić go przed pójściem spać/po piciu alkoholu.

118

Rewelacyjna jest woda "zuber". Brzydko pachnie ale czyni cuda smile

119

Barszcz czerwony instant smile

"Kiedy wierzysz w siebie, nie starasz się przekonać innych. Kiedy jesteś zadowolony z siebie, nie potrzebujesz aprobaty pozostałych." Lao Tze

120

ja nic, bo zwykle do obiadu nawet łyka wody się napić nie mogę (bo "oddaję")

znajoma polecała mleko albo kisiel (mi osobiście nie podszedł tongue)

Das ist ein Akt in dem in Kürze ein Schäfchen den Wolf frisst

121

Próbowałam rożnych rzeczy ale szczerze to powiem że nic nie działa lepiej od alkazelcer'u. Jak już troszkę kac puści to dobre śniadanie typu jajecznica (najlepiej z boczkiem), no i na końcu trochę ruchu ze swoim partnerem aby wypocić resztki wink

122

Woda z cytryną, a jem jajecznice z pomidorami:)

123

Maślanka jest bardzo dobra. Ale najlepiej to wypić od razu piwko tongue

124

Ja rzadko mam kaca, jeśli już to takiego, co "suszy" + jakieś dziwne zamieszanie w żołądku, natomiast nigdy nie boli mnie głowa czy coś.

Co piję? Wodę niegazowaną albo herbatę (normalnie herbaty nie ruszam), napoje energetyzujące. Ewentualnie kawę, ale - co dziwne, bo normalnie takiej nie cierpię - z cukrem.

Co jem? Mokre i tłuste, nie w sensie zawartości tłuszczu tylko ee... dotyku? XD Tak więc:
- rosół, zupy - kremy
- sałatki z majonezem
- serki wiejskie
- jajecznicę, ale nie za dużo, 1 jajko to max.
- leciutką potrawkę z kurczaka.
Czasami się zdarza, że mam ochotę na coś innego, ostatnio np. na parówki. big_smile

Tysiąc razy mówiłam ludziom, że jestem miła. Krzyczałam, groziłam, biłam... Bez skutku. Nikt mi nie wierzy.

125

Jak pije procenty, to pije tez wode z cytryna przed pojsciem spac.
A rano to sok pomaranczowy np, zimny. Ale zwykle domowy nie ze sklepu.

Made the wrong move, every wrong night
With the wrong tune
Played till it sounded right, yeah

126

Jak wczesniej pisałam barszczyk czerwony lub gorący kubek ogórkowy...ale ostatni...do drinków. wciskam dużo cytryny - pomaga:)
lub zawsze mam pod ręką w kamionce własnej roboty kefir (przypomina maślanke mrągowska) - pracy żadnej a zawsze jest:)
ewentualnie sok z kapusty kiszonej (zawsze mam słój z własną kiszoną kapustką) i to stawia mnie na nogi...ewentualnie alternatywą jest zupka na soku z kiszonej kapuchy (chyba ze ktos ma z kiszonych ogórków) - w 15 minut mam a'la żurek który stawia na nogi:) polecam

Ważne jest, aby poz­wo­lić pew­nym rzeczom odejść. Uwol­nić się od nich. Od­ciąć. Zam­knąć cykl.Nie po­wodu du­my, słabości czy pychy, ale po pros­tu dla­tego, że na coś już nie ma miej­sca w Twoim życiu.Zam­knij drzwi, zmień płytę, pos­przątaj dom, strzep­nij kurz...

127

woda z cytryną i miodem smile

128

Ja, zeby uniknac kace, jeszcze przed pojsciem spac wypijam szklanke albo dwie wody. Nazajutrz naprawde czuje sie lepiej

129

Najlepszy sprawdzony sposób żeby się nie upić przed imprezą wypić wyciśniętą całą cytrynę ,a na kaca

Przysłowie mówi: czym się strułeś, tym się lecz. Po przepiciu może postawić Cię na nogi mała dawka alkoholu. Ale kto następnego dnia  patrzy na alkohol.Dobry jest sok z kiszonych ogórków, świeżej lub kiszonej kapusty lub z surowych buraków.

Dobrze zjeść coś słonego, bo to wzmaga pragnienie. I pożywnego - najlepiej rosół albo zupę cebulową .

Na kaca pomaga także picie kwasu chlebowego, bo zawiera niewielką ilość alkoholu (Rosjanie wiedzą, co dobre). Można pić kefir, a jego "lecznicze" właściwości polegają na wspomaganiu wchłaniania cukrów, co pomaga w ich uzupełnieniu po wypłukaniu przez alkohol.

Nie pić mocnej kawy ani herbaty. Mają działanie moczopędne, więc zwiększą odwodnienie, a to wzmoże dolegliwości.

Niektórzy radzą spożywanie słodkich produktów, np. miodu, bo zawiera fruktozę, która poprawia metabolizm i organizm szybciej pozbywa się toksyn
A najlepiej  położyć się do łóżka na krótką drzemkę. Sen to najlepsze lekarstwo.:)

Im więcej poznaje ludzi,tym bardziej wolę  psy

130 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2014-11-03 13:38:42)

Ja polecam wodę z cytryną! Tutaj podają jej właściwości (link usunięty), albo podają co zrobić po szalonym weekendzie (link usunięty) może coś pomoże smile

Wstawianie odnośników do innych stron jest na forum niedozwolone, zapoznaj się z regulaminem
/ Mod. Anemonne

131

Jak mam kaca a żadko sie tak zdarza big_smile pije pepsi smile oj mi pomaga big_smile litre musze mieć.

132

na kaca najlepsza jest praca smile i słodkie napoje aby uzupełnić glukozę:)

133

bardzo zimną coca-cole z puszki

134

Sok pomidorowy, najlepiej z bazylią i szczypta imbiru- na ciepło. Ciepła woda z cytryną i miodem.

- Dokąd idziesz?
- Nie wiem- odpowiedział Włóczykij .
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las.
Miał przed sobą sto mil ciszy.

135

Jeśli już ma się kaca to tylko umieszczanie reklam na forum jest płatne smile naprawdę stawia na nogi i można się jakoś ogarnąć  smile do tego jakiś rosołek i prysznic i jest ogromna różnica smile Jednak warto wypracować sobie nawyk przygotowania do picia i zapobiegnięcia kacowi wtedy nie musimy cierpień na drugi dzień smile.

136

jeszcze dobrze pomaga - wypic wode nizkostrukturowana. Sa takie specialne kubki, ktore to robia, nalewasz wode i za 10-15 minut masz nizkostrukturowana, taka jak jest w naszym organizmu. 
i wlasnie ta woda w takich przypadkach skutecznie pomaga - szybko wychodzi alkohol z krwi i chuje sie dobrze w krotkim czasie wink

137

Jeśli już ma się kaca to tylko umieszczanie reklam na forum jest płatne smile  naprawdę stawia na nogi i można się jakoś ogarnąć smile do tego jakiś rosołek i prysznic i jest ogromna różnica smile Jednak warto wypracować sobie nawyk przygotowania do picia i zapobiegnięcia kacowi wtedy nie musimy cierpień na drugi dzień smile .

138

Sok pomidorowy a później rosół. Na wodę nie mam ochoty, ale zmuszam się do picia jej z cytryną. Taka kombinacja stawia mnie na nogi o wiele szybciej niż np. picie samej wody

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
więcej
Paulo Coelho ? Alchemik

139

Herbata czarna i bardzo mocna z cukrem

140

Sok z kiszonych ogórków lub kapusty big_smile

141

Zakwas buraczany na barszcz - rewelacja! smile

Budowałem na piasku/ I zawaliło się./ Budowałem na skale/ I zawaliło się./ Teraz budując, zacznę/ Od dymu z komina. (Leopold Staff)

Navigare necesse est, vivere non est necesse.

142 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-04-10 18:42:12)

Ciekawe macie sposoby na kaca. O niektórych z nich nawet słyszałam. Ja zwykle wybieram dobrą herbatę, prysznic, spacer oraz saszetki SPAM. Taki zestaw zawsze mi pomaga, a ja wracam do swoich obowiązków bardzo szybko. Jeśli chodzi o tabletki, to kupić je można m.in. w aptekach. Doskonale działają w stanach odwodnienia organizmu np. przez wymioty. Uzupełniają elektrolity i znacznie poprawiają funkcjonowanie organizmu. Ostatnio na rynku pojawił się też SPAM, ale jeszcze nie miałam okazji z niego korzystać. smile

143

Niezbyt zdrowo ale mi zimna cola najbardziej pomaga lub zupka chińska big_smile

144

Woda, dużo wody. Najlepiej przed zaśnięciem.

We all make choices. But in the end, our choices make us.

145

Lucyfer666 napisał/a:

Woda, dużo wody. Najlepiej przed zaśnięciem.

A najlepiej zamiast ... wtedy odpada poranny problem z kacem.

146

Zamiast pic rano powinno sie pic przed snem - tak zeby organizm nadrobil braki i rano byl juz w pelni do uzytku.

147

Polecam z cytrynką smile

148

Izotonik, i dużo miodu. Uzupełnić elektrolity i cukry proste.
A na to ibuprofen (aspiryna źle robi żołądkowi, a paracetamol wątrobie).

149

Woda, potem sauna sucha, potem prysznic, potem cola.

150

Z litr wody, jajecznica, tost, kawa z mlekiem i paracetamol. A potem dwie godzinki drzemki- czlowiek się budzi jak nowo narodzony. Jeżeli brak możliwości na pospanie, to gorący prysznic też pomaga.

151

misiando napisał/a:

Izotonik, i dużo miodu. Uzupełnić elektrolity i cukry proste.
A na to ibuprofen (aspiryna źle robi żołądkowi, a paracetamol wątrobie).

Ibuprofen też przy alkoholu źle robi wątrobie. Tak samo jak paracetamol.

152

Piwo bezalkoholowe - dobrze nawadnia i ma wiele wartości odżywczych. Jakaś dobra tłusta zupka - rosół, żurek, barszcz też robi robotę. No i wszelakie kiszonki, sok z ogóra to chyba najlepsze lekarstwo big_smile

Posty [ 115 do 152 z 154 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018