kościelny dzwon - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » kościelny dzwon

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 42 z 42 ]

39

Odp: kościelny dzwon
Olinka napisał/a:

Wiedzieliście, że w urzędowej nomenklaturze kościoły w Polsce definiowane są jako zakłady produkcyjne?

Zakłady produkcyjne płacą podatki tongue
I ciężką kasę na to, żeby spełnić wymagania odnośnie np. ekologii czy zachowania norm hałasu...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

santapietruszka napisał/a:
Olinka napisał/a:

Wiedzieliście, że w urzędowej nomenklaturze kościoły w Polsce definiowane są jako zakłady produkcyjne?

Zakłady produkcyjne płacą podatki tongue

może to jest jakiś zakład pracy chronionej, albo specjalnego przeznaczenia strategicznego dla państwa (od czasu gdy miesiączki smoleńskie są obrzędem religijnym - już nic mnie nie zdziwi)

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

41

Averyl napisał/a:

może to jest jakiś zakład pracy chronionej, albo specjalnego przeznaczenia strategicznego dla państwa (od czasu gdy miesiączki smoleńskie są obrzędem religijnym - już nic mnie nie zdziwi)

Dziwne to obrzędy religijne, podczas których, choć to przecież religia miłości, ludzie modlą się z nienawiścią na twarzach i słowami pogardy. Przy nich te budzące z samego rana dzwony to akt prawdziwego miłosierdzia cool.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."
Reklama

42 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2017-09-25 01:45:38)

Nie jestem katoliczką a ze swoją religią to w ogóle jestem w mniejszości więc cokolwiek nie powiem/napiszę będzie odczytywane jako hejt.
Myślicie,że gdybym poszła do księdza i powiedziała mu,że łamie prawo napieprzajac tym dzwonem mi pod oknem to by powiedział:przepraszam,nie miałem świadomości łamania prawa-łamanie prawa to grzech,dziękuję,że ma pani uświadomiła,że codziennie grzeszę wobec moich wiernych ? smile smile

Na szczęście problem już mnie nie dotyczy bo się przeprowadziłam smile Najbliższy kościół mam jakieś 1,5 km.

A propos modlitwy Olinko : smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

Posty [ 39 do 42 z 42 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » kościelny dzwon

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018