wydobywajaca sie sperma z pochwy kobiety po stosunku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » wydobywajaca sie sperma z pochwy kobiety po stosunku

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 146 ]

39

Odp: wydobywajaca sie sperma z pochwy kobiety po stosunku

No cóż, mnie ten cyrk z chusteczkami i "trzymaniem" żeby się nie wylało jest obcy. Jestem fanką wypływającej ze mnie spermy ;-) uważam, że to super podniecające, nie brzydzę się "upaćkaniem", to co można zrobić po wytrysku z nasieniem jest też ciekawą częścią aktu. O pranie martwię się później i przysięgam, że nigdy w czasie seksu nie zdarzyło mi się błądzić myślami nawet w okolicach zmiany pościeli ;-)

Zobacz podobne tematy :

40

yoghurt007 napisał/a:

Niektóre kobiety są zadowolone, a inne nie. Reakcje czasem wręcz są skrajne. Takie życie.

To trochę dziwne?, jak pamiętam wszystkie moje koleżanki (albo prawie wszystkie - z tymi nie umówiłem się więcej niż raz) były zdania, że im więcej spermy tym lepiej. A nie które to potrafiły być tak dekadencko wulgarne, że qtasa urywało big_smile

Ave, Caesar, morituri te salutant

Gott mit Uns!!!

41 Ostatnio edytowany przez yoghurt007 (2012-09-26 12:51:34)

Fajne, zdrowe podejście sierpniowa - szkoda, że więcej kobiet takiego podejścia nie ma.

Glock - cóż, ty miałeś takie doświadczenia, a ja inne. Jak widać człowiek uczy się całe życie i reakcje mogą być różne.

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

42

To mój facet widocznie należy do tego samego "rodzaju", co yoghurt i nie wyobrażam sobie tak bez chusteczek - bez nich nawet nie mogłabym wstać, bo nie tylko prześcieradło, ale i materac byłyby zaraz totalnie przemoczone. W ogóle nie przeszkadza mi ta "techniczna" strona seksu, może dlatego, że jestem w związku już znacznie dłużej niż kilka miesięcy i dla mnie taki romantyczny, idealny, "czysty" seks jest po prostu czymś nierealnym wink

43 Ostatnio edytowany przez kokoko6 (2012-09-26 13:03:54)

@yoghurt ilości spermy też mam spore ale preejakulat doprowadza mnie do szału... nie ma dnia bez małej plamki na majtkach a jak sie bardzo podniece to jest wielka kałuża.. zawsze się tego wstydziłem ale z obecną dziewczyna jest ok, nie potrzeba przynajmniej nawilżaczy ;>

@gojka żenujące to jest pewnie Twoje życie erotyczne i jego częstotliwość, bo dla mnie podkładanie chusteczek jest bardziej praktyczne niż pranie 3 prześcieradeł dziennie, pozatym po seksie czasem sie idzie spać co nie? a nie widzi mi się zbytnio leżenie w plamie spermy i soków z cipki a tym bardziej jakże romantyczne i podniecające zmienianie prześcieradła :S

ps. druga rzecz to to, ze nie każdy czuje sie komfortowo mokry i klejący i wczesniej czy później chusteczki idą w ruch..

ps.2 Anemonne zgadzam się z Tobą, mimo stosunkowo niedużego doświadczenia i młodego wieku myślę że romantyczny, czysty seks to tylko bajka albo początki, po czasie z seksu czerpie się wielką przyjemność mimo spraw technicznych i one wcale nie rozpraszają

Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty.

44 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2012-09-26 13:41:31)

Koko - po czym to wywnioskowałeś?
Jesteś tu gościem wiec tak się zachowuj.Nie pytałam o Twoje zdanie na temat mojego życia erotycznego i nikomu nie ośmieliłabym się tak tej strony jego życia podsumować.

Ja po prostu 
tak jak sierpniowa nie zastanawiam się natychmiast po skończeniu aktu nad tym,że mogę zabrudzić pościel i że muszę koniecznie znaleźć chusteczki.Seks jest dla mnie na tyle odrywający od rzeczywistości,że musi jakiś czas minąć,żebym się na nowo wdrożyła.
Oglądałam kiedyś taką komedię,była scenka seksu- panienka rzęzi i dyszy,popiskuje i widać,że jej dziko przyjemnie.Za chwilę,gdy wszystko się kończy- panienka "ogarnia się",poprawia włosy i pyta czy jej się make up nie rozmazał:)

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

45

ja też należę do tych kobiet co lubią to ciepło i mokro zaraz po,a nawet rano...lubię czuć tę śliskość,krople,które wypływają ze mnie-miłe wspomnienie tego co było(u mnie zależy to od partnera,kiedyś tak tego nie czułam)...podobnie jak gojka mam tak,że seks jest dla mnie chwilą takiej przyjemności,że przez chwilę nie myślę realnie poza tym ani mnie,ani mojemu facetowi mokre plamy,prześcieradło i cała ta reszta nie przeszkadzają w cieszeniu się sobą...

46 Ostatnio edytowany przez Robcio73 (2012-09-26 14:31:10)

no pewnie dziewczeta !.. jak mozna przejmowac sie plamka na przescieradle czy nowym dywanie w takich chwilach !.. albo czy moze kartofle ostrugane I na czas beda ! smile bo tak leze i leze i cieknie ze mnie tongue

47 Ostatnio edytowany przez sierpniowa (2012-09-26 14:45:34)

Robcio73 napisał/a:

no pewnie dziewczeta !.. jak mozna przejmowac sie plamka na przescieradle czy nowym dywanie w takich chwilach !.. albo czy moze kartofle ostrugane I na czas beda ! smile bo tak leze i leze i cieknie ze mnie tongue

... a chłop w tym czasie ziemniaki obiera tongue

48 Ostatnio edytowany przez Robcio73 (2012-09-26 14:50:59)

ha ha dobre ! tongue.. moze sie tak zdarzyc ha ha smile.. kurcze mialem nie pisac po niemiecku !.. ziemniaki masz racje !

49

No nie wiem, u nas tez zawsze tego duzo, w dodatku rzadkie, plamy sie robia i czesto nawet wiecej niz 1 chusteczka idzie w ruch (najlepsze sa te papierowe reczniki kuchenne, one wiecej znosza big_smile). wole to, niz (jak ktos wyzej wspomnial) lezenie pozniej w mokrym,  poplamionym przescieradle smile

Life is hard. After all it kills you.

50

Ja tak samo. Wogole to nie usnelabym w mokrej poscieli... ;-)

"...Kto sieje wiatr ten zbiera burze..."

51

To kupcie sobie lateksowe prześcieradła z gumkami - po zwijacie i macie swoją idealnie suchą pościel.

Gott mit Uns!!!

52

I myslisz, ze to jest latwiejsze rozwiazanie niz po prostu podstawienie chusteczki i wytarcie sie? big_smile

53

Nie.. Nie ma nic lepszego niż papierowe ręczniki z logo BIEDRONKI ! big_smile

54

loveaellie napisał/a:

I myslisz, ze to jest latwiejsze rozwiazanie niz po prostu podstawienie chusteczki i wytarcie sie? big_smile

Podstawienie chusteczki vel podmycie się nieodłącznie kojarzy mi się z prostytucją.

Gott mit Uns!!!

55

sierpniowa napisał/a:

No cóż, mnie ten cyrk z chusteczkami i "trzymaniem" żeby się nie wylało jest obcy. Jestem fanką wypływającej ze mnie spermy ;-) uważam, że to super podniecające, nie brzydzę się "upaćkaniem", to co można zrobić po wytrysku z nasieniem jest też ciekawą częścią aktu. O pranie martwię się później i przysięgam, że nigdy w czasie seksu nie zdarzyło mi się błądzić myślami nawet w okolicach zmiany pościeli ;-)

Lubię to! smile

Moja miłość smile=>http://www.youtube.com/watch?v=4OAXrE5uFqc
                      http://www.youtube.com/watch?v=iQsR_KeQt2M

56

Glock napisał/a:

Podstawienie chusteczki vel podmycie się nieodłącznie kojarzy mi się z prostytucją.

A mnie z higieną...

Doprawdy dziwne masz skojarzenia...

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

57 Ostatnio edytowany przez busiu (2012-09-27 12:01:49)

Ja też niestety jestem z tych, którzy chusteczki trzymają przy łóżku. :x Mojemu chłopakowi zawsze dużo tego wychodzi, a jak jeszcze jesteśmy po jakimś okresie posuchy, to już w ogóle leje mi się po nogach (szczególnie po seksie na stojąco).

A z prostytucją zdecydowanie mi się nie kojarzy, bo mądre prostytutki używają prezerwatyw, a z tymi nie ma takich problemów.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?

58

Glock napisał/a:

To ja w takim razie chciałabym zapytać, czy kiedykolwiek zabrudziłeś się spermą, nie umyłeś po tym, chodziłeś tak kilka godzin i potem powąchałeś ciało/ubranie w miejscu zabrudzenia? Czy w ogóle zdarzyło Ci się sprawdzić, jak pachnie Twoja sperma po paru godzinach przebywania, że tak to nazwę, poza wnętrzem Twojego ciała?

59

Może sprecyzować wypowiedzi czy chusteczka idzie w ruch zaraz po wytrysku czy po zakończonym kochaniu się smile.

Bo u nie jest tak że żona nie wyobraża sobie bez chusteczki po kochaniu się, bo wyleci z niej prosto na prześcieradło, ale podczas stosunku jest co najmniej dwa wytryski i wtedy gdy się kochamy dalej nie myślimy o chusteczkach. Wtedy pluska i cieknie po pupie ale to jest fajne i podniecające.

Oczywiście chciałbym, aby było jak u sierpniowej i aby moja połowa potrafiła i się bawić mokrą myszką, ale dla niej dotyk własnej myszki jest fuuu a jak jeszcze mokrej to już w ogóle duże FUU.
A mi się marzy, aby po pierwszym wytrysku kobieta rozbudziła moje zmysły np. bawić się swoją mokrą cipką smile

60

Każdy robi to co lubi. Jednym odpowiada wyciekająca sperma, innym nie. Jedne z nas wolą wytrzeć się chusteczką, inne wolą wyprać prześcieradło... Z mężem zwykle używamy prezerwatyw, jednak kiedy zdarza nam się kochać bez to po prostu ściągam zabrudzone prześcieradło i tyle. Czasami rozkładam duży, miękki ręcznik i na nim się kochamy a nie bezpośrednio na prześcieradle. Ręcznik idzie do prania i po problemie. Nigdy nie wycierałam się zaraz po chusteczkami, nie przyszłoby mi to do głowy, bo zazwyczaj po seksie jest mi wszystko jedno. Długo wracam do rzeczywistości wink

61

netmezczyzna napisał/a:

Oczywiście chciałbym, aby było jak u sierpniowej i aby moja połowa potrafiła i się bawić mokrą myszką, ale dla niej dotyk własnej myszki jest fuuu a jak jeszcze mokrej to już w ogóle duże FUU.
A mi się marzy, aby po pierwszym wytrysku kobieta rozbudziła moje zmysły np. bawić się swoją mokrą cipką smile

to może być fajne smile takie rozsmarowanie wszystkich soków na cipce, musze swojej ten pomysł podrzucić, od razu bede gotowy na 2 raz hihi ]:->

Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty.

62

yoghurt007 napisał/a:
Glock napisał/a:

A mnie z higieną...

Doprawdy dziwne masz skojarzenia...

Sporo podróżuję po naszym pięknym kraju i widok przydrożnych businesswomen wyposażonych w wiadro(z jakimś płynem jak mniemam) i ręczniki papierowe opatrzył mi się - tu się zgodzę to dla higieny.

A co do higieny to chyba lepiej wyposażyć się w kondoma podążając tokiem myślenia co poniektórych kobiet albo jeszcze lepiej po prostu połknąć.

Gott mit Uns!!!

63

Anemonne napisał/a:
Glock napisał/a:

To ja w takim razie chciałabym zapytać, czy kiedykolwiek zabrudziłeś się spermą, nie umyłeś po tym, chodziłeś tak kilka godzin i potem powąchałeś ciało/ubranie w miejscu zabrudzenia? Czy w ogóle zdarzyło Ci się sprawdzić, jak pachnie Twoja sperma po paru godzinach przebywania, że tak to nazwę, poza wnętrzem Twojego ciała?

idąc Twoim tokiem rozumowania wybrałbym prysznic niż wycieranie się chusteczkami ale może tylko ja tak mam.

Gott mit Uns!!!

64

Heh mam dziwne wrażenie, że przeciw chusteczkom są generalnie kobiety po trzydziestce i wraz z rozwijającą się rozmową dołączyli do nich panowie ;D może to wynika z tego, że Wasi mężczyźni adekwatnie do swojego wieku mają mniej spermy i panie nie mają z tego powodu dyskomfortu ;p

65

Glock napisał/a:
Anemonne napisał/a:
Glock napisał/a:

idąc Twoim tokiem rozumowania wybrałbym prysznic niż wycieranie się chusteczkami ale może tylko ja tak mam.

Dokładnie, odnosiłam się do tej części Twojej wypowiedzi, która mówiła o podmywaniu wink

66

Anemonne napisał/a:

Dokładnie, odnosiłam się do tej części Twojej wypowiedzi, która mówiła o podmywaniu wink

Ok, teraz wszystko jasne - dla mnie podmywanie kojarzy się z tirówkami a prysznic to prysznic big_smile nie zrozumieliśmy się. Prysznic to podstawa ale tylko zimny.

Gott mit Uns!!!

67 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2012-09-27 14:29:59)

Glock napisał/a:

Ok, teraz wszystko jasne - dla mnie podmywanie kojarzy się z tirówkami a prysznic to prysznic big_smile nie zrozumieliśmy się. Prysznic to podstawa ale tylko zimny.

A czym się różni podmywanie od prysznica? big_smile Nie wiem jak inni, ale ja się podmywam prysznicem, a nie wodą z butelki, jak tirówka... wink

Edit: zimny prysznic...? Dlaczego zimny?

68

Anemonne napisał/a:

A czym się różni podmywanie od prysznica? big_smile

deszczownica?

Anemonne napisał/a:

Nie wiem jak inni, ale ja się podmywam prysznicem, a nie wodą z butelki, jak tirówka... wink

w technikalia nie wnikam

Anemonne napisał/a:

Edit: zimny prysznic...? Dlaczego zimny?

jeśli prysznic to tylko zimny, jeśli kąpiel to tylko gorąca

Gott mit Uns!!!

69

Sam sobie polewaj klejnoty zimną wodą tongue Tak czy siak, żeby nam meritum nie zginęło: z wydobywającą się po stosunku spermą najłatwiej poradzić sobie za pomocą chusteczek, a potem prysznica. Bez tego czułabym się zwyczajnie brudna.

70

zakładam nastepny bardzo ciekawy temat ... CO ZROBIC Z WYDOBYWAJACĄ SIE METKĄ OD ŻAKIETU PO WYJSCIU Z DOMU ?....

71

Rozumiem Glock,że w Twoim systemie te,które biorą ciepły czy gorący prysznic to....tirówki,prostytutki czy jak je nazywasz?

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

72

^^
Grunt to proste schematy. wink

73

gojka102 napisał/a:

Rozumiem Glock,że w Twoim systemie te,które biorą ciepły czy gorący prysznic to....tirówki,prostytutki czy jak je nazywasz?

wiesz droga Twojej dedukcji jest dla mnie tajemnicą i niech tak pozostanie.

Gott mit Uns!!!

74

loveaellie napisał/a:

Bez kitu. Moj chlopak brzydzi sie mnie nawet po oralu pocalowac bo "sperma czuc". Zenada.

Miałam kiedyś od byłego partnera propozycję po stosunku: "usiądź mi na twarzy, bardzo proszę... " Pomimo tego że lubię różne rzeczy i nie mam oporów, to jakoś do tego nie mogłam się przełamać wink wink

75

O fuuu big_smile Tego bym chyba tez nie zrobila. Ojoj, az mi sie kolacja cofnela. Fujcia.

76

Czemu fuj? Nie rozumiem co w tym takiego ohydnego
Wydobywająca się sperma nie jest ohydna, bo czemu niby maiłaby być? Tak samo czemu niby miałoby być ohydne siadanie na twarzy partnera, gdy ten chce po stosunku?

W spermie nie ma nic ohydnego, nie rozumiem Was szczerze, ale każdy ma swoje odczucia....

Nie wiem czy istnieje cokolwiek, bo przecież nie zaznałam nicości. Zatem poddaję w wątpliwość to co jest, bo nie widzę tego, czego nie ma :-)

Posty [ 39 do 76 z 146 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » wydobywajaca sie sperma z pochwy kobiety po stosunku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018