kto ma mężą w zakladzie karnym bądz partnera??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » kto ma mężą w zakladzie karnym bądz partnera???

Strony Poprzednia 1 10 11 12

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 419 do 423 z 423 ]

419

Odp: kto ma mężą w zakladzie karnym bądz partnera???

Witam. Czytam wasze posty i niedowierzaniem . Nie wiem jakimi kategoriami teraz myślicie , ale napewno rady od osób nie mających styczności z tym światem i środowiskiem wam nie pomogą przez to przejść . Duży szacunek dla kobiety 22 lata , która napisała ze to na takie chwile składa się przysięgę małżeńska na dobre i na złe . Próba czy uczucie i związek jest prawdziwy i przetrwa wszystko . Mówicie ze jest cieżko , ze  uśmieszki od rodziny , itd . Zapytam się tak , teraz się zastanawiacie czy być czy zostać , teraz znajdujecie usprawiedliwienia ze był zły nie dobry itd . Ile pieniędzy np . Zarobił , narkotyki , dużo prawda przypuszczam ze miałyśmy cię życie na normalnym poziomie odpowiednie standardy zapewnione . Kontrola czy ochrona siebie i rodziny bardziej tak bym to ujęła . To ze jest cieżko nie znaczy ze macie się poddawać i myślec o układania życia na nowo , to próba bolesna ale , zbliżająca ludzi do siebie na zawsze , dająca szacunek wiarę i uczucie które przetrwa wszystko w przyszłości , jeżeli wytrzymacie .

Powiem krótko złe to nie koniec siatą a wasi mężowie , partnerzy was potrzebują , to jesteście dla nich siła , wiara miłością to wy dajecie im nadzieje i sile do walki . Przetrwania tam , nawet nie wiecie jak jest to dla nich ważne . Brutalnie mówiąc porzucając teraz i się zastanawiając ojcu ojcu.... liczcie się z ewentualnością ze jeden wytrzyma odejście partnerki , zony a drugi się powiesi bo stracił wszystko!

Zobacz podobne tematy :

420

jagoda2271 napisał/a:

mój narzeczony jest w zakładzie karnym mamy kochanego syna i na dodatek jestem w ciązy i mam zagrożoną ciazy.był on jedynym zywicielem rodziny jest mi teraz ciezko..czy moge cos zrobic zeby on wyszedł

Witam . Jeżeli był jedynym żywicielem rodziny , a tym bardziej jak jesteś w zagrożonej ciąży ,możesz pozbierać dokumenty od lekarza itd . Próbujcie o warunkowe zawieszenie kary lub przerwę na stan zagrożenie życia i zdrowie . Wniosek do sadu z opisem okoliczności zaświadczenia , próbujcie . Długo już w tym nie siedzę ale karzdybradca prawny czy adwokat udzieli ci informacji

421

krówka123 napisał/a:

Janis nikogo nie wyzywam. To że nie umiesz czytać ze zrozumieniem to jest pewne. Jakie mam mieć argumenty? Przedstawiłam je, ale oczywiście Ty nie potrafisz przeczytać, więc dalej drążysz temat. Co próbuję udowodnić? Że część z osób najgłośniej rzucających się w stronę "partnerów-kryminalistów" w przypadku, w którym jej (jego) partner(ka) by trafił(a) do AŚ/ZK też by szukała wsparcia i rozwiązań. A przecież (nawet jeśli ten partner by był faktycznie niewinny) jest z kryminalistą - wg społeczeństwa. Więc zniżyła by się do takiego (m.in. mojego) poziomu - osób, które czekają na swoich przestępców, żeby dostać wsparcie i odpowiedzi na istotne pytania (choćby o zgodę na widzenie)? Mój cel jest prosty - nie negujcie wyborów innych, bo nie wiecie co Was w życiu spotka.
Nie powinnam teraz odpisywać, bo pewnie moja odpowiedź jest bez ładu i składu... Najwyżej jutro zobaczę co źle napisałam i sprostuję. A najlepiej w ogóle pisać nie będę, bo rozpętałam jakąś dziwną, nic nie wnoszącą dyskusję.

Jeszcze dopiszę, że kiedyś też tak myślałam "jak można żyć z kryminalistą?!". Życie bywa przewrotne... "Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach"

Trafiłaś w sedno z tym cytatem . Nie masz po co się denerwować , bo nic to nie da szacunek dla ciębie za to ze czekasz , i się nie poddajesz. Nie masz tak naprawdę po i o czym rozmawiać z osobami które nigdy nie były i nie soja na twoim miejscu , uwierz mi nie ubiorą twoich butów a tym bardziej nie zrozumieją .  Do zł trafiają osoby z rożnych środowisk , są to ludzi wykształceni , zamożni żyjący na wysokim poziomie ale tez środowiska wiejskie . Błędnym myśleniem jednostek i społeczeństwa jest określanie ich za margines . Czekam na męża już bardzo blugo , mamy 3 synów córkę pochowaliśmy 10 lat temu . Bo osoba zrodziny prokurator głównej ja zabiła , nasze środowisko z którego się wywodzony użyje na wysokim poziomie , a wiezienie kryminał i cała ta szobka tym związana jest nierozłącznym elementem naszego życia . Szanuje twoje wypowiedzi i postawę wobec męża , tylko wzmocni to wasza miłość i pogłębi relacje bo jesteś wszystkim dla niego       . Uwierz warto czekać . Pozdrawiam.

422

Domino73 - nie pisz proszę kolejnych postów pod poprzednimi. To niezgodne z regulaminem forum.
Zawsze kiedy chcesz coś dodać do opublikowanego już postu, możesz to zrobić używając funkcji "edytuj"
Moderator IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

423

Cześć. Jest tu jeszcze ktoś, z kim mogłabym porozmiawiać?

Posty [ 419 do 423 z 423 ]

Strony Poprzednia 1 10 11 12

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » kto ma mężą w zakladzie karnym bądz partnera???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018