STOKROTKA-CAFE - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » STOKROTKA-CAFE

Strony Poprzednia 1 2,479 2,480 2,481 2,482 2,483 2,497 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 94,241 do 94,278 z 94,856 ]

94,241

Odp: STOKROTKA-CAFE

dzień dobry

luc napisał/a:

Ivory - to może teraz w pracy bardziej Cię docenią? wink

Ba-Cha napisał/a:

Ivory na coś przydała się nauka rosyjskiego w szkole smile
a swoją drogą ludziska są odważni ,że bez znajomości języka wyjeżdżają smile

luc marne szanse hihi na to, że docenią
ale przynajmniej mam satysfakcję

Ba-Cha no przydała się i języki, których nigdy w szkole się nie uczyłam, też się przydają

no są, pamiętaj, ze jak przyjechałam, to też ledwo po angielsku mówiłam, ale uczyłam się w każdej wolnej chwili i łapałam okazję, żeby pogadać, prosiłam Anglików, żeby mnie poprawiali, sama się pchałam, żeby pracować tam, gdzie Anglicy, inni Polacy uciekali, woleli pracować ze swoimi, a ja to wykorzystywałam i powiem Wam, że skorzystałam na tym dużo

quidquid latine dictum sit altum videtur

94,242

co do czujników, mam w domu oba
i ten od czadu i ten od dymu
i uważam, ze powinien to być obowiązek, aby każdy takie czujniki w domu miał
kilka razy włączył się jak lokatorzy zapomnieli o czymś na kuchni, przynajmniej udało się uniknąć pożaru i nawet garnek uratować hihi

94,243

doberek

https://i.pinimg.com/originals/35/a7/f5/35a7f5a8ff555fb0f10b84752842c170.gif

Ivory tak wszyscy twierdzą ,że danego języka najszybciej się nauczysz jak przebywasz z "tubylcami "

Nie zmieniaj się ! ... to najlepszy komplement - jaki można usłyszeć od drugiej osoby .... 

94,244

Witam pięknie wszystkie Stokroty smile Dzisiaj +4 ale pochmurnie i pewnie zacznie padać deszcz.
Grypą w dalszym ciągu straszą, wczoraj czytałam że dyspozytor odmówił wysłania karetki do 6 miesiecznego dziecka z wysoką goraczka i drgawkami, matka nie miała samochody, była sama i na pomoc przyjechali policjanci wezwani przez ojca z zagranicy, na ich wezwanie tez dyspozytor nie reagował, sami policjanci zawieźli dziecko na SOR. Kiedys mówili że jak u takiego malutkiego dziecka wystepuje taka wysoka goraczka to jest to zagrożenie jego życia, widac normy zmieniły sie i teraz dziecku nic nie grozi.

Czy u was tez sa kart magnetyczne do rejestracji, czy tylko naŚlasku takimi posługujemy się?

Basiu i jak kołdra wyschła?

Miłego dnia smile

94,245

Dzień dobry

U nas też mocno zachmurzone, trochę pada i wieje mocny wiatr.

Mysti są i u nas w oborze te gryzonie.
Mąż gdy tylko zobaczy to paskudztwo to sypie pszenicę zatrutą w miejsca, gdzie
zwierzęta nie dosięgną.
Robi tak przez kilka kolejnych dni.
Po takim zabiegu na kilka miesięcy jest spokój.
My się bardzo tych gryzoni brzydzimy.
Zwyczajnie wiejemy z obory.

94,246

Azbi kołdra wyschła w prawie 2 godziny ale po 3 ją ubrałam

zaraz mam wychodne ... pogoda się spinkoliła
a szkoda bo idę na długi spacer ... idę z tą  koleżanką od wyjścia letniego na pizzę
wstąpimy na chwilkę do jej córci

Nie zmieniaj się ! ... to najlepszy komplement - jaki można usłyszeć od drugiej osoby .... 

94,247

Azbi i ja też słuchałam o tym, że policja zawiozła dziecko któremu
pomoc lekarzy była niezbędna.
U nas nie ma kart magnetycznych do rejestracji .

Miałam dzisiaj najmłodszą wnusię .
Przed chwileczką pojechały z mamą do siebie.

Byłam wczoraj u dentysty.
A wieczorem ukruszył mi się ząb.
Zadzwoniłam do swojej dentystki i jutro rano kazała mi przyjechać.
Ma bardzo wypełniony grafik, bo przez dwa tygodnie chorowała na grypę.
Spiętrzyły się jej wizyty zaległych i obecnych pacjentów.
Jakoś mi  nie odmówiła, pewnie dlatego, że od lat do niej chodzę.

94,248

Bry wieczór.
Niby fajnie, że ładna pogoda, ale to nie jest normalne żeby wiosna robiła się już w połowie lutego.
Dziś zauważyłam, że wychodzą krokusy.

Czujników czadu w domu nie mam, bo nie mam gazu. To znaczy jest, ale tylko w piwnicy przy piecu do centralnego. W żadnej łazience nie mam piecyka, a wkuchni gazu też nie mam bo wszystko jest elektryczne.
Natomiast w mieszkaniu oczywiście jest czujnik i pilnujemy żeby działał.

ivoryvette napisał/a:

luc marne szanse hihi na to, że docenią
ale przynajmniej mam satysfakcję

Satysfakcja jest super.
A z czasem może i docenią wink

Basiu - jak się udało wychodne?

Czytko - to znów bieda z zębem sad

PIGWA napisał/a:

miło mi bardzo że pytaliscie o mnie,szczególnie LUCYNKA ,myślałam że ona mnie nie lubi!!!!!!!!
zmieniam zdanie o 1000% i przepraszam

No co Ty!!
Nie ma sprawy wink

Morawko - czyżby jakieś choróbsko Cię dopadło?

Trzymajcie się Stokrotki i nie dajcie się grypie.
U mnie w domu, odpukać, wszyscy zdrowi.

94,249

hey

https://img1.stylowi.pl//images/items/s/201212/stylowi_pl_inne_2432837.gif

Azbi u mnie nigdy nie było kart magnetycznych
lata temu były wydawane też takie książeczki ... też się nie przyjęły ...

LUCynka w pierwszą stronę podjechałyśmy autobusem ...
a i tak kawał drogi ... zapitalałyśmy ma nogach ...
córcia koleżanki teraz wynajmuje mieszkanie ...  chwilowo ... bo ma i będzie kupować ...
mieszkanko jak na wynajmowane urządzone super
wszytko w białym i jasno popielatym kolorze ... styl "pepcowo- ikeatowato - jyskowato" 
ale tak z gustem ... podobało mi się
wróciłyśmy   na nogach     spacer zdrowotny hiii    przy tym smogu  taki "antygrypowy "

Czytka też zaczynam maraton dentystyczny od 5 marca
już wymiękam ... bo górna dwójka ... jest chyba nie do uratowania

94,250

Dzień dobry waszystkim:) U nas karty są od dobrych 20 lat, albo i dłużej, wydawało mi się ze wszedzie tak jest, dopiero maż mi powiedział że był na Pomorzu i tam nie ma, dlatego  pytałam jak jest u was. Kiedyś u nas tez były takie białe  książeczki, ale to lata temu, szybko odeszli od tego. Te karty to duże ułatwienie dla rejestracji i lekarza, bo z tych kart drukuje się druki pustych recept i skierowań, ale z pełnymi danymi, lekarz nic właściwie nie musi pisac, oprócz nazw lekarst, chociaz i  tak czesto robął byki, a później przez to jest kłopot z wykupem lekartwa w aptece.

Do dentysty wybieram się na wiosne, dwa lata temu wydałam straszne pieniądze na naprawę tego co popsuli tani dentyści, zawsze cieszyłam sie ....o jak szybko i tanio, no to później za to zapłaciłam, teraz zamierzam chodzic przynajmniej raz w roku do czyszczenia i przegladu i robic na bieżąco.

Basiu nie było problemu z wirowaniem tej kołdry, pytam bo raz włożyłam do pralki dość puszysty koc , jak naciągnął wody to nie dość że piana wyłaziła każdą dziurką to pralka nie wirowała, bo ten koc zrobił się okropnie ciezki i ona nie uciągneła tego cięzaru.

U mnie dzisiaj +5, ale zapowiadaja powrót zimy, szkoda bo grypa dalesz szaleje w okolicy, u nas nawet ostatnio było około 20 przypadków stwierdzonej grypy świńskiej, szpitale nie wpuszczali odwiedzających.

Miłego dnia smile

94,251

Azbi jak wepchałam tą kołdrę
i załączyłam pralkę ... to myślałam,że się nie obróci
dałam ciut za dużo płynu do prania ...  piana wyszła tak ciut przez szufladkę hii
ale z wirowaniem nie było problemu ...

koce są ciężkie ....  takiego jednego też już nie włożę ...
mam w użyciu teraz przy MAM takie cienkie lżejsze ... bo często muszę prać

94,252

WITAM STOKROTKI
u mnie jak zwykle coś się dzieje,dopadła mnie grypa,wczoraj myslałam że już po mnie
miałam zając się małym ,syn by sobie coś bezstresowo porobił a tu nic z tego!
synowa przyleci w połowie tygodnia,misiaczek pójdzie do tesciów ,syn w niedzielę wyjeżdża do pracy
miłego dnia dla wszystkich STOKROTEK

94,253

Pigwencjo to kuruj się ...

na FB chyba Morawka ? wklejała ,że szczyt zachorowań dopiero przed nami   wrrr

94,254

Bry wieczór.
Dziś bez słoneczka sad
Słyszałam w radiu, że gdzieś na północy Polski nawet śnieg padał. U mnie 10 stopni na plusie.

Ba-Cha napisał/a:

LUCynka w pierwszą stronę podjechałyśmy autobusem ...
a i tak kawał drogi ... zapitalałyśmy ma nogach ...
wróciłyśmy   na nogach     spacer zdrowotny hiii    przy tym smogu  taki "antygrypowy "

Basiu - to ile Ci krokomierz pokazał? wink

Azbi napisał/a:

Do dentysty wybieram się na wiosne, dwa lata temu wydałam straszne pieniądze na naprawę tego co popsuli tani dentyści, zawsze cieszyłam sie ....o jak szybko i tanio, no to później za to zapłaciłam, teraz zamierzam chodzic przynajmniej raz w roku do czyszczenia i przegladu i robic na bieżąco.

Azbi - to racja, że co tanie to drogie.
Na zęby rzeczywiście nie warto oszczędzać, choć trzeba przyznać, że te usługi są cholernie drogie.

Pigwo - nie daj się chorobie.

Zaraz zmykam na wieczór karciany do przyjaciół.

94,255

LUCynka już nie mierzę kroków ... zlikwidowałam aplikacje ... strasznie baterię żarła
ale tak na oko z 7 tysiaków zrobiłam ...

zauważyłam od jakiegoś czasu ,że emotki się nie wyświetlają    lol smile

Misty a TY co focha strzelasz     ??? jak i większość STOKROT   

spadam ...

94,256

Czesc stokrotki
Mam jakis stres cisnienie mi skacze ,wiec musze
byc spokojna i poleżeć hi hi
Nie wiem co pisac ,bo przeciez zadnego szału  nie ma ,jak nie choroby ,to pranie ,sprzatanie i tak dzien podobny do dnia
Byłam u pumologa astma początkowa ,ale mam dni kiedy mnie dusi ,dała jakieś wziewy ale ja nie biore żadnych hormonów ludzie
Zrobiłam wczoraj cebule z miodem ,dzisiaj pobrałam syropek mniej kaszle
Zrobiłam tez cytrynę pokrojona ,dobrze umytą ,wyszorowaną z miodem w słoiczku
Oglądam gessler rewolucje kuchenne
Pozdrawiam wszystkie stokrotki

przyjaciel to ten ,kto przychodzi, gdy caly swiat odchodzi

94,257

hey

Morawko święta prawda  ... nie mamy o czym pisać
może najwyższy czas ,żebym wzięła z wszystkich Stokrotek przykład

https://saberimagenes.com/wp-content/uploads/2018/06/BuenosDias29.gif

no to spadam ..

94,258

Witacjie smile U mnie dzisiaj +4,5, pada deszcz, chociaz weekend zapowiadają słoneczny, (oby tylko nie było mrozów bo bedzie ślizgawica". No wieszczą sezon grypowy, ze dopiero nadchodzi, oby nie.

Dzisiaj wstałam z bardzo opuchnięta nogą, zawsze po nocy trochę robiła się mniejsza, a tu nawet więcej opuchnieta niż wczoraj wieczorem była. Zapowiedziałam mezowi ze w weekend odpoczywam, ciągnął mnie z sobą na imieniny do swojej matki, odmówiłam bo musże poleżec z tą nogą na podwyższeniu.

Morawko dostałas lekarstwa a się nie leczysz, nie wiesz że lekarstwa przedłużają życie? Początkowa astma moze rozwinąć się w zaawansowaną, oj przypominasz mi moją matkę, ona tak kombinowała z lekarstwami i z biedą dociągnęła do 74 lat, jej siostra starsza od niej, ale leczyła się systematycznie przeżyła  dużo dłużej, dopiero dwa miesiące temu zmarła, żyła dłuże prawie 20 lat,  ale lekarstwa brała według wskazań, a nie "biore kiedy już muszę, jak oszczedzam to mam na dłużej" tak mówiła moja mama i żadne tłumaczenie nie pomagało.

Pigwo Trzymaj się i nie daj grypie, wnusi ajeszcze zdażysz pobawić jak będziesz zdrowa:)

Miłego dnia Stokrotki, musze kończyć, wszyscy już dotarli do pracy:) to ja dołączyć musże tez smile Pa pa

94,259

dzień dobry
pokręcony tydzień za mną smile
nowy grafik wprowadza bardzo dużo zamieszania
w tym tygodniu kilka osób spóźniło się na te "dodatkowe" dni

oficjalnie firma twierdz, że wszystko jest zgodnie z planem, zmiana grafiku przyniosła oczekiwane efekty (zyski), że wszystko jest w porządku
zastanawiające jest jednak to, ze chcieli wrócić do "starego" grafiku o miesiąc wcześniej, niż było ustalone, jednak wstrzymali się, bo ludzie jakoś sobie poustawiali życie na te trzy miesiące i np w wolne piątki mają wizyty u lekarzy itp, więc byłby kolejny bałagan, no i pracownicy zaczęli się odgrażać, że będą odwoływać się do związków i do głównej siedziby firmy
kolejna rzecz: po tzw "sezonie" mieliśmy znowu wrócić do grafiku z wszystkimi wolnymi piątkami, a już teraz zapowiedzieli, że powrotu nie będzie
z tego wniosek, że chyba tak cudownie nie było, jak opowiadali, tyle, że pewnie przyznać się do tego nie chcą

w sumie, dla mnie lepiej, po pierwsze będzie znów jakiś rytm pracy, jakiś logiczny schemat dni pracy i dni wolnych, po drugie chodzenie na ten "dodatkowy" dzień na przeciwległą zmianę męczyło
co innego, gdy chodziłam na nadgodziny, wtedy wybierałam tzw "krótki" tydzień i pracowałam dodatkowy dzień, a w "długim" tygodniu korzystałam z dni wolnych
a tu niestety trzeba odpracować swoje, plus dodatkowe, a dni wolnych niby jest tyle samo ale w dziwnym rozstawieniu
np. 2 dni pracy, 1 dzień wolny, 3 dni pracy, 1 wolny, 2 pracy
przy pracy po 12 godzin 1 dzień wolny to trochę za mało
nasze związki już zebrały podpisy i będą rozmowy z pracodawcą... chociaż może teraz odpuszczą, skoro ma nie być więcej tego grafiku...

94,260

idę się ogarnąć, potem lekarz, wcześniej zaniosę tej "koleżance" od pieczenia ciasta z kremem to, co miała ode mnie odebrać,
akurat idę w kierunku, w którym najmniej nadłożę drogi, żeby do niej zajść,
pewnie będzie spała po nocce, to wrzucę do skrzynki na listy i po sprawie

dzisiaj ma być bardzo ciepło, nawet +16 stopni, więc będę sprzątać, wietrzyć chatę itp, itd
w weekend też ma być ciepło, choć już nie tak, więc wykorzystam to na ogród i robotę wokół domu

przydałoby się umyć okna, ale czekam na wenę hihi

miłego dnia Stokrotki

94,261

Czołem Laleczki

Melduję się i pozdrawiam.

https://img1.picmix.com/output/pic/normal/5/5/4/9/7109455_de899.gif

94,262

Bry wieczór.
Czuję przesilenie wiosenne na łączce big_smile

Basiu - mnie też emotki od kilku dni się nie wyświetlają. Nie wiem czemu.

morawa napisał/a:

Nie wiem co pisac ,bo przeciez zadnego szału  nie ma ,

Morawko - Twoje wpisy zawsze lubię. Nawet jak szału nie ma wink

Mysti - jak Ci praca leci? Bo nic więcej o niej nie piszesz?
Z końmi już jesteś za pan brat?

Pigwa - jak się trzymasz?

Strzałko - znów Cię trzeba wywołać? tongue

94,263

Siemka smile

Toż ja jestem smile

I składam najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla Rybki.
Nie wiedziałem, czy składać na FB czy tutaj.
Ale może tutaj też Rybka zajrzy.
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko...

94,264 Ostatnio edytowany przez Mariola66 (2019-02-23 00:29:59)

Witam  nocną porą. Spać mi się nie chce.

Byłam  w szpitalu u męża. Nasłuchałam się o paleniu oj nasłuchałam. Siedzę teraz i myślę jak tu rzucić  od jutra. Czasami czuję że mi szkodzą te fajki i coraz częściej problem z oddychaniem.Już próbowałam ograniczyć ale to wcale nie wychodzi. Łapię się na tym że  nieświadomie zapalam papierosa. Nikt już w mojej rodzinie nie pali tylko ja .Aż mi nieraz wstyd.

Spróbuję od jutra. Ciężko będzie już to widzę. Trzymajcie za mnie kciuki. Dobrze że jestem sama to się na sprzataniu chyba wyżyję.

Spokojnej nocy życzę.

94,265

strzała napisał/a:

Toż ja jestem smile

Jesteś, jesteś, tylko Cię nie ma tongue

Mariolu - zdrowia dla męża.
Co do papierosów, to jeżeli ograniczanie Ci nie wychodzi (mnie też w ten sposób się nie udawało), to zdecydowanie najlepszą metodą jest drastyczna - ani jednego więcej.
Trzymam kciuki.

94,266

Poszłam zjeść budyń smile
Synek chciał budyniu to najedlismy się oboje.
Miał chęć na czekoladowy, ale w domu był tylkp waniliowy.
Jestem pełna smile

U mnie jakoś leci.
Zdarza się, że po dwa razy dziennie jestem w mieście. Bo z rana po towar, a potem z synem na trening.
Treningi cały czas na dworze.
Wczoraj np. to syn wrócił cały mokry, bo u nas padał deszcz. Czy coś pada, czy nie pada to i tak trening jest.
Dzisiaj jeździli grać do innego miasta. Wygrali 3:2. A w niedzielę o 9 znowu grają mecz w naszym mieście. I tak wkoło.

W czerwcu mają wyjazd do Chorwacji. A w sierpniu obóz piłkarski. Zresztą oni non stop mają gdzieś wyjazdy.

Trener mówił, żeby w tym roku nic nie rezerwować na wakacje, bo będą wyjazdy z klubu.

A ja czekam na wyjazd do sanatorium.
Według obliczeń może wypaść mi czerwiec lub początek lipca.

Jako, że Ania ma szczęście to mam znowu bilety wygrane do kina smile)
Jedziemy jutro z mężem na Kogel Mogel. Jeszcze jedna moja koleżanka z nami jedzie z siostrą swoją. To zapowiada się miły wieczór.

Nie wiem, gdzie Wy te wiosnę widzicie. U nas dzisiaj było - 7.
To mnie zadne przesilenie wiosenne nie bierze smile Na dodatek na noc zostawiłam auto na dworze, a potem cały dzień stało w śniegu i lodzie.

Właśnie, jakoś Mysti nie widać za mocno.

Basiu, a Ty nigdzie nie spadaj.

Czytka pewnie zapracowana i zajęta zwierzętami i ludźmi.

Ivory, serio miałaś 16 stopni????

To ja chyba daleko od Was wszystkich mieszkam.

Ściskam wszystkie.

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko...

94,267 Ostatnio edytowany przez Ba-Cha (2019-02-23 06:51:00)

hey ...

jak to w sobotę wybudziłam się wcześniej

https://st2.depositphotos.com/1177973/6534/i/950/depositphotos_65342615-stock-photo-moving-clapper-with-sheets-of.jpg

Mariola też powinnam rzucić fajczenie  - najwięcej fajcze przy komputerze wrrr 
jest nas tu więcej kurzoków : Anusia - Morawka - Czytka- Pigwa  - Rybka

a właśnie Rybka życzonka urodzinowe lol

https://www.claudia.pl/media/cache/default_view/uploads/media/default/0001/14/fef1b55f5abf4899d9daf6700b58bdad08b6c50f.jpeg

odezwij się w końcu ...

LUCynka jak długo już nie palisz ???  wspomagałaś się przy rzuceniu desmoxanem ???
nie ciągnie Cię czasami ???

Strzałka od Ivory na pewno mieszkasz daleko ...  hii
u mnie w nocy miało  być minus 14   ale jest 7

przeważnie w domu mam budynie waniliowe czy śmietankowe do ciast
też lubię czekoladowe do jedzenia ....  dodaje kakaa   

Azbi - Morawka nigdy nie bierze zapisanych lekarstw hi hi

miłej soboty ... WSZYSTKIM ...

94,268

Dzień dobry

Jestem i ja.
U mnie podobnie jak u Strzałki nie ma żadnej wiosny.
Dzisiaj na termometrze minus 10.
Niektóre piszą o  myciu okien.
Ani myślę tego robić.
Przyjdzie ciepło to i okna umyję.
Teraz grzeję się w domu i modlę, by znów nie zachorować.

Papierosy dają mi wiele przyjemności.
Nie wiem co będzie dalej, ale ja je lubię.
Tak niewiele mam przyjemności, więc tej się nie pozbawiam.
Wiem, że szkodzą, ale co w dzisiejszych czasach nie szkodzi.

94,269

Dla Rybki wszystkiego co najlepsze.

https://flovery.pl/environment/cache/images/500_500_productGfx_a8a6b5b0b8c92873c045c1b87bf34b9f.jpg

94,270 Ostatnio edytowany przez czytelniczka51 (2019-02-23 07:39:32)

Teraz czekam na dostawę pieczywa.
Kupię drożdżówki, będą do kawy.
Samochód przyjeżdża pod same drzwi, więc nigdzie nie muszę chodzić.
Po inne zakupy już muszę pojechać do miasta.

Dentystka ząb mi wypełniła, wyleczyła.
Przy leczeniu jednego drugi minimalnie się ukruszył, więc włożyła mi lekarstwo, bo dziąsło krwawiło.
Moje zęby są jak próchno.
Niewiele mi ich zostało, a tak o nie dbam.
Cóż! całe szczęście, że są sztuczne.
Bez uzębienia człowiek wygląda tragicznie.
Widzę po sąsiadach i sąsiadkach jak świecą brakiem zębów.
Wygląda to okropnie.
Całe szczęście, że my z mężem mamy ten uśmiech pełny.
Chociaż bardzo się boję usuwania, nie trzymam w buzi żadnego zepsutego zęba.
Tragicznie , gdy oddech nie jest taki jak być powinien.
Oddech ma pachnieć pastą do zębów nawet przy sztucznych zębach.

Ech coś mnie naszło pisać o zębach.

94,271

Hi hi ale zima -12 odczuwalna
Leki biore od serca od zawrotów głowy
Boje sie kortyzolu ,od depresji bo wylądowałam ze stanem przedzawałowym w szpitalu
Miałam ataki szału po lekach hi hi
Mam ze soba zawsze w torebce inhalator
Oj te zęby mam w planie ludzie
Unas w rodzinie babcia miała astmę od młodych ,dusiło ja okropnie żyła 88 lat
Nic nie pomagało dopiero zastrzyki ze sterydami
Pozdrawiam
Do wszystkiego potrzebny spokój

przyjaciel to ten ,kto przychodzi, gdy caly swiat odchodzi

94,272

Czołem Laleczki

U mnie wiosna trwa na całego. Przez kilka dni temperatury około +14-16 stopni.
Córka Hansa jadąc wczoraj do nas widziała bociana i czaplę na łące.
Dziś rano pod oknem w kuchni "czekały" na mnie dwie sarny. Niestety, jak zobaczyły ruch zaraz się spłoszyły.

Strzałko-- ja też niedawno coś wygrałam. W moim lokalnym (polskim) radio wygrałam książkę o moim mieście. Musi poczekać, aż wrócę.

BaCha-- przypomniałaś mi, że mam do wyprania swoją kołdrę. Jak wrócę, muszę się za to zabrać.

Mariolu-- ja też popalam, choć głupim palaczem jestem, bo potrafię kilka tygodni nie palić, bo nie. Potem znów palę, ale niedużo max 3-4 papierosy dziennie.
Rzucić, nie rzucę, bo lubię czasem pyknąć.

Czytko-- mnie też brzydzą i przerażają szczury. Dziś w nocy znów całą karmę ptakom wyjadły, no bo kto inny?

Luc-- byłaś może w Namibii? Tak pytam, z ciekawości.

94,273

Witam sobotnio.
W nocy był mróz. Rano minus dwa stopnie, ale słońce piękne. Mąż chce coś przycinać w ogrodzie (dobra pora), ale będzie to chyba robił sam, bo ja mam kupę roboty.

Rybko - najlepsze życzenia.

Ba-Cha napisał/a:

LUCynka jak długo już nie palisz ???  wspomagałaś się przy rzuceniu desmoxanem ???
nie ciągnie Cię czasami ???

Jesienią minęło 3 lata. Chyba wink
Tak, wspomagałam się desmaxanem.
Czy ciągnie? Rzadko wink

czytelniczka51 napisał/a:

Bez uzębienia człowiek wygląda tragicznie.
Widzę po sąsiadach i sąsiadkach jak świecą brakiem zębów.
Wygląda to okropnie.

Masz rację, brak zębów wygląda tragicznie. Ja pierwsze na co zwracam uwagę u ludzi, to są zęby i dłonie. Tak mam wink

morawa napisał/a:

Oj te zęby mam w planie ludzie

Morawko - oj długo te plany realizujesz hi, hi.

Mystique71 napisał/a:

U mnie wiosna trwa na całego. Przez kilka dni temperatury około +14-16 stopni.

Ależ macie cieplutko.

Mystique71 napisał/a:

Luc-- byłaś może w Namibii? Tak pytam, z ciekawości.

W Namibii nie byłam. Gdzieś tam w planach jest, ale dość daleko, bo w Afryce najpierw jeszcze inne miejsca chcę zobaczyć. Przemyśliwuję o Madagaskarze.

Miłej soboty wszystkim.

94,274 Ostatnio edytowany przez luc (2019-02-23 14:04:14)

tak dziś wyglądają u mnie w ogrodzie:
kwitnąca kalina
https://i.postimg.cc/KcV67f5W/P1060173.jpg
https://i.postimg.cc/9FLJtQVQ/P1060171.jpg

gałązki forsycji
https://i.postimg.cc/HnB42Bqh/P1060170.jpg

94,275

Przekazuję wszystkim Stokrotkom pozdrowienia od Rybki.

94,276 Ostatnio edytowany przez Ba-Cha (2019-02-23 14:11:45)

hey

u mnie się chmurzy ...

ja podobnie jak Czytka uwielbiam fajczyć
ubolewam hiii  bo tak jak teraz piszę i nie fajcze ... bo potem przyjeżdża syn  wróg nikotyny
tj. dobre ... bo od rana nie kurzę w pokoju ....  tylko w łazience i okno uchylam
ale jak w końcu wyjdzie ... to pierwsze co robię siadam i fajcze ..

do mnie jak ktoś się zapowie ... to też staram się nie mieć nakurzone ... bo mało kto pali

i w południe jak świeci słońce - to też mnie to powstrzymuje ...  bo siekierę można zawiesić

Mariola i jak wytrzymałaś bez papieroska ... ???? pisz prawdę ... hii

Misty o takim okazjonalnym palaczem to można być
moja kumpela  ... tak fajczy od wielkiego dzwonu ...

Morawka - LUCynka pozdrawiam  ...

idę na spacer do Lidla

LUCynka wiosna na całego ...

94,277

Baśku no to jest nas dwie.
Ja nie palę w pokojach.
Wychodzę do kotłowni albo w łazience.

Lucynka dzięki za pozdrowienia od Rybki
Również serdecznie ją pozdrawiamy i czekamy na nią w kafejce.
Aż niemożliwe, ale te krzewy u ciebie kwitną.
U nas wszystko póżniej.

Mysti tyle stopni ciepła ?
U ciebie prawdziwa wiosna.
Fajnie masz, sarny przychodzą pod okno.

Ivcia oby grafiki ustawili wam tak, aby każdy był zadowolony.
Oddałaś tej koleżance to co ona chciała od ciebie ?

Morawko jeśli teraz, zimą nie pójdziesz do dentysty usunąć zęby,
póżniej się nie wybierzesz.
Przy usuwaniu dobrze jest, jeśli na dworze chłodno.
Proszę cię zapisz się i zrób porządek z zębami.

94,278

dzień dobry

czytelniczka51 napisał/a:

Ivcia oby grafiki ustawili wam tak, aby każdy był zadowolony.
Oddałaś tej koleżance to co ona chciała od ciebie ?

tak Czytko oddałam
wrzuciłam do skrzynki na listy, wymiziałam przed domem jej kota i tyle
zadzwoniła do mnie potem, że spała i nie słyszała jak pukałam, a ja jej na to, ze nie pukałam tylko wrzuciłam
jaka nagle się milutka zrobiła, chce się ze mną wybrać na zakupy albo umówić gdzieś na mieście na kawę... no ale ja już nie chcę
wykręciłam się, powiedziałam, że "jakoś" się zgadamy

luc u mnie juz tesz wszystko kwitnie, wiśnie, przebiśniegi, fiołki... wiosna pełną gębą

pogoda taka piękna, że cały dzień drzwi do ogrodu otwarte, słoneczko świeci, cieplutko

chciałam sobie dzisiaj płaszczyk wiosenny kupić, piękny kolor, malinowy, ładna faktura materiału, ale... jakość materiału i krój już niestety nie
bary jak u sztangisty, a dół jakby lekko zwężany, no nie wyglądało to dobrze, poza tym materiał z daleka wyglądał na elegancki, a z bliska i w dotyku na taki jakby sprany
mierzyłam dwa rozmiary
płaszczyk w moim rozmiarze był na dole lekko wąski, z powodu kroju właśnie, a rozmiar większy był ogrooomny, no wór po prostu
szkoda, bo bardzo lubię ten kolor sad

Posty [ 94,241 do 94,278 z 94,856 ]

Strony Poprzednia 1 2,479 2,480 2,481 2,482 2,483 2,497 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » STOKROTKA-CAFE

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018