trądzik różowaty - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » trądzik różowaty

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 40 ]

Temat: trądzik różowaty

córka choruje na trądzik różowaty, czym polecacie to leczyć? Niekoniecznie chemią

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: trądzik różowaty

na różowaty najlepiej działa rozex, syn stosował jakiś czas temu i przeszło bardzo szybko. Od tamtej pory już nie ma problemów z cerą

3 Ostatnio edytowany przez wiktoria51 (2012-06-29 20:41:30)

Odp: trądzik różowaty

sory zle przeczytałam posta

4

Odp: trądzik różowaty

A ja polecam Epiduo, córka stosowała i rewelacyjnie pozbyła się trądziku. No i nie miałą nawrotów po jakimś czasie co się czasem zdarzało po innych preparatach

5

Odp: trądzik różowaty

ja na swój trądzik stosowałam kosmetyki naturalne melaleuca. ale nie wiem, czy na różowy też się nadaje, trzeba spytać już w aptece.

6

Odp: trądzik różowaty

Albo o epiduo - polecam! smile

7

Odp: trądzik różowaty

Ja z tym draństwem walczę latami. Byłam u tysiąca specjalistów, brałam anytbiotyki. Po antybiotykach była poprawa ale po odstawieniu masakra. Odstawiłam wszystko i teraz używam: wodę biomicellarną bioderma, krem SVR rubialine i podkład do makijażu pharmaceris. Oprócz tego wystrzegam się czekolady. Pomogło, zostały mi przebarwienia i dlatego szykuję się do kuracji kwasem migdałowym ale przynajmniej nie mam tych okropnych krost. Pozdrawiam

8 Ostatnio edytowany przez Olinka (2015-08-24 22:06:45)

Odp: trądzik różowaty

z doświadczenia wiem, że żadne domowe sposoby sobie z tym nie poradzą, ale faktycznie lepiej jest stawiać na kosmetyki które mają w sobie coś naturalnego a nie tylko samą chemię. jest fajna seria [spam], ma w sobie wyciąg między innymi z szałwii przez co jest dobry dla delikatnej i wrażliwej cery. efekty są na prawdę bardzo fajne i nie sądziłam, że zwykły krem z apteki może zdziałać takie cuda. pozdrawiam!

9

Odp: trądzik różowaty

Wiem po sobie, że jakichkolwiek kremów nie wybierzesz, to ważne jest, żeby stosować to regularnie, a po drugie, ogólnie dbać o cerę. Nawet bez specjalnych kremów u mnie była spora poprawa po kilku dniach/tygodniach, gdy codziennie rano robiłam oczyszczanie twarzy mleczkiem a potem tonikiem, następnie kładłam krem na mój typ cery na dzień (na to makijaż). Po powrocie do domu ponowne oczyszczenie twarzy i demakijaż. Na wieczór przed spaniem: znów oczyszczanie twarzy, co 2 dni maseczka antytrądzikowa, oczyszczająca lub nawilażająca (niektóre kremy specjalistyczne bardzo wysuszają skórę) a na koniec krem na noc.
Zajmuje to sporo czasu wszystko ale warto.

10

Odp: trądzik różowaty

jesli to jest naprawde zaawansowany trądzik to pozostaje antybiotyk ale i tak musisz isc z nią do dermatologa

11

Odp: trądzik różowaty

zdecydowanie isc do lekarza a nie pytac o takie rzeczy na forum ludzi ktorzy nie są lekarzami tongue

12

Odp: trądzik różowaty

Przede wszystkim należy pójść do lekarza, aby ten zdiagnozował iż rzeczywiście mamy do czynienia z trądzikiem różowatym. Potem warto zmienić dietę, by oprzeć ją na warzywach i przynajmniej 2l wody dziennie, należy wykluczyć z diety czerwone mięso, ostre przyprawy i słodycze - to składniki, które powodują nasilanie się wykwitów. Tak przygotowaną skórę warto wesprzeć dobrym kremem np. serii Acnerose - to w pełni naturalny kosmetyk, który wspomaga łagodzenie objawów i działa przeciwzapalnie.

13

Odp: trądzik różowaty

Gdzie mogę dostać te kosmetyki?

14

Odp: trądzik różowaty

Cześć ja miałam dużo walki z tym trądzikiem u swojego syna.. poliki, cala buzia w trądziku różowatym dla dziecka w wieku gimnazjalnym nie było to zbyt komfortowe ,wiec postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i szukać co mu pomoże, dermatolodzy podawali mi maści rożne drogie tanie niestety bezskutecznie.. próbowaliśmy naparów z ziół herbatek, ziołowych, tabletek rożnego rodzaju nawet poszliśmy do dietetyka (ponieważ myślałam że możne to przez jedzenie, może ma na cos uczulenie co wywołuje taki trądzik) niestety nic to nie dało trądzik nie odpuścił.. nie wiedziałam już co robić ,na co moja serdeczna przyjaciółka poleciła mi wodny roztwór z cząstkeczkami srebra (nigdy o niczym takim nie słyszałam ale stwierdziłam co mi szkodzi i tak już przebrnęliśmy przez wiele maści tabletek itd) zaczęłam to stosować i mogę z czystym sumieniem powiedzieć ze ta woda srebrna sprawiła ze jest lepiej .

15

Odp: trądzik różowaty
kormak39 napisał/a:

Gdzie mogę dostać te kosmetyki?

W aptekach, zamawiając przez internet (sama ostatnio zamawiałam na stronie producenta ponieważ w zestawie jest o wiele taniej).

16

Odp: trądzik różowaty

I jak? Zadowolona jesteś?

17

Odp: trądzik różowaty

Mi bardzo pomaga taki tonik 100% naturalny, zero chemii. Kosztuje sporo, ale już po 2 tygodniach skóra nie jest zaogniona i przebarwienia też znikają.

18

Odp: trądzik różowaty

Tak. Nie są tanie, ale dobrze działają na moją cerę. Ogólnie od jakiegoś czasu zwracam większą uwage na skład kosmetyków, wybieram raczej te naturalne kosmetyki, które mnie nie zapychają ( no i coś daja jednak skórze). Te są fajne. Lekkie. Szczególnie krem na dzień, który w przeciwieństwie do wielu innych jakie stosowałam fajnie się wchłania i nadaje się pod makijaż.

19

Odp: trądzik różowaty

A jak z wydajnością? Bo powaznie się zastanawiam czy nie kupić ale z kaską troche krucho wink

20

Odp: trądzik różowaty

Wydajność jest ok. Ogólnie konsystencja jest lekka tak wiec nie trzeba dużo kosmetyku aby nałożyć na twarz. Chociaz mi kremy ogónie na długo starczaja poniewaz nie lubię się paciać bardzo dużo wink Tak wieć nie odpowiem Ci. Jendak dochodzę do wniosku,że lepiej jest kupić sobie raz na jakiś czas coś skutecznego niż taniego i nieskutecznego.

21

Odp: trądzik różowaty

Cześć, ja chorowałam na trądzik różowaty przez dwa lata. Poszłam do dermatologa - przepisał mi leki, których nie chciałam brać. Postanowiłam poszukać na własną rękę - w końcu trafiłam na Acnerose. Kremy z Acnerose złagodziły moje objawy. Ponadto moja skóra wygląda na wyraźnie nawilżoną. smile

Odp: trądzik różowaty

O, a gdzie Alicja kupiłaś ten krem? smile

23

Odp: trądzik różowaty

Ostatnio czytałam artykuł o dziewczynie, która go wyleczyła maseczkami z zielonej herbaty i miodu.

24

Odp: trądzik różowaty

Przez mój trądzik różowaty wstydziłam się wychodzić z domu, od 2 miesięcy wszystko się zmieniło. Teraz mam już tylko niewielkie zaczerwienienia, odzyskałam pewność siebie i to dzięki mojej przyjaciółce, która wynalazła mi acnerose smile

Odp: trądzik różowaty

Ja cierpiałam tylko na pękające naczynka i rumień niewielki i pomogła mi maść Acnerose, polecam smile

26

Odp: trądzik różowaty

O, też bralam aknerose. Probowalam roznych metod leczenia (np. olejkiem rycynowym), ale dopiero przy nim moja skora zaczela wreszcie sie regenerowac i zmniejszac obszary gdzie wystepowal tradzik rozowaty. Caly zestaw kremow troche kosztuje, ale przynajmniej ma sie pewnosc dzialania na caly dzien.

27 Ostatnio edytowany przez Licja92 (2018-08-09 12:14:36)

Odp: trądzik różowaty

Chemia to jest ostateczna ostatecznosc i trzeba juz byc naprawde desperatem - zwlaszcza jezeli mowimy o dziecku na burzy hormonalnej bo takie polaczenie doslownie rozwala mu wątrobe. Ja tez smaruje swoją młodszą siostre acnerose i mimo ze tradzik rozowaty wyskoczyl jej dosc obficie to widzimy jak regularnie sie zmniejsza. Generalnie wydaje mi sie, że tego typu kremy to najlepsza alternatywa, bo sa wchlaniane bezposrednio przez skore.

28

Odp: trądzik różowaty

podejrzewam u siebie początki trądziku różowatego.. coś za dużo tego rumienia widzę u siebie.

twierdzisz, ze ten krem jest dobry? a można go używać tak po prostu profilaktycznie??? wizyta u dermatologa dopiero za 1,5 miesiąca hmm

29

Odp: trądzik różowaty
elzbietapawlik napisał/a:

podejrzewam u siebie początki trądziku różowatego.. coś za dużo tego rumienia widzę u siebie.

twierdzisz, ze ten krem jest dobry? a można go używać tak po prostu profilaktycznie??? wizyta u dermatologa dopiero za 1,5 miesiąca hmm

profilaktycznie jak najbardziej, to kosmetyk bez recepty, na bazie roślinnych ekstraktów, więc nie powinno być nic nie tak, a możesz sobie tylko pomóc przed konsultacją z lekarzem.

30

Odp: trądzik różowaty

dawno tu nie zaglądałam..

a diagnoza postawiona: trądzik różowaty, tak jak myślałam...  (do lekarza poszłam prywatnie, bo pogorszyło mi sie i nie chcialam czekac), dostałam leki - izotek. kupiłam też ten ancerose tak jak pisaliscie i narazie czekam na efekty. ale nawilza dobrze, bo ten izotek to mnie niezle wysuszyl ;/

31

Odp: trądzik różowaty
elzbietapawlik napisał/a:

dawno tu nie zaglądałam..

a diagnoza postawiona: trądzik różowaty, tak jak myślałam...  (do lekarza poszłam prywatnie, bo pogorszyło mi sie i nie chcialam czekac), dostałam leki - izotek. kupiłam też ten ancerose tak jak pisaliscie i narazie czekam na efekty. ale nawilza dobrze, bo ten izotek to mnie niezle wysuszyl ;/


ojej, izotek to najgorsze zło hmm strasznie sobie zdrowie nim zniszczylam.... poźniej sie ratowałam acnerose właśnie, zeby nawilzyc twarz (faktycznie izotek wysusza) i mi pomogło. Trądzik po tym zestawie z acnerose też pożegnałam, już bardzo długi czas mam spokój.
I polecam Ci odstawić izotek jak najszybciej smile

32

Odp: trądzik różowaty

ja tez walcze z różowatym... albo walczyłam bo na razie mam spokój (dzięki acnerose właśnie). Męczyłam sie kilka lat i sie bujałam z różnymi kosmetykami, które działały i przestawały albo nie działały wcale a tutaj 3 miesiace z acnerose i twarz jak nie moja smile

33

Odp: trądzik różowaty
majowa92 napisał/a:

ojej, izotek to najgorsze zło hmm strasznie sobie zdrowie nim zniszczylam.... poźniej sie ratowałam acnerose właśnie, zeby nawilzyc twarz (faktycznie izotek wysusza) i mi pomogło. Trądzik po tym zestawie z acnerose też pożegnałam, już bardzo długi czas mam spokój.
I polecam Ci odstawić izotek jak najszybciej smile

O tym co i kiedy odstawić to chyba lekarz powinien decydować... Nie uważam, że izotek to jest coś super i sama chyba nie zdecydowałabym się na niego, ale mimo wszystko może lekarz miał jakiś powód wypisując konkretnie ten lek? Co w sumie mnie bardzo ciekawi, bo wydaje mi się, że to dziwny sposób leczenia tej formy trądziku. Powiedziałabym że raczej mało skuteczny.
Jeśli chodzi o kosmetyki to przejechałam się już nie raz i nie dwa i też nie wiem, od której strony ten temat teraz ugryźć.

34

Odp: trądzik różowaty

Paulinki, to jest trudna sprawa, czasami mam wrażenie, że nawet trudniejsza niz "zwykły" trądzik. Na pewno wybór produktów jest mniejszy. Iwostin i Pharmaceris mają całą linię na trądzik różowaty, próbowałaś może coś z tego?
Ja ostatnio się skusiłam na kremik ziai med, ale powiem, że nic specjalnego no i skład też taki sobie. Kosztował kilkanaście złotych, więc nie jest mi jakoś strasznie żal. Fajnie, że nie zostawia tłustej warstwy, ale słabo z moimi zaczerwieniami sobie radzi.

35

Odp: trądzik różowaty
jokasia napisał/a:

Paulinki, to jest trudna sprawa, czasami mam wrażenie, że nawet trudniejsza niz "zwykły" trądzik. Na pewno wybór produktów jest mniejszy. Iwostin i Pharmaceris mają całą linię na trądzik różowaty, próbowałaś może coś z tego?
Ja ostatnio się skusiłam na kremik ziai med, ale powiem, że nic specjalnego no i skład też taki sobie. Kosztował kilkanaście złotych, więc nie jest mi jakoś strasznie żal. Fajnie, że nie zostawia tłustej warstwy, ale słabo z moimi zaczerwieniami sobie radzi.

Rosalgin fajny smile Jako zwykły krem, nie zapycha i nieźle nawilża, tylko nie za bardzo reagował na zaczerwienienia u mnie, może jestem specyficznym przypadkiem, no trudno powiedzieć. Dużo dobrego słyszałam od innych. Natomiast jeśli chodzi o Rosacin to skład mnie trochę przeraża, długi strasznie i jest kilka rzeczy, których wolałabym na siebie nie nakładać, żeby nie pogorszyć sytuacji. Podobne te nazwy, mam nadzieję, że niczego nie pokręciłam.
Tak czy owak, dzięki za pomoc.

36

Odp: trądzik różowaty

A co z tym acnerose, o którym już ktoś pisał wcześniej, nie dał rady czy nie sprawdzałaś? Tam generalnie jest cały zestaw, ale można się ograniczyć do pojedynczych produktów, z tym że moim zdaniem maść na rano to podstawa, bo tam jest kwas azelainowy i olejek bodajże różany, czyli składniki typowo na ten rodzaj trądziku.

37

Odp: trądzik różowaty
Yesabela napisał/a:

A co z tym acnerose, o którym już ktoś pisał wcześniej, nie dał rady czy nie sprawdzałaś? Tam generalnie jest cały zestaw, ale można się ograniczyć do pojedynczych produktów, z tym że moim zdaniem maść na rano to podstawa, bo tam jest kwas azelainowy i olejek bodajże różany, czyli składniki typowo na ten rodzaj trądziku.

Nie sprawdzałam i mówiąc szczerze traktowałam zawsze bardziej jako ciekawostkę niż jako co co faktycznie miałabym kupić, bo nie widziałam NIGDZIE poza internetem. Teraz jak się przyjrzałam składom to trochę lepsze wrażenie mam, bo wygląda z sensem jednak. Ale cena odstrasza trochę, więc muszę się mocno zastanowić.

38

Odp: trądzik różowaty

No jasne. Tanie to to nie jest, więc się nie dziwię, że sceptycznie podchodzisz. Gwarancji nigdy nie ma. Na moją siostrę dobrze działa i sobie chwali dlatego mi się akurat dobrze kojarzy nazwa smile ale ja sama miałam problemy z innym rodzajem trądziku, więc moje leczenie inaczej wyglądało to się nie będę mądrzyć.

39 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-07-09 17:54:28)

Odp: trądzik różowaty

Próbowałaś zmienić swoje nawyki żywieniowe? U mnie cera poprawiła sie w 80% kiedy odstawilam słodycze,nabiał i fast foody. Jestem fanką zdrowej żywności i lubie wiedzieć jaki skład mają produkty ktore kupuję   wybieram te z dobrym składem . Pomaga mi w tym aplikacja SPAM. Skanuje kod i wiem czy brać produkt czy odłożyć na półkę. Tworzę z nią listy zakupów i sprawdzam w jakim sklepie jest dostępny produkt i jaka jest jego cena.  To moja ulubiona opcja spam smile

40

Odp: trądzik różowaty

Po  latach walki z trądzikiem i łupieżem byłem zrezygnowany. Dermatolodzy przepisywali mi jakąś chemię, która w ogóle mi nie pomagała, wręcz przeciwnie. Jakieś 8 miesięcy temu  trafiłem na jednym z forum na wpis o oleju z nasion konopi i maści konopnej retter 24% z hologramem na wieczku oryginalna receptura ... zacząłem używać oleju konopnego i maści konopnej  kupiłem u mnie w Poznaniu w Konopnej Farmacji mają też sklep online  . Smarowałem głowę, twarz (dzień w dzień) i dzisiaj, wierzcie lub nie, wszystkie moje kłopoty ze skórą jak ręką odjął. Do tego suplementacja siarki organicznej MSM doradziły mi panie z tej apteki  oraz oczyszczenie twarzy i ciała mydłem konopnym które oczyszcza i silnie regeneruje a co najważniejsze nie podrażnia   ... Polecam dla ludzi, którzy mają już dość wszelkiej maści i innych chemicznych wynalazków.

Posty [ 40 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » trądzik różowaty

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024