Czy są jakieś naturalne leki na katar alergiczny? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Czy są jakieś naturalne leki na katar alergiczny?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 41 z 41 ]

39 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-07-31 20:41:05)

Odp: Czy są jakieś naturalne leki na katar alergiczny?
Lou71.71 napisał/a:
malowankaa napisał/a:

no ale po co próbować naturalnych sposobów na alergię skoro mogą nie pomóc. nie lepiej od razu zaatakować lekiem? ja tam biorę od razu tabletkę Allertecu i mam spokój jak zaczyna atakować mnie alergia.

Po co naturalne sposoby? Żeby się nie truć.
Mi też najbardziej pomaga allertec (a próbowałam różności). Wiele lat stosowałam naturalne środki. Nie były skuteczne, przez co nie mogłam w pełni cieszyć się wiosną i latem. Od wiosny do jesieni ciągle katar i spuchnięte załzawione czerwone oczy (o malowaniu nie było mowy). Cieszyłam się z deszczu, bo po nim pyłki opadały. Dwa lata temu powiedziałam " dość męczenia" i jest o niebo lepiej smile

A jeszcze lepsze jest odczulanie zastrzykami. Dwa lata męczarni, zastrzyk najpierw codziennie, potem co 2 dni, co 3, co 5, co tydzień, co 2, co miesiąc (bodajże po 3 zastrzyki w każdej serii) przed sezonem pyłkowym. Od bodajże stycznia. Niby powinno być co najmniej 3 lata, ale mnie 2 starczyło. Tylko nie wiem, czy to aktualne informacje, ja to przeszłam ze 100 lat temu... nie mam pojęcia, jak się nazywał lek ani nic, wiem, że nie był darmowy - tylko te zastrzyki pamiętam, robiła mi je zaprzyjaźniona pielęgniarka, ale i tak tyłek bolał big_smile
Jakieś 30 lat mam już spokój od załzawionych, ropiejących oczu, kataru, spuchniętej gęby, a nawet od braku głosu (z trzy godziny od zabawy z sianem na wsi, serio, kompletny brak możliwości wydania z siebie jakiegokolwiek dźwięku...). Myślę, że warto o to zapytać alergologa, aczkolwiek nie gwarantuję, że są to metody jeszcze dziś stosowane.
Skutków ubocznych nie odczuwam i nie odczuwałam. No, chyba że ktoś się uprze i będzie się nazywało, że jak mnie dziś boli kręgosłup, to pewnie z tamtego odczulania... big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
Zobacz podobne tematy :

40

Santa,
Moje leczenie zaczynałam od odczulania zastrzykami. Tyle że ja miałam jakieś inne serie. Też zaczynałam od stycznia. Były to prehistoryczne czasy big_smile. Niestety nic a nic nie ulżyło

41 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-07-31 20:52:40)

Lou71.71 napisał/a:

Santa,
Moje leczenie zaczynałam od odczulania zastrzykami. Tyle że ja miałam jakieś inne serie. Też zaczynałam od stycznia. Były to prehistoryczne czasy big_smile. Niestety nic a nic nie ulżyło

A no to widzisz, może nie na każdego działa, a może nie ten lek, a może inne dawki, a może trzeba dłużej? smile Na początku była mowa o 5 latach, minimum 3, to pamiętam. Ale pomogło po 2 w 100%, czasem tylko kicham, a przedtem mnie musieli na ślepo prowadzić z każdego spaceru w "wiejskie" okolice big_smile W każdym razie warto chyba zapytać. Konkretnego lekarza.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

Posty [ 39 do 41 z 41 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Czy są jakieś naturalne leki na katar alergiczny?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018