co zrobilas dziś dla siebie miłego???? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 129 ]

1

Temat: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Halo!!!

Czytam czytam i dochodze do wniosku a może błędnym- poprawcie mnie że my tutaj tylko dzielimy sie radami jak super wygladać. Co zrobić z tym i z tamtym. Ale zapomniami o drobynych przyjemnościach dla samych siebie. Co zrobiłaś dziś dla siebie dobrego, miłego???

Ja wczoraj wyczyściłam ciało tarką, nałożyłam maseczke na twarz i pomalowałam poznokcie.

A WY?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Dopiero posprzątałam mieszkanie i teraz pojeżdżę na rowerku stacjonarnym. A potem poświęcę troszkę czasu dla siebie. Zrobię sobie długą kąpiel,peeling, maseczka, potem manicure i pedicure.Obowiązkowo pomaluję paznokcie. W sumie zawsze mam pomalowane, ale dzisiaj rzucę sobie jakiś wzorek. Idziemy wieczorem na imprezę, więc chcę ładnie wyglądać smile

3

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Oj tak, ja też właśnie pomalowałam pazurki na ognistą czerwień:D kurczę żeby tylko nie rozmazać na klawiaturze!hihi:)

4

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Do tej pory to tylko pomalowałam pazurki (czyli tak jak Diabeł_w_mini). Może nie na ognistą czerwień ale ten kolor bardzo zbliżony jest do koloru bordowego smile:)

5

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Lubię mieć na czerwono pomalowane paznokcie, ale lubię też mieć pod kolor ubrań. Ale jak nie mam czasu co chwilę malować to maluję pazurki na uniwersalny kolor, więc dzisiaj będzie french z jakimś wzorkiem wink

6

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

A ja dzisiaj nie musialam gotowac smile
Zamowilismy jedzenie z chinskiej restauracji Pychaaaaa smile
Ale za to sprzatac musze sad
No nic szybko sie uporam tylko musze kawke wypic i papieroska jeszcze zapalic:)

7

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

ja podpalam dzisiaj dluzej, wzielam dluzsza kapiel i wydepilowalam nozki wink

8

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Tez bym wskoczyla do wanny ale nie da rady musze z synkiem wyjsc na spacerek bo sliczna pogoda jest smile

9

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

ja  dzis chyba jeszcze nic dostałam okres i zwijam sie z bolu ...

10

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????
kasiula810 napisał/a:

Tez bym wskoczyla do wanny ale nie da rady musze z synkiem wyjsc na spacerek bo sliczna pogoda jest :)

śliczna pogoda? to gdzie Ty mieszkasz? u mnie śnieg z deszczem i zero stopni na termometrze. :))

ja dzisiaj poleciałam do kosmetycznego i nakupiłam pillingów, maseczek, więc wieczorem mnie czeka istne szaleństwo w łazience. :)

11

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Ja wreszcie obcielam paznokcie i zorbilam z nimi porzadek, bo jzu byly w oplakanym stanie

12

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Zaraz ide poleżec w wannie  w cudowniej pianie.........relaksik...

13

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????
aguus_ napisał/a:
kasiula810 napisał/a:

Tez bym wskoczyla do wanny ale nie da rady musze z synkiem wyjsc na spacerek bo sliczna pogoda jest smile

śliczna pogoda? to gdzie Ty mieszkasz? u mnie śnieg z deszczem i zero stopni na termometrze. smile)

ja dzisiaj poleciałam do kosmetycznego i nakupiłam pillingów, maseczek, więc wieczorem mnie czeka istne szaleństwo w łazience. smile

Ja w Niemczech mieszkam smile
bardzo ladnie i wiosennie bylo dzisiaj chociaz troszke chlodno ale ok smile

14

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

W dniu naszego świeta jeszcze nic nie zrobiłam bo od rana czyli do 7 siedzę w pracy!!!!!! Ale jak skończe to coś wymyśle. Jakieś propozycje, sugestie?

15

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

dzis nasz dzien wiec juz od rana pozwolilam sobie na odrobine slodkosci smile

16

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

u mnie piękna pogoda, zrobiłam wyborne śniadanko.. dla siebie oczywiście ^^ zaraz gorąca kąpiel i strojenie się sama dla siebie bo dziś dzień kobiet smile ... a to że dla kochanego się stroję to w drugiej kolejności xDD

naj naj kobitki ;*

17

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Ja dzis pospalam jak nigdy do 9.30.Dostałam buziaka od męza na Dzień kobiet....NA PRZEBUDZENIE hihihihi

18

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

A ja wzięłam dzisiaj rano długą i relaksującą kąpiel, a później umówiłam się ze znajomą fryzjerką na małą zmianę image smile Mam nadzieję, że efekt będzie dobry.

19

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

ooo ja dziś nie poszłam na studia leniłam sie cały dzień ... zrobiłam brwi paznokcie i troszke coś powkuwałam big_smile nic pozatym leniwy dobry dzien ... hormony przestaja buzowac juz o wiele lepiej big_smile

20

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

ja dziś zjadłam dobry obiadek i zrobiłam sobie krótki spacerek smile

21

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

byłam na zakupach i nie pomogło odgonić smutki..

22

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

A ja bylam dzisiaj w salonie i zrobilam sobie manicure i pedicure smile  Fajnutko bylo...

23

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

dziś mam dzień oczyszczenia i czyszcze swoje duze biale cialo w obrzydliwych toksyn:)

24

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Może to zabrzmi egoistycznie, ale ja codziennie poswięcam czas tylko dla siebie, chociaz przy dwójce dzieci (w tym jedno niepełnosprawne) wcale nie jest łatwo znaleźć ten czas. Dużo czytam i właściwie codziennie biorę długie kąpiele (gorzej jak przychodzi rachunek za wodę) i często jakieś maseczki itp.

25

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Dzisiaj pomalowałam paznokcie, zrobiłam sobie dłuższą kąpiel i wydepilowałam nogi.

26

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

a ja dzis nie zrobilam dla siebie nic milego, ehh obowiazki, obowiazki i jeszcze raz obowiazki...

27

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????
beatabieg napisał/a:

Może to zabrzmi egoistycznie, ale ja codziennie poswięcam czas tylko dla siebie, chociaz przy dwójce dzieci (w tym jedno niepełnosprawne) wcale nie jest łatwo znaleźć ten czas. Dużo czytam i właściwie codziennie biorę długie kąpiele (gorzej jak przychodzi rachunek za wodę) i często jakieś maseczki itp.

Beato, a co w tym egoistycznego? Przeciez kazdemu nalezy sie czas tylko dla siebie. Maja dwojke dzieci, poswiecasz im na pewno wiekszosc swojego czasu, i nie zaniedbujesz obowiazkow. A wiec nie widze w tym nic egoistycznego smile

28

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

5 dni po nasyzm swiecie zrobilam.. wielkie koszenie.....:) no i mseczki.... trzeba czuć sie piekna nawet po 8 marca prawda:)?

29

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Dla siebie?nic,ale dla bliskich-pyszny obiad.Radość ich-cieszy mnie.

30

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

A ja dzisiaj wybrałam się na zakupy smile Co prawda nie kupiłam spodni tak,jak zaplanowałam,ale za to kupiłam śliczną, elegancką, fioletową bluzeczkę smile

31

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

A ja spędziłam 2 godzinki na pysznej kawce i ploteczkach u koleżanki smile Milutko

32

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Dzisiaj w ten piękny słoneczny choć zimny dzień byłam z moim dwuletnim wnuczkiem na spacerze a teraz maseczka  i relaks w wannie.

33

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Nic miłego nie zrobiłam dla siebie. Cały dzień byłam na uczelni sad

34

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Dziś pocieszyłam me serce,duszę -wspomnieniami o ukochanym.

35

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Wróciłam właśnie od fryzjera.Nic tak kobiecie nie poprawia nastoju.Mam na głowie boba....

36

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Dzisiaj jeszcze nic miłego dla siebie nie zrobiłam, ale wieczorem mam zamiar to nadrobić i planuję pomalować paznokcie i zrobić sobie długą, relaksującą kąpiel.

37

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

natomiast ja nie zrobilam nic w tym kierunku ;/ musialam rano wstac, do tego jestem chora a teraz nie mam czasu dla sibie bo musze sie uczyc. chociaz czyms milym dla mnie mozna nazwac pisanie na netkobietach wink bo to mi sprawia przyjemnosc w przerwie od ksiaaaaazek...

38

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

A ja odświeżyłam kolor włosów.

39

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Ja wreszcie polezałam trochę i odpoczęłam ...bo pracuje co 2 dzien 11 godzin w sklepie..dzis miałam wolne popołudnie ..obiadek dla rodzinki a potem pełny relaks.Leżenie na łożeczku i leczenie zbolałe stopy   big_smile

40

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Muzyka..nastraja!

41

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Dziś porozmawiałam z córką-po przyjacielsku.Byłyśmy obie dla siebie miłe.Było śmiechu trochę,żartów.Dobrze spędzony dzień.

42

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

a ja byłam miła dla wkurzających mnie koleżanek w szkole, uważam że zrobiłam dobrze dla mnie bo przynajmniej nerwów sie nie najadłam smile

43

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Ja dzisiaj cały dzień leżałam w łóżku a teraz pomalowałam paznokcie. big_smile

44

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Pozwolilam sobie na popoludniowa drzemke bo bylam b.zmeczona

45

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

A ja wyregulowałam brwi i zrobiłam mega wypasiony makijażyk.Ehhh od razu poczułam się lepiej:)

46

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

muzyka, słodycze, maseczka, lalalala wink

47

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Dzisiaj kupiłam sobie ładne ciuszki.Po za tym wypiłam aromatyczną kawkę i uśmiecham się od rana.

48

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

zrobilam sobie aromatyczna goraca kapiel smile

49

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Po wyczerpującym dniu, kąpiel i wypoczynek.

50

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Jeszcze nic, jednakże planuję na wieczór zrobić sobie dłuższą kąpiel z dodatkiem ulubionej soli smile A dlaczego? Bo czeka mnie męczący dzień. ech.

51

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Ja uwielbiam dłuższe wypady do kosmetyczki - niestety, nie zawsze mogę sobie na nie pozwolić. Z zabiegów domowych - przynajmniej dwa razy w tygodniu dłuuuga kąpiel i porządny peeling.

52

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Wypiłam pyszną kawkę i przespacerowałam się bez parasola-po deszczu.Uwielbiam deszcz....taki cieplutki,drobniutki,wiosenny.

53

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Seleno u nas zimno ale myślę, że długa kąpiel, peeling i maseczka zregenerują moje zmęczenie.

54

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

To super relaksacja...a potem łyk winka lub nalewki.

55

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Seleno alkoholu nie piję.

56

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Przepraszam.To dobrą,aromatyczną herbatkę.

57

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Dziś dzień przed 1 kwietnia zrobilam porzadki na glowie- farbowanie i ogolilma nogi. I ugotowałam pyszny oabid dla całej mojej family:)

58

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Ja dzisiaj miałam depilację woskiem u kosmetyczki, zapisałam się na paznokcie na wtorek, zrobiłam dłuuugi spacer z mężem i moja małą Kasią. A wczoraj tak na dobry początek lata zapisałam się do konkursu Schudnijmy Razem. Mam ochotę zmienić sporo tej wiosny...

59

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

ooo a co to za konkurs????

60 Ostatnio edytowany przez Tiff (2009-04-04 16:43:02)

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

wczoraj zrobiłam sobie porządną pielęgnację dłoni, a dziś wycieczkę nad jezioro rowerami z moimi wspaniałymi koleżankami smile i zafarbowałam sobie odrosty

61

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Zaraz idę na długi spacer.Delektowałam się pyszną,nową kawką.Dzień upływa miło,bo wolny od pracy.

62

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Dzis ufarbowałam wlosy..poszłam na spacerek i wreszcie po pracowalam nad moimi paznokciami

63

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Wróciłam...było super.A teraz :ciepła,pachnąca kąpiel i sen w satynowej pościeli...dobrej nocy życzę wszystkim.

64

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Tobie też zyczymy dobrej nocy    wink

65

Odp: co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Ja właśnie wyszłam z aromatycznej kąpieli,wczesniej byłam na długim spacerku z pieskiem,jeszcze masaż by się przydał i by było pięknie smile .Aaaa no i karina1 ja też się zapisałam do tego konkursu,więc będziemy ze sobą rywalizować wink Jak się nazywa Twoja drużyna?Wiesz jak wygram to się mogę tym suplementem diety podzielić,ale parowarem albo sesją fotograficzną to już nie tongue

Posty [ 1 do 65 z 129 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » co zrobilas dziś dla siebie miłego????

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024