Sposoby na podrażnione oczy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Sposoby na podrażnione oczy

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 59 z 59 ]

39

Odp: Sposoby na podrażnione oczy
misia.bunnc napisał/a:

MOje oczy po tygodniu przy przy komputerze są zmęczone, robię sobie wtedy kompresy na oczy z rumianku.

Dla mnie kompresy z rumianku to niebo na oczach :-)

Zobacz podobne tematy :

40

Coś czuję, że problemy z oczami będą w naszym społeczeństwie tylko częstsze... Zbyt dużo siędzimy przed komputerem, a pracodawcy nadal nie pojmują, że liczy się jakość, a nie ilość, więc pracownik mógłby krócej ślęczeć przed monitorem, ale wydajniej, bo wiedziałby, że jeśli zrobi szybko i dobrze, to wcześniej skończy. Co do moich sposobów na zmęczone oczy od patrzenia w komputer, staram się co najmniej trzy razy na godzinę patrzeć za okno, żeby zmienić perspektywę, i zdrowo się odżywiam oraz uprawiam sport, żeby organizm był mocniejszy. Ostatnio też spotkałam się z czymś takim jak lutezan, który bierze się w tabletkach i ma podobno wspomagać prawidłowe funkcjonowanie oczu. Ale nie używałam, więc może wypowie się ktoś, kto używał smile

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

41

Ja jestem w trakcie używania wink Też bardzo długo siedzę przed komputerem - księgowa. Po dwóch tygodniach, od kiedy zaczęłam brać lutezan powiem, że oczy mnie nie pieką jak kiedyś i poprawiła mi się ostrość widzenia wieczorem. Oczywiście zaczęłam też lepiej jeść i częściej wychodzę na spacery. Te trzy elementy jak na razie działąją smile

42

A próbowałeś może kropli hialeyefree?? Nie wiem osobiście ich nie używałam ale moja mama jest księgową i długo siedzi przed komputerem właśnie sobie pomaga tymi kroplami bo oczy ją strasznie bolą

43

krople ze świetlikiem, sa naturalne, można je stosować kilka razy dziennie, a przy tym są tanie i łatwo dostępne, pracuję 8h przed komputerem, więc co jakiś czas robię sobie taką ,,kurację" z kropli

[tu był niedozwolony link]

44

Ja trafiłam na świetne tabletki na oczy. Coś usłyszałam od znajomych o luteinie, poczytałam w necie, kupiłam w aptece i... Po miesiącu czuje jakbym miała nowe oczy big_smile przestały łzawić (chociaż ani z kropli ani z okularów nie rezygnuje), a wieczorami mogę siedzieć przed laptopem i siedzieć smile Jakby ktoś był zainteresowany to lutezan, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona

Uwaga! Posty będące 'dziełem' spamera nie stanowią rzetelnej opinii o danym produkcie, dlatego nabywasz je na własną odpowiedzialność - moderacja forum.

45

Ja bez kropel nawilżających nie ruszam się z domu, muszę je mieć zawsze przy sobie. A na noc aplikuję na oczy także taką maść chłodzącą i łagodzącą - ona musi być przechowywana w lodówce.

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

46

Ja też biorę te tabletki z luteiną i kwasami omega. Też jestem księgową, więc jeśli nie w komputer to patrzę w papierowe tabelki i rozliczenia. Oklady z rumianku niestety już mi za wiele nie pomagały...

47

Też musze coś kupić sad teraz dołączyła alergia i jest praktycznie dramat, mam zaczerwienione oczy już na dzień dobry sad

48

ja zawsze mam przy sobie chociaż sól fizjologiczną do przemywania oczu, a często też krople nawilżające. poza tym jeśli tylko mam czas, to robię okłady chłodzące na oczy

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

49

Jakiś czas temu pogorszył się wzrok, coś mi się rozmazywało normalnie czułam, ze coś się z nimi dzieje, a że dużo czasu spędzam przed ekranem monitora to od razu pomyślałam, ze to z tym musi być związane. Kupiłam lutezan, jadłam dużo borówki amerykańskiej i poczułam poprawę.

50

Ja biorę te tabletki, bo dużo siedzę przed komputerem i wieczorem strasznie piekły mnie oczy. Może to przez luteinę, a może przez kwasy omega, ale już po kilku dniach było dużo lepiej.

51

ja na podraznione oczy stosuje krople Starazolin takie czerwone i mogę je śmiało polecić wink

52

Podobno działa też położenie plasterków ogórka na powieki. Może maska żelowa na całą twarz? Taka która leży w zamrażarce jak jej nie używamy.

53

Problemy z oczami to nie żarty, dlatego warto o nie odpowiednio dbać. W przypadku pieczenia i podrażnienia najlepiej stosować krople do oczu, które pozwolą je nawilżyć i złagodzić niepokojące objawy. Krople hialeye zawierają hialuronian sodu, dlatego nie powodują reakcji alergicznych.

54

Krople do oczu na pewno pomogą i może to śmieszne, ale gdzieś czytałam, że kojące jest patrzenie nie zieleń. Czyli, jak mamy czas, to idziemy do parku/lasu na spacer.

55

Patrzenie na zieleń i krople na pewno doraźnie pomogą, ale warto też pamiętać, żeby uzupełniać poziom luteiny i kwasów omega. Dlatego łykam lutezan, bo wiem, że moja dieta nie jest tak zbilansowana jak być powinna.

56 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-02-27 21:27:49)

Okłady z herbaty świetnie działają na oczy ! smile

57 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-05-28 15:50:17)

Pracuję przy kompie, więc zawsze muszę mieć przy sobie krople do oczu, które polecił mi lekarz i dbam też o oczy według pór roku.
Jeśli borykacie się z problemami, to tutaj macie spoko tekst: Zadbaj o oczy latem wklejanie linków na forum jest niezgodne z regulaminem

58

luteina i krople na podraznione oczy - i ograniczyc czas spedzany przed monitorem

Naprawa wtrysków [nieregulaminowy link - ponownie usunięty przez moderację] oraz regeneracja.

59

No ja dużo pracuje przy komputerze i mogę polecić maseczke z ogórka. Wystarczy położyć na oczy i kilka minut sobie tak poleżeć. Może cudów nie daje ale pomaga.

Posty [ 39 do 59 z 59 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Sposoby na podrażnione oczy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018