Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Strony Poprzednia 1 1,596 1,597 1,598 1,599 1,600 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 60,687 do 60,724 z 60,768 ]

60,687

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Witam poniedzialkowo ..
Po niedzieli wypoczeci albo bardziej zmeczeni .
U nas jak codziennie wita mrozik .
Imbiru nie sadze do ziemiii ale mozna .
Ja sadze w skrzynce balkonowej . Bo tak mi latwiej dopilnowac .
A tak nowy tydzien nowe wyzwania

Zobacz podobne tematy :

60,688

hey poniedziałkowo

https://justinfeed.com/img/my-life-2018/can-long-distance-friendship-really-remain-untouched-forever.jpg

Piktor musiałeś mieć w ziemi jakąś samosiejkę ..bo raczej nie jest możliwe by imbir tak szybko puścił smile

Brenne te domki mają urok
pewnie jest tak na całym osiedlu smile
a w środku  jak to mniej więcej wygląda ... rozmieszczenie pokoi ??  itp.

Markadia  hii z pierwszego przykazania  lol
to umyłam okna z 2 tygodnie temu  ... nawet te deszczyki nie zabrudziły...
ale jakiś ptOszek ma sraczkę lol lol  na parapetach mam wszędzie "pieczątki "  przez zimę tego nie było smile

pozdrawiam WSZYSTKICH ...

Nie zmieniaj się ! ... to najlepszy komplement - jaki można usłyszeć od drugiej osoby .... 

60,689

Wiesz Basiu takich pieczatek to mam multum na balkonie . Bo ptaszki sa wrobelki i sikorki ale tez maja gniazdka dwie pary golabkow

60,690

Ja mam część schodów zewnętrznych posraczkowanych. Już mam nerwa na te ptaki.
Ogólnie to żyje, ale jakoś wszystko mnie boli.

"Nigdy nie walcz o przyjaźń. O fałszywą nie warto, o prawdziwą nie trzeba."

60,691

Witajcie popołudniową porą smile

Rano byłam z wizytą kontrolną u ortopedy i dał mi skierowanie na zabiegi rehabilitacyjne na biodro.
Muszę teraz podzwonić,gdzie najkrócej się czeka.
Potem jechałam do ZUS-u załatwić jedna sprawę.
Dopiero teraz zasiadłam do laptopa, ale na chwilkę, bo zaraz idę odebrać firankę,bo dałam do uszycia,na Święta będziemy mieć nową w sypialni,bo wszędzie mamy nowe tylko w tym jednym oknie wisiała najstarsza,czas więc ją zmienić  smile
Balkon nareszcie mi Mój pomalował,wystawiłam więc część kwiatków,chyba już na stałe smile

Miłego poniedziałku dla Wszystkich smile

"Podziwiać należy wielkie czyny a nie wielkie słowa"

60,692

Witam wszystkich !

U mnie słonecznie, rano było chłodno a teraz jest OK

Ba-Cha – Może masz i rację, że to jakaś samosiejka ale  ja mam wrażenie, że to imbir zaczyna kiełkować. Pora roku wiosenna, wiec sprzyja wegetacji i zaczęło rosnąć.

elzbieta47 - Kolega dał mi trochę nawozu „Polifoski”, wymieszałem  ziemię z Polifoską, wsadziłem imbir podlałem i chyba jest dobrze. Wiem, że doniczka jest mała ale puki co, miałem tylko taką, jak troszke podrośnie to przesadze w coś większego.

Zdjecie robione telefonem więc nie jest wysokiej jakości i na zdjęciu słabo widać ale już się zaczyna zielenieć.

https://files.tinypic.pl/i/00982/gg773m5cp5a4_t.jpg

Miłego popołudnia wszystkim życzę.

60,693

Dzień doberek wszystkim.

Spędziłam 3 dni z kulturą. Nigdy czegoś takiego nie przeżyłam. Obawiałam się, że będę się nudzić, a nie miałam na to czasu heh. Około 60-ciu młodych utalentowanych ludzi rywalizowała ze sobą w 4 kategoriach. Jednak tej rywalizacji nie było czuć, każdy był dla siebie serdeczny. Młodzi wspierali się, integrowali, uczyli na warsztatach, oglądaliśmy spektakl, był koncert. Ja miałam mini urlop, bez porządków, gotowania, prac domowych. Tylko kultura, darmowe spanie, wyżywienie i kompletny relaks. Mimo, ze moja młoda nie zdobyła żadnej nagrody na tym konkursie, to obie czujemy, że to był wyjątkowy wyjazd.
Już zapowiedziała, że tam wraca w przyszłym roku.

Ja złamałam przykazanie pierwsze i umyłam wreszcie okna. Należało się po zimie. Pachnące firany już powieszone, ale resztę przykazań zamierzam przestrzegać. Tak w ogóle to kradnę w.w. przykazania i podam je dalej http://emotikona.pl/emotikony/pic/04icon_rotfl.gif.

Tymczasem... koniec balu panno lalu i jutro do pracy http://emotikona.pl/emotikony/pic/02icon_mryellow.gif.

Udanego tygodnia dla każdego z osobna.

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

60,694

witam wtorkowo WSZYSTKICH

zapraszam na kawcie

https://img.pixers.pics/pho_wat(s3:700/FO/60/55/76/75/700_FO60557675_cf4c58a5da9729c1c459e5d103a9348f.jpg,700,642,cms:2018/10/5bd1b6b8d04b8_220x50-watermark.png,over,480,592,jpg)/fototapety-swieza-poranna-kawa-z-piekarni.jpg.jpg

Taja czyli "odchamiłaś" się lol lol  miałaś kulturalny weekend smile  i super

Piktor no ciekawa jestem co Ci kiełkuje ?? 
za  dwa dni to na bank lol nie imbir lol lol 

Markadia - Bulinka - Ela pozdrawiam ... lol

Nie zmieniaj się ! ... to najlepszy komplement - jaki można usłyszeć od drugiej osoby .... 

60,695 Ostatnio edytowany przez elzbieta47 (2019-04-16 08:05:39)

witajcie ....
napewno cos w ziemii było .
u nas mrozik lekki codziennie .
wczoraj umyłam okna .
troche kwiatow posadziłam .
a dzis trzeba tez zajac sie czyms .
w czwartek goscie przyjezdzaja juz na swieta wiec czasu bedzie mniej
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/56971084_1935549503234908_1901595292835250176_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=44507ea7636a5b115c66f8821bbee81e&oe=5D4CFE66

60,696

Witam przedświąteczny, ale spokojnie. Siedzę dziś w domku. Nie pracuję, bo zrobiłam sobie wolne. W domu nie planuję większych prac. Posprzątałam w sobotę. Teraz tylko na bieżąco. Dziś może jakieś zakupy. Chociaż w tym roku oszczędnie będzie,bez żadnych specjałów.
Wczoraj bez zapowiedzi wnusio mnie odwiedził. Babcia tuliła. Oj tuliła... Młodzi pojechali załatwić miejsce na imprezę pochrzcinową. Jakby ktoś pytał, to nie jestem za tym. Wolałabym skromnie:rodzice,dziadkowie,chrześni.Jednak to tylko mój wnuk, więc dostosuję się. Tylko te wydatki... Jeszcze komunia chrześnicy 5 maja na Śląsku heh...

60,697

Cześć.

Bacha> to prawda odchamiłam się i bardzo się cieszę.

Ela> już i tak umyłam, ale nie robię nic więcej poza normalnymi porządkami. Święta i tak się odbędą wink .

Bulinko> czy chrzciny by były skromne w domu czy są w lokalu nie ma znaczenia. Przecież i tak dajesz ten sam prezent.

Słyszeliście plotkę, że z powodu strajku nauczycieli będzie przedłużony rok szkolny, bo materiał trzeba omówić?

Udanego wieczoru wszystkim.

60,698

Witam wszystkich !

U mnie dziś był ładny wiosenny dzien.
Zrobiłem zakupy na święta.
Kupiłem białą kiełbasę, - Pani sprzedawczyni poinformowała mnie, że to dobra kiełbasa, ponieważ ma  zawartość mięsa 98% , co mnie bardzo zdziwiło, ponieważ zawsze myślałem, że kiełbasa jest z mięsa w 100%, a okazuje się, że są gatunki w których mięsa jest tylko trochę.
Teraz jeszcze muszę kupić ćwikłę z chrzanem , śledzie i jajka.
A tak naprawdę to nie lubię świąt.

Po świętach mam wolne do konca miesiąca więc może gdzieś pojadę.

tajemnicza75 – Super, że jesteś zadowolona z wyjazdu.
Może przy następnej okazji córka zajmie jakieś czołowe miejsce - będę trzymał kciuki.

Przeglądałem starą wojenną prasę z pierwszej połowy lat czterdziestych i znalazłem wiersz, napisał go w okopie p. por Borowy.
Wiersz nie jest na topie, bo wynika z tekstu, że p. por. Borowy, prawdopodobnie nie był żołnierzem  AK, tylko był żołnierzem AL , więc lepiej go publicznie nie recytować.
Wiersz chyba nie jest też  w całości.
Wiersz nie jest o miłości ale jest w nim dużo patriotyzmu.
Pomyślałem sobie że może Twojej córce się spodoba i wstawiłem.

https://pics.tinypic.pl/i/00982/jiykg5dck2ho_t.jpg

Pozdrawiam wszystkich cieplutko i kolorowych snów życzę.

60,699

Dosiadam z kawą smile
Hej Bachaś smile
Podpisuję listę i mykam.
Tajem smile nie sądzę, że tak będzie, ludzie mają pozamawiane wczasy w wakacje, to nie takie proste.
Hej wszystkim

60,700 Ostatnio edytowany przez Ba-Cha (2019-04-17 06:08:12)

hey WSZYSTKIM środowo

zapraszam na kawcie

https://www.mobicafe.pl/wp-content/uploads/2018/11/SzybkaWycena-1200px-e1551461387116.jpg

poczekam na lody od Soni lol

Piktor też nie lubię świąt  ...
gdzie się wybierasz ???

Taja tak czy siak święta się odbędą ...

Bulinka zazdraszczam lol tulenia wnuka lol

Ela Synciowie zjeżdżają na święta ??

pozdrawiam ..

Mamuśka witaj smile

60,701

Witam!
Lecę do pracy. Kukam i pozdrawiam! Ciepłego i miłego dnia życzę!

60,702

Dzien dobry smile
Bachasia mnie do tablicy wywołała

dzisiaj marchewkowe lody

http://2.bp.blogspot.com/-hrPYh-5OVNI/VPCSNO7d2SI/AAAAAAAADzo/jLdlXCphy54/s1600/carrot.jpg
kawusia i mykam pod prysznic
dobrego dnia Kochani

Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają.

Jest mnóstwo ludzi na świecie...którzy powiedzą Ci, że nie dasz rady. Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć - No to patrz!

60,703

Witam wszystkich serdecznie!

U mnie pogoda śliczna.

Ba-Cha - Jeszcze nie wiem dokąd pojadę  ale jeśli pojadę, nie omieszkam wstawić na forum relacji z zdjęciami.

Miłego radosnego dnia wszystkim !

60,704

Bulinko uklad jest bardzo prosty. Masz racje,  wszystkie domy na naszej ulicy są takie same. Wybudowane na poczatku 1950 . Na dole tam,  gdzie jest okno to jest pokoj dzienny,  tam zwykle sobie siedzimy.  Pomiedzy drzwiami wejsciowymi a rogiem domu jest wbudowana szafa na kurtki,  tak bylo zrobione oryginalnie. 
Jak patrzysz na dom to identyczny pokoj jest z drugiej strony domu.  To jest pokoj goscinny i w kąciku mam swoj kącik fryzjerski.
Jak spojrzysz na sąsiada dom to boczne okna są identyczne u mnie.  Pierwsze duze okno jest w korytarzu i tam zaczynaja sie schody na gore.  Pozniej jest nastepne duze okno troszke wyzej,  to jest na koncowce schodow I oswietla gorny korytarz. Dalej troche nizej jest maciupkie okienko- to spizarka.  Pozniej duze okno z kuchni.
Na gorze,  2 duze pokoje nad tymi dolnymi. 
Nad drzwiami wejsciowymi malutki pokoik najmlodszego korytarz I nad kuchnia lazienka i ubikacja.
Stare domy byly budowane w ten sposob,  ze w prawie kazdym pokoju byl kominek. 
W pokojach na dole jeden jest czynny,  drugi zaslepiony I stoją w srodku kwiaty albo swieczki,  a na gorze są calkowicie zabite deskami I zabudowane szafami wnekowymi.
Jak sasiad kladl gladź w pokoju ktory styka się z kuchnią po zerwaniu tapety zobaczylismy zabitą deskami dziurę- podajnik do kuchni.  Jak u Karwowskich z Czterdziestolatka.  Starszy się smial,  ze powinnismy to zostawic to bedzie fajnie z sofy pomieszac w garach bo akurat w kuchni w tamtym miejscu stoi kuchenka.

https://imagizer.imageshack.com/img924/517/FzpztW.jpg

Wszystkim zycze milego dnia i mykam.  Przed swietami mam troche klientow na wlosy co mnie niezmiernie cieszy.
Dziewczyny zastosuje się do przykazan,  jedynie 2 okna umyje,  bo zakurzylam zdzierajac farbe,  tylko ze pogoda się zepsula i nie ma jak.

"A jeśli miłość jest największym kultem całej ludzkości to pierwszą jego kapłanką była i zawsze jest kobieta. "

60,705

Brenne domek jak z bajki. Chciałabym tak mieszkać.
Soniu lody extra. Nawet lody mogą być zdrowe heh...
Wróciłam z pracy. Regeneruję siły przy kawce.

60,706

Heloł smile .

Piktor> dziękuję za kciuki. Moja młoda jest ambitna i zapowiedziała, że tam jeszcze wróci, więc jeśli będziesz trzymał kciuki przez rok, to na pewno zdobędzie jakąś nagrodę big_smile .

Mamuska> tez o tym myślałam, ale w jaki sposób oni nadrobią stracony m-c, to jest dużo programu.

Bacha> ja dziś gotuję bigos. Na Wielkanoc tez nie jecie bigosu?

Brenne> fajny domek, dużo klientów życzę.

Sonia> ostatnio stawiasz nietypowe lody. Ciekawe jakby w realu smakowały wink ?

Bulinko> ja też dziś regeneruję, bigos sam się gotuje, jedynie doglądam. Menu świąteczne już ustaliłam z rodzinką i na szczęście nie ma być nic czasochłonnego i wytwornego. Toteż mogę sobie korzystać z 10 przykazań big_smile .

Udanego wieczoru wszystkim.

60,707

Brenne dzięki za opis rozkładu domku smile
jak tylko jeden kominek czynny został ... to czym ogrzewacie na górze ??

fryzjerka przed świętami ma zawsze klientki smile

Taja hiii  NIE gotujemy bigosu  ani flaczków na te  święta ... lol i na BN też nie ... lol
kiedy ?? to podajecie ???

na obiad to może zrobię rolady śląskie .... może ???
jeszcze się zastanawiam smile
nie wiem,czy moi przybędą na obiad ... bo plany się zmieniają co chwila ..
Syn i Synowa w święta pracują jak zawsze  ... w tym roku same odwiedziny po szpitalach mają - no i do mojej MAM trzeba jechać
a mnie samej wystarczy żurek wielkanocny z chrzanem ...  dopcham ciastem lub sałatką smile smile
święta przelecą ...  a kg mogą zostać lol

Sonia lody marchewkowe ??? lol jeszcze takich nie widziałam
jak starszy Syncio ???

Piktor to będziemy czekać na Twoją fotkową relacje ...

60,708

Ja też tym razem nie szaleje:sałatka,babka i jedno ciasto. W niedzielę po śniadaniu zrobię żurek. W poniedziałek normalny obiad. Tyle w temacie.

60,709

Bacha> flaczków tez nie jemy. Bigos bardzo lubimy więc jest w każde możliwe święta. We Wielkanoc i lany poniedziałek na śniadanie smile . Na obiad świąteczny ( w drugie święto) robię zawsze de volaja ze serem. W pierwsze jemy u mamy, a ona będzie miała tradycyjnie kurczaka i mielone (jej ulubione potrawy wink).
Jesteś sama na święta? Przyjedź do mnie... w święta podobno nikt nie powinien być sam.

Bulinko> i tak trzymać, święta się odbędą bez szaleństwa tongue .

Dobrej nocy życzę wszystkim.

60,710

Tajem:) wiadomo jak nadrobią..tak jak do tej pory, rodzice z dziećmi będą nadrabiać, albo w przyszłym roku korepetycje.
Moja starsza przygotowuje się do matury, ale z tego co wiem jej szkoła pracuje normalnie.
Myk

60,711 Ostatnio edytowany przez brenne (2019-04-18 00:16:52)

Z biegiem czasu ktos zalozyl ogrzewanie- mamy olejowe. 
Dziekuje za zyczenia,za mile slowa.
Tak jak Wy, staram sie nie szykowac zbyt wiele na swieta- zurek musi byc no i bigos.
W ogole to bardzo lubie Wielkanoc, jest taka mniej stresujaca niz Boze Narodzenie.  Mlodszy zazyczyl sobie zurek w chlebku,  wiec jutro mykam do Lidla kupic. 
W sobote mam wolne- pierwszy raz od 9 lat pojade swiecic koszyczek.  Tyle lat temu  ksiadz (nasz rodak) się obrazil na polską spolecznosc w moim miasteczku,  a nie mialam jak jechac 20 kilometrow na swiecenie bo zwykle pracowalam.  Teraz jest w sąsiedniej miejscowosci (inny ksiądz),  wiec pojade.
Bardzo nieladnie sie zachowal owczesny ksiadz,  zaczął sie brzydko o Polakach mieszkających tutaj wyrażać i ludzie go zbojkotowali.  A on zbojkotował nas....
Jakie ciasta pieczecie?

"A jeśli miłość jest największym kultem całej ludzkości to pierwszą jego kapłanką była i zawsze jest kobieta. "

60,712

hey raniutko

zapraszam na kawcie

https://www.goodmorningimagesfree.com/wp-content/uploads/2018/11/Tea-Cup-Good-Morning-Gif.gif

Taja hiii dobra kobieto senks lol za zaproszenie

sobota mi zleci - niedziela też a na lany poniedziałek przytargałam książki z biblioteki ... jakoś przeżyję .. lol

u mnie bigos czy inną gorącą potrawę  jednogarnkową smile
to gotuję się np. we Wszystkich Świętych   by mieć coś gotowego na szybkie rozgrzanie ...

Piktor tak jak Taja pisze ... NIKT nie powinien być sam smile
masz jakiś bliskich ???  dzieci dorosłe ??? czy cóś ?? smile

Bulinka żarełka też robię malutko .. smile

Mamuśka jak tam Paweł lol ??? się spisuje ??? oki ????

Brenne piekę tylko kakaowca vel murzynka takiego mokrego i dobrego ... i nic więcej smile

pozdrawiam WSZYSTKICH ...

60,713

Witam  ...
Wczoraj piekny cieplutki dzionek był .
Zakupy przedswiateczne zrobione ,
Tak synciowie zjezdzaja na swieta .
Student zaraz po swietach jedzie spowrotem
bo ma jakies zajecia .
Wczoraj mieli zajecia odwołane z powodu smierci rektora .
Potem przyjedzie na dlugi majowy wekend .
A na swieta szwagier z dziecmi przyjezdza .
Wiec dom pełen gosci

60,714 Ostatnio edytowany przez elzbieta47 (2019-04-18 06:23:56)

Dla Wszystkich Wesołych Świat
http://4.bp.blogspot.com/-PCMEUGJ6hXc/VSFrK4hgGXI/AAAAAAAABpE/Yq5gT9EPvvg/s1600/zyczenia-wielkanocne-gif.gif

60,715

Witam wszystkich serdecznie!

U mnie pogoda jak wczoraj - śliczna.

Na śniadanko zjadłem warzywa na patelnie.
Były dobre i podobno zawierały dużo witamin ale tego nie jestem pewien, bo nigdy w życiu, żadnej witaminy nie widziałem.

brenne - Ja  nie będę piekł ciasta, kupię w cukierni obok mnie, mają pyszne nazywa się "jagurtowe".

Ba-Cha - Moje relacje z wyjazdów są  dość obrazowe a tu na forum to widzę, że tak bardziej skromnie piszecie, więc nie wiem ale chyba będe musiał się pilnować żebym się nie zagalopował.

Sonia - sok z marchwi bym chętnie wypił ale lody marchewkowe sobie odpuszczę. Poczekam na coś lepszego do przyszłej środy.

Miłego dnia wszystkim !

60,716

Dzisiaj tez sie pieknie zapowiada . To prawda .
Piktor - ja lubie ciasto z cukierni jak jestem w miescie
to kupuje kostke alpejska ,

60,717

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/57486521_2714072858608683_1404785366166142976_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=a1c29f744d95361441d9e275d4b38f66&oe=5D453809

60,718

Witajcie w czwarteczek smile

U mnie okna już wczoraj pomyte,dzisiaj jeszcze przetrę szafki i kafelki w kuchni,a jutro łazienkę smile
A na Święta bigosu nie robimy,bigos kojarzy mi się raczej z zimą,my będziemy mieć sałatkę jarzynową,białą kiełbaskę,żurek no i jajka oczywiście.
W poniedziałek na obiad kaczuszkę zrobię smile
A z ciast robię sernik na zimno a'la jajko sadzone,taki se umyśliłam,żeby było wesoło,jakiegoś tradycyjnego mazurka się dokupi smile

Pozdrawiam i życzę miłego dzionka pełnego słonka smile

60,719

Piktor pisz,  pisz....Fajnie sie Ciebie czyta,  w ogole kazdą z Was.  Kazdy z nas ma inny styl pisania.  Ja rowniez jak pisze,  to niechcąco mi esej wychodzi.

Z mlodym upieczylismy kilka dni temu tradycyjne ciasteczka,  ktore sie nazywaja short bread,  sa podobne do polskich amoniaczkow ale takie troszke inne.  Kupilam foremki w ksztalcie kroliczkow i byla zabawa.  Ponizej podaje przepis.
Piec nalezy jakies 15-20 minut,  zeby się nie zarumienily,  mają byc jasne (my pierwszą blache spalilismy) jak się dorwe do lapka to wstawie zdjecie
250 g mąki
60g mąki ryżowej ( nie mialam ryżowej,  dalam kukurydzianą i tez wyszlo dobre)
100 g cukru
200g margaryna
Piec ok 15-20 minut w ok 160 ° , pozniej zostawic w piekarniku na okolo 30 minut, 
Jak beda gotowe mozna posypac cukrem pudrem

60,720 Ostatnio edytowany przez bulinka_1969 (2019-04-18 10:03:11)

Witam! Właśnie wypełzłam z łóżka. Ostatni raz, to kilka lat temu do tej godziny spałam.
Elu masz świętą rację. Dzięki Wam od kilku świąt do tego doszłam.
Markadia zorganizowana do ostatniej minuty, a u mnie pełen spontan. Jeszcze dziś Komunia rocznicowa o 18-stej razem z obrzędami Wielkoczwartkowymi. Zakwitniemy w tym kościółka.
Brenne nie piekę w tym roku i tyle. Babka z cukierni. Placek piecze teściowa.Podziwiam robienie ciasteczek. U mnie cierpliwości brak. Dla mojej rodziny, to kilka blach musiałabym zrobić.
Bachasiu czasem chciałabym sama spędzić święta, właśnie te Wielkanocne. Jeszcze móc wyjechać wtedy nad morze i całkowicie się wyłączyć od wszystkiego,zostając z Wielkanocą.

60,721

kiedys tez wszystko dopracowane pozapinane na ostatni guzik
ale od kilku lat nie wysilam sie lajtowo na luzie .
nie interesuje mnie ze powiedza a to czy tamto

60,722

Gdybym byla w Polsce tez chyba nie bawilabym się w pieczenie, bo w sklepach i cukierniach są przepyszne wyroby,  ale tutaj nawet ciasta  z polskiego sklepu,  nie smakują mi,  a na swieta lubie miec przynajmniej 2 dobre domowe ciasta.
Teraz,  kiedy wiecej jestem w domu  staram się jak najwiecej rzeczy robic z dziecmi zeby wynagrodzic im ostatnie 1,5 roku,  ze nie mialam dla nich czasu. A pieczenie ciasteczek to fajna zabawa.
Markadio- ciekawi mnie to ciasto ala jajko sadzone

60,723

Bachaś smile docieramy się.
My jakoś specjalnie nie wariujemy w Święta. Jakieś ciacho, jakieś mięcho, na śniadanie w roli głównej jaja i tyle smile . Sałatka jarzynowa, bo wszyscy lubimy.
Słonecznego dnia wszystkim.

60,724

Brenne ciasto a'la jajko sadzone to po prostu sernik na zimno z morelami albo brzoskwiniami smile
Ta wygląda.

https://www.domowe-wypieki.pl/images/content/1075/ciasto_jajko_sadzone_bez_pieczenia.jpg

Moja rodzinka jeszcze o tym nie wie i będą zaskoczeni kiedy je postawię na stół.
Zobaczyłam to ciasto w tv i pomyślałam,że zrobię,żeby wesoło było na Święta big_smile

Posty [ 60,687 do 60,724 z 60,768 ]

Strony Poprzednia 1 1,596 1,597 1,598 1,599 1,600 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018