Samotnosc za granica - poznam virtualnych przyjaciol - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Samotnosc za granica - poznam virtualnych przyjaciol

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 153 do 175 z 175 ]

153

Odp: Samotnosc za granica - poznam virtualnych przyjaciol

Oj maggie, to nie jest tak, ze cierpienie samotnosci nie pozwala zyc, ani oddychac. Spokojnie, ja np nie potrzebuje zadnego wspolczucia i mysle, ze zadna osoba, ktora sie tutaj wpisala takze tego nie potrzebuje. Nie jest powiedziane, ze jak ktos sie odezwie, to wypelni jakakolwiek dziure w czyimkolwiek zyciorysie -) Kontakt jaki szukamy, to jest raczej cos na "plus", wisienka do tortu czy kropka nad "i". Po prostu teraz wszyscy juz maja komputer i dostep do swiata jest tak latwy, ze jest wieksze prawdopodobienstwo, ze sie mozna "znalezc".
Moja siostra mieszka w Polsce, czesto mam z nia kontakt. Ona ostatnio takze na jakims forum dala ogloszenie, ze chetnie z kims "pogada", bo chociaz obie mamy swietny kontakt, to jednak kazdy oczekuje "specyficznego" kontaktu a jej znajomi takze sie jakos pozawieszali w przestrzenio-czasie -)

Nie placz nad nami, bo jeszcze ktos uwierzy, ze jest nieszczesliwy -)
Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

154

Hihi Celinienne, spokojnie nie płaczę ;-) Nie jestem również przeciwniczką kontaktów online, mojego ukochanego wiele lat temu poznałam ponad 3 tys. km od mojego miejsca zamieszkania tylko dlatego, że zdecydowałam się na kontakt przez internet. Mam przyjaciół rozsianych po świecie i ogromnie się cieszę, ze przyszło mi żyć w czasach gdy mogę te przyjaźnie utrzymywać i pielęgnować. Chodzi mi bardziej o poradę co zrobić gdy jesteśmy samotni. Emigracja nie jest dla każdego, czasami jednak tak się losy układają. Trzeba znaleźć w tym pozytywy. Ja zachęcam do kontaktu z żywym człowiekiem. Nie możesz nie zgodzić się, że smutek bije od dziewczyn, które tutaj pisały. To była tylko szczera rada, żaden płacz i współczucie, raczej współodczuwanie, bo empatia jest moją silną zdolnością. Pozdrawiam z kapryśnej jak zwykle wyspy :-)

155

Dziewczyny jak odnaleźć się w zupełnie obcym państwie... Za niedługo wyjeżdżam do Niemiec do mojego narzeczonego i czym bliżej tego wyjazdu to coraz bardziej mnie to przeraża...

/ Tu gdzie przeplata się uśmiech, smutek, wiara i łzy. / <3

156

Hej:) zagląda tu ktoś z Irlandii?:) Jestem tu dwa lata , sama jak palec ;) ciężko było pierwszy rok ale już lepiej,dużo zależy od nastawienia i planów .Chętnie się w kręcę w ten temat ;))pozdrowki

157

Czesc

158

hej czy jest tu ktos?

159

Witam. Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Mieszkam w okolicach Chicago, a konkretnie w Lake in the Hill. Brakuje mi kogoś do pogadania w moim wieku, bo obracam się w środowisku przeważnie młodych ludzi.

160

Wiadomo za granica jest inaczej.  W ogole zmiana prorytetow. Mimo mlodego wieku bo mam 25 lat dopiero / pol zycia zaa granica nie wrocil bym do kraju tylko dla znajomosci. To bez sensu. Najprosciej ludzi poznaje sie przez przypadek , przynajmniej u mnie tak bylo. Byc otwartym , zreszta nic na sile.

161

Cześć,witam wszystkich bardzo serdecznie. To mój pierwszy raz na tym forum. W ogóle na jakimkolwiek forum. Znalazłam Was przypadkiem podczas przeglądania randkowych portali. Temat ciekawy i można poznać ciekawych ludzi. Może mi doradzicie co robię nie tak ze od półtora roku nie mogę znaleźć nikogo wartościowego do trwałego związku. Poznani panowie chcieliby tak tylko widywać się na weekendy i to nie za często bo ciężko pracują i nie maja siły, czyli wiadomo o co chodzi. Dlaczego tak myślą ? Jestem wdowa od 3 lat i nie myślę nawet żeby resztę życia spędzić samotnie. Powiem szczerze ze rozglądałam w środowisko amerykańskim ale przestraszyła mnie wielka  demoralizacja tego narodu. Nasi polscy panowie górą choć niezdecydowani ale górą . Jetem katoliczka i pewne rzeczy mi nie pasują  Jakies rady?

162

Witaj Jola. Nie tak prosto znależć " na życie" wartościowego człowieka. Jak sama piszesz chętnych panów do niezobowiązujących spotkań jest bez liku. Tu gdzie mieszkam dużo mówi się o tzw. chicagowskich małżeństwach. Taki fenomen chyba tylko tutaj jest spotykany. Polacy na wyjeżdzie niestety zmieniają swoje zasady, swoje wartości. Spotkałam , rozmawiałam z panem, który jest tutaj 30 lat. W Polsce ma rodzinę. Tutaj mieszka z kobietą. Ona też posiada w kraju męża i dzieci. Razem żyją, razem wysyłają paczki do Polski, razem chodza do kościoła. Ten człowiek  nie widzi niczego złego w tym co robi. Dla niego to normalne. Nie może pojąć, że ja jestem sama. Nie szukam przypadkowych znajomości, ale gdyby na mojej drodze pojawił się jakiś uczciwy, dobry człowiek, to kto wie, może coś by z tego wynikło. Nie mam dla Ciebie żadnej rady, bo sama jej potrzebuję. Choć dobrze mi samej ze sobą, raczej się nie nudzę. Ale czasami chciałabym np. wyjśc na kawe w miłym towarzystwie.

163

Jest to ktos z Chicago lub okolic?:)

164

Witam
Takze poszukuje kogos do pogaduch. Nie dosc, ze mieszkam za granica, to w dodatku + 50. Moze ktos ma podobne minusy?
Pozdrawiam serdecznie.

165 Ostatnio edytowany przez iryd (2017-11-06 11:39:40)

Kura_patykiem napisał/a:

Witam
Takze poszukuje kogos do pogaduch. Nie dosc, ze mieszkam za granica, to w dodatku + 50. Moze ktos ma podobne minusy?
Pozdrawiam serdecznie.

Nie mieszkam za granicą i chyba się tam nie wybieram na stałe, raczej tylko turystycznie.
Ale chętnie poczytam co piszecie. Może coś tam napiszę, choć jako facet to raczej trudno o pogaduchy. Jeśli oczywiście wam to nie przeszkadza.
pozdrawiam
PS coś o mnie na dole.

Idź do->Rozmowa o samotności z happy endem
Idź do->Szukam koleżanki z wyobraźnią z okolic W-wy
Jeśli uważasz, że to co piszę to dla mnie prawdy absolutne, to znaczy, że absolutnie mnie nie rozumiesz.

166

Witam
Tez przebywam na emigracji od 10 lat
Mieszkam w Danii
Moze chcialby ktos ze mna popisac
Kolezanka,przyjaciolka pilnie poszukiwana
Mam 52 lata
Pozdrawiam serdecznie
Maria

167

babciamarysia66 napisał/a:

Witam
Mieszkam w Danii
Mam 52 lata
Pozdrawiam serdecznie
Maria

WItaj babciumarysiu,
W ktorym rejonie Danii mieszkasz?
Pozdrawiam:)

168

Kasia-Kicia napisał/a:
babciamarysia66 napisał/a:

Witam
Mieszkam w Danii
Mam 52 lata
Pozdrawiam serdecznie
Maria

WItaj babciumarysiu,
W ktorym rejonie Danii mieszkasz?
Pozdrawiam:)

169

cindrella2 napisał/a:

Witam! Ja tez jestem w UK a tak prawde mowiac to w szkocji. ale wracam 6 kwietnia do polski.

w jakim mieszkasz mieśćie?

170

Hej, pozdrawiam z Holandii i bardzo chętnie kogoś poznam choćby do popisania ;)

171

Czesc Cholercia . Ja mieszkam w Niemczech ale niedaleko Holandii.  Jestem otwarta na znajomosci bo czuje sie tu samotnie.

172

Hehe to widzę, iż z różnych rejonów świata jesteśmy. Ciekawy temat, jeśli ktoś miałby ochotę popisać to również chętnie się odezwę i wymienię bagażem doświadczeń. Mam 34 lata i mieszkam w Sewilli (Hiszpania), wcześniej przebywałam również w kilku inny miejscach świata jak Meksyk czy Włochy, którymi jestem zafascynowana. Pozdrawiam :)

173

Maca napisał/a:

Czesc Cholercia . Ja mieszkam w Niemczech ale niedaleko Holandii.  Jestem otwarta na znajomosci bo czuje sie tu samotnie.

Ja mieszkam w Ostfriesland :)

174

Też mieszkam w uk i czuje się tu samotna pomimo pracy ,znajomych ;( brakuje mi przyjaciół :((( dołki w tej Anglii mi doskwierają coraz częściej:(
Jak któraś chce to piszcie;)

175

hana13 napisał/a:

Hej:) zagląda tu ktoś z Irlandii?:) Jestem tu dwa lata , sama jak palec ;) ciężko było pierwszy rok ale już lepiej,dużo zależy od nastawienia i planów .Chętnie się w kręcę w ten temat ;))pozdrowki

Pozdrawiam z Kilkenny ;)

Posty [ 153 do 175 z 175 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Samotnosc za granica - poznam virtualnych przyjaciol

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018