Wesele w Warszawie, gdzie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Wesele w Warszawie, gdzie?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 69 ]

Temat: Wesele w Warszawie, gdzie?

Gdzie robiliście swoje wesele w Warszawie? Może byc też pod Wawą.
Planujemy z narzeczonym ślub i wesele za rok, na około 120-130 osób.
Znacie jakieś miejsca godne polecenia? Może same brałyście ślub w Warszawie, albo byłyście gdzieś jako gośc? Podzielcie się opiniami.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wesele w Warszawie, gdzie?

A bierzecie ślub kościelny, czy cywilny? W kościele/urzędzie w Warszawie?
Zanim zaczniesz eksplorować oferty różnych miejsc, przygotuj sobie background - zastanów się, czy miejsce wesela ma być usytuowane blisko miejsca ślubu, czy bierzesz pod uwagę dojazd. A w tym drugim przypadku, czy macie w budżecie przewidzianą kwotę na transport dla gości? Jest też kwestia noclegu. Jeśli goście są przyjezdni, trzeba pomyśleć, gdzie będą nocować. Część sal weselnych nie ma bowiem miejsc noclegowych, a czasami dla Młodych ważne jest, by goście nocowali na miejscu.

15.08 - Olek

3

dorota.f napisał/a:

A bierzecie ślub kościelny, czy cywilny? W kościele/urzędzie w Warszawie?
Zanim zaczniesz eksplorować oferty różnych miejsc, przygotuj sobie background - zastanów się, czy miejsce wesela ma być usytuowane blisko miejsca ślubu, czy bierzesz pod uwagę dojazd. A w tym drugim przypadku, czy macie w budżecie przewidzianą kwotę na transport dla gości? Jest też kwestia noclegu. Jeśli goście są przyjezdni, trzeba pomyśleć, gdzie będą nocować. Część sal weselnych nie ma bowiem miejsc noclegowych, a czasami dla Młodych ważne jest, by goście nocowali na miejscu.

Ślub bierzemy kościelny, w jednym z kościołów w Warszawie.
Gości mamy sporo przyjezdnych ( z Poznania sporo, z Łodzi ) więc noclegi muszą mieć zapewnione, dlatego właśnie jakieś zwykłe sale które nie mają hotelu, albo jakiejś innej bazy noclegowej od razu odpadają. Ofert ogólnie jest sporo, ale właśnie tyle tego jest , że czuję się zagubiona. A do tej pory jak byliśmy na jakiś ślubach to tylko "małych", bez noclegów, zawsze po prostu bezpośrednio w Warszawie.

A poprawiny będą? Bo jeśli nie to pewnie większość gości i tak wróci bezpośrednio do domu. Ale tak czy inaczej baza noclegowa musi być zapewniona. Polecam szukanie przez różne wyszukiwarki, które można znaleźć w necie.

5

WeselneZaplecze napisał/a:

A poprawiny będą? Bo jeśli nie to pewnie większość gości i tak wróci bezpośrednio do domu. Ale tak czy inaczej baza noclegowa musi być zapewniona. Polecam szukanie przez różne wyszukiwarki, które można znaleźć w necie.

No z tymi poprawinami to jeszcze kwestia do obgadania.
Mój narzeczony bardzo chce, a mi to szczerze mówiąc "zwisa". Nie wydaje mi się żeby poprawiny były jeszcze konieczne. Ten dzień jest na tyle stresujący, że szczerze mówiąc ja to bym wolała sobie w niedzielę odpocząć, a nie uczestniczyć w tym samym co dzień wcześniej...
Miałyście u siebie poprawiny?

6

Poprawiny to kwestia bardzo indywidualna. Jedni się na to decydują, inni nie.
Czasem jest to późne śniadanie, czasem prawie drugie wesele. Można je zorganizować dla wszystkich chętnych w lokalu, gdzie było wesele. Można też zaprosić najbliższych do domu.

Kwestia chęci i budżetu, bo to oczywiście dodatkowy koszt.

Ja poprawiny miałam w formie późnego śniadania. Bez dzikich tańców dla powłóczących nogami wczorajszych tancerzy smile
Bufet (dania z wesela + śniadaniowe dodatki), stoliki i luźna atmosfera.
Ludzie w sandałkach, trampkach i T-shirtach.
Relaks nad jeziorem przy dobrym śniadanku. Można było na spokojnie powspominać udaną imprezkę. Polecam taką formę.

15.08 - Olek

Wiadomo, że poprawiny wiążą się z dodatkowymi kosztami ale ostateczna decyzja do tego czy je robić należy do Młodej Pary. Chociaż zazwyczaj jedzenia spokojnie wystarczy na drugi dzień po weselu.

8

No poprawiny chyba jednak będą hehe. Narzeczony mnie przekonał tongue Widzę, że mu bardzo zależy więc właściwie ok, dlaczego nie.
Słuchajcie a obiło Wam się może o uszy coś na temat hotelu Mistral? Założyłam tak sam wątek na innym forum i tam mi ktoś polecił, ale nie za bardzo mogę dokopać się do jakiś opinii o nich w necie. Może ktoś słyszał?

Podoba mi się ten pomysł o którym pisze dorota co do poprawin - tak własnie na luzie, na spokojnie. hm obgadam to jeszcze z mężczyzną wink

9

W Mistralu moja koleżanka była na weselu w zeszłym roku. Opowiadała co nie co, i wiem że się podobało. Jesli Ci zalezy to podpytam ją jeszcze/

10

Agness napisał/a:

W Mistralu moja koleżanka była na weselu w zeszłym roku. Opowiadała co nie co, i wiem że się podobało. Jesli Ci zalezy to podpytam ją jeszcze/

będę wdzięczna! ":)

11

Kumpela mówiła, że bardzo jej się podobało. Widać było, że ekipa się przyłożyła, bo wszystko szło sprawnie, para młoda właściwie niczym nie musiała się przejmować. W cenie mieli apartament dla nowożeńców. Na kumpeli też sama sala zrobiła wrażenie, bo opowiadała że było tak elegancko, ale jednocześnie bez jakiegoś kiczu i przepychu. Pokoje czyste i przytulne, bo tam nocowali, hmm no i chyba tyle wink

12

dzięki bardzo za odpowiedź. a czy znasz może ceny? wiesz jaki jest tam koszt za osobę?

13

brzoskwinia napisał/a:

dzięki bardzo za odpowiedź. a czy znasz może ceny? wiesz jaki jest tam koszt za osobę?

Moja rada: wybierz miejsca, które Cię interesują i umów się na spotkanie.
Co lokal to inny cennik i inna jego "zawartość". Trzeba sobie dokładnie wypisać, o co pytać. Czy np. alkohol, tort, szampan i chleb powitalny w cenie. Za co i jakie pobierają dodatkowe opłaty.

Część lokali podaje orientacyjny koszt, część max. inni minimalny. Tu nie ma jednej zasady. Dobrze jest więc przeprowadzić dokładny wywiad. Po pierwsze, żeby wiedzieć co cena zawiera, po drugie, żeby przy podpisywaniu umowy lub rozliczaniu się nie było zdziwienia wink

Poza tym w Warszawie w niektórych miejscach może być problem z terminem. Kontakt zaczęłabym nie od ceny, ale właśnie od pytania o dostępność interesującej Cię daty.

15.08 - Olek

14

brzoskwinia napisał/a:

od osoby 200 zł.

ale całkowicie zgadzam się z dorota.f - najlepiej wybrać te miejsca które okażą się dla Ciebie najbardziej atrakcyjne, umówić się i jechać. wtedy najlepiej ocenisz czy Ci się tam podoba czy nie, co dokładnie oferują, w jakich cenach, trzeba też dopytać, żeby potem się nie okazało czy nie ma jakiś ukrytych kosztów itd.

15

dzięki. no tak na pewno zrobię tylko najpierw trzeba wlasnie wiedzieć w jakie miejsca jechać wink

16

oj, pamiętam jak my wybieraliśmy salę... smile fajne czasy big_smile ale my pierwsze co to zrobiliśmy research po znajomych, bo akurat wtedy był taki okres, że był wysyp ślubów, i wśród znajomych i wśród rodziny wink 200 zł u nas w mieście to był taki standard, że tyle trzeba dać niestety. Oczywiście gdzieś w centrum to o wiele wiele więcej nawet. Powodzenia smile

17

Byliśmy w tym Mistralu obejrzeć no i muszę powiedzieć, że robi wrażenie. Bardzo nam się miejsce spodobało. Przed nami jeszcze 2 kolejne i wtedy wybierzemy.

18

Fajny jest też hotel Polonia Palace, kumpela miała tam wesele, bardzo chwaliła smile po podpisaniu umowy mieli próbną kolację, poszli z rodzicami i ustalali menu z kucharzem i ogólnie szczegóły organizacji z opiekunem. Sala jest tam bardzo elegancka, w stylu Ludwika XVI, nie wiem ile gości było na jej weselu, ale myślę, ze spokojnie pomieści się tam 120 osób.

19

a sala jest przepiękna.. koleżanka się właśnie zastanawiała i przesłała mi parę fotek bo miała dylemat co zrobić (oczywiście nada go ma ale chyba niedługo big_smile)
czyż nie jest piękna.. a zastawa stołowa dla mnie najważniejsza big_smile
https://lh3.googleusercontent.com/-z1dYZjiLjJM/UAXMHR_QS5I/AAAAAAAAGqM/U9G5KA_w-hg/s640/1.JPG
https://lh3.googleusercontent.com/-XXJfWdEMdng/UAXMFSUc6uI/AAAAAAAAGp8/n55_z44jjpA/s640/P1040252.JPG

kurna normalnie jak w jakimś mega pałacu.
a jak Wam się podoba takie ustawienie gości w okrągłych stołach?

20

sylfka napisał/a:

kurna normalnie jak w jakimś mega pałacu.
a jak Wam się podoba takie ustawienie gości w okrągłych stołach?

Jak komuś odpowiadają takie królewskie klimaty, to czemu nie.
Ja wolę miejsca mniej formalne, gdzie nie koniecznie trzeba siedzieć w balowej sukni i fraku. To dla mnie nuda tongue

Są jednak zwolenniczki takich klimatów, którym wesele właśnie z takim miejsce się kojarzy.Rzecz gustu.

Co do okrągłych stołów, trzeba podpytać czy mają na wyposażeniu również inne, bo być może nie ma po prostu wyboru.

Ja na swoim weselu miałam okrągłe, bo takie nam się podobały.
Pytanie tylko, czy nie będzie problemu z "usadzaniem" gości. Czasami pary nie chcą takiego ustawienia, bo wiedzą ,że będzie im ciężko podobierać rodzinę w małe grupki.

15.08 - Olek

21

Co do okrągłych stołów to mi się akurat podobają, ale nie wiem czy wszyscy goście byliby zadowoleni, trzeba przy takim ustawieniu dobrze przemyśleć kto z kim powinien siedzieć, żeby potem spięć nie było wink Ale zauważyłam na weselach (a z racji pracy dość często na nich bywam wink), że takie ustawienie jest coraz popularniejsze w Polsce smile

22

też mam takie wrażenie. ja u siebie miałam podłużne stoły ale nie wiem czy bym nie chciała okrągłych w chwili obecnej.
Dla mnie Ślub to wyjątkowy dzień dlatego taki balowy styl, mega elegancki mnie jak najbardziej pasuje.

ps. my mamy dziś 7 rocznicę ślubu i jak patrzę na taką salę w Polonia Palace to naprawdę bym chciała aby można było mieć wesela dwa razy w życiu.. ale z tą samą osobą big_smile

23

Na zachodzie jest taka moda czy tradycje, nie wiem jak to określić, że w którąś okrągłą rocznicę ślubu robi się odnowienie przysięgi i drugie wesele, więc może jeszcze wszystko przed Tobą wink

Jeśli chodzi o podłużne stoły to wbrew pozorom najlepiej sprawdzają się na dużej sali, byłam ostatnio na weselu, niewielkim, jakieś 60 osób, sala dość mała, stołu ustawione w kształt U i strasznie ciężko się przechodziło, było bardzo mało miejsca, a na środku sporo niezagospodarowanego miejsca (parkiet był w innym miejscu), zdecydowanie lepiej byłoby tam ustawić kilka okrągłych stołów, jak tutaj na zdjeciach

24 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-10-16 11:38:51)

jeżeli z noclegiem, to proponuje hotel. W zeszłym roku bawiłam się w Via Appia  pod Warszawą. Bardzo gustowne i przestronne miejsce, z tego co mówili Młodzi, nie wyszło ich drogo, ceny raczej porównywalne, choć standard bardzo wysoki. Pamiętam, że świetnie się bawiłam, a jedzenie bardzo mi smakowało.  Długa i ładna sala weselna, komfortowe pokoje, miło i przyjemnie, ogród przyjemnie zazieleniony. Zerknij sobie link, maja trochę więcej zdjęć niż na stronie, zobaczysz klimat i zdecydujesz

25

Polecam ciekawe miejsce na plener a moze nawet sesje ślubną przed weselem smile
Przepiękny dom pod Warszawą, na terenie gospodarstwa agroturystycznego Stajnia na kepie, z tego co wiem jest możliwa sesja zdjęciowa na koniach dla panstwa mlodych:) Miejsce się nazywa dom na kępie jest galeria domu na stronie stajni.
Niesamowite miejsce byłam w nim niedawno i jestem oczarowana wnętrzami i klimatem!!!Pieknie,szkoda ze jest malo takich miejsc jak te!

26

Takie królewskie sale i klimaty to też nie w moim stylu. Chcę żeby było elegancko, ale bez przesady wink
W Markach byliśmy jakiś czas temu na weselu, w mistralu  i tam nam się z chłopakiem bardzo podobało. Właśnie sala w takim fajnym klimacie - elegancko, ale bez przesadyzmu.

27

W zeszłym roku byłam na bardzo fajnym wesele w Warszawie na Wiejskiej u Hawełka - pyszne jedzenie, fajna sala i blisko centrum Polecam

28

Nie wiem czy zaglądasz już do tego wątku, ale możesz napisać coś szerzej na temat tej Hawełki? Jesteśmy na etapie wyboru miejsca zorganizaowania wesela i tą lokalizację także bierzemy pod uwagę. Jeśli nie chcesz pisać na otwartym to pls o informację na priv.

29

Ja moge polecić pod Warszawą Karczmę Człekówka w Kołbieli.
Kierunek - na Lublin (ale nie bezpośrednio przy samej trasie lubelskiej).
Byłam tam na weselu i parę razy na zwykłym obiedzie.
Baaardzo fajne miejsce, z bardzo smacznym jedzeniem.
Drewniana karczma, nowa, wnętrze bez niepotrzebnego blichtru, za to dużo przestrzeni, jasno, zapach drewna. Można wyjsć na taras, do ogrodu z oczkiem wodnym. Dużo miejsca do tańczenia, myśle ze można by tam zorganizowac nawet wesele na 200 osób. Cenowo - wiem, że młodzi płacili 160 zł za talerzyk i było dużo jedzenia (są też droższe opcje, ale ta jak najbardziej się sprawdziła), świeże i smaczne.
Sala była bardzo ładnie udekorowana.
Obsługa miła i pomocna.
I na weselu, i jedząc obiad 'prywatnie' zawsze miałam pozytywne wrażenia.

30 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-06-19 16:01:01)

Byłam ostatnio na weselu w pałacyku w Jabłonnej, co prawda było znacznie skromniejsze, bo na chyba 60/70 osób, ale miejsca tam jest całkiem sporo, więc myślę, że i na większe byłoby w porządku. Swoją drogą ostatnio czytałam link usunięty o wieczorze panieńskim ? ja swojego nie obchodziłam, bo kojarzyły mi się tylko z naoliwionymi striptizerami i trochę zaczęłam żałować, bo rzeczywiście można go inaczej spędzić?

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."
? Paulo Coelho

31

Byłam dwa razy na weselu urządzonym w Kołbieli w Karczmie Człekówce. Piękne miejsce, obsługa dwukrotnie sprawdziła się na medal. Jest sporo miejsca do tańczenia i na zabawy smile. Mi się tam bardzo podobało, zwłaszcza klimat, który jest niesamowity. Może to za sprawą tego, że Karczma jest drewniana, z tarasem a przed nią piękny teren..? Catering bez zastrzeżeń, dlatego polecam to miejsce!

32

A nie lepiej pod Warszawą? Taniej fajniej, z reguły ogródki.
Okolice Otwocka są tanie polecam Raj - nazwa badziewna ale robią tanio i naprawdę na bogato. Nad Zegrzem jest masa fajnych miejsc tylko drogo niestety.

33

maravka napisał/a:

Okolice Otwocka są tanie polecam Raj - nazwa badziewna ale robią tanio i naprawdę na bogato. Nad Zegrzem jest masa fajnych miejsc tylko drogo niestety.

Pewnie że pod Wawą lepiej smile Byłam na weselach w stolicy i pod miastem, szczerze mówiąc zawsze lepiej bawiłam się w salach pod warszawą. Nasze wesele było pod Jankami, dokładniej mówiąc Sękocin Stary Via Appia, super miejscówka smile Klimat mają tam bajkowy.  Goście wybawili się na całego smile Ciotka nadal wspomina jak wujek wywijał piruety na parkiecie big_smile Hehe smile Mamy uwiecznione to na DVD, nie wyprze się smile

34

A słyszałyście o nowoowtartej sali bankietowo-konferencyjnej Imperia na Nowym Świecie? Sala ma ponoć możliwości na wesela na ponad 200 osób!

35

ania_ja napisał/a:

A słyszałyście o nowoowtartej sali bankietowo-konferencyjnej Imperia na Nowym Świecie? Sala ma ponoć możliwości na wesela na ponad 200 osób!

Tak, mówisz o tej sali w budynku CBF-u? Jeśli tak to słyszałam, aczkolwiek jest to sala większa niż 200 osób..

36

Polecam sale pod Legionowem lub Otwock - tanio i duża konkurencja czyli się starają.

37

brzoskwinia napisał/a:

No poprawiny chyba jednak będą hehe. Narzeczony mnie przekonał tongue Widzę, że mu bardzo zależy więc właściwie ok, dlaczego nie.
Słuchajcie a obiło Wam się może o uszy coś na temat hotelu Mistral? Założyłam tak sam wątek na innym forum i tam mi ktoś polecił, ale nie za bardzo mogę dokopać się do jakiś opinii o nich w necie. Może ktoś słyszał?

Podoba mi się ten pomysł o którym pisze dorota co do poprawin - tak własnie na luzie, na spokojnie. hm obgadam to jeszcze z mężczyzną wink

Słuchaj na Gazeta.pl był temat mistrala i ktoś tam bardzo pozytywnie pisał- było porównanie z Baccara w Jawczycach że dużo lepiej...

38

marionella_katerina napisał/a:

Byłam ostatnio na weselu w pałacyku w Jabłonnej, co prawda było znacznie skromniejsze, bo na chyba 60/70 osób, ale miejsca tam jest całkiem sporo, więc myślę, że i na większe byłoby w porządku. Swoją drogą ostatnio czytałam link usunięty o wieczorze panieńskim ? ja swojego nie obchodziłam, bo kojarzyły mi się tylko z naoliwionymi striptizerami i trochę zaczęłam żałować, bo rzeczywiście można go inaczej spędzić?

Jabłonną odradzam to moje strony po pierwsze sama sala odstrasza, dalej komunizm i obsługa nie pogardzi kieliszeczkiem, drogo niesłychanie, latem skwar nie da się schłodzić zimą nie da się nagrzać. Jedzenie akurat bardzo ok.

39

Ja miałam okazje być na weselu w Hotelu Książę Poniatowski pod Warszawą. Bardzo przyjemne miejsce. Hotel sam w sobie śliczny. Przyjemne pałacowe wnętrze sprawia że chce się tam zostać. Co do obsługi hotelu i wesele to nie mam żadnych zastrzeżeń. Obsługa bardzo mila, kelnerzy dbali o każdego gościa weselnego. Sprawdzali czy aby na pewno niczego nam nie brakuje. Mi osobiście bardzo się tam podobało.

40

moj brat robil w Dworze Konstancin w Konstancinie (pod Wwa) smile ja sie super wybawilam smile super miejsce smile

41

Lilia2 napisał/a:

Ja miałam okazje być na weselu w Hotelu Książę Poniatowski pod Warszawą. Bardzo przyjemne miejsce. Hotel sam w sobie śliczny. Przyjemne pałacowe wnętrze sprawia że chce się tam zostać. Co do obsługi hotelu i wesele to nie mam żadnych zastrzeżeń. Obsługa bardzo mila, kelnerzy dbali o każdego gościa weselnego. Sprawdzali czy aby na pewno niczego nam nie brakuje. Mi osobiście bardzo się tam podobało.

wow brzmi fantastycznie. Tak Cie to miejsce urzekło że postanowiłaś się zarejestrować na forum i szepnąć słówko o tym jak było fajnie?
No to naprawdę musiało być eksta superaśnie :-p
Lubię szeptaków.

42

Lilia2 napisał/a:

Też tam byłam na 50. mojego wujka. A najlepsze jest to, że właściciel tego hotelu jest bardzo dobrym kumplem ze szkoły średniej mojego wujka, więc panowie razem wyprawiali urodziny smile

43

@ Wodniczka 29
Posty 20
I co podobało Ci się?
Niech zgadnę twoja egzystencja na forum już została zakończona? smile tongue

44

Polecam Białą Orchidee w Warszawie

Niedawno miałam wesele/ 27.10.2013/ na Warszawskiej Białołęce /dzielnica Praga Północ/

Znajomi polecili mi to miejsce.Dobry dojazd,duży ogród,parking zamknięty ,klasyczny wystrój i bardzo rozsadne ceny za dobry produkt.
Gastronomia,obsługa,właściciele na 5.
Miałam 180 osob ,luz na parkiecie i przy stołach ,a po za tym ,świeże,smaczne jedzenie.

Polecam raz jeszcze

45

Moja siostra zorganizowała swoje wesele w RestHotel w Morach. Z tego miejsca do Warszawy jest jedynie 11 km. Przejrzała wiele sal, ale ta jako jedyna spełniała jej wszystkie wymagania. Lepszej oferty nie znalazła. I dobrze, bo wesele było naprawdę udane. Zabawa świetna, a jedzenie naprawdę smaczne.

46

Rest Hotel w Morach też polecam. Siostra organizowała tam wesele w październiku. Dostali 8-procentowy rabat, bo to niby po sezonie wink Do tego gratis dostali apartament ba całą noc tongue To co mnie się podobało najbardziej, to jedzonko i obsługa, która starała się, aby każdy gość był zadowolony. Dwoili się i troili, ciągle coś było nowego na stole, można się było najeść do syta i wybawić do rana wink

47

Koło Restu który faktycznie ponoć jest fajny jeżeli pominąć wygląd jest Baccara. Byłam tam kiedyś jest drogo ale niemiłosiernie efektownie, inny świat.

48

A co powiecie o Hotelu Poniatowski? Mnie zachwycił swoimi pięknymi pałacowymi salami, ten wystój nadaje imprezie takiej elegancji i wyniosłości. Jedzenie również jest tam na najwyższym poziomie, możemy wybierać spośród kuchni polskiej jak i światowej. Profesjonalna i miła obsługa jest także dużym plusem tego hotelu. Wokół hotelu piękny ogród z wodospadami, fontanną, jezioro, plac zabaw. Posiadają także namiot bankietowy więc poprawiny na świeżym powietrzu także wchodzą w grę. Po wspaniałym weselu można odpocząć we wspaniałych, dobrze wyposażonych pokojach hotelowych.  Poza tym służą pomocą w organizacji różnych atrakcji weselnych:)

Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

49

MiliN napisał/a:
maravka napisał/a:

Pewnie że pod Wawą lepiej smile Byłam na weselach w stolicy i pod miastem, szczerze mówiąc zawsze lepiej bawiłam się w salach pod warszawą. Nasze wesele było pod Jankami, dokładniej mówiąc Sękocin Stary Via Appia, super miejscówka smile Klimat mają tam bajkowy.  Goście wybawili się na całego smile Ciotka nadal wspomina jak wujek wywijał piruety na parkiecie big_smile Hehe smile Mamy uwiecznione to na DVD, nie wyprze się smile

tu sie z Wami zgadzam!! W Otrębusach,  pod Wawą robią takie przyjęcia w plenerze, w restauracji Elita. Są otwarci na różne pomysły i to jest fajne, bo nie ograniczają się do schematycznych wesel urządzonych w lokalu ? można tam zrobic wesele w plenerze, w chacie grillowej która robi wrażenie smile Mi zawsze podobają się wesela na świeżym powietrzu ? atmosfera jest super, ludzie czują się swobodniej i jest po prostu ciekawiej ? ładnie przyozdobiony ogród to chyba najlepsza sceneria jeśli chodzi o polskie warunki smile

50

Odkopuje temat. Czy ktoś robił wesele w oycowiznie? albo tam był? proszę o rzetelne opinie:) albo ewentualnie jakieś super namiary na sale pod warszawa, tak do 30 km max. Z góry dziękuję smile

51

eyeonyou napisał/a:

Odkopuje temat. Czy ktoś robił wesele w oycowiznie? albo tam był? proszę o rzetelne opinie:) albo ewentualnie jakieś super namiary na sale pod warszawa, tak do 30 km max. Z góry dziękuję smile

Z tego co kojarzę to oni chyba rywalizują z Villa Otwock znajomy tam był i chwalił, a zdjęcia widziałam w necie urywają tyłek:)))

W podobnym guście jest Baccara w Jawczycach koło Pruszkowa. Karczma wygląda jak w innym swiecie, ogród bajka. Reszta gorzej ale nie na tyle gorzej żeby odradzać. Ogółem fajniejsze niż ojcowizna.

52

Bardzo trafionym miejscem mojego wesela było dla mnie Rozdroże - restauracja przy Łazienkach Kólewskich w Warszawie- w Centrum miasta, wszędzie blisko dojechać, a taniej niż w domach weselnych pod Warszawa. Mają bardzo smaczną kuchnię. Potrawy były bardzo ładnie udekorowane i rzeczywiście bardzo smaczne. Polecam! nic ująć tylko tak trzymać. Kelnerzy wydają się być fachowi. Mnie nic nie przeszkazało. Obługiwali szybko, z właściwej strony i we właściwej kolejności . Może niektórym przykleiłabym uśmiech, ale to sprawa drugorzęna. Ważne też, że wszystko jest jasne, nie ukrywają kosztów dodatkowych, dają zniżki zależnie od terminu.Zdecydowanie polecam Wam tą restaurację!!!

53

e.florczuk napisał/a:

Bardzo trafionym miejscem mojego wesela było dla mnie Rozdroże - restauracja przy Łazienkach Kólewskich w Warszawie- w Centrum miasta, wszędzie blisko dojechać, a taniej niż w domach weselnych pod Warszawa. Mają bardzo smaczną kuchnię. Potrawy były bardzo ładnie udekorowane i rzeczywiście bardzo smaczne. Polecam! nic ująć tylko tak trzymać. Kelnerzy wydają się być fachowi. Mnie nic nie przeszkazało. Obługiwali szybko, z właściwej strony i we właściwej kolejności . Może niektórym przykleiłabym uśmiech, ale to sprawa drugorzęna. Ważne też, że wszystko jest jasne, nie ukrywają kosztów dodatkowych, dają zniżki zależnie od terminu.Zdecydowanie polecam Wam tą restaurację!!!

Nie wstydź się, wklej śmiało jakieś zdjęcia:)))

54

Ja się bawiłam u kuzynki w ub.r. w Weselnej Biesiadzie pod Warszawą. Fajny klimat, ladne miejsce, w sumie było naprawde OK.

55

Nie wiecie gdzie wyprawić wesele w okolicach Warszawy??? My wyprawiliśmy nasze wesele w Hotelu Willa Zagórze. Sala weselna pod Warszawą. Lokal, jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie. Wspaniałe miejsce do organizacji wesela. Niepowtarzalna atmosfera i jedyny w swoim rodzaju klimat przyjęcia. Zerknijcie na ich stronę www Polecamy wszystkim zainteresowanym organizacją wesela pod Warszawą. Duża sala. Przyjaźni ludzie - widać, że ich praca jest pasją. Pozdrawiamy

Posty [ 1 do 55 z 69 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Wesele w Warszawie, gdzie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018