ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 83 z 83 ]

77

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Ja osobiście z zabiegów na rozstępy mogę polecić endermologię. Jest trochę dziwaczny, bo polega na zasysaniu skóry i jej pobudzaniu do produkcji kolagenu i innych rzeczy, ale to rzeczywiście działa. smile
Ale oprócz tego warto z rozstępami walczyć wielopoziomowo - warto ćwiczyć, robić jakieś maseczki, zmienić swoją dietę na zdrowszą i do tego jeszcze warto używać jakiegoś kremu. Jego wybór może być kluczowy, bo ton on działa największą ilością substancji bezpośrednio na skórę. Musi być silny, a przy tym jednak naturalny. Ostatnio usłyszałam o takim kremie jak Strialys i właśnie pasuje do tego opisu. Sama już go zamówiłam i później podzielę się wrażeniami, ale może któraś z was już go ma i korzystała? Macie jakieś opinie?

Zobacz podobne tematy :

78

Od czasu kiedy byłam w ciąży używam Skutecznej Kuracji Przeciw Rozstępom Bielendy z serii Sexi Mama. W tamtym okresie wypróbowałam wielu produktów i po tym zauważyłam sporą różnicę w wyglądzie moich rozstępów. Kremu używam cały czas, nie zniknęły one całkowicie,ale znacznie się rozjaśniły. Dodatkowo myślę, że dzięki temu podczas ciąży nie nabawiłam się nowych.

79

wania89 napisał/a:

Ostatnio usłyszałam o takim kremie jak Strialys i właśnie pasuje do tego opisu. Sama już go zamówiłam i później podzielę się wrażeniami, ale może któraś z was już go ma i korzystała? Macie jakieś opinie?

Korzystałam z tego kremu i jestem bardzo zadowolona. Krem naprawdę działa i na te nowe (czerwone), i na te stare (białe) rozstępy. oczywiście te drugie raczej nie znikną całkowicie, ale mogą się zmniejszyć i wyblaknąć, a to i tak już dużo jak dla mnie.
Szkoda, że jest nieco drogi i można go dostać tylko w internecie, ale mimo wszystko jest bardzo skuteczny, więc myślę, że warto się szarpnąć. wink

80

A gdzie go można dostać? Bo szukałam go w różnych drogeriach sklepach i nigdzie nie ma. Żadna ekspedientka też o nim nie słyszała. nie wiem co mam o tym myśleć....

81

niebieskooka77 napisał/a:

A gdzie go można dostać? Bo szukałam go w różnych drogeriach sklepach i nigdzie nie ma. Żadna ekspedientka też o nim nie słyszała. nie wiem co mam o tym myśleć....

Wpisz po prostu w wyszukiwarkę hasło: krem Srtialys - google Twoim przyjacielem ...

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

82

Zależy w jakiej fazie są rozstępy. Na te białe raczej nie ma rady sad a jeśli chodzi o te czerwone to chyba są jakieś specjalistyczne kremy. Ogólnie szukałabym substancji wspomagających proces regeneracji no i nawilżanie (akurat tu może być zwykły olej kokosowy)

Kochana ja mogę Ci pomóc. Mam cudowne żelazko do ciała może nie usunie Ci całkowicie rozstępów ale sprawi że będą mniej widoczne. Sama się o tym przekonałam. Jest nie tylko na rozstępy, możemy również go używać na cellulit, i podnieść sobie nim biust! wypróbowałam go na sobie i powiem Ci że rewelacja! Jeśli będziesz chciała wiedzieć więcej napisz do mnie

Posty [ 77 do 83 z 83 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018