Prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 39 ]

Temat: Prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Witam, w styczniu obchodzimy dzień Babci i Dziadka, chciałabym poznać Wasze propozycje na prezent. Ale chodzi o prezent nie dla dzieci które miałby go wręczyć tylko o nas. Mamy z mężem 23 lata, chcielibyśmy ich czymś obdarować tylko nie wiemy czym. W zeszłym roku braliśmy ślub - to oni zorganizowali nam przyjęcie weselne - skromne na 20 osób - nie planowaliśmy wesela. Nas nie byłoby stać na obiad nawet dla takiej małej ilości osób, dlatego jesteśmy im niezmiernie wdzięczni. Nasza sytuacja finansowa nadal nie jest zachwycająca, więc musi być to coś niedrogiego. Chcemy po prostu żeby było im miło. Macie jakieś propozycje?

"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" - Paulo Coelho
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Moja propozycja zestaw filiżanek do kawy, nic więcej do głowy mi nie przyszło...

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

3

filiżanki do kawy dostali od nas na gwiazdkę więc odpada. Ale dziękuje za próbę pomocy. Pochodzimy po sklepach może coś wpadnie w oko.

"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" - Paulo Coelho

4

Myślę,że kwiatki i upieczone przez Ciebie ciasto do kawki będzie dobrym prezentem.Pozdrawiam i powodzenia zyczę.:)

"Najlepszy moment na wprowadzenie zmian
nadszedł dziś
a nie pierwszego stycznia"

5

To moze z apteki jakiś syrop nie wiem jak się pisze poprawnie ale mam na myśli Dopel heltz.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

6

Może faktycznie, zróbcie coś sami, albo coś zaplanujcie - zaproście ich na obiad, do siebie albo do restauracji. Upieczcie ciasto.
Ja zazwyczaj właśnie kombinuje w tą stronę w związku z tym, że dzień babci jest, że tak powiem blisko po świętach gdzie też kupowało się prezenty więc ciężko coś wymyślić. Ja nie mam niestety dziadka, mam tylko jedną babcię. W tym roku zapraszam ją właśnie do siebie na obiad, chce ugotować coś pysznego, upiec ciasto. A prezent jaki jej dam będzie takim "drobiazgiem". Wyszperałam ładny, ręcznie robiony notes, na przepisy. Można też oczywiście wykorzystać do czegoś innego. http://www.artillo.pl/product/notes-przepisy-babci-,13456.html
Tak po prostu symbolicznie, bo główną niespodzianką będzie obiad ;)

7 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-11-30 09:19:30)

Gratuluję takich Dziadków!
Osobiście polecam świat aromaterapii - piękne zapachy z korzyścią dla zdrowia z pewnością spotkają się z dużym zainteresowaniem osób starszych, a szczególnie naszych Babć. Sama w tym roku mam zamiar zakupić takie zestawy upominkowe swoim :). Sklep internetowy spam przygotował takie specjalne zestawy w swoich propozycjach. Zachęcam do odwiedzenia ich strony i prześledzenia wątku "Zestawy upominkowe" w Produktach. :) Powodzenia!

Bukiet kwiatów lub flakonik ładnych perfum będą chyba idealnym prezentem na to święto.

9

A ja nagrałam dla babci życzenia na taką specjalną kartkę pocztówkową i już nie mogę doczekać się jej reakcji. Jestem przekonana, że nagranie własnego głosu z takiej okazji będzie dla niej bardzo fajną pamiątką, do której będzie wracać nawet później, żeby posłuchać kochanej wnuczki. Sprawdzcie sami - do tego gadzetu można dokleić jeszcze swoje zdjęcie i gotowy całkiem oryginalny prezent. Drobiazg, a może dać tyle radości i wzruszeń.
wygooglujcie sobie kartki "zrób to sam" audiogadget

10 Ostatnio edytowany przez Lena (2012-04-30 12:46:52)

Tak jak ktoś pisał zapachy,ja polecam perfumy do pomieszczeń o nazwie Zapach Sukcesu -polecam ich stronę:
span
Zapachy utrzymują się dość,mi przypadł do gustu zapach o nazwie CHAMOIS

11

ja swojej babci, która ma problemy ze stawami kupuję dual loop trion:Z - sama noszę naszyjnik od kiedy miałam problemy z migrenami - lekarze to bardzo polecają. Wydawalo mi się najpierw dziwne, ale potem poczytałam o magnetoterapii i zrozumiałam działanie ;)

12

kalendarz na caly rok ze zdjeciami wnuczat (wlasnymi) na kazdy miesiac, co miesiac inne. Troche spozniony ale jeszcze mamy styczen. Mozna chyba zamowic w studiach fotograficznych. Ja taki zrobilam na gwiazdke babci mojego mezczyzny z jego zdjeciami - byla zachwycona, bo rzadko go widuje a tak a go na scianie caly rok:)

Ten najwiecej mowi o przeszlosci, kto nie ma planow na przyszlosc

13

Ja podarowałem ostatnio dziadkom takie magnesy na lodówkę z fotografiami rodzinki. Są z nich niezmiernie zadowoleni. Umieścili je sobie na lodówce, dzięki czemu mają nas zawsze "przy sobie"... Z perspektywy czasu uważam magnesy na lodówkę ze zdjęciam jako jeden z najbardziej trafionych prezentów.

Ponadto magnesy nie są drogie... Tani wręcz i b. fajny podarunek.

14

Ja zamówiłam mojej babci masaż za 50 zł - jest pełna życia, lubi ludzi, aktywność, chce żeby coś się działo. Wciąż jest aktywna, dlatego doszliśmy do wniosku, że taki prezent będzie dla niej najlepszy. Niedługo potwierdzę ci jej zadowolenie - może uderz w te same klimaty co my? Co ty na to? ;-)

15

a dla dziadka dobra nalewke:)

16

z nalewki to by się na pewno ucieszył dziadek mojego męża więc jak ktoś ma okazję dac swojemu to myślę, że to trafiony pomysł :P
chociaż mąż chce jeszcze coś dokupić ale ja mam oczywiscie wymyślić co :P

17

ja tam swojemu dziadkowi krawat kupuję :P dziadziuś to taki elegancik, nawet do sklepu po bułki chodzi w koszuli, krawacie i np sweter na to, tak żeby kołnierzyk i kawałek krawatu wystawał ;)

18 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-01-14 17:02:48)

Nalewkę? I co? Chcecie rozpijać swoich dziadków? Dajcie im święty spokój ;-)
Co do mojego prezentu, to jest tutaj - spam
Udało się go załatwić w bardzo dobrym budżecie ;-0

19

ale dlaczego, że zaraz rozpijać? Przecież to tak tylko dla zdrowotności przecież :P ej a babci to wypada kupić krem na zmarszczki czy nie bardzo? :P

20

Jeżeli babcia ma podobne upodobania do moich, to bierz kierunek na perfumerię lub dobry sklep drogeryjny. Moi nie mają ze mną żadnego problemu, bo albo jest to dobry balsam do ciała, albo przyzwoite perfumy, może być krem do stóp z ciepłymi ( ale ładnymi skarpetkami ), emulsja do rąk - wszystko co wpływa na dobre samopoczucie i czyni kobiecym. Bo babcie to również kobiety.
Jeżeli babcia jest "dzisiejsza" to na pewno nie pomyśli, że to za osobisty prezent. Bo niektóre tak sądzą i , co gorsza, jak dostaną płyn do kąpieli, to nachodzą je niemądre myśli:
- Przecież nie śmierdzę, że mi coś takiego kupują.

Powodzenia !

Nie musimy akceptować cudzych przekonań... ale musimy akceptować prawo innych do ich posiadania.

21

Z nalewki bym się bardzo ucieszyła...

Nie musimy akceptować cudzych przekonań... ale musimy akceptować prawo innych do ich posiadania.

22

Ja robie duza laurkę dla babci a w niej kilka moich zdjęc + ładny wiersz dla babci + kwiaty.I wysylam to pocztą.Mam nadzieje,ze sie ucieszy:)

Przychodzi taki czas,że muszę coś zmienić w swoim życiu...

23

Ale chyba znacie dziadków więc powinniście wiedzieć co lubią i czego im potrzeba?
Mój dziadek już nie żyje, niestety od końca 2011 roku
A babci dam śliczne ciepłe kapcie z których noga się nie wysuwa w jej ulubionym kolorze.
I kwiaty.

Made the wrong move, every wrong night
With the wrong tune
Played till it sounded right, yeah

24

nie wiem jak to cenne w aptece ale wczoraj w "biedronce" widzialam za 19.99zl jakis zbior witamin w 1litrowej butli, i duza i wyglada pozadnie, mysle ze to dobre np babci a dziadkowi wlasnie na nalewke

ja kupuje tak:
babci moja-zestaw ekologicznych rzeczy, plyny z serii "bialy jelen" i kwiaty herbaty oraz naturalne przyprawy.
babci z ktora mieszkam-to samo
babci moja ze wsi-ten zbior witamin z biedronki i moze kapelusz(babci sie marzy)
babci(mojej mamie)-tu nie mam pomyslu, napewno laurke wnukow plus....nie wiem co

dziadek moj-bialoruska nalewke-balsam(jeden kieliszek codziennie dla zdrowotnosci:P)
dziadek z ktorym mieszkamy-plyte DVD o golebiach lub jakies akcesoria do golebnika
dziadek meza- ciastka jakie lubi i cos co dziadek by wykorzystal a tesciowa by nie sprzedala
dziadek(moj tata) napewno jakies 2kg pieprz i moze jakies duze piwo

teraz musze budrzet zorganizowac na tyle dziadkow i babcie:)

25

brzoskwinia napisał/a:

ale dlaczego, że zaraz rozpijać? Przecież to tak tylko dla zdrowotności przecież :P ej a babci to wypada kupić krem na zmarszczki czy nie bardzo? :P

Zależy jaka babcia haha. Moja dostała właśnie kolagen pod choinkę i bardzo się cieszyła i już dwa razy dzwoniła do mnie chwaląc się efektami i z pytaniami gdzie można to kupić bo już jakaś pani jadzia sąsiadka też chce hehe.

26 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-01-14 17:03:53)

Pokazywałam co ma sens w przypadku mojej babci - spam A co się sprawdzi w przypadku Waszych babć, to już wy same wiecie najlepiej. Żeby kupić komuś dobry prezent trzeba taką osobę chociaż minimalnie znać. Moja babcia dostanie prezent z którego na pewno się ucieszy ;-)

27

nie no pewnie, każdy szuka inspiracji ale też każdy wie co przypasi najprawdopodobniej a co w ogóle nie.

brzoskwinia jaki krawat kupujesz? w jakim stylu? w jakim kolorze?

28

daśka napisał/a:

nie no pewnie, każdy szuka inspiracji ale też każdy wie co przypasi najprawdopodobniej a co w ogóle nie.

a ja na all szukałam. Już nawet kupiłam taki o http://allegro.pl/elegancki-jedwabny-krawat-pomaranczowy-i2920719434.html  O dziwo to jeden z ulubionych kolorów mojego dziadka :D a co tam! nie będzie chodził tylko w szarych i brązowych :P

29

a jaj problem z moja mama, jest mloda babcia i nie mam pojecia co jej kupic
prefumy, kosmetyki ma, ubran ma 3szafy a chustek itp ma wiele, czapek nie nosi a rekawiczki ma jedyne od wielu lat bo innych nie uznaje...
chcialabym kupic cos jej a nie np ekspres do kawy ktory wszyscy beda uzywac.
ojcu kupuje z 2kg pieprzu bo uwielbia ta przyprawe a nigdy jej nie ma w domu:)
dziadkom moim juz cos tam wymyslilam ale co zgrabnej, pelnej zycia babci 45letniej??:)

30

daśka napisał/a:
brzoskwinia napisał/a:

Zależy jaka babcia haha. Moja dostała właśnie kolagen pod choinkę i bardzo się cieszyła i już dwa razy dzwoniła do mnie chwaląc się efektami i z pytaniami gdzie można to kupić bo już jakaś pani jadzia sąsiadka też chce hehe.

daśka a jeszcze możesz napisać jaki kolagen?

syla135 hmm a co lubi? ma jakieś hobby? może jakąś fajną książkę, albo płytę do słuchania z ulubioną muzyką. albo np chodzi do kosmetyczki? może jakiś bon na jakiś fajny zabieg na twarz czy na ciało.
może portfel?
albo torebkę?

więcej pomysłów nie mam :P :D

31

Ja po prostu jadąc do babci zajrzę do polomarketu, który mam po drodze i kupie jakieś czekoladki a w kwiaciarni której włascicielka b. dobrze zna naszą babcię dokupie kwiaty. Chodzi o pamięć!

32

brzoskwinia napisał/a:

daśka a jeszcze możesz napisać jaki kolagen?

Kolagen black 50+ ze względu już na wiek babci :D wygoogoluj sobie to będziesz miała więcej info ;)

33

brzoskwinia napisał/a:
daśka napisał/a:

a ja na all szukałam. Już nawet kupiłam taki o http://allegro.pl/elegancki-jedwabny-krawat-pomaranczowy-i2920719434.html  O dziwo to jeden z ulubionych kolorów mojego dziadka :D a co tam! nie będzie chodził tylko w szarych i brązowych :P

odważny kolorek :> ale fajny, podoba mi się.

34 Ostatnio edytowany przez igla16 (2013-01-18 16:53:36)

Ja z kolei podejrzewam, że po prostu pojadę do mojej babci i kupię ewentualnie mały podarunek. Wiem, że mojej babci sprawi większą przyjemność spędzenie z nią czasu i pomoc w pewnych rzeczach.

Co do prezentu dla Twoich dziadków. Myślę, że najlepszy prezent to taki prosto z serca. Nawet jeśli jest to mały upominek.

'I can feel the magic floating in the air
Being with you gets me that way...'

35 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-03-14 21:58:01)

Może trochę spóźniony temat ale jak czytałam watek to przypomniała mi się reakcja moich dziadków, gdy podarowałam im w dzień ich święta zestaw kieliszków z motywem ważki, który poleciła mi znajoma naprawdę zachęcam do kupna świetna cena i szybka dostawa gdy w ostatnim momencie przypominamy sobie o prezencie:P (spam) prezent świetny szczególnie gdy nasz dziadek jest fascynatem win jak mój:)) lub czyjaś babcia oczywiście:D

nawet mała rzecz cieszy:)
Renia

36 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-21 23:17:00)

Ja kupiłam moim dziadkom drewniany obraz z panoramą Poznania. Znalazłam świetny sklep z produktami z drewna
spam
Już wiem że dla chłopaka, na walentynki kupię drewniany zegarek:))))

37

Skoro już koleżanka wyżej odświeżyła temat to pochwalcie się dziewczyny co Wasi dziadkowie lub dziadkowie Waszych dzieci dostali na ten wspaniały dzień :-)
Moi dostali koc GÖZZE Memphis Premium, mam nadzieję że nie przekręciłam nazwy, bardzo fajny w dotyku, mięciutki, przyjemny. Tak się niedawno zgadaliśmy, więc się spodziewali no ale cóż.. przynajmniej trafiony prezent i każdy zadowolony :D
https://img.sferis.pl/XF4Jylw/500x375/100/0/h0H1P8s6J0n0g1h5i4c2V9y6T2Y3K6v4/koce-gozze-memphis-premium-88769-85-180220-180-x-220-cm-kolor-ciemnozielony.jpg

You can't take a picture of this, it's already gone...

38 Ostatnio edytowany przez Olinka (2019-01-22 22:20:53)

Chyba najważniejszy jest po prostu gest i pamięć a nie kwota, jaką chcecie na prezent przeznaczyć. Teraz jest mnóstwo fajnych gadżetów, na przykład kubki, filiżanki, może jakiś fajny kwiat doniczkowy albo etui na okulary? Mnóstwo takich upominków można znaleźć w hurtowni [spam], polecam! ;)

Posty [ 1 do 38 z 39 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018