ilosc partnerów seksualnych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » ilosc partnerów seksualnych

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 10 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 111 do 165 z 504 ]

111

Odp: ilosc partnerów seksualnych
SylwiaFM napisał/a:
anioleczek855 napisał/a:
SylwiaFM napisał/a:

Każdemu się wydaje że jak chłopak ma wiele dziewczyn to jest wszystko ok. Nic dziwnego ani strasznego.
Chłopcy uważają:
- my mamy do tego prawo
- dla nich jest normalne złapanie jakiejś dziewczyny "łatwej" z katowickiej i to nic dziwnego
- pójście do baru ze striptizem żadna nowość

A jeśli jednak kobieta ma kilku facetów to już się ją nazywa " puszczalska"(przepraszam jeśli użyłam niedozwolonych określę ale chciałam tutaj podkreślić zachowanie mężczyzn jak i kobiet do osób które maja więcej partnerów - zrozumiem jeśli post zostanie usunięty)

To jest całkowicie nie fer my też mamy jakieś prawa.

denerwuje mnie własnie takie myślenie ludzi. ale nie zmienimy tego niestety

Ale co Cię denerwuje??

to myslenie reszty ludzi,to starodawne podejście, facet ok,a kobiecie nigdy nic nie można i nie wypada. nawet jeżeli chodi o papierosy, jak facet idzie z papierosem ulicą to jest ok,a kobiecie nie wypada!! niestety takie jest myślenie niektórych ludzi!

Zobacz podobne tematy :

112 Ostatnio edytowany przez anioleczek855 (2009-03-24 19:48:43)

SylwiaFM nie obrazilas mnie,poprostu sie nie dogadalysmy ale myslimy podobnie

113

Każdemu się wydaje że kobieta powinna siedzieć w domu i sprzątać, gotować, prac i wiele innych rzeczy robić.
A my też potrzebujemy jakiejś rozrywki. A nie facetowi to wszystko wolno.

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały,
Miłość, obowiązek, wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele...
Na całe życie włożona w kościele.

114

no i o to mi chodziło smile niby tak świat idzie do przodu a tak naprawde myslenie wielu ludzi się nie zmienia. Wg nich kobieta jest nadal nikim i nie ma żadnych praw i nic jej nie wypada-palić ,pić, a zwłaszcza jeżeli chodzi o nie trzymanie diewictwa do ślubu.  Ale niestety kobiety tego nie zmienią. ale najbardziej mnie to denerwuje jak na takie zachowanie kobiet oburzają się też inne kobiety.

115

Dziewczyny !!! Proszę kulturalnie wyrażać swoje zdanie, nie atakując i nie obrażając innych użytkowników ! Poza tym zbaczacie z tematu, moje Drogie Panie ...
anioleczek- proszę edytować tekst, w którym użyte są obraźliwe słowa.

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

116

a dlaczego tylko ja mam edytować? ja mam w jednym tekscie niecenzuralne słowo, a Pani Isabelle!!!!!!!!!!!!!!

117

Isabell napisał/a:
anioleczek855 napisał/a:

właśnie po to jest to forum. żeby o czymś powiedzieć i żeby Cie nikt nie oceniał.  Ja przez 5 lat miałąm jednego partnera. a potem w ciągu roku miałąm około 9. ale jakoś się nie przejmuje ocenianiem Ameli. Też miałam przypadkowy seks i wydaje mi się że to nie jest nic złego jeżeli się myśli nad tym co się robi i się zabezpieczamy.  Isabelle określa tu takie osby puszczalskimi. Ciekawa jestm jak nazywa chłopkaów którzy mają wiele partnerek?????????  czy to jest ok? faceci ś aokey jak mają wile kobiet a my jesteśmy puszczalskimi? troche starodawne myslenie wg mnie.

Miałaś 9 partnerów w roku i obruszasz się słysząc słowo puszczalska ?  Koniec świata.
Jestem pewna że gdyby przeprowadzić jakąś ogolnopolską anonimową ankiete to 8 na 10 osób nazwałoby twoje zachowanie o wiele bardziej dosadnie.Jak to powiedzial jeden maly polityk "nam nikt nie wmówi ze biale to biale a czarne to czarne" I tego się trzymaj ANIOLECZKO. :-)

Nie no jestem pewna,że jesteś facetem smile

118

anioleczek855 nie przejmuj się słowami Isabell zauważyłam że ona już tak ma że wszystkim ubliża (zerknij na temat "sex bez zobowiązań" tam też rzuciła lasce teksem) może ma niska samoocenę:)
a twoje spostrzeżenie było dość trafne według mnie:) ale nie ciągnijmy tego tematu bo to nie wątek od tego.
Ja tam myślę że każdy ma prawo żyć jak mu się podoba i że tak powiem iść do łózka z kim mu się podoba a inni nie mają prawa oceniać.
HHHmmm a może założymy sobie właśnie taki wątek w którym będziemy mogły porozmawiać na temat takich stereotypów... tylko jak go zatytułować???

Super jest niekiedy a niekiedy to wcale...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dzisiaj to dar losu!

119

aniołeczek- Isabelle dostała moderatroskie ostrzeżenie, więc nie bawmy się w przepychanki kto ma co edytować czy usuwać dany post. Zachowajmy kulturę na forum.
Proszę edytować tekst, w którym została obrażona inna użytkowniczka.

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

120

kasiulka188 napisał/a:

anioleczek855 nie przejmuj się słowami Isabell zauważyłam że ona już tak ma że wszystkim ubliża (zerknij na temat "sex bez zobowiązań" tam też rzuciła lasce teksem) może ma niska samoocenę:)
a twoje spostrzeżenie było dość trafne według mnie:) ale nie ciągnijmy tego tematu bo to nie wątek od tego.
Ja tam myślę że każdy ma prawo żyć jak mu się podoba i że tak powiem iść do łózka z kim mu się podoba a inni nie mają prawa oceniać.
HHHmmm a może założymy sobie właśnie taki wątek w którym będziemy mogły porozmawiać na temat takich stereotypów... tylko jak go zatytułować???

oj stereotypy to jest temat rzeka smile  byłoby o czym rozmawiać. najprostszy tytuł chyba jest najlepszy

121

anioleczek855 napisał/a:

właśnie po to jest to forum. żeby o czymś powiedzieć i żeby Cie nikt nie oceniał.  Ja przez 5 lat miałąm jednego partnera. a potem w ciągu roku miałąm około 9. ale jakoś się nie przejmuje ocenianiem Ameli. Też miałam przypadkowy seks i wydaje mi się że to nie jest nic złego jeżeli się myśli nad tym co się robi i się zabezpieczamy.  Isabelle określa tu takie osby puszczalskimi. Ciekawa jestm jak nazywa chłopkaów którzy mają wiele partnerek?????????  czy to jest ok? faceci ś aokey jak mają wile kobiet a my jesteśmy puszczalskimi? troche starodawne myslenie wg mnie.

anioleczek,ja nikogo nie oceniam.
Kazdy robi co chce,ma do tego prawo.
WYrazilam tylko swoje zdanie.
Ja nie uwazam czegos takiego jak wakacyjny seks,
przespac sie z kims nie znajac jego imienia itd.

122

aniołeczek- upominam Cię po raz trzeci- proszę edytować obraźliwego posta.

123

23 l i 7 partnerow...nie ma sie czym chwalic - bo stawiam na jakosc a nie na ilosc...ale dzieki temu wiem , ze moj obecny partner nie musi obawiac sie ,ze z ciekawosci "skocze w bok "

they call me quiet girl but I'm a riot...

124

isabell nawet gdyby anioloczek miala 30 partnerow-to jej wybor!
teamt watku brz,mi-ilosc partnerow seksualnych a nie czy kolezanka z postu wyzej jest dziwk.., czy tez nie.

Ty chyba jestes ch.l.r,n.e niedowartościowana skoro tak zażarcie atakujesz innych.

125

Zapraszam na rozmowę na temat miecia kilku partnerów seksualnych. Tam będziesz mógł wyrazic swoje zdanie.

Oto link http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?pid=55837#p55837

Zapraszam

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały,
Miłość, obowiązek, wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele...
Na całe życie włożona w kościele.

126

Ansja napisał/a:

aniołeczek- upominam Cię po raz trzeci- proszę edytować obraźliwego posta.

proszę bardzo edytowałam posta obrażającego innego uzytkownika!!! więc czekam na to samo!

127

aniołeczek- może trochę kultury w wypowiedzi ??
Isabelle dostała moderatorskie ostrzeżenie i maila z treścią by usunęła posty obrażające innych użytkowników, więc proszę być spokojnym.

128

wczesajka napisał/a:

isabell nawet gdyby anioloczek miala 30 partnerow-to jej wybor!
teamt watku brz,mi-ilosc partnerow seksualnych a nie czy kolezanka z postu wyzej jest dziwk.., czy tez nie.

Ty chyba jestes ch.l.r,n.e niedowartosciowana skoro tak zazarcie atakujesz innych.

Zanim zaczniesz mi prawic moraly zastosuj swoje rady wobec siebie. Wejdz na watek "Ile cm?"  w dziale "seks i seksualnosc" i poczytaj swoje wypowiedzi. Temat byl prosty ,Ile cm a nie czy wypowiadajace sie w nim sa pogiete itp ,a sam temat według ciebie ohydny,niczemu nie sluzacy itp itd .Zreszta to nie pierwszy taki twoj wjazd na czyjs watek ale ty przeciez jestes przyjaciolka Ansii - moderatorki,wiec tobie wolno zbaczac z tematu i oceniac ludzi i watki.

Zanim mi cos zarzucisz odpowiedz sobie na pytanie jaka jestes ty skoro tak zazarcie zaatakowalas piszace w tamtym watku.

129

Isabelle- zanim zaczniesz dziewczyno wydawać osądy kto z kim jest na jakiej stopie, zastanów się dwa razy !! Po pierwsze to nie ma mnie na forum 24 godziny na dobę, by być na bieżąco ze wszystkim !! Po drugie wykonuję tu pracę i mam konkretne wytyczne co mam robić, dlatego nie oskarżaj mnie o przymykanie oka na posty wczesajki, bo nie upominałam ją o edycję !!!
Jeżeli nie potrafisz zachować kultury dyskusji, atakujesz inne użytkowniczki, obrażasz je i jesteś obojętna na moje prośby o edycję obraźliwych postów, to widocznie forum nie jest odpowiednim miejscem, byś się wypowiadała... Liczę jednak na zmianę Twojego zachowania wobec użytkowników forum, a także mnie.

Po raz ostatni proszę wszystkie użytkowniczki forum i tego wątku o kulturalne wypowiedzi, nieatakowanie siebie nawzajem i pisanie na temat !!

130

ale nikogo nie obrazilam- w przeciwienstwie do Ciebie.

a co do kolezenstwa- zmien postepowanie to moze i Ty zaczniesz miec tu kolezanki. co myzlisz?

131

No cóż...śledząc Waszą rozmowę(kłótnię)doszłam do wniosku,że coś tu jest nie tak.Tak jak któraś dziewczyna napisała,że Isabell to facet.Rzeczywiście śmierdzi tu męską szowinistyczną świnią(przepraszam za zwrot ale nie znalazłam innego określenia)!!!Tylko facet potrafi tak bezczelnie obrażać kobiety.A nawet jeśli jest to dziewczyna to ma niezły tupet albo sama ma problem z tym,że miała duuuużoooooo facetów i sama w środowisku za taką ****** uchodzi.Ale wracając do konkretów.Dla mnie dzi*** to kobieta,która sprzedaje swoje ciało(po prostu robi nim biznes)i nie mylmy pojęć !!!!Jeszcze raz przepraszam za ten zwrot wyżej

"szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek"

132

egzakli aniu. smile

dz***, kur**, prostytutka- to osoba swaidczaca uslugi seksulane w zamian za "cos".

133

Ja miałam 5 partnerów + jeden sex z byłym facetem:) To dużo? Mam szansę na porządnego męża?

134

Wodnich@każda kobieta zasługuje na porządnego męża a to,że miałaś 5 partnerów to moim zdaniem niezbyt duża liczba.Każda z nas powinna dotąd szukać aż znajdzie tego odpowiedniego,który będzie spełniał wszystkie nasze oczekiwania.

"szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek"

135

póki co jednego ale nie jesteśmy już razem więc chyba będzie jeszcze ktoś, trochę mi szkoda bo marzyłam by oddać temu jedynemu pierwszy raz ale  trudno, nie żałuje bo byłam z moim 2 lata i robiłam to z miłości
mam tylko nadzieje że następny będzie mnie szanował tak jak tego oczekuje

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

136

23- jeden partner seksualny. Teraz sie szykuje na zblizenie z drugim, o becnym moim skarbem ;-)

Życie jest zbyt krótkie by się zamartwiać

Przepraszam moderatorów - jakoś nie zauważyłam tego tematu.:)

ja mam jednego partnera i On mi wystarcza smile

138 Ostatnio edytowany przez mantis (2009-12-01 22:21:36)

Oto cała prawda o tego rodzaju forum. Bardzo często aż skrzeczy, że za niewinną nastolatką ukrywa się 50 letni facet z kompleksami i kryzysem wieku średniego lub niewyżyty 14 latek w zasadzie to jest to samo i tak czytając "marszczą Freda" Zresztą przesadnie wielkie liczby wskazują również na podobne autorstwo.
Do tematu: Było ich kilku, kilkunastu (to tylko jakaś liczba) z którymi poszłam do łóżka ale miałam i mam tylko jednego partnera. Wszyscy wcześniejsi to byli domorośli majsterkowicze, sprinterzy bez wyobraźni natomiast TEN PARTNER jest artystą. Rachunek jest więc prosty partner - jeden.
Być może, ktoś mógłby domniemywać, że byłam puszczalską - nic to dla mnie nie znaczy. Szukałam stosując ostre kryteria doboru. Przyznaję szczerze "zgranie" w łóżku nie było podstawowym ale wyjątkowo ważnym elementem budującym związek. To jest znacznie ważniejsze niż ilość niewiele znaczących potyczek seksualnych.

139

Niedługo 20 lat
Partnerek seksualnych : 0

Ogólnie bardzo szanuje swoje ciało, i zostawiam je dla kobiety którą bardzo pokocham. Taką kobietę już znalazłem i razem z nią wspólnie zaczekam do ślubu (ona też chce bardzo czekać do ślubu).
To indywidualna sprawa każdego człowieka, jeden szanuje swoje ciało i chce tylko je dać tej jedynej osobie którą pokocha, drugi raczej nie będzie ze swojego ciała robił czegoś wyjątkowego i będzie uprawiał seks np z wieloma osobami używając przy tym środków antykoncepcyjnych. Ja np wychowany zostałem w sposób taki ze nawet nie wyobrażam sobie uprawiać seks z kobietą którą znam np tylko kilka miesięcy ale to każdy człowiek naprawdę inaczej na to patrzy. Jeden jest gotów już po tygodniu powiedzieć drugiej osobie "to zdecydowanie osoba którą naprawdę kocham, jestem gotowa oddać mu swoje ciało, i mieć z nim dziecko w razie ewentualnej wpadki" , a ktoś inny potrzebuje na to kilku lat żeby być naprawdę gotowym na ten bardzo ważny moment (Np ja).
Zależy od osoby, ja akurat chce swoje ciało zostawić nietknięte dla osoby którą naprawdę pokocham a po ślubie kochać się bez żadnej antykoncepcji, dopiero po pierwszym dziecku uważam że można by było o tym pomyśleć.

140 Ostatnio edytowany przez pennylane (2009-12-01 22:14:59)

Nie jestem z tego dumna ale do teraz (23 lata) miałam ok. 15 partnerów seksualnych. Większość z nich w ciągu 2-3 lat (jak miałam 16-19 lat). Od dwóch i pół roku jest zaś tylko jeden - i mam nadzieję, że już na zawsze.

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer

141

lat 20 - partner 1 smile i mam nadzieję, że tak zostanie big_smile

Chodzić swoimi ścieżkami...

142

Ja także trzymam się 1 (słownie - jednego) mężczyzny i bardzo dobrze mi z tym big_smile

Nie zamierzam szukać innych, bo ten w zupełności mi wystarczy wink

143

Ja miałam 5 ciu tongue

"Każda kobieta zasługuje na to aby być czyjąś księżniczką 24 godziny na dobe, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku" - pamiętajcie o tym :*

144

19, 5 partnerów i ani jednego seksualnego wink

Never, never give up wink

145

29 lat i 2

146

No to ja narażę się na lincz: 21 lat, 0 partnerów seksualnych.

Nie chodzi o to, że robię z tego faktu jakieś sacrum, po prostu chcę to zrobić z kimś, kogo będę pewna, z kimś, z kim chcę być na dłużej. Co nie jest równoznaczne z seksem po ślubie. I uwierzcie, są tacy faceci, którzy myślą podobnie. Tzn. da się być z kimś bez seksu, co nie oznacza, że nie wiem jak wygląda nagi facet:). Można eksperymentować i bez seksu;)

I nie jestem odrażającą Godzillą, ani sfrustrowaną feministką smile

Kto marzy o doskonałości, zazwyczaj poucza, poprawia, daje lekcje innym i wszyscy od niego uciekają.
L. Kołakowski

147

Ważne zęby nie żałować.Jedna kochana kobieta a nie doszle dziewczyny 20 smile teraz zaluje ale nie jestem typowym samcem co z kazda uprawia seks smile

148

23 lata, 1 partnerka - moja obecna zona, to byl nasz pierwszy raz

149

22, 0 sad

Obecnie
już
niesamotny dzięki forum
netkobiety smile

150 Ostatnio edytowany przez nika22 (2009-12-03 15:57:43)

22 lata, 3 partnerow, niestety zaden z nich raczej nie jest tym jedynym sad ,wiec pewnie czeka mnie kolejny... a zawsze myslalam, ze bedzie tylko ten jeden jedyny

Jesli mnie oswoisz... bedziemy potrzebni jedno drugiemu.
Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.

151

jeden jedyny wink

152 Ostatnio edytowany przez yvette (2010-01-15 14:50:24)

Podobne komentarze pozostaw dla siebie.
Moderatorka Yvette

Obecnie
już
niesamotny dzięki forum
netkobiety smile

153

Ja w tym roku bedę miała 26 lat a partnerów 3

154

18 lat i 2 partnerow z czego 2 moj obecny mam nadzieje ze ostatni;)

155

mam 22 lata, mialam 1 partnera, ktory jest obecnie moim narzeczonym,  a za 1,5 roku bd   moim Najukochanszym  i Najcudowniejszym Mezem <3

156

smile  Mam prawie 23  lata  a partnera  jednego  smile oby tak pozostało ...  smile

157

Ja miałem jedną partnerkę saksualną...właściwie to dwie , ale o tej pierwszej (mojej byłej żonie) nie chcę pamiętać.  Moja obecna partnerka miała przedemną trzech   i jakoś mi z tym ciężko czasami.

158

Marcin no costy przeciez skoro jest z Toba i Ciebie kocha to jakie ma znaczenie ilośc jej byłych partnerów...?własnie zawsze mnie to zastanawiało czemu facetowi gul skacze z tego powodu hehe...,ja miałam dwóch,z czego drugi to obecny mąz....pozdrawiam i nie przejmuj sie tym tak...:)

159

pewnie to działa w dwie strony , niektóre kobiety  też się tu wypowiadały ,że niebardzo się z tym czują ,że ich mężczyzna miał kogoś przed nimi. Jakieś takie dziwne myśli się czasem pojawiają. Wiem ,że to bez sensu się tym zamartwiać, zresztą  aż tak strasznie uciążliwe to nie jest ,żeby był to jakiś znaczący problem . Muszę to zaakceptować i tyle , ale miłe to nie jest.

160

Oj jak czytam niektóre komentarze to sie uśmiecham.Zawsze wtedy myśle jej jakie to młode i jak patzry na swiat a za nastepne dziesięć lat spojrzy na to inaczej.  Ja przed mężem miałam dwóch facetów. Żadem za dużo nie wniósł w moje życie intymne. Dopiero przy mężu świat zawirował bo jest w tym miłość , uczucie dodaje pasji namiętności. On miał przede mną kilka kobiet i co z tego, był z nimi z uczuć,,,one go kochały chciały dla niego dobrze wiec ciesze się ze mój mąż był szczęśliwy. On szczęśliwy to i ja zadowolona.

161

jeden, ale na tym nie poprzestanę tongue

162

19

partnerow - 23

163

kostka_lodu napisał/a:

19

partnerow - 23

czekaj...dobrze zrozumiałem? Masz 19 lat i miałaś dotąd 23 partnerów seksualnych??

164

no widzisz Marcin a Ty sie przejmujesz:)

165

a jaa 21 prawie tongue i jednego tego samego od 5 lat :PP

Posty [ 111 do 165 z 504 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 10 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » ilosc partnerów seksualnych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018