ilosc partnerów seksualnych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » ilosc partnerów seksualnych

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 12 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 451 ]

77

Odp: ilosc partnerów seksualnych

najwazniejsze,ze tego nie zalujecie smile
i tyle! big_smile

Zobacz podobne tematy :

78

A mi do tego daleko xD tongue Mam nadzieje,że będzie ten jedyny big_smile

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu.

79

18 lat i 2 partnerów.

80

23 lata 3 partnerów chociaż wciąż w mojej głowie na pierwszym miejscu ten pierwszy, jeszce mam nadzieje że będziemy razem

Super jest niekiedy a niekiedy to wcale...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dzisiaj to dar losu!

81

Modliszka napisał/a:
anioleczek855 napisał/a:

czytając te odpowiedzi zauważyłąm że troche co nie które osoby komentują zwłaszcza kobiety które miały duzo partnerów.  ja miałam sporo partnerów ale nie zdradziłam nikogo,nie rozwaliłam żadnego związku ani nie byłam kochanką i dlatego się tego nie wstydze. mam 24 lata i miałam 13 partnerów i 14 teraz mój narzeczony. z jednym partnerem byłam 5 lat. i on był moim pierwszym jak znim zerwałam postanowiłam popróbowac z innymi. Jednego moge żałować- jeden partner to był chłopak z którym się przespałąm po imprezie i nawet nie znam jego imienia. Z resztą można powiedzieć że chodziłam. miesiąc ,dwa,tyudzień smile

Mam podobnie smile 26 lat i 9 partnerów.I nie widzę w tym nic złego....

Co nie zmienia faktu że lubisz sie czasem puścić. Do takich wniosków dochodzę oceniając twoje zachowanie.
Jak widzisz ja mając wiedzę którą się z nami podzieliłaś oceniam cie dzis ,ktoś inny takze cie kiedys oceni, czyba ze nie dane mu bedzie poznac twojego zaszczytnego sekretu.

82

Isabell napisał/a:
Modliszka napisał/a:
anioleczek855 napisał/a:

czytając te odpowiedzi zauważyłąm że troche co nie które osoby komentują zwłaszcza kobiety które miały duzo partnerów.  ja miałam sporo partnerów ale nie zdradziłam nikogo,nie rozwaliłam żadnego związku ani nie byłam kochanką i dlatego się tego nie wstydze. mam 24 lata i miałam 13 partnerów i 14 teraz mój narzeczony. z jednym partnerem byłam 5 lat. i on był moim pierwszym jak znim zerwałam postanowiłam popróbowac z innymi. Jednego moge żałować- jeden partner to był chłopak z którym się przespałąm po imprezie i nawet nie znam jego imienia. Z resztą można powiedzieć że chodziłam. miesiąc ,dwa,tyudzień smile

Co nie zmienia faktu że lubisz sie czasem puścić. Do takich wniosków dochodzę oceniając twoje zachowanie.
Jak widzisz ja mając wiedzę którą się z nami podzieliłaś oceniam cie dzis ,ktoś inny takze cie kiedys oceni, czyba ze nie dane mu bedzie poznac twojego zaszczytnego sekretu.

Isabell zabawne nie pamiętam już z którego wątku ale kojerzę jakąś twoją wypowiedź gdzie też oceniasz... uważaj tylko żebyś sama kiedyś nie została oceniona... ale jak się domyślam jesteś "świętą osobą" więc nie masz się czego obawiać:))
A tak na marginesie to chya nie dokładnie czytałaś ten wątek bo my tutaj nie oscniamy, a co kto robi to już sprawa tej osoby! Jak sie domyślam autorka wątku założyła go pewnie z ciekawości a nie po to żeby besztać ludzi...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

83

aha a to że ktoś z kimś idzie do łóżka nie oznacza od razu że się puszcza!
nie wszyscy lansują się na model "aniołka"
pozdrawiam:)

84

kasiulka188 napisał/a:
Isabell napisał/a:
Modliszka napisał/a:

Isabell zabawne nie pamiętam już z którego wątku ale kojerzę jakąś twoją wypowiedź gdzie też oceniasz... uważaj tylko żebyś sama kiedyś nie została oceniona... ale jak się domyślam jesteś "świętą osobą" więc nie masz się czego obawiać:))
A tak na marginesie to chya nie dokładnie czytałaś ten wątek bo my tutaj nie oscniamy, a co kto robi to już sprawa tej osoby! Jak sie domyślam autorka wątku założyła go pewnie z ciekawości a nie po to żeby besztać ludzi...

Modliszka oceniła swoje zachowanie więc ja także pozwoliłam sobie to zrobić , to tyle.
Jeśli ktoś na publicznym forum wyjawia intymne szczeguły swego zycia to podobnie jak każda osoba która próbuje publicznie zaistnieć musi liczyc sie takze z tym że zostanie zbesztana.

85

kasiulka188 napisał/a:

aha a to że ktoś z kimś idzie do łóżka nie oznacza od razu że się puszcza!
nie wszyscy lansują się na model "aniołka"
pozdrawiam:)

sprawdź w słownikach co oznacza słowo puszczać się.

86

słownikowe definicje można sobie w d... wsadzić życie jest życiem!
a chcesz oceniać to załóż swój wątek zatytułuj "chce was pooceniać" i zobaczymy ile osób się zgłosi, a to że ktoś tu powiedział swoje intymne sprawy...hhhmmm rozejrzyj się na tym forum tu dużo osób mówi swoje intymne sprawy i na pewno nie po to żeby ich oceniać tylko żeby im doradzić może w takich wątkach też zacznij oceniać zobaczysz co ci powiedzą inne dziewczyny...
A to że Modliszka oceniła swoje zachowanie to zauważ że swoje nie innych, widzisz różnice??????
Po za tym kimże jesteśmy żeby oceniać innych? czy ktoś dał nam takie prawo? nie! i dlatego na tym forum nie oceniamy nie karcimy i nie nazywamy "puszczalską" bo to ludziom uwłącza. Nie znasz nawet tej osoby , jej sytuacji więc nie masz absolutnie żadnego prawa do oceniania jej...
A ponadto twój post odbiegał od tematu bo jak na pewno sama zauważyłaś pytanie nie brzmiało "jak oceniasz...?" tylko z "iloma  byłaś..."

87

kolezanka I zyje chyba w puszczy w chacie zabitej dechami... smile albo sama nie ma szansy na, jak to napisala, "puszczanie"... smile

88

29 lat -partner 1 - mąż

89

22 lata- 1 partner wink

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

90

21 lat- 1 partner

02.02.2015 ET
09.02.2015 Beta 74
12.02.2015 Beta 323,3
17.02.2015 Beta 2349

91

A ja nie będę nikogo oceniać. Uważam,że ilość partnerów seksualnych to indywidualna sprawa i nie można nikogo za to potępiać itd.

Ja mam 22 lata i za sobą 7 partnerów (z żadnym w tej chwili nie jestem) smile
Pozdrawiam!

"Z Tobą chcę dzielić mój świat, zasypiać przy Tobie, dotykać Twych ust, unosić się nocą do gwiazd...z Tobą szczęście chcę dzielić na pół"... M... smile

92

Isabell napisał/a:
Modliszka napisał/a:
anioleczek855 napisał/a:

Obrażasz mnie w tym momencie.Ale żal mi Ciebie.Musisz być bardzo nieszczęśliwa skoro tyle w Tobie goryczy. To wszystko tłumaczy.

93

Isabell napisał/a:
Modliszka napisał/a:
anioleczek855 napisał/a:

chyba ktoś się tu trochę zagalopował..

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

94

Isabell przesadziłaś.. na maksa-nie znasz osoby więc jej nie obrażaj, możesz wyrazić swoje zdanie ale innymi słowami a nie nazywaniem dziewczyny puszczalską.. zresztą to nie pierwszy raz kiedy niezbyt stosownie odnosisz się do historii i wypowiedzi innych forumowiczek..

pytanie dotyczyło ilości a nie oceny tego- można mieć 1 partnera, 15 albo 140 i napisać ilu ich  się miało, ale nikt o opinię postępowania nie prosi.

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

95

Isabell-złamałaś następujące punkty regulaminu, dlatego dostajesz ostrzeżenie :

5. Korzystając z forum zobowiązujesz się do podejmowania tylko i wyłącznie działań zgodnych z obowiązującym prawem, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami oraz wystrzegania się używania określeń wulgarnych, ubliżających innym użytkownikom.
9. Aby zachować dotychczasowy bardzo dobry poziom forum - stawiamy na merytoryczne, sensowne i pomagające innym użytkowniczkom wypowiedzi i wątki. Autor/Autorka postów/wątków jednozdaniowych, nie rozwijających i niczego sensownego nie wnoszących do dyskusji lub uznanych przez Moderatorów oraz innych użytkowników za prowokację otrzyma ostrzeżenie, które przy braku reakcji może ostatecznie zakończyć się banem.

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

96

no i te wypowiedzi pięknnie podsumowały wypowiedź Isabell. Jak widzę nie tylko ja zauważyłam że to już nie pierwszy raz tak się do kogoś zwraca...
A wracając do tematu wg mnie fajnie że powstał taki wątek i fajnie poznać jak dziewczyny odnoszą się do ilości partnerów. Miomo że to nie mój wątek zachęcam wszytki do wypowiadania się:)
Buziak...

97

widze,ze watek zalozony przeze mnie rozwija sie;)

Co do ilosci partnerow,to najwazniejsze jest,zeby pozniej niczego nie zalowac.
Aczkolwiek jezeli panna ma 20 pare lat i na swoim koncie z 13 partnerow,to jest
juz cos nie tak wedlug mnie.Tak logicznie rzecz biorac:
albo zaczela sie kochac jak miala 10 lat,albo zmeiniala
swoich partnerow jak rekawiczki.To jest tylko moje zdanie.

Jezeli chodzi o facetow,to unikam takich,ktorzy mieli
wczesniej bardzo urozmaicone zycie seksualne.
Bedac kiedys z takim jednym,czulam
wzrok jego znajomych na mnie,ktorzy mysleli:
' o znow,jakas naiwna,mloda panienka,ktora przeleci i zostawi'
dlatego trzymam sie od takich z daleka.

Kolejna rzecza jest to,aby nikogo nie krzywdzic
tzn. wybierac sobie wolnych partnerwo/partnerki
a nie rozbijac zwiazki,czy malzenstwa.

98

24latka 1 partner przyszły mąż(ale monogamistki z was netkobity:)

"...Bo liczy sie tylko tu i teraz..."

99 Ostatnio edytowany przez SylwiaFM (2009-03-24 11:56:48)

Ja osobiście miałam 4 partnerów seksualnych.

Pierwszym był mój pierwszy chłopak w którym byłam okropnie zakochana. Ale niestety nie udało się i wszystko się zakończyło.
Później spotykałam się z kolegą na wzajem bardzo się pociągaliśmy no i tak był mój drugi partner seksualny.

O 3 nie chcę mówi bo to był wielki błąd.

a jesli chodzi o 4 partnera to jest nim mój obecny zarzeczny z którym jestem już ponad 2 lata. I teraz wiem że to jest ten jeden jedyny i tylko z nich chcę się kochać.

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały,
Miłość, obowiązek, wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele...
Na całe życie włożona w kościele.

100

w dzisiejszej gazecie stoi napisane:

"15- i 16-latka chciały zasmakować życia i trochę zarobić. W tym celu uciekły z domu i zatrudniły się w agencji towarzyskiej. Nieletnie pracowały jako prostytutki w kilku agencjach i jak same twierdziły, podobało im się to"

Z kogoś te wzorce czerpać muszą. Moralność niektórych kobiet w dzisiejszych czasach sięga dna. Najdobitniejszym przykładem jest ta pani Aneta Krawczyk ze sławetnej seks afery, nie potrafiąca wskazać ojca swego dziecka.

101

Amelia* napisał/a:

widze,ze watek zalozony przeze mnie rozwija sie;)

Co do ilosci partnerow,to najwazniejsze jest,zeby pozniej niczego nie zalowac.
Aczkolwiek jezeli panna ma 20 pare lat i na swoim koncie z 13 partnerow,to jest
juz cos nie tak wedlug mnie.Tak logicznie rzecz biorac:
albo zaczela sie kochac jak miala 10 lat,albo zmeiniala
swoich partnerow jak rekawiczki.To jest tylko moje zdanie.

Jezeli chodzi o facetow,to unikam takich,ktorzy mieli
wczesniej bardzo urozmaicone zycie seksualne.
Bedac kiedys z takim jednym,czulam
wzrok jego znajomych na mnie,ktorzy mysleli:
' o znow,jakas naiwna,mloda panienka,ktora przeleci i zostawi'
dlatego trzymam sie od takich z daleka.

Kolejna rzecza jest to,aby nikogo nie krzywdzic
tzn. wybierac sobie wolnych partnerwo/partnerki
a nie rozbijac zwiazki,czy malzenstwa.

Amelia nie trzeba zaczynać w wieku 10 lat! widze że przypisujesz jednego partnera na rok mniej więcej ! a trzech nie można mieć w ciągu jednego roku smile i nie tzrba zmieniać facetów jak rękawiczki nie każdy idzie do łóżka z osobą z którą chodzi rok. Wiele osób ma przypadkowych partnerów! ja uważam że czasem fajnie jest przezyć taki wakacyjne seks i nie wiedzieć za dużo o tym człowieku.

102

anioleczek855 napisał/a:

Amelia nie trzeba zaczynać w wieku 10 lat! widze że przypisujesz jednego partnera na rok mniej więcej ! a trzech nie można mieć w ciągu jednego roku smile i nie tzrba zmieniać facetów jak rękawiczki nie każdy idzie do łóżka z osobą z którą chodzi rok. Wiele osób ma przypadkowych partnerów! ja uważam że czasem fajnie jest przezyć taki wakacyjne seks i nie wiedzieć za dużo o tym człowieku.

no u mnie właśnie tak było w przypadku 3 partnera. Zanim poznałam Patryka to było chyba rok przed wyjechałam z koleżankami no i poznałam tam fajnego chłopaka trudno było mu się oprzeć.
Nie chciałam tego mówić na forum bo bałam się co pomyślicie o mnie, ze z pierwszym lepszym idzie do łóżka.

103

właśnie po to jest to forum. żeby o czymś powiedzieć i żeby Cie nikt nie oceniał.  Ja przez 5 lat miałąm jednego partnera. a potem w ciągu roku miałąm około 9. ale jakoś się nie przejmuje ocenianiem Ameli. Też miałam przypadkowy seks i wydaje mi się że to nie jest nic złego jeżeli się myśli nad tym co się robi i się zabezpieczamy.  Isabelle określa tu takie osby puszczalskimi. Ciekawa jestm jak nazywa chłopkaów którzy mają wiele partnerek?????????  czy to jest ok? faceci ś aokey jak mają wile kobiet a my jesteśmy puszczalskimi? troche starodawne myslenie wg mnie.

104 Ostatnio edytowany przez SylwiaFM (2009-03-24 17:33:31)

Każdemu się wydaje że jak chłopak ma wiele dziewczyn to jest wszystko ok. Nic dziwnego ani strasznego.
Chłopcy uważają:
- my mamy do tego prawo
- dla nich jest normalne złapanie jakiejś dziewczyny "łatwej" z katowickiej i to nic dziwnego
- pójście do baru ze striptizem żadna nowość

A jeśli jednak kobieta ma kilku facetów to już się ją nazywa " puszczalska"(przepraszam jeśli użyłam niedozwolonych określę ale chciałam tutaj podkreślić zachowanie mężczyzn jak i kobiet do osób które maja więcej partnerów - zrozumiem jeśli post zostanie usunięty)

To jest całkowicie nie fer my też mamy jakieś prawa.

105 Ostatnio edytowany przez ATKA 333 (2009-03-24 17:44:37)

Isabell napisał/a:

w dzisiejszej gazecie stoi napisane:

"15- i 16-latka chciały zasmakować życia i trochę zarobić. W tym celu uciekły z domu i zatrudniły się w agencji towarzyskiej. Nieletnie pracowały jako prostytutki w kilku agencjach i jak same twierdziły, podobało im się to"

Z kogoś te wzorce czerpać muszą. Moralność niektórych kobiet w dzisiejszych czasach sięga dna. Najdobitniejszym przykładem jest ta pani Aneta Krawczyk ze sławetnej seks afery, nie potrafiąca wskazać ojca swego dziecka.

Bez urazy,ale nawiązując do powyższego wątku...Twoje posty są pisane w jakimś takim....męskim stylu smile

106

SylwiaFM napisał/a:

Każdemu się wydaje że jak chłopak ma wiele dziewczyn to jest wszystko ok. Nic dziwnego ani strasznego.
Chłopcy uważają:
- my mamy do tego prawo
- dla nich jest normalne złapanie jakiejś dziewczyny "łatwej" z katowickiej i to nic dziwnego

A jeśli jednak kobieta ma kilku facetów to już się ją nazywa " puszczalska"(przepraszam jeśli użyłam niedozwolonych określę ale chciałam tutaj podkreślić zachowanie mężczyzn jak i kobiet do osób które maja więcej partnerów - zrozumiem jeśli post zostanie usunięty)

denerwuje mnie własnie takie myślenie ludzi. ale nie zmienimy tego niestety

107

anioleczek855 napisał/a:

właśnie po to jest to forum. żeby o czymś powiedzieć i żeby Cie nikt nie oceniał.  Ja przez 5 lat miałąm jednego partnera. a potem w ciągu roku miałąm około 9. ale jakoś się nie przejmuje ocenianiem Ameli. Też miałam przypadkowy seks i wydaje mi się że to nie jest nic złego jeżeli się myśli nad tym co się robi i się zabezpieczamy.  Isabelle określa tu takie osby puszczalskimi. Ciekawa jestm jak nazywa chłopkaów którzy mają wiele partnerek?????????  czy to jest ok? faceci ś aokey jak mają wile kobiet a my jesteśmy puszczalskimi? troche starodawne myslenie wg mnie.

Miałaś 9 partnerów w roku i obruszasz się słysząc słowo puszczalska ?  Koniec świata.
Jestem pewna że gdyby przeprowadzić jakąś ogolnopolską anonimową ankiete to 8 na 10 osób nazwałoby twoje zachowanie o wiele bardziej dosadnie.Jak to powiedzial jeden maly polityk "nam nikt nie wmówi ze biale to biale a czarne to czarne" I tego się trzymaj ANIOLECZKO. :-)

108 Ostatnio edytowany przez SylwiaFM (2009-03-24 19:46:19)

anioleczek855 napisał/a:
SylwiaFM napisał/a:

Chłopcy uważają:
- my mamy do tego prawo

Każdy ma swoje zdanie.
Ja nie uważam Cie za puszczalską jeśli o to chodzi.
Nie osądzam ludzi jeśli ich nie znam. Nie mam takiego zwyczaju

109 Ostatnio edytowany przez anioleczek855 (2009-03-25 09:02:26)

Isabell napisał/a:
anioleczek855 napisał/a:

Miałaś 9 partnerów w roku i obruszasz się słysząc słowo puszczalska ?  Koniec świata.
Jestem pewna że gdyby przeprowadzić jakąś ogolnopolską anonimową ankiete to 8 na 10 osób nazwałoby twoje zachowanie o wiele bardziej dosadnie.Jak to powiedzial jeden maly polityk "nam nikt nie wmówi ze biale to biale a czarne to czarne" I tego się trzymaj ANIOLECZKO. :-)

nie obruszam się,bo mnie to zwisa kto co myśli o moim postępowaniu a zwłaszcza Twoje zdanie  ....

110

Aniołeczek855 jeśli obraziłam cie w jakiś sposób to przepraszam.

111

SylwiaFM napisał/a:
anioleczek855 napisał/a:
SylwiaFM napisał/a:

Chłopcy uważają:
- my mamy do tego prawo

Ale co Cię denerwuje??

to myslenie reszty ludzi,to starodawne podejście, facet ok,a kobiecie nigdy nic nie można i nie wypada. nawet jeżeli chodi o papierosy, jak facet idzie z papierosem ulicą to jest ok,a kobiecie nie wypada!! niestety takie jest myślenie niektórych ludzi!

112 Ostatnio edytowany przez anioleczek855 (2009-03-24 19:48:43)

SylwiaFM nie obrazilas mnie,poprostu sie nie dogadalysmy ale myslimy podobnie

113

Każdemu się wydaje że kobieta powinna siedzieć w domu i sprzątać, gotować, prac i wiele innych rzeczy robić.
A my też potrzebujemy jakiejś rozrywki. A nie facetowi to wszystko wolno.

114

no i o to mi chodziło smile niby tak świat idzie do przodu a tak naprawde myslenie wielu ludzi się nie zmienia. Wg nich kobieta jest nadal nikim i nie ma żadnych praw i nic jej nie wypada-palić ,pić, a zwłaszcza jeżeli chodzi o nie trzymanie diewictwa do ślubu.  Ale niestety kobiety tego nie zmienią. ale najbardziej mnie to denerwuje jak na takie zachowanie kobiet oburzają się też inne kobiety.

Posty [ 77 do 114 z 451 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 12 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » ilosc partnerów seksualnych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018