ilosc partnerów seksualnych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » ilosc partnerów seksualnych

Strony Poprzednia 1 2 3 4 12 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 451 ]

39

Odp: ilosc partnerów seksualnych

46 lat ,3 partnerów(w tym były mąż przez 20 lat)a wczoraj rozstałam się z facetem po 5 latach.Narazie wystarczy.

Al chiaro di luna-w swietle ksiezyca
Zobacz podobne tematy :

40

Emilia napisał/a:

Karina, wiesz co, ten tekst o suce po prostu uwłacza ludzkiej godności. To że dziewczyna miała 7 partnerów to jej sprawa, to nie jest wątek służący moralnej ocenie ilości partnerów seksualnych. Poza tym 7 to nie jest dużo. I musisz wiedzieć, ze liczba nie świadczy o człowieku, o jego wartości. A nazywanie kogość puszczalską czy przyrównywanie do zwierzęcia w tym konkretnym kontekście jest nie do przyjęcia. Chcesz podyskutować o moralności? Zapraszam na "DUCHOWE POSZUKIWANIA".

Prosze nie siac zametu. Tekst o suce jest staropolskim przysłowiem, a suka jest niczym innym jak samicą zwierząt z rodziny psowatych. Chcesz podyskutowac o podwójnej moralności itp ? Zapraszam na "MAM ROMANS Z GINEKOLOGIEM"

41

Karina- Twój post został wykasowany, ponieważ naruszał zasady forum. Nie powtarzaj go, bo kolejny także zostanie usunięty. Proszę o kulturę wypowiedzi. Owszem, znam to przysłowie, ale kontekst w jakim go użyłaś, był nie do przyjęcia, dlatego została podjęta decyzja o jego wykasowaniu. A skoro tak się stało, to widocznie naruszyłaś regulamin forum.

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

42

Karina napisał/a:
Medlaine napisał/a:

30 lat. 7 partnerów

O Mój Boże. Ja bym tak nie mogła ale to chyba kwestia wychowania. Czy nie wstydzisz sie tego ? Co na to twój mąż ? Chyba nie jest szczęśliwy wiedząc że jego żona była kiedyś taka.

Jak byś nie mogła? W moim życiu było 7 związków...Każdy traktowałam poważnie... 6 rozpadło się. 7 trwa 3 lata. Mój partner wie o poprzednich związkach. Nigdy nie zdradziłam żadnego z partnerów.Pochodzę z normalnego domu.  Czego mam się wstydzić?

"... Aniele mój Ty wiedziałeś i cierpiałeś tak jak ja...przyrzekam Ci więc,że każdy mój dzień będzie światłem tych,którzy zgubią się..."

43

W czym problem dziewczyny? W ilości partnerów? Jak komuś" nie wychodzą związki" to ma nie kochać dalej jeżeli tych poprzednich już było paru? To jaka ilość mieści się w granicach przyzwoitości? Jak trafi się na tego właściwego to przecież nie szuka się dalej.

Al chiaro di luna-w swietle ksiezyca

44

Emilia napisał/a:

Karina, wiesz co, ten tekst o suce po prostu uwłacza ludzkiej godności. To że dziewczyna miała 7 partnerów to jej sprawa, to nie jest wątek służący moralnej ocenie ilości partnerów seksualnych. Poza tym 7 to nie jest dużo. I musisz wiedzieć, ze liczba nie świadczy o człowieku, o jego wartości. A nazywanie kogość puszczalską czy przyrównywanie do zwierzęcia w tym konkretnym kontekście jest nie do przyjęcia. Chcesz podyskutować o moralności? Zapraszam na "DUCHOWE POSZUKIWANIA".

Zgadzam sie ze Emilia. Bylo minelo, a to jest kazdego osobisty wybor. Nie wytykuj ludzi palcami Karina, jesli rece masz brudne. Pozdrowionka.

"Badz madrzejszy, ustap glupszemu."

45

Post został usunięty, ponieważ był nie na temat.
Moderator- Ansja

46

Post został usunięty, ponieważ był nie na temat.
Moderator- Ansja

47

widze,ze co poniektorzy nie zrozumieli mnie;) chodzilo o to,zeby napisac ILE MIALO SIE PARTNEROW.Widac,niektorzy nie umieja czytac.Tu nie chodzi o to,zeby oceniac.Dla jednych 3 to jest juz duzo,a dla drugich 10 to standard,wiec prosze,nie oceniajcie innych - pochopnie z reszta.

48

Amelia* napisał/a:

widze,ze co poniektorzy nie zrozumieli mnie;) chodzilo o to,zeby napisac ILE MIALO SIE PARTNEROW.Widac,niektorzy nie umieja czytac.Tu nie chodzi o to,zeby oceniac.Dla jednych 3 to jest juz duzo,a dla drugich 10 to standard,wiec prosze,nie oceniajcie innych - pochopnie z reszta.

racja smile punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

49

CookieBitch napisał/a:
Amelia* napisał/a:

racja smile punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

przeciez nie zawsze jest tak,ze jak spimy z 1 facetem,to bedziemy z nim cale zycie>przeciez zwiazek moze sie rozpasc z jego winy,i  co wtedy? Taka dziewczyne tez nazwiemy dziwka,jezeli stanie sie tak kilka razy?Wedlug mnie,ona nie jest dziwka jezeli robi to z milosci itp.

50

moim zdaniem sprawa jest osobista.
i kazdy niech podejdzie indywidualnie.

dla mnie jeżeli kobeita spała z 50 facetami to to jej sprawa. niech robi to co lubi i to co ja cieszy smile

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

51

zgadza sie.Niech sobie laska robi co chce,byle nie krzywdzic innych.

52

czytając te odpowiedzi zauważyłąm że troche co nie które osoby komentują zwłaszcza kobiety które miały duzo partnerów.  ja miałam sporo partnerów ale nie zdradziłam nikogo,nie rozwaliłam żadnego związku ani nie byłam kochanką i dlatego się tego nie wstydze. mam 24 lata i miałam 13 partnerów i 14 teraz mój narzeczony. z jednym partnerem byłam 5 lat. i on był moim pierwszym jak znim zerwałam postanowiłam popróbowac z innymi. Jednego moge żałować- jeden partner to był chłopak z którym się przespałąm po imprezie i nawet nie znam jego imienia. Z resztą można powiedzieć że chodziłam. miesiąc ,dwa,tyudzień smile

53

ale wiecie co,kiedyś doszłam do wniosków czego chciałam mieć tyle partnerów-bo zawsze mnie denerwowało podejście ludzi. kobieta mająca dużo partnerów to ku... a facet jest ok,jemu można.

54

Aniołeczek- ja tez nie uważam aby miarą wartości Kogokolwiek była ilość partnerów seksualnych.Czasem tak jakoś się w życiu układa,że nim trafi się na tego właściwego.... trwa to trochę czasu.Gdy ja byłam młoda - temat seksu wyglądał deczko inaczej.Nie mieliśmy tyle wiedzy - i...... pewnie odwagi .Dla mnie dodatkowo sprawą honorową była przemożna chęć ofiarowania swojego dziewictwa mojemu mężowi.Daleka jestem od potępiania .......... szukających.Bo to nie jest tak,że każda osoba mająca wielu partnerów- puszcza się na prawo i lewo.

55

Danusia napisał/a:

Aniołeczek- ja tez nie uważam aby miarą wartości Kogokolwiek była ilość partnerów seksualnych.Czasem tak jakoś się w życiu układa,że nim trafi się na tego właściwego.... trwa to trochę czasu.Gdy ja byłam młoda - temat seksu wyglądał deczko inaczej.Nie mieliśmy tyle wiedzy - i...... pewnie odwagi .Dla mnie dodatkowo sprawą honorową była przemożna chęć ofiarowania swojego dziewictwa mojemu mężowi.Daleka jestem od potępiania .......... szukających.Bo to nie jest tak,że każda osoba mająca wielu partnerów- puszcza się na prawo i lewo.

zgadza sie.to takie 'poszukiwania'. Szkoda tylko,ze czesto jest tak,ze po fakcie okazuje sie,ze to nie ten poan,z ktorym chcemy byc.Ja stracilam cnote majac 16 lat,fakt kochalam mojego chlopaka,ale okazalo sie,ze on nie kochal mnie tak,jak ja go kochalam,mimo ze bylismy ze soba 1.5 roku.Tak bardzo sie pomylilam.Ale wiem,ze to bylo z milosci,nikogo nie oszukalam,nic nie obiecywalismy sobie.....a z tym ktorym teraz jestem...ehh...to wlasnie on jest tym,z ktorym chce spedzic reszte zycia....i to on bardziej wart byl mojej cnoty.Czasami troche zaluje,ze sie pospieszylam,aczkolwiek tylko czasami bo moj eks mial z 5 partnerek przede mna.I ja jestem o to zazdrosna,bo boje sie,ze on mnie z nimi porownuje.

56

Amelia- niech Cię nawet porównuje...kichaj na to.Każda z nas jest jedyna i niepowtarzalna.Ja też nie byłam pierwszą partnerką swojego męża- też czasem przepytywałam na tę okoliczność.... pewnie czując jakieś iskierki zazdrości.Jednak w pewnym momencie dotarło do mnie,ze to właśnie ja jestem przy Nim........ a reszta- to nic nie znacząca przeszłość.

57

Amelia- moj mezczyzna tez mial kilka przede mna. ale po 5 latah bycia razem. ... teraz o tym pomyslalam czytajac Twoj wpis. wiem,ze jestem dla niego pierwsza prawdziwa miloscia i najpiekniejsze jest to ,ze tak naprawde wszystko pokazal mi on, razem poznajemy swoje ciała.

a teraz chyba foux paus jest miec wielu partnerow. choc patrzac na mlodizez ... Danusiu- a ja bym chciala zeby bylo tak,jak kiedys... dla mnie wzorem -sa rodzice. Zaczeli ze soba byc ,gdy mama miala 16 lat. smile tak jak ja. oczywiscie nie dlatego zdecydowalam sie na zwiazek smile ale kazdy chyba ma uwarunkowania zwiazane z bliskimi.

58

mój pierwszy facet tez miał przedemna partnerki. dość dużo partnerek.
ale wiem, że mnie kocha tak naprawdę..

59

ja wiem,rozumiem wszystko,ale czasem to boli jak sie pomysli,ze on kochal inne,te ktore byly przede mna....

60

wiadomo ze boli mnie nawet bolalo jak kochalam mojego bylego i myslalam o tym ze kiedy kolwiek jakas przytulala czy calowala moje kochanie to bylo straszne ale niestety od razu nie da sie spotkac tego wmarzonego na cale zycie

61

ciezko mi jak tak sobie pomysle o tym,zwlaszcza jak mam dola(biore tabletki od niedawna i mam wahania nastorjow) ale jak widze,ze nie tylko ja tak mysle,ze wy tez czegos takiego doswiadczylyscie,to wiem,ze nie jestem sama;)

62

oczywiscie ze nie jestes sama :)jak sie kogos kocha to nawet glupstwo denerwuje czy troszke boli

63

ja cierpię na chorobliwa zazdrośc o mojego bąbelka, ale jakoś sobie radzic z tym muszę, choć czasami ciężko i głupie rzeczy do głowy przychodzą. ale o tym mowa w innych wątkach dziewczyny i trochę odbiegamy od tematu.

64

wróce do meritum:
25 lat -dwóch partnerów
i nie potrafię zapomnieć o tym pierwszym, w tym sensie, że pewne rzeczy były dla mnie pierwsze z nim, a związek szybko się rozpadł. nie potrafię chyba odżałować pośpiechu sad

dam radę

65

>1

Znać mnie to sztuka.

66

samiec napisał/a:

>1

mniej niż jedna znaczy 0...

szukający ideału się nam trafił..

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

67

CookieBitch 
nie wiem czy w matematyce też się zmieniło coś ale jeżeli mamy taki wzór
  X>1   
to znaczy się że X jest większy niż jeden, tak więc ile to może być ??   wink

ale wiesz na wykładach z matematyki to ja dawno, oj bardzo dawno byłem
ale jednak myślę że nic się nie zmieniło w tym zakresie ? wink

CookieBitch 
jak by się jednak nic nie zmieniło to ta wartość jest większa która ma po swojej stronie większe ramiona znaku, może jeszcze Ci się taka wiadomość przyda w szkole big_smile:D:D

Pozdrawiam

68

już kiedyś to pisałam "mężczyzna chce być pierwsza miłością kobiety, a kobieta chce być ostatnia miłością mężczyzny" .....

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!

69

CookieBitch napisał/a:
samiec napisał/a:

>1

mniej niż jedna znaczy 0...

szukający ideału się nam trafił..

Masz rację, wciąż szukam ideału chociaż chyba już znalazłem. Czas pokaże.

Znać mnie to sztuka.

70

20 pare lat smile   jeden mezzyna  na zawsze :*

71

18 lat - 1 partner i ja Jego tez pierwsza

72 Ostatnio edytowany przez dan1982 (2009-06-24 20:52:22)

.

73

Prawie 28lat i 2 partnerów,z tego ostatni "na dobre i na złe"-mój mąż smile

Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia.

74

ja też 1 smile
drugi był bardzo blisko, ale na szczeście do niczego nie doszło

75

Prawie 21 lat , 3 partnerów i na tym sie nie skonczy heh smile albo i sad

..............................

76

anioleczek855 napisał/a:

czytając te odpowiedzi zauważyłąm że troche co nie które osoby komentują zwłaszcza kobiety które miały duzo partnerów.  ja miałam sporo partnerów ale nie zdradziłam nikogo,nie rozwaliłam żadnego związku ani nie byłam kochanką i dlatego się tego nie wstydze. mam 24 lata i miałam 13 partnerów i 14 teraz mój narzeczony. z jednym partnerem byłam 5 lat. i on był moim pierwszym jak znim zerwałam postanowiłam popróbowac z innymi. Jednego moge żałować- jeden partner to był chłopak z którym się przespałąm po imprezie i nawet nie znam jego imienia. Z resztą można powiedzieć że chodziłam. miesiąc ,dwa,tyudzień smile

Mam podobnie smile 26 lat i 9 partnerów.I nie widzę w tym nic złego....

Posty [ 39 do 76 z 451 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 12 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » ilosc partnerów seksualnych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018