ilosc partnerów seksualnych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » ilosc partnerów seksualnych

Strony 1 2 3 10 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 504 ]

Temat: ilosc partnerów seksualnych

ile mialyscie/mieliscie partnerów/ek seksualnych i ile macie lat?
JA mam niecale 20 i 2 partnerow seksualnych z czego,ten drugi to moj obecny-mam nadzieje,ze przyszly mąż:D

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ilosc partnerów seksualnych

22 lata 3 partnerów seksualnych z czego ten 3 to mój obecny i tak jak Ty mam nadzieje że przyszły mąż big_smile

... w życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów:
niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta ...

3

mam 21 lat i byłam z dwoma mężczyznami i oczywiście ten drugi to ten obecny

pytacie kim jest ten ów siódmy anioł ??
znacie go na pewno
tylko trzeba patrzeć na niego przez pryzmat duszy

4 Ostatnio edytowany przez szirina (2009-08-05 07:32:14)

22 lata i 2

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!

5

Ja mam 22 lata i byłam z jednym facetem-moim mężem smile

6

Ja mam 20 lat i jednego partnera to ten obecny i mam nadzieje ze przyszły mąż

"Pieniądze szczęścia nie dają , dopiero zakupy "

7

a ja jestem inna od was smile 19 lat 2 partnerow seksualnych z czego z drugim nie jestem tylko z pierwszym i mam nadzieje ze tak juz zostanie smile Długaaaa historiaaaa smile Pozdro

Mówisz mi, że przepraszasz,
lecz ja nigdy nie zapomnę.
To są tylko puste słowa,
nie wymażesz nimi wspomnień.

8

Wiek 21 lat(prawie 22 tongue )  - 1 partner smile

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

9

ja mam 21- i jeden.
były, obecny i rzecz jasna przyszły. smile
w sensie moj jazz smile

10

Uuuuu... nieźle. smile Porządne z Was kobitki. smile

18 lat - jedna partnerka - mam nadzieję, że ostatnia. wink

Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości...

11

Krzyś- jeszcze istniejemy... tongue tongue

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

12

19 lat - 6 partnerek .

13

Krzyś napisał/a:

Uuuuu... nieźle. smile Porządne z Was kobitki. smile

18 lat - jedna partnerka - mam nadzieję, że ostatnia. wink

kochany... zobaczylam miasia i myslalam ze sie tu wypowiadalam... az sie wystraszylam ze ktos za mnie... wiec ja mam lat 17, no prawie 18 i mam tylko mojego kochanego i chce zeby tak juz pozostalo.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

14

A ja mam hmmm....38lat i jednego jedynego partnera,mojego męża.:)

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.

15

7

Nikt nie dojrzy celu z zamkniętymi oczami.
Marzeniom nie należy stawiać poprzeczki zbyt wysoko. smile

16

No dobra , to ja tez się pochwale wink W tym roku będę obchodziła kolejną osiemnastkę - miałam , mam i będę miała TYLKO JEDNEGO PARTNERA - mojego męża smile

17

Ansja napisał/a:

Krzyś- jeszcze istniejemy... tongue tongue

Nie śmiałem wątpić tongue smile

Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości...

18

21 lat -  3 partnerów

19

24 i 4ty wszystko wskazuje na to ze ostatni

egoistki zyją dłużej

20

1 mój mąż

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

21

4 (jesli dobrze pamietam hehehe)

22

30 lat. 7 partnerów

"... Aniele mój Ty wiedziałeś i cierpiałeś tak jak ja...przyrzekam Ci więc,że każdy mój dzień będzie światłem tych,którzy zgubią się..."

23

25 i 1 mój mąż smile

24

24 lata i 2 partnerów (2 to obecny i na pewno ostatni... a 1 to tak jakby go nie było). Mimo, że dwóch, to w mej pamięci już tylko jeden... ten jeden, jedyny na zawsze  smile

25

35 lat i jeden partner kochający mąż i ojciec trojga dzieci

26

Post został usunięty, ponieważ był nie na temat.
Moderator- Ansja

27

Jeju- nie wiem czy to głupio nie zabrzmi .... 50 lat...... 1- mąż do śmierci.

28

Moderator- Ansja

29

ja niestety jeszcze nie moge sie wypowiedziec bo bylam w zwiazku przez 3 lata ale partnera seksualnego jeszcze nie mialam raczej jestem starej tradycji ze poczekam do slubu...

30

Danusia napisał/a:

Jeju- nie wiem czy to głupio nie zabrzmi .... 50 lat...... 1- mąż do śmierci.

Danusiu nie ma się czym przejmować. To raczej powód do dumy.

31

Moderator- Ansja

32

Moderator- Ansja

33

Moderator- Ansja

34

Tylko dlaczego jak taki ziomek napisał, że miał 6 partnerek to nie napisałaś mu żeby się wstydził? Bo to facet a mu wolno?

35

Post usunięty, ponieważ łamał zasadę kulturalnej wypowiedzi, która jest określona w regulaminie forum.
Moderator- Ansja

36 Ostatnio edytowany przez Emilia (2009-02-01 20:07:08)

Karina, wiesz co, ten tekst o suce po prostu uwłacza ludzkiej godności. To że dziewczyna miała 7 partnerów to jej sprawa, to nie jest wątek służący moralnej ocenie ilości partnerów seksualnych. Poza tym 7 to nie jest dużo. I musisz wiedzieć, ze liczba nie świadczy o człowieku, o jego wartości. A nazywanie kogość puszczalską czy przyrównywanie do zwierzęcia w tym konkretnym kontekście jest nie do przyjęcia. Chcesz podyskutować o moralności? Zapraszam na "DUCHOWE POSZUKIWANIA".

37

CookieBitch napisał/a:

Tylko dlaczego jak taki ziomek napisał, że miał 6 partnerek to nie napisałaś mu żeby się wstydził? Bo to facet a mu wolno?

jeny, jak mnie cos takie denerwuje.
ziomek mógł mieć 6 partnerek, bo to facet tak ? śmiech na sali. patrzmy na kobietę i mężczyznę przez ten sam pryzmat.
moim zdaniem to osobista sprawa, kazdy robi jak uważa , nie nam to oceniac, bo to nie nasze życie.

18 lat - 1 partner.

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

38

Moderator- Ansja

39

46 lat ,3 partnerów(w tym były mąż przez 20 lat)a wczoraj rozstałam się z facetem po 5 latach.Narazie wystarczy.

Al chiaro di luna-w swietle ksiezyca

40

Emilia napisał/a:

Karina, wiesz co, ten tekst o suce po prostu uwłacza ludzkiej godności. To że dziewczyna miała 7 partnerów to jej sprawa, to nie jest wątek służący moralnej ocenie ilości partnerów seksualnych. Poza tym 7 to nie jest dużo. I musisz wiedzieć, ze liczba nie świadczy o człowieku, o jego wartości. A nazywanie kogość puszczalską czy przyrównywanie do zwierzęcia w tym konkretnym kontekście jest nie do przyjęcia. Chcesz podyskutować o moralności? Zapraszam na "DUCHOWE POSZUKIWANIA".

Prosze nie siac zametu. Tekst o suce jest staropolskim przysłowiem, a suka jest niczym innym jak samicą zwierząt z rodziny psowatych. Chcesz podyskutowac o podwójnej moralności itp ? Zapraszam na "MAM ROMANS Z GINEKOLOGIEM"

41

Karina- Twój post został wykasowany, ponieważ naruszał zasady forum. Nie powtarzaj go, bo kolejny także zostanie usunięty. Proszę o kulturę wypowiedzi. Owszem, znam to przysłowie, ale kontekst w jakim go użyłaś, był nie do przyjęcia, dlatego została podjęta decyzja o jego wykasowaniu. A skoro tak się stało, to widocznie naruszyłaś regulamin forum.

42

Karina napisał/a:
Medlaine napisał/a:

30 lat. 7 partnerów

O Mój Boże. Ja bym tak nie mogła ale to chyba kwestia wychowania. Czy nie wstydzisz sie tego ? Co na to twój mąż ? Chyba nie jest szczęśliwy wiedząc że jego żona była kiedyś taka.

Jak byś nie mogła? W moim życiu było 7 związków...Każdy traktowałam poważnie... 6 rozpadło się. 7 trwa 3 lata. Mój partner wie o poprzednich związkach. Nigdy nie zdradziłam żadnego z partnerów.Pochodzę z normalnego domu.  Czego mam się wstydzić?

"... Aniele mój Ty wiedziałeś i cierpiałeś tak jak ja...przyrzekam Ci więc,że każdy mój dzień będzie światłem tych,którzy zgubią się..."

43

W czym problem dziewczyny? W ilości partnerów? Jak komuś" nie wychodzą związki" to ma nie kochać dalej jeżeli tych poprzednich już było paru? To jaka ilość mieści się w granicach przyzwoitości? Jak trafi się na tego właściwego to przecież nie szuka się dalej.

Al chiaro di luna-w swietle ksiezyca

44

Emilia napisał/a:

Zgadzam sie ze Emilia. Bylo minelo, a to jest kazdego osobisty wybor. Nie wytykuj ludzi palcami Karina, jesli rece masz brudne. Pozdrowionka.

"Badz madrzejszy, ustap glupszemu."

45

Moderator- Ansja

46

Moderator- Ansja

47

widze,ze co poniektorzy nie zrozumieli mnie;) chodzilo o to,zeby napisac ILE MIALO SIE PARTNEROW.Widac,niektorzy nie umieja czytac.Tu nie chodzi o to,zeby oceniac.Dla jednych 3 to jest juz duzo,a dla drugich 10 to standard,wiec prosze,nie oceniajcie innych - pochopnie z reszta.

48

Amelia* napisał/a:

widze,ze co poniektorzy nie zrozumieli mnie;) chodzilo o to,zeby napisac ILE MIALO SIE PARTNEROW.Widac,niektorzy nie umieja czytac.Tu nie chodzi o to,zeby oceniac.Dla jednych 3 to jest juz duzo,a dla drugich 10 to standard,wiec prosze,nie oceniajcie innych - pochopnie z reszta.

racja smile punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

49

CookieBitch napisał/a:
Amelia* napisał/a:

racja smile punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

przeciez nie zawsze jest tak,ze jak spimy z 1 facetem,to bedziemy z nim cale zycie>przeciez zwiazek moze sie rozpasc z jego winy,i  co wtedy? Taka dziewczyne tez nazwiemy dziwka,jezeli stanie sie tak kilka razy?Wedlug mnie,ona nie jest dziwka jezeli robi to z milosci itp.

50

moim zdaniem sprawa jest osobista.
i kazdy niech podejdzie indywidualnie.

dla mnie jeżeli kobeita spała z 50 facetami to to jej sprawa. niech robi to co lubi i to co ja cieszy smile

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

51

zgadza sie.Niech sobie laska robi co chce,byle nie krzywdzic innych.

52

czytając te odpowiedzi zauważyłąm że troche co nie które osoby komentują zwłaszcza kobiety które miały duzo partnerów.  ja miałam sporo partnerów ale nie zdradziłam nikogo,nie rozwaliłam żadnego związku ani nie byłam kochanką i dlatego się tego nie wstydze. mam 24 lata i miałam 13 partnerów i 14 teraz mój narzeczony. z jednym partnerem byłam 5 lat. i on był moim pierwszym jak znim zerwałam postanowiłam popróbowac z innymi. Jednego moge żałować- jeden partner to był chłopak z którym się przespałąm po imprezie i nawet nie znam jego imienia. Z resztą można powiedzieć że chodziłam. miesiąc ,dwa,tyudzień smile

53

ale wiecie co,kiedyś doszłam do wniosków czego chciałam mieć tyle partnerów-bo zawsze mnie denerwowało podejście ludzi. kobieta mająca dużo partnerów to ku... a facet jest ok,jemu można.

54

Aniołeczek- ja tez nie uważam aby miarą wartości Kogokolwiek była ilość partnerów seksualnych.Czasem tak jakoś się w życiu układa,że nim trafi się na tego właściwego.... trwa to trochę czasu.Gdy ja byłam młoda - temat seksu wyglądał deczko inaczej.Nie mieliśmy tyle wiedzy - i...... pewnie odwagi .Dla mnie dodatkowo sprawą honorową była przemożna chęć ofiarowania swojego dziewictwa mojemu mężowi.Daleka jestem od potępiania .......... szukających.Bo to nie jest tak,że każda osoba mająca wielu partnerów- puszcza się na prawo i lewo.

55

Danusia napisał/a:

Aniołeczek- ja tez nie uważam aby miarą wartości Kogokolwiek była ilość partnerów seksualnych.Czasem tak jakoś się w życiu układa,że nim trafi się na tego właściwego.... trwa to trochę czasu.Gdy ja byłam młoda - temat seksu wyglądał deczko inaczej.Nie mieliśmy tyle wiedzy - i...... pewnie odwagi .Dla mnie dodatkowo sprawą honorową była przemożna chęć ofiarowania swojego dziewictwa mojemu mężowi.Daleka jestem od potępiania .......... szukających.Bo to nie jest tak,że każda osoba mająca wielu partnerów- puszcza się na prawo i lewo.

zgadza sie.to takie 'poszukiwania'. Szkoda tylko,ze czesto jest tak,ze po fakcie okazuje sie,ze to nie ten poan,z ktorym chcemy byc.Ja stracilam cnote majac 16 lat,fakt kochalam mojego chlopaka,ale okazalo sie,ze on nie kochal mnie tak,jak ja go kochalam,mimo ze bylismy ze soba 1.5 roku.Tak bardzo sie pomylilam.Ale wiem,ze to bylo z milosci,nikogo nie oszukalam,nic nie obiecywalismy sobie.....a z tym ktorym teraz jestem...ehh...to wlasnie on jest tym,z ktorym chce spedzic reszte zycia....i to on bardziej wart byl mojej cnoty.Czasami troche zaluje,ze sie pospieszylam,aczkolwiek tylko czasami bo moj eks mial z 5 partnerek przede mna.I ja jestem o to zazdrosna,bo boje sie,ze on mnie z nimi porownuje.

Posty [ 1 do 55 z 504 ]

Strony 1 2 3 10 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » ilosc partnerów seksualnych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018