jak się odchudzacie?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 95 ]

Temat: jak się odchudzacie??

Piszcie  w jaki sposób się odchudzacie i czy to pomaga

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak się odchudzacie??

BIO CLA z zielona herbatą 2xpo 2 tabl dziennie przed posiłkiem i zero chcleba i zero zup i zero ziemniaków i zero tłustych rzeczy, trochę ruchu na bieżni pod cisnieniem

3

Odp: jak się odchudzacie??

unikam slodyczy, jakis przekasek i nie jem po 18 , a ze wzgledow zdrowotnych i tak nie moge jadac tlustych rzeczy tongue

4

Odp: jak się odchudzacie??

ja jem 2 razy dziennie,sałatki i tyle. chodze na aerobik i czasem na bieznie pod cisnieniem. taka dieta mi pomaga,bo już wypróbowałąm dużo diet. pomidorowa dieta też działa ale jest bardzo monotonna bo sie je przez 2 tygodnie to samo i co 2 godziny i jest to troche uciążliwe.

5 Ostatnio edytowany przez Lena (2009-01-09 10:04:42)

Odp: jak się odchudzacie??

3 razy dziennie czerwona herbata, 3 posiłki dziennie o stałych porach w odstępie czasowym pomiędzy 3 a 6 h, bez jedzenia po 20.00, do tego 3 razy w tygodniu zestaw (godzina rolletic, godzina BPU lub step, godzina sauny), w weekendy natomiast albo 2 x basen albo jazda konna i basen (może dorzucę jeszcze do tego siłownię- przynajmniej taki jest plan), no i w ramach porannego i popołudniowego ruchu na powietrzu energiczny spacer na dalszy przystanek autobusowy niż ten pod nosem.

6

Odp: jak się odchudzacie??

no tak, czerwona herbata, zapomniałam że też piję.... smile czyni cuda.

7

Odp: jak się odchudzacie??

ja tez pije smile ale wiecie co,bolał mnie brzuch jakiś czas i znajoma lekarka mi kazałą na jakiś czas odstawic czerwoną herbate i zrobiłam to. i pzrestał boleć. okazało się ze trzustka może po niej boleć ,ale nie wiem dokładnioe o co chodzi i dlaczego tak sie dzieje . ale pije ją a jak cos sie zaczyna dziać to robie przerwe i pije zieloną.

8

Odp: jak się odchudzacie??

ja nie  miałam żadnych dolegliwości po tej herbacie. Piję jakieś 3 szklanki dziennie, w tym zawsze jedną na noc. Może piłaś więcej?

9

Odp: jak się odchudzacie??

a pijecie czerwoną herbatę jakieś konkretnej firmy??

10

Odp: jak się odchudzacie??

ja tam pije nie konkretnej poprostu normalna czerwona i staram sie jesc ciemny chleb a jak zacznies pic czerwona herbatke to taka rada tylko nie wolno jej slodzic bo wtedy traci wszytskie wlasciwosci i dobrze jest tez przed sniadaniem pol godzinki napic sie szklanke przegotowanej wody z wycisnietym sokiem z sytryny to pomaga na trawienie

11

Odp: jak się odchudzacie??

1. żeby schudnąć musisz tego bardzo chcieć, i się do tego przyłożyć.
2.najlepiej jeść 4- 5 posiłków dziennie, w małych ilościach tzn. żeby czuć lekki niedosyt.
3. Pić dużo wody.
4. Przynajmniej 40 minut spaceru dziennie.
5. herbatki na przeczyszczenie (czerwona), zaburzają perystaltykę jelit
6. ograniczać słodkie, tłuste i słone
7. w odchudzaniu i utrzymaniu wagi chodzi o zachowanie umiaru

12

Odp: jak się odchudzacie??

raczej więcej niż 3 to nie wypijam. kupuje pu-er w sklepie z "herbatami świata" one są na wage. czasami jak mi się nuszi to z dodatkami pije. dobra jest czerwona z karmelem. ma słodkwy posmak.

13

Odp: jak się odchudzacie??

pu-erh i chyba moim zdaniem najlepsza jest liściasta. Kupowałam ostatnio firmy Herbapol. działa najlepiej.

Poza tym to co napisała zamyślona to prawda z wyjątkiem pkt 5. Tu bym polemizowała. Ona nie przeczyszcza ale oczyszcza i wypłukuje tłuszcz, nie ma po niej żadnych sensacji ani nadmiernego wyprózniania się, to nie ten typ.

Poza tym słuchajcie, stosowałam przez pewien czas Krople odchudzające Herbapol 30ml. Znajoma zaczeła je regularnie stosować i schudła 10 kg, one likwidują nadmiar wody z organizmu i działają ogólnie oczyszczająco. Są rewelacyjne ale trudno je dostać - tylko sklepy zielarskie. Stosuje się 5 kropli na 1 litr wody i pije po troszku przez cały dzień. Są efekty zapewniam, ale trzeba się trzymać tego by ogólnie pić dużo wody, zawsze przed posiłkiem szklaneczkę. To troche oszukuje żołądek i woda jako sama w sobie oczyszcza organizm z toksyn, więc polecam. I zero chleba i zero sosów i zero ziemniaków!!!!! Często jeść i w malutkich ilościach. Powolne chudnięcie daje trwałe efekty. Najpierw skurczyć żołądek a potem trzymać się wytrwale nowego stylu odżywiania, zdrowego i z dużą ilościa wody.

14

Odp: jak się odchudzacie??

Ja podobnie jak ASTAR nie jem chleba (zastąpiłam wasą) ziemniaków i żadnych tłustych potraw do tego codzienny prawie godzinny spacer wlaściwie to jest dość szybki marsz - no i nie jem po 20. 00

15

Odp: jak się odchudzacie??

3razy w tygodniu ćwicze, dieta, ograniczam słodycze i późne posiłki, i jakoś idzie...

16

Odp: jak się odchudzacie??

Ja też ćwiczę 3 razy w tyg i w miarę możliwości chodzę na basen ale zaczynam zauważać że to nie do koća mi pomaga tak więc postanowiłam poszukać jakiejś diety, może mi cos polecicie tylko prosze żadnych drakońskich diet i żadnego głodzenia bo nie dam rady nrmalnie życ z taką dietą!

17

Odp: jak się odchudzacie??

ja za tydzień zaczynam diete proteinową,

18

Odp: jak się odchudzacie??

znowu ćwicze na tej bieżni, pot się leje. uffff
Waga po 5 biezniach nie drgnęła , ale potem jak zaczęło spadać, to czułam sie wspaniale że tyle wysiłku nie idzie na marne.Potem miałam przerwę 3 miesiące,ale ogólnie nie jest źle bo nie przybyło mi na wadze a ubyło troszke przez ten czas przerwy.

wzięłam teraz kolejna serię 10 razy,   Polecam nadal menu bez chleba i ziemniaków, kluski w naprawdę niewielkich ilościach, albo najlepiej wcale. Ryż dziki lubię i czasem z grilowana piersią sobie zjem, duzo zielonych warzyw gotowanych na parze smile Zupy całkowicie odstawić, majonez precz, śmietana nie istnieje dla mnie... a słodycze to całkowity zakaz. Kto z tych porad skorzysta, schudnie na 100%. pozdrawiam

19

Odp: jak się odchudzacie??

mnie odchudzają nerwy, nic dodać i nic ująć

20

Odp: jak się odchudzacie??

Na odchudzanie najlepsze sa suplementy diety. Ja stosuje Calivite i jestem zadowolona z ich skutecznosci. Jezeli jestes zainteresowana to wejdz na strone suplementydiety.istor.pl ipoczytaj wiecej.

21

Odp: jak się odchudzacie??

ja polecam suplementy Herbalife. Koktajle sa naprawde smaczne i poprostu zastepuje sie nimi 2 posilki dziennie. do tego blonnik na oczyszczenie jelit i naprawde mozna zrzucic pare kg smile w razie pytan piszcie na moje gg 8419008 smile

22

Odp: jak się odchudzacie??

ja, stosowalam  taka diete: ktirej osobiscie nie polecam.   
Czas od wrzesnie  do stycznia(4mis)   z  72 kg   do 54kg/176cm
sniadanie jadlam o 10    jadlam danio serek   1den,     caly dzien pilam   red bulla, a na obiad o 15  drugie danio,   po 18 nic nie jadlam. wiec w zasadzie tylko 2 danio na dzien i  red bull  lub tiger.

Na szczescie nie odbilo mi sie to na zdrowiu,   teraz bym juz tak nie zrobila..   Ale mialam obsesje na swoim pkt.    Ciesze sie ze ten okres mam  juz za soba...


aha    i efekt jojo   gwarantowany  z nadwyzka  buahahaha  ale tylko dlatego bo pochlaniam wszystko po pewnym czasie.. i teraz waze 74!!!!!!    i przechodze na zdrowsza diete.   ktorta  zkonsultowalam z dietetykiem, ktory  dawal darmowe porady w naszym miescie.

23

Odp: jak się odchudzacie??

A ja nigdy sie jeszcze nie odchudzałam:)))
Jem wszystko, na co mam ochotę, słodycze także. Ważę w tej chwili 55 kg. Takie trawienie i spalanie. Jeżeli mam dużo pracy i jakąś nerwówkę, chudnę 2-3 kg bardzo szybko, chociaz jem normalnie:kanapka z kawą ze smietanką na sniadanie, obiad, podwieczorek-jakies ciastko, placek...potem dwie kanapki na kolację z jakąś sałatką, Jeżeli siedze długo przy pracy lub kompie, to jeszcze robie sobie coś do zjedzenia, jakiś twarożek...
Tak mam, genetycznie.

24 Ostatnio edytowany przez NADIA<3 (2009-07-25 08:05:10)

Odp: jak się odchudzacie??

Karina85, jakie szczescie, ze nie odbilo sie to na Twoim zdrowiu! Nie potrafie sie glodzic, potrafie sie tylko ograniczyc w jedzeniu. Nie dlatego, ze nie mam silnej woli, ale dlatego, ze podczas glodowki mam okropne samopoczucie fizyczne. Noooo...z ta silna wola to roznie bywa:)

Obecnie ograniczam sie w jedzonku i cwicze co drugi dzien. Efekt nie jest drastyczny, ale samopoczucie o niebo lepsze:)

25

Odp: jak się odchudzacie??

Ja sie odchudzam troche jak w diecie Dukana w fazie naprzemiennej, ale jestem wege. Dziwne, bo przez 3 dni przy min. aktywnosci fiz. schudlam az 3 kg.
Moj jadlospis: Czw: Sniadanie- 2 kawy z mlekiem, salatka z jajka na twardo, szczypiorku, rzodkiewki, ogorka, pomidora i jog. nat.
                                Obiad- salatka (znowu) z makreli (200g), chudego twarogu (50 g), ogorka kiszonego i cebuli
                                Podw- 2 jablka
                                Kolacja- 50 g twarogu z rzodkiewka i ogorkiem
                      Pt:     Sniadanie- owsianka z truskawkami
                                II. sniadanie- 3 kotlety sojowe z warzywami
                               Obiad- j.w
                               Podwieczorek- banan
                               Kolacja- brak, a raczej wodka z sokiem light
                      Sb:    Sniadanko- serek wiejski z warzywami
                               II. sniadanie- 3 kotlety sojowe z warzywami
                               Obiad- ryba z warzywami (brokuly, kalafior)
                               Podw- 2 jablka
                               Kolacja- wodka z sokiem
Jak widzicie glodna nie chodze... Nie robie do tego zadnych cwiczen ani nic, bo nie mam czasu. Z kazdym dniem waga pokazuje kg mniej. Aktualnie 55 kg. Zrezygnowalam z wegli (chleb, ryz, kasza, makaron, ziemniaki itp), tylko zostawilam warzywka i owoce.
Poza tym w kazdym posilku jest bialko, co nakreca przemiane materii i zmusza organizm do spalania tluszczu. Jestem bardzo zadowolona i zdziwiona szybkoscia rezultatow. Od 2 dni nie jem kolacji, zeby przyspieszyc proces chudniecia, w zamian za to sobie z chlo´pakiem troche wodki pijemy (bez przesady, nie duzo), bo wodka jest u mnie dobra na spalanie i jestem przeziebiona, wiec zabija zarazki.

26

Odp: jak się odchudzacie??

Odchudzacie sie -  a macie pożądane efekty. Ja przez całe życie nie zaznałam odchudzania, pracuję tylko nad tym aby mieć płaski i umięśniony brzuszek.

27

Odp: jak się odchudzacie??

Ja się nie odchudzam. Wprowadziłam w sowje życie rodzaj zdrowego odrzywiania,a może nwet jedzenia wszystkiego w odpowiednich ilościach. Nasz organiznm ma zapotrzebowanie na białko, węglowodany itp. dlatego dostarczam mu tego w odpowiednich ilościach. Piję równiez czerwone i zelone herbaty. Polecam Roibos- dobre na serce.
No i to co daje mi sens wżyciu - to sport, bo bez tego była bym nieszczęśliwa.
Czyli krótko mówiąc słowo dieta- nie oznacza odchudzania czy głodzenia sie - tylko oznacza styl życia i jedzenia jaki fundujemy swojemu organizmowi.
A i jeszcze jedno- nasz organizm jest bardzo mądry i jeśli nie jemy ( bo np zastosowałyśmy drastyczną dietę mało kaloryczną) to on sam gromadzi tkankę tłuszczową żeby móc przezyć.
Tak więc trzeba odzywiać się z głową smile
A co do jedzenia po 18:00 czy 20:00 - bzdura. Nasz organizm potrzebuje spokoju w żołądku jakieś dwie godziny przed snem. Wtedy wysypiamy sie i nie chodzimy głodne spać. Tak wię jeśłi ktos chodzi o 24:00 spać może ostatni posiłek zjeść jeszcze około 22:00
smile

28

Odp: jak się odchudzacie??

Widziałm gdzie preparaty ziołowe które maja własciwosci suplementow diety na odchudzanie. Były firmy Calivita wiec nie byle co.. Widziałam chyba na suplementydiety.istore próbował juz ktoś?? Jak działa??

29

Odp: jak się odchudzacie??

2 kanapki rano i popołudniu i to na cały dzień. Jedynie ok 18 jakiś jogurt czy owoc. Wiem, że jak zacznę jeść normalnie to będzie jeszcze gorzej. Ale mam jeść na siłę? Do tego mam pas na spalanie tkanki tłuszczowej, używam go 2 razy dziennie. Rano i wieczorem przed spaniem smile

30

Odp: jak się odchudzacie??

Dieta protal - zachęcam do poczytania o niej, bo naprawdę działa smile Ja już mam 3 kg mniej, a jeszcze nie wróciłam na siłownię. I mimo kilku odstępstw od diety, bo jednak na imprezy się chodzi wink a i hydrowitaminy sobie popijam, które mają co prawda mało, ale jednak mają trochę kalorii, to naprawdę dobrze mi się chudnie na tej dietce smile bez pośpiechu, zdrowo i rozsądnie smile

31

Odp: jak się odchudzacie??

Obecnie bez węglowodanów i dużo, dużo białka. Do tego warzywa. O diecie protal w ogóle nie słyszałam, zaraz poszperam. Jak się domyślam pewnie trzeba brać jakieś tabletki lub inne specyfiki?

32

Odp: jak się odchudzacie??

ja stosowałam rożne tabletki na odchudzanie i co sie ze mną stało to nie wiem jeszcze bardziej tyłam a cera... okropna wszystko wróciło do normy dzięki diecie którą ustalono mi na mojezywienie.pl wypelnilam tam formularz ocena wellness i po kilku godz miałam darmowa konsultacje z dietetykiem jestem już po kuracji schudłam 6kg w ciągu miesiąca nie mam efektu jo-jo. co ważne podczas tej diety czułam sie bardzo dobrze. poprawiła mi sie cera i włosy nie wypadały. jeśli moja wypowiedzią komuś pomogę to sie ciesze.

33

Odp: jak się odchudzacie??

Podczas odchudzania w domu jesteśmy zupełnie sami, wiec jest nam o wiele ciężej osiągnąć swój cel, wiec polecam wczasy oczyszczająco-odchudzające w oparciu o dietę owocowo-warzywna.
Polecam
HOTEL MIŁOMŁYN-ZDRÓJ
14-140 Miłomłyn
Ul. Ostródzka 2b
woj. warmińsko-mazurskie
tel. 89 642-33-00
ww.milomlynzdroj.pl

34

Odp: jak się odchudzacie??

Ja stosowalam diete Kopenhadzka i bralam zelixe 15,zrzucilam 15 kg

35

Odp: jak się odchudzacie??

Z dieta, to raczej wolałabym nie przesadzać, więc jakbym miała jakąś stosować, a podczas odchudzania to nieuniknione, to najpewniej poszłabym do dietetyka. Ważne są tez suplementy wspomagające odchudzanie - może znacie jakieś? Jakbyście mieli jakieś sprawdzone, dobre jakościowo, to podzielcie się ta wiedzą - przyda mi się.

36

Odp: jak się odchudzacie??
patunia28 napisał/a:

Dieta protal - zachęcam do poczytania o niej, bo naprawdę działa smile Ja już mam 3 kg mniej, a jeszcze nie wróciłam na siłownię. I mimo kilku odstępstw od diety, bo jednak na imprezy się chodzi wink a i hydrowitaminy sobie popijam, które mają co prawda mało, ale jednak mają trochę kalorii, to naprawdę dobrze mi się chudnie na tej dietce smile bez pośpiechu, zdrowo i rozsądnie smile

polecam ja w 1 miesiac 10 kilo mniej a chodze obrzarta jak nigdy,dodam ze w swoim zyciu stosowalam juz nie jedna diete a po herbalifie to efekt jojo przeszedl wszelkie granice ,a na protalu rewelka przedemna jeszcze 15 kilo ,dam rade polecam ja kazdemu

37

Odp: jak się odchudzacie??
kisses napisał/a:

Z dieta, to raczej wolałabym nie przesadzać, więc jakbym miała jakąś stosować, a podczas odchudzania to nieuniknione, to najpewniej poszłabym do dietetyka. Ważne są tez suplementy wspomagające odchudzanie - może znacie jakieś? Jakbyście mieli jakieś sprawdzone, dobre jakościowo, to podzielcie się ta wiedzą - przyda mi się.

chodzilam do dietetyka ukladal jadlospisy wcale nie tanie i wcale nie smaczne kazda wizyta kosztowala 7 eu a pierwsza to 20 w 3 miesiace schudlam 10 kilo ,a jak przestalam chodzic to w 2 lata 15 kilo na plusie,teraz jestem na protalu jem duzo ,nie chodze glodna,a mam latek40+ a w tym wieku chudnie sie juz trudno na razie po miesiacu 10 kilo mniej,skura ok ,zadnych dolegliwosci przepisuw na dania tysiace,jem kiedy i ile chce ale tylko produkty dozwolone,polecam serdecznie

38

Odp: jak się odchudzacie??
yadgaa napisał/a:

Obecnie bez węglowodanów i dużo, dużo białka. Do tego warzywa. O diecie protal w ogóle nie słyszałam, zaraz poszperam. Jak się domyślam pewnie trzeba brać jakieś tabletki lub inne specyfiki?

zadnych tabletek jedyne co to otreby pszenne i owsiane zamiast innych weglowodanuw w postaci chleba nalesnikuw pizzy itp

39

Odp: jak się odchudzacie??

ja stosuję dietę 100 kalorii do tego błonnik i zielona herbata.

40

Odp: jak się odchudzacie??

Ja również sie odchudzałam, teraz mozna powiedziec robie to ponownie, ale zaraz powiem dlaczego.
Szczerze mówiąc to nie odchudzałam się, a zmieniłam swój sposób jedzenia i myślenia o nim.
Zaczęło mi przeszkadzac to że chodze pełna, mam wzdęcia, boli mnie brzuch i jestem ociężała. Postanowiłam coś zmienic.
Startowałam z wagi 80 kg przy wzroście 178cm.
Na początku było cięzko.
Zrezygnowałam z chleba ( na początku ze wszystkich rodzajów, potem wprowadziłam zytni pełnoziarnisty), ziemniaków, makaronu, tłustego mięsa ( w szczególnosci wieprzowego), słodyczy, napojów gazowanych i fast foodów czyli klasyki niezdrowego żywienia.
Wporwadziłam dużo dużo więcej warzy i ryb, były podstawą mojego jadłospisu. Pierś z kurczaka i piers z indyka na dobre zagosciły w mojej lodówce. Zrezygnowałam z kolorowych jogurtów, kupowałam najbardziej naturalne z naturalnych i sama dodawałam do nich otręby, owoce. Poza tym więcej warzyw, najlepiej tych sezonowych, ale jeśli się nie da to mrożone, w zime lepiej mrożone niz chemiczne pomidory czy ogórki. No i spożywałam dużo nabiału sera, mleka, jogurtów, jajek...
Co ważne zaczęłam jesc czesciej i mniej, 5 posiłków dziennie, soki warzywne i pomidorowe, zrezygnowałam z róznego typu nestea, lipton ice tea, czy innych nektarów owocowych z cukru. Poza tym 2 litry wody mineralnej codziennie.
Jakie efekty zauwazyłam? Poza tym że po 3 miesiącach było 11 kg mniej, bez głodówki, bez wyczerpania organizmu, to zauwazyłam
ze mój organizm przyzwyczaił się i polubił to lekkie jedzenie i w mniejszych ilosciach. Po zjedzeniu choćby kilku chipsów dawał znać o sobie i od razu czułam skutki. Teraz waże 71 kg, po tych intensywnych ale miłych 3 miesiącach dałam sobie 3 miesiace większego luzu, gdy miałam ochote na orzechy jadłam je, ale z umiarem, zdarzyła się czekolada, pop corn, cola czy cheesburger, ale płaciłam a to dolegliwosciami żołądka i ociężałością. Teraz znów powracam do tamtego jadłospisu, juz nawet nie zalezy mi na tym zeby schudnać, ale znów chce czuc się lekko, miec bardziej płaski brzuch i nie miec problemów z zasypianiem z powodu zwyklego przejedzenia czy jedzenia ciężkostrawnego. Wyrzuciłam olej, wstawiła oliwę, zniknęła kawa, czarna herbata, cukier i sól, odkryłam moc ziół i przypraw, domowe sosy i przepyszne kombinacje. Polecam każdemu.

41

Odp: jak się odchudzacie??

ja nie stosuje drastycznych diet smile wystarczy że jem każdego dnia dużo warzyw a mięso dodaje tylko do jednego z posiłków. Dodatkowo jem błonnik który pomaga mi w wielu sprawach i pije herbate tylko z 1 lyzeczka cukru (bleh) smile
np od 3 dni mój posiłek wygląda tak:
śniadanie: parówka z sałatką (sałata lodowa, pomidor)
obiad: warzywa gotowane na parze
kolacja: kanapka z serkiem i jakims warzywkiem smile
i to mi w 100% wystarcza smile polecam

42

Odp: jak się odchudzacie??

no od 5 dni zrzucam moja oponke
codziennie 16 min abs  15 km na rowerku treningowym i posilki ogolocone z tluszczu:)  jest juz 5 dzien i sie nie najlepiej czuje zawsze jadlam tony otłuszczonych rzeczy i nie tylam ale zawsze ejst to do jakiegos czasu mam oponke i "ciazowy brzuch" i musze sie go pozbyc . i nie mam pomyslu na obiady zawuierajace malo tluszczu ;/ byly piersi w folii gotowana lopatka itp ale ilez mozna to samo ejsc. kobietki jakie wy robicie obiadki z niska zaw tluszczu/?

43

Odp: jak się odchudzacie??
Fifiurka napisał/a:

no od 5 dni zrzucam moja oponke
codziennie 16 min abs  15 km na rowerku treningowym i posilki ogolocone z tluszczu:)  jest juz 5 dzien i sie nie najlepiej czuje zawsze jadlam tony otłuszczonych rzeczy i nie tylam ale zawsze ejst to do jakiegos czasu mam oponke i "ciazowy brzuch" i musze sie go pozbyc . i nie mam pomyslu na obiady zawuierajace malo tluszczu ;/ byly piersi w folii gotowana lopatka itp ale ilez mozna to samo ejsc. kobietki jakie wy robicie obiadki z niska zaw tluszczu/?

Gotowanie na parze! smile to jest moim zdaniem zdrowe i przede wszystkim dobre! smile Kupuj sobie nawet "warzywa na patelnie" i ugotuj je na parze-mniam. Oprócz tego np jakieś kopytka czy pierogi ruskie. Może nie są bardzo dietetyczne ale napewno ułatwiają trawienie i wydalanie smile.
Sałatki, surówki itd.

44 Ostatnio edytowany przez Gorzatka (2011-01-08 14:13:35)

Odp: jak się odchudzacie??

Ja odchudzałam się jakieś 1,5 roku temu. Przez rok schudłam 20 kg. (Z 90 o zgrozo do 70). Zastosowałam dietę 1000kal i przyznaję, że to był błąd. Nigdy już nie będę się tak odchudzać. To stanowczo za mało, nie dość, że chodziłam wiecznie głodna i zła, to wycieńczyłam organizm. Włosy wychodziły garściami, "kwitły" paznokcie, skórka przy paznokciach schodziła, miałam podkrążone oczy i bladą cerę.
Jakieś pół roku temu rzuciłam się na jedzenia. Jadłam wszystko to, czego odmawiałam sobie podczas diety - frytki, pizzę, kebaby, słodycze, duuuuże obiadki. Na efekt nie trzeba było długo czekać. W ciągu pół roku przybyło mnie jakieś 5 kg.
Teraz ważę około 75 kg. Przyszło opamiętanie i znów odchudzanie. Nie tak drastyczne jednak jak poprzednio. Będę jadła co najmniej 1500 kal. Zaczęłam zdrowo się odżywiać, jeść warzywa, chude mięso, jednak co jakiś czas, świadomie pozwolę sobie zgrzeszyć  big_smile Zaczęłam się też więcej ruszać.
Zaczęłam w Nowy Rok i efekt już widać. Ubyło już całe 1 kg smile. Niezmiernie się cieszę.
Mój cel to 60 kg, ale jak uda mi się dobrnąć do 62 - 63, to już będę zadowolona.
Trzymajcie kciuki.

45

Odp: jak się odchudzacie??

w zeszłym roku zgubiłam 8 kg w 3 miesiące przez ograniczenie słodyczy, jedzenie ciemnego pieczywa, ryżu i makaronu oraz chudego mięska i warzywek. Oprócz tego podjęłam program treningów biegania od 10 min. dziennie do godziny. W październiku jednak zachorowałam i już przed zimą nie udało mi się wznowić biegania. Po świętach zostało mi 1,5 kg i czekam na dodatnie temperatury, aby znowu zacząć biegać.

46 Ostatnio edytowany przez davne25 (2011-01-30 17:01:13)

Odp: jak się odchudzacie??

Zacznę biegać na wiosnę muszę bo za mało ruchu, jestem bez pracy mało wychodzę z domu.

47

Odp: jak się odchudzacie??

mogę wam pomoc zadbać o siebie smile
piszcie: 33368971

48

Odp: jak się odchudzacie??

Witajcie!
Ja zaczęłam stosować Dietę Turbo w październiku 2010. Przedtem nie stosowałam żadnych innych diet (z lenistwa po prostu). Wszystko zaczęło się od tego że nie mogła schudnać po ciaży. I tak 3 lata po porodzie z waga 78kg powiedziałam sobie dość. Koleżanka była zachwycona Dieta Turbo więc zaczęłam stosować. Ubyło 16kg! Teraz ważę 62kg. czyli tyle ile przed ciaża:) W grudniu zrobiłam miesięczna przerwę między turami żeby się przekonać czy będę przybierać na 'normalnym' jedzeniu i udało się! Nie przytyłam ani o gram. Chciałabym zejść do 60kg bo uważam że przy moim wzroście to idealna waga. potem zostaje mi już tylko poprawić kondycje brzucha, na szczęście można to skorygować ćwiczeniami.

Pozdrawiam wszystkich odchudzajacych się i trzymam kciuki:)

49

Odp: jak się odchudzacie??

ha:)  ja zawsze jedna dieta  "mniej żryj" big_smile   woda przed posilkiem i sprobuj lykac chrom  jem wszystko zwalszcza mieso bo lubię  zdarza mi się spuchnąc 4 kilo ale wtedy akcja "mneij zryj"  woda  basen czy silownia  raczej trzymam stala wage 58kg 171cm  i mieszkam na 4tym pietrze bez windy:)

50

Odp: jak się odchudzacie??

Ja sie odchudzałam na diecie Dukana i powiem ze chyba to jest jedna z najlepszych diet jakie dotąd próbowałam.. To co piszecie wyzej - 1000 kalorii czy jakieś głodówki to ja bym kompletnie nie wytrzymała.. A na dukanie w ogole nie czułam sie głodna.. Mogłam jeść kiedy chciałam i ile chciałam.. Tylko oczywiście określone produkty.. mięso - które bardzo lubię.. W drugiej fazie mozna sobie pozwolic na jeden dzien rozpusty i własnie to było super.. wtedy mogłam wszamać słodycze, albo jakiś  świeżutki chlebek:)

51

Odp: jak się odchudzacie??

Witajcie,

Jak czytam Wasze wpisy to widzę, że mimo wielu sposobów na odchudzenie się wiele z nich się jednak powtarza. Też próbowałam kilku sposobów. Głodówki, szczególnie z braku czasu rano przed wyjściem z pracy, bez śniadania, później w pracy straszny głód, ale powtarzałam sobie, że wytrzymam.
Po powrocie do domu długo przesiadywałam w kuchni, nadrabiając za cały dzień.

Polecam jeść częściej i regularniej np 5 razy dziennie, ale mniejsze porcje.
Jednym daniem może być np. jogurt albo sałatka.

Obecnie jestem właśnie na etapie takiego jedzenia, zapisałam się też na aerobik, zobaczymy co z tego będzie smile
Oby starczyło wytrwałości i brak szybkich efektów nie spowodował rezygnacji smile

52

Odp: jak się odchudzacie??

To ja moze wyprobuje diete Pegi23 tongue jesli chodzi o mnie to ja dosyc czesto sie odchudzam, tzn moja waga jest normalna, ale mam bzika na punkcie swojego wygladu. Niestety teraz biore tabletki anty i schudnac nijak nie potrafie sad zazwyczaj na sniadanie jem jogurta, obiad - serek wiejski z bulka pelnoziarnista, kolacja znowu jogurt lub platki z mlekiem. Do tego niekiedy zamiast serka wiejskiego zjem kisiel, goracy kubek lub budyn. Chodze glodna no ale tez cos za cos. Kiedys schudlam ok 13kg w ciagu 3 miesiecy, bo jadlam tylko jedno jablko dziennie. Nic mi potem nie bylo ale zaczelam jesc normalnie i w sumie nie mialam potem efektu jojo, przytylam tam pare kg, ale nigdy juz nie wrocilam do poprzedniej wagi. Ech musze cos wykombinowac z ta dieta.

53

Odp: jak się odchudzacie??

Ja właśnie jestem 3 dzień na diecie 1000 kcal. mam zamiar wytrzymać do końca miesiąca i schudnąć tak do 5 kilo chciałabym wiecej ale wątpie żeby się udało. Mam problem z piciem bo trzeba dużo pić wody szczególnie jak sie bierze błonnik,a ja po prostu zapominam pić smile właśnie sobie uzmysłowiłam ,że wypiłam dziś szklanke soczku i herbate zieloną i tylko tyle muszę sie zmuszać po prostu.

54 Ostatnio edytowany przez Dotty (2011-02-03 20:16:29)

Odp: jak się odchudzacie??

A dla mnie diety typu 100 kalorii to kompletne nieporozumienie...W ogóle diety ograniczajace kalorie moim zdaniem to najkrótsza droga do efektu jojo. To chyba logiczne że jak po zakończeniu diety zwiększy się ilość spożywanych kalorii to zacznie się przybierać na wadze. Ale to tylko moje zdanie na ten temat.
A w kwestii tabletek anty to ja biorę od prawie roku i jakoś udało mi się zrzucić aż 16kg:) Co prawda ja biorę jednohormonalne więc słabiej ingeruja w gospodarkę ciała:)

55

Odp: jak się odchudzacie??

ja nie tyle się odchudzam co po prostu zapisałam sie na taniec Zumba i zdrowiej się odżywiam a waga ciągle spada i ciało jakieś takie bardziej wymodelowane smile Zumba w Gorzowie nie jest popularna, ale coraz więcej ludzi zaczyna densić ;D

56

Odp: jak się odchudzacie??

Ja stosuje proste zasady zdrowego odżywiania, więcej się ruszam i łykam therm line fasta. Zresztą przed chwilą je opisałam w innym wątku, to może po prostu przekopiuje big_smile

"Zaczęłam się odchudzać miesiąc temu, bo na początku sierpnia jadę na wymarzony urlop i chce się dobrze prezentować w bikini smile
Moja startowa waga to było 72 kg przy wzroście 170 cm. Teraz ważę, a chcę dojść do 65 kg.

Jem sporo, 5 razy dziennie, ale zdrowiej. Choć nie powiem, zdarzają mi się wpadki z jakimiś lodami albo alkoholem w weekend, ale to nieważne, nie ma się co przejmować tylko iść dalej.

Ćwiczę 2- 3 razy w tygodniu z Chodakowską, chodzę na dłuższe spacery z psem i jeżdżę sporo na rowerze. Do tego biorę wspomagacza w postaci tabletek Therm Line fast. Najlepiej brać je przed treningiem, bo wtedy przyspieszają spalanie tłuszczu."

57

Odp: jak się odchudzacie??

Ja schudłam 12 kg, teraz kg stoją w miejscu ale schodzę "z centymetrów". Sporo ćwiczę (ale dlatego, że to pokochałam) biegam, mam taką siłownie w parku to tam troszkę ćwiczę i skaczę na skakance. Moim celem nie było schudnięcie jak zaczynałam. Zaczynałam od pływania ,bo mam chory kręgosłup , ale tak się wkręciłam w sport że zaczęłam próbować innych ćwiczeń i efekt był taki że schudłam smile Nie chcę stracić mojej ciężkiej pracy, więc zwracam uwagę na to co jem, żeby było po prostu zdrowo, ale jem wszystko. Do każdego posiłku warzywo, do obiadu surówki, jem kasze i makarony, ziemniaki czasami. Zdarza się kebab, pizza smile Kolację jem, nawet po 20 jak jestem głodna. Alkohol baardzo rzadko pijam, słodyczy mi nie wolno ze względu na cukier, ale niestety czasem się złamię i zjem 3, 4 cukierki. Do pracy mam jakieś 20 - 25 min które pokonuję piechotą. Mam pracę częściowo fizyczną, więc w niej też kalorie pewnie lecą. A i piję czerwoną i zieloną herbatę, dużo wody, i sama wyciskam soki z grejpfruta i pomarańczy. Czasami kupuję soki w sklepie, za gazowanym nie przepadam , aczkolwiek jak mnie coś najdzie to wypijam. Trzeba po prostu zachować umiar.

58

Odp: jak się odchudzacie??

Hej,

Ja zdecydowałam się na catering dietetyczny i uważam, że to świetna sprawa. Kiedyś przez przypadek trafiłam na kalkulator dietetyczny i okazało się, że jest to firma cateringowa, nie jest super droga w porównaniu do konkurencji, generalnie nie jest to jednak tania zabawa, dlatego zrobiłam research żeby się nie zawieść. Wybrałam Top Dietę i przez miesiąc codziennie pod moimi drzwiami pojawiał się chłopiec z 5 posiłkami na cały dzień.

Nie mogłam schudnąć z lenistwa i niewiedzy(której oczywiście również nie chciało mi się nabyć). Nie wiedziałam co jeść, co ile ma kalorii itd., itd., a z cateringiem wszystko poszło gładko i sprawnie. Schudłam 5 kg w miesiąc i zastanawiam się, czy nie wziąć kolejnej diety, żeby zbilansować wagę i jeszcze raz przyjrzeć się temu co jadłam przez ostatni czas.

59

Odp: jak się odchudzacie??

Nie odchudzam się bo nie mam potrzeby ale powiem co robie by utrzymac sylwetkę. Bo 40tka juz mnie zobowiązuje do zmiany zasad żywieniowych wink
Rezygnuje z dużej ilości węglowodanów bo cukier powoduje wydzielanie insuliny a ona blokuje spalanie tkanki tłuszczowej. Wiec również ograniczam słodkie owoce. Wiec nie jem tradycyjnego chleba tylko chrupkie, słodzę herbatę i kawę ale tylko 1 łyżeczkę, pijam dożo wody mineralnej, jem normalny obiad ziemniaki paruje w skórkach a rzadziej gotuje. Więcej jem zupek niż stałych mięsnych posiłków. Zjadam duże ilości surówek wszelkiej maści wink nawet tych ze sklepów jako przekąski. Pijam napar z czystka.
Do tego koniecznie ruch. Wiec siłownia lub step 2 razy w tygodniu po minimum 1,5 godziny [spalanie wtedy na poziomie 700-800kcal]. Trening intensywny i bez ściemy ma się lać pot tak bym musiała zmienić nawet bieliznę. Pamiętajcie pot to łzy waszego tluszczyku wink Do tego 2 razy w tygodniu wieczorny jogging.
Czasem lubię się zwyczajnie przegłodzić np rano wypijam kawe i śniadanie zjadam dopiero w pracy, ale to musi kazda wyczuć we własnym ciele wink
Rezygnuje z wszelkich środków transportu w miare mozliwosci wole iśc pieszo...szybki marsz przy dobrym dotlenieniu spala 300 kcal.

60

Odp: jak się odchudzacie??

Ja odchudzam się zawsze w ten sposób że jem jeden posiłek co 2/3 dni, np. w poniedziałek zjem kawałek ciasta, we wtorek, i srodę nic, a w czwartek zupę albo np. jabłko. Bardzo skuteczne, przetestowane wiele razy, ale nie polecam bo zbyt zdrowe, i rozsądne to nie jest.

61

Odp: jak się odchudzacie??

Ja nie robie niczego szczególnego. Namówiłam koleżankę i razem chodzimy 2 razy w tygodniu na aerobik do klubu, namówiłam męża i weekendamii jeździmy daleko rowerami(co najmniej 30 km dziennie) no i jakoś idzie z tym sportem smile. Z kims zawsze lepiej się zmotywowac. miesiac temu kupilam też przez internet takie koktajle (mojito slim) i myslę, że to też mi dodatkowo pomaga w tym całym odchudzaniu smile

62

Odp: jak się odchudzacie??
lilly25 napisał/a:

Ja odchudzam się zawsze w ten sposób że jem jeden posiłek co 2/3 dni, np. w poniedziałek zjem kawałek ciasta, we wtorek, i srodę nic, a w czwartek zupę albo np. jabłko. Bardzo skuteczne, przetestowane wiele razy, ale nie polecam bo zbyt zdrowe, i rozsądne to nie jest.

Skuteczne zapewne tak, ale tymczasowo. Omijanie posiłków, a tym bardziej głodzenie się, powoduje spowolnienie metabolizmu i - jak sama zauważyłaś - może być bardzo zgubne w skutkach, jak nie teraz, to w przyszłości. Pomijając fakt, że nie rozumiem jak można jeść jeden posiłek na dwa, trzy dni yikes.

63

Odp: jak się odchudzacie??

Jestem zwolenniczką racjonalnego odchudzania się. Rezygnacji z cukrów, tłustego jedzenia dużo daje. Drakońskie diety są dobre, ale tymczasowo. Jeśli zmieni się nawyki to może i wolniej idzie odchudzania, ale zdrowo. Piję dużo wody, jem sporo warzyw i suplement Red Tea chromium. Czerwona przyspiesza metabolizm, więc nie ma dużej ingerencji. Niektórzy uważają, że warto odstawić mięso. mnie to zastanawia, jak myślicie, czy to dobry pomysł?

64

Odp: jak się odchudzacie??

ja również ale oprócz odchudzania trzeba pamiętać jakie niesie ono skutki dla naszej biednej skóry która teraz naciągnięta stanie się po prostu mało jędrna. Stąd wpadłam na pomysł że trzeba kupić jakieś kosmetyki  , najlepiej naturalne żeby zadbać i o skórę. Zaczęłam stosować naturalna sól morską, wzbogacona o inne cenne wyciągi, która doradziła mi Pani w aptece. Testuje ja od trzech miesięcy i wydaje mi się że przynosi efekty. Szczegółowe info o tej soli jest na [nieregulaminowy link].

Odp: jak się odchudzacie??

u mnie wygląda to tak; 3 razy w tyg siłownia i raz basen + oczywiście podsawą jest dieta, którą zamawiam z diet4u. Codziennie mam 5 posiłków, z których 3 biorę do pracy a 2 jem w domu. Dzięki gotowemu jedzeniu nie mam czasu podjadać, ponieważ jem co 3h, a jedzonko naprawdę smaczne. Sama muszę nauczyć gotować się takie pyszności.

Posty [ 1 do 65 z 95 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024