szukam internetowej przyjaciólki w Irlandia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » szukam internetowej przyjaciólki w Irlandia

Strony 1 2 3 98 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 3,705 ]

Temat: szukam internetowej przyjaciólki w Irlandia

witam jestem zona i mama.mam 1,5 rocznego synka i na wyspach ponad 5 lat;po urodzeniu dziecka jestem uwiązana z dzieckiem w domku.mąż pracuje  a ja pochłonięta jestem domem i swoją mała rodzinką.
jednak poznając wiele ludzi ,duuuuzo razy już sie "sparzyła"na tzw.pseudoprzyjazniach.zdecydowałam sie więc  "urodzić" nam internetowe gniazdko ,gdzie możemy sie poznać i wymieniać problemami i radościami dnia codziennego.

Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: szukam internetowej przyjaciólki w Irlandia

Witam. Historia bardzo podobna do twojej tylko nie urodzilam dziecka big_smile Tez sie wiele razy sparzylam na realnych znajomosciach. Chetnie dolacze do klubu internetowyh przyjaciol. big_smile
Siedze w Anglii juz od 5 lat. JEstem aktywna fizycznie, pracuje, ucze sie. Posiadam dwa czworonogi big_smile
Podziele sie radoscia dnia dzisiejszego. Upieklam fantastyczne pomaranczowe ciasto. Z polewa czekoladowa big_smile Mniam.

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile

3 Ostatnio edytowany przez Beautiful Nightmare (2011-09-27 22:30:03)

Witam rowniez. U mnie ani meza, ani dzieci, ale na wyspach tez od 5 lat smile

Szczerze mowiac jakis czas temu zauwazylam, ze wiekszosc moich znajomych to Anglicy i obywatele innych panstw, a bardzo zadko ludzie z Polski. Sama nie jestem pewna dlaczego...

Wiec jesli o mnie chodzi, to jestem tutaj z rodzinka i 7 miesiecznym pieskiem smile Studiuje i pracuje dorywczo, a poza tym to jakos wszystko idzie do przodu.

Pozdrawiam.

"The greatest glory in life lies not in never falling, but in rising every time we fall."

4

Beautiful Nightmare napisał/a:

Witam rowniez. U mnie ani meza, ani dzieci, ale na wyspach tez od 5 lat smile

Szczerze mowiac jakis czas temu zauwazylam, ze wiekszosc moich znajomych to Anglicy i obywatele innych panstw, a bardzo zadko ludzie z Polski. Sama nie jestem pewna dlaczego...

Wiec jesli o mnie chodzi, to jestem tutaj z rodzinka i 7 miesiecznym pieskiem smile Studiuje i pracuje dorywczo, a poza tym to jakos wszystko idzie do przodu.

Pozdrawiam.

Jaki piesek? Pewnie ci kazdy tu powie ze ja za psami przepadam.

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile

5

czesc ,baaaardzo mi milo ,że odpowiedziałyscie na mojego posta!
jestem tutaj już ladny szmat czasu ale  prawde  mówiac brakuje mi kogos  szczerego  do kogo mozna sie rano odezwać i pogadać przy kawce.
realni znajomi,czy jakby ich nie nazwać nie zawsze rozumieje co sie  do nich  mówi,inni  maja  swoj swiat,jeszce inni tajemnicami podzielą sie z acalym swiatem.wiec mam dość pseudoudawaczy!
fajnie ,że jest ktoś kto rozumie co tzn byc  poza Pl;

sadie-oejejku ,chetnie bym wpadła na to ciacho ,mmniam mniam-to ty niezła jesteś!ja absolutnie nie mam daru do pieczenia.uwielbiam gotować ale pieczenie-oooooooooooo nieeeeeeeeeeeeeeee

oj ja też lubie pieski,oj tak .Beautiful Nightmare- a co to to za puppy?ja jestem zakochana w labradorach.
pozdrawiam

p.s.kiedy zobaczyłam ze jednak jest ktoś  kto sie odezwał zrobilo mi sie naprawde milo, wiec i dzien bedzie miły.dziekuję....

Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz

6

opowiedzcie coś o sobie,wtedy lepiej sie poznamy!co studiujecie,gdzie pracujecie!

7 Ostatnio edytowany przez tacharowa (2011-09-28 10:06:49)

Witam ja rowniez mieszkam na wyspach od ponad 3 lat mam troje dzieci i meza o i psa tez:))Mmoja suczka to LUCY labradorka bedziemy ja dopuszczac za dwa moze trzy lata jak ktos bedzie chcial szczeniaka to fajnie:))uwielbiam gotowac i piec tez a w szczegolnosci rogaliki z marmolada mniam jesli ktoras mieszka w poblizu zapraszam serdecznie.Z najmlodszym 2,5 roku jestem jeszcze w domu a starsza dwojka 9 i 7 chodza do szkoly moze przyblizycie bardziej miejsce zamieszkania?Ja mieszkam w Co.Donegal moze ktoras z was takze?milo mi was poznac bo niestety ludzie sa  fajni jak mozesz cos dla nich zrobic pozniej ida do nastepnych coz chyba wszystkie tu czujemy sie zdradzone?oszukane?dobre okreslenia?Pozdrawiam:))Jwsli ktoras chce to moje gg 11567705

8

witaj Tacharowa!
ja jestem z Limerick,county Clare;

no to powieksza sie nasze grono hahhaha.wspaniale!

jestem w domku ,bo  mój synuś ma 1,5 roku.mąż pracuje  tylko na nocki-więc kiepsko wygląda opcja mojej pracy,bynajmniej na te chwilkę.jednak nic straconego-ale nawet creche` bedzie nas niezle kosztowac,wiec zdecydowalismy  ze bede na razie z dzieckiem w domku i jakoś ...sie to sprawdza.dostajemy dodatkową pomoc soc .wiec nie moge narzekać.
myslałam ,że siedzenie w domku mnie dobije,ale myliłam sie.synek jest moim swiatem,choć dlugo zbieralismy  sie na dziecko.teraz nie wyobrazam sobie bez niego zycia.
wczesniej należałam do osob baaaardzo aktywnych i niezaleznych.pracowałam po 10-12hdziennnie i tak przez 5 lat.jednak teraz stop!
moją pasją stał sie mój dom.kocham swoją małą rodzinke,pomimo iż nie obyło sie bez problemów itp.
nie mam zwierzęcia ,nawet rybki ale cóż!nie moge mieć wszystkiego.

9

ok.ja  chwilowo  sie  wyłączam ,bo biegne  na zakupy.synek ma drzemke,wiec wykorzystam sytuacje.ponadto chyba troszke sie przeziebil wiec niech lepiej  zostanie w domku.

mam do odwiedzenia kilka miejsc wiec ,torby w reke i biegne.

zycze  miłego  poludnia,pozdrawiam pappapa

10 Ostatnio edytowany przez tacharowa (2011-09-28 12:26:50)

lilia80 napisał/a:

ok.ja  chwilowo  sie  wyłączam ,bo biegne  na zakupy.synek ma drzemke,wiec wykorzystam sytuacje.ponadto chyba troszke sie przeziebil wiec niech lepiej  zostanie w domku.

mam do odwiedzenia kilka miejsc wiec ,torby w reke i biegne.

zycze  miłego  poludnia,pozdrawiam pappapa

Ja mieszkam w Stranorlar  country Donegal i wlasnie wrocilam ze sklepow troszke km mamy od siebie szkoda ja na razie mam full spraw do zalatwiania bo i medical card musze odnowic i child benefit troche mam latania ale warto wiem przynajmniej za czym biegam ja chcialabym isc do pracy jak maly pojdziwe do przedszkola najgorsze to to ze nie dali mi gwarancji ze go przyjma we wrzesniu 2012 jest strasznie z przedszkolami matki zapisuja dzieciaki jak urodza juz a ja bylam w styczniu  poczekamy zobaczymy dzieki za mile powitanie pozdrawizm serdecznie:))

Sadie napisał/a:

Jaki piesek? Pewnie ci kazdy tu powie ze ja za psami przepadam.

Skrzyzowanie boksera z rotwailerem. Ma na imie Newton smile

lilia80 napisał/a:

realni znajomi,czy jakby ich nie nazwać nie zawsze rozumieje co sie  do nich  mówi,inni  maja  swoj swiat,jeszce inni tajemnicami podzielą sie z acalym swiatem.wiec mam dość pseudoudawaczy!
fajnie ,że jest ktoś kto rozumie co tzn byc  poza Pl;

Doskonale rozumiem o czym mowisz, aczkolwiek to nie dzieje sie tylko za granica, w Polsce tez ludzie gadaja.

lilia80 napisał/a:

opowiedzcie coś o sobie,wtedy lepiej sie poznamy!co studiujecie,gdzie pracujecie!

Jestem teraz na trzecim, dzieki Bogu juz ostatnim, roku. Studiuje matematyke finansowa na uniwersytecie w Coventry. Pracuje dorywczo w firmie sprzatajacej, a w przyszlym tygodniu zaczynam rowniez prace na uczelni w dziale finansowym. Wiec bedzie sie troche dzialo smile

No wiec chyba tyle o mnie. Jak widac moje zycie jest na poczatkowym etapie, zero dzieci czy meza. Jednak milo jest wiedziec, ze innym ludziom sie uklada.

Pozdrawaiam.

"The greatest glory in life lies not in never falling, but in rising every time we fall."

12

beautiful nightmare-rewelka po prostu.ale ty masz dziewczyno glowę!pogratulowac  zaangazowania i zyczę ci abyś zajęła wymarzone stanowisko.od zawsze  podziwiam osoby z pasją ,a jeszcze  bardziej im dopinguję aby sie realizowali.
kochana!to ,że jeszce nie masz "szeroko pojetej rodziny=mąż ,dzieci"to nie znaczy ,że jest gorzej.na wszystko przychodzi czas.ciesz sie  swobodą poki możesz,bo  w koncu łącznie z przychówkiem rodzą sie nowe problemy ,obowiązki itd.
popatrz -tacharowa-musi biegac i załatwiać socjalne sprawy i pchac jak ja codzienny wór rodzinnych  spraw.

tacharowa-no ja mam jeszce troszke czasu zanim synek pojdzie do przedszkola.ale powiem ci jedno ,że orientowalismy sie z mężem w kwestii przedszkoli i prawde mowiac nie jest tutaj u nas ta zle.znajomej syn uczeszcał do bardzo fajnej placówki-wiec gdyby to juz był czas...to wybrałabym to miejsce.
duzo slyszalam jesli chodzi o przedszkola i masz racje jest problem.kuzyn  mieszkający w dublinie miał podobne problemy i ciężko bylo im znależć cos dobrego dla małej.w koncu sie udało ,ale ...przez  znajomego.

sadie nie ma pewnie sie przejadła biedulka tym ciachem.mogłaby podrzucić po kawałeczku,prawda?chetnie bysmy skosztowały!

13

http://www.google.ie/imgres?q=ciasto+czekoladowe&hl=pl&biw=1024&bih=677&tbm=isch&tbnid=UHhsKdfMV5S9CM:&imgrefurl=http://kuchniaolicruz.bloog.pl/id,4266079,title,Puszyste-i-delikatne-jak-chmurka-ciasto-czekoladowe,index.html&docid=Pxroc_7sKdQBUM&w=800&h=600&ei=mxSDToGZEIuu8QPp0bnkCg&zoom=1

a to do kawki proponuje

14

Wiecie kazda z nas ma swoje zycie i swoje problemy czasem podobne ale nigdy nie takie same ale jedno zawsze bedzie nas laczyc jestesmy w obcym kraju (choc ja Irlandie uwazam za swoj kraj a polska gdzies tam daleko)zostawilysmy jakas rodzine daleko rodzicow rodzenstwo dziadkow coz moi rodzice pogodzili sie  z tym ze czesciej widza mn ie przez skypa niz w realu i chca abym byla szczesliwa to dla nich sie liczy ja mam nadzieje pojechac do polski w listopadzie sama ale nie wiem czy maz dostanie wolne z pracy musze czasami troche sama posiedziec bo czlowiek dostaje jobla ja mam ciagle klotnie wyzwiska i mama Krzys mnie bije a mamo Nikola to i tamto tylko Bartek jeszcze nie mowi choc placze:))zawsze chcialam miec troje i mam i wystarczy kocham je nad zycie jak kazda matka swoje dziecko ale czasami mam ochote ich ''udusic'' smile))

15

tacharowa dobrze powiedziane.

ja mam mojego brzdaca,kocham go ponad wszystko ,ale jest to takie energiczne  dziecko ,że na razie wystarcza mi za gromadke innych.faktycznie czasami potrzeba odskoczni, odpoczynku;
racje masz mówiąc ze zostwiłas wszystkich bliskich w Pl.my rownież zostawilismy calą rodzine w PL ,a tutaj wiedziemy zupelnie normalne ,"codzienne"zycie.niestety nie możemy sie wybrać na niedzielna ,popoludniową kawe do rodziców,braci itp.to jest to-wyjazdy  do Pl to przygoda jak wyjazd na seszele(w naszym wypadku);my tez planujemy mały wypad koniec X albo w XI.

*kazdy ma swoje problemy,słabości i gorsze  dni,dlatego zdecydowała sie założyć ten wątek aby móc z kimś po prostu porozmawiać.a to jest  zupelnie nieinwazyjna  forma, nie trzeba sie szykować,wybierać"jak sójka za morze" zeby pogadać z przyjaciólą.

wiec dzielmy sie baszymi troskami ,radosciami,razem bedzie nam lżej a i rozmowa może nas nastawi przyjemnie do kolejnego dnia.

oj dziewczyny ,pewnie zmeczone po pracy,a tu szkoła i mln innych obowiązków-nie zazdroszcze ale podziwiam.
pozdrawiam

16

cześć dziewczyny!
jak tam dzisiaj mija dzionek?
ja dzisiaj jestem kompletnie zaspana,maly przeziebiony wiec nie spal  całą noc!
męczył sie strasznie a ja biegałam z kropelkami,lekarstwami,odciągałam katarek ale on jest jeszcze za mały zeby sobie z tym poradzic.niestety!
Tacharowa-ty pewnie biegasz po urzedach!zycze wytrwałości!

beautiful nightmare-jak tam u ciebie?jak tam uczelnia,praca?
sadie-cos cie nie ma? jakieś kłopoty? pewnie biegasz  z ?....pieskami...hohihihihihi

17

Oj tak od samego rana jak tylko dzieci pojechaly busem do szkoly ja na miasto ale zalatwilam wsio mam nadzieje ze ok i teraz tylko czekac mi pozostalo no coz ja od paru dni jestem troche chorutka ale jak tu lezec w losku jak maly w domu popoludniu rajwan bo starsze wracaja i trzeba obiad pomoc w lekcjach jak trzeba i posluchac jak cora czyta no coz nie mam jak sie wygrzac takie zycie albo mnie rozlozy albo bedzie ok na razie czekam w zawieszeniu na rozwoj badz nierozwoj chorobska na razie korzystam ze moj synek oglada toma i jerrego jego i tatusia ulubiona baje i moge popisac no nic trzymajcie sie pa

lilia80 napisał/a:

beautiful nightmare-jak tam u ciebie?jak tam uczelnia,praca?

Hey, a mnie jeszcze sie nic nie zaczelo. Zajecia na uczelni zaczyna sie dopiero w poniedzialek, praca wieczorami tylko, a w ciagu dnia to z psem siedze (z niego tez len jest, pol dnia nic nie robi tylko spi) no i probuje sie wyleczyc. Od tygodnia mam taki denerwujacy kaszel, ze codziennie rano mam wrazenie, ze bede wymiotowac :-/
Od poniedzialku dopiero bedzie zabawa, kiedy rok akademicki sie ruszy...
Mam nadzieje, ze twoj maluszek wroci do zdrowia szybciutko smile

Pozdrawiam

19

A u mnie zawsze na wysokich obrotach nie mam dnia leniucha zawsze jest cos do zrobienia przy dzieciakach tak jest co posprzatam to i tak nie widac bo zaraz pokruszone ech tak bywa

20

beautiful nightmare-dziekuje  bardzo za miłe słowo,tez  trzymam kciuki za synusia,bo jest to uciązliwe dla niego i dla mnie;
hm,myslałam ze  twoje  zajecia  juz sie rozpoczeły,dlatego chciałam cie  dopingować.no ale  trzymam kciuki już od dzieś.
a tak wogole  jak  juz tak siedzisz  w tym domku  to wpadnij  na poranna  ,tudzież popoludniowa kawke,zapraszam!

tacharowa! no tak myslałam ze biegasz i  zalatwiasz te wszystkie sprawy.niestety obowiązki ponad wszystko , a my gdzies tam....
trzymaj sie kochana ,żeby cie na  dobre nie rozlozylo.moja mamam zawsze powatrza ,że jak już kobieta w domku sie rozchoruje  to łacznie z nią choruje  cały dom.coś w tym jest.
zapraszalam już beautiful nightmare na kawusie.zgadajcie sie i wpadajcie.

pozdrawiam was moje drogie!

21

No niestety nie moge sie rozchorowac kto wtedy posprzata?kto ugotuje?nie poddaje sie chorobie maz pracuje calymi dniami wraca czasami poznym wieczorem ze nawet dzieci go nie widza coz tak bywa a ja wczoraj z temp ponad 39 poszlam do miasta mialam dreszcze i w ogole jak czasami jest tak ze choroba wygrywa ja nie wiem co robie nie pamietam w ogole co i jak ale wsio jest zrobione mialam tak w zeszlym roku wsio bylo ok i obiad i ogolnie a jak to zrobiilam nie wiem do tej pory a temp byla 40 wiec znosnie:)))

22

tacharowa_ czyli  choróbsko dało sie już konkretnie we znaki!?
uważaj na siebie dziewczyno ,,bo kiepsko to wygląda!
byle by dzieciaczki sie nie pozarażaly ,bo  dosięgnie cie wowczas epidemia.
u mnie ,no sama nie wiem co z malym,rankiem sie  okaże;
trzymam kciuki za was,buziaczki papap
D O B R A N O C

23

lilia80 napisał/a:

tacharowa_ czyli  choróbsko dało sie już konkretnie we znaki!?
uważaj na siebie dziewczyno ,,bo kiepsko to wygląda!
byle by dzieciaczki sie nie pozarażaly ,bo  dosięgnie cie wowczas epidemia.
u mnie ,no sama nie wiem co z malym,rankiem sie  okaże;
trzymam kciuki za was,buziaczki papap
D O B R A N O C

juz jest ok zapodalam sobie ostra dawke lekow i dalam rade dzieciaki ok wiec jest jakas nadzieja:))Maz ma dxzis wolne i musimy pojezdzic po sklepach przed sobota nbo wyprawiam mu male party urodzinowe:))Moj staruszek konczy 35 lat i powiedzialam mu juz ze bedzie dmuchal tyle swieczek hihi bo nie kupie mu cyferek a on na to ze dzieci mu pomoga:))Ale bedzie smiechu jak nie da rady zmuchnac pozdrawiam was dziewczyny i odezwe sie chyba raczej dopiero w niedziele bo mam za duzo roboty

24

tacharowa- zycze udanej imprezy!koniecznie wysciskaj tego swojego pana.
no nie wiem czy  ci wspolczuc  czy zazdrościć zakupów  z męzem.ogolnie to marudza ,szybciej i po co  to   a tamto!

jednak  skro to ma  byc wszystko dla niego ,jest nadzieja!
z tymi  swieczkami to  go  załatwiłaś,dobre!

uwazaj na siebie i bierz leki.buziaczki papap

a gdzie nasza reszta?
nikt nie ma ochoty pogadać ...hm!:(

25

lilia80 napisał/a:

sadie-cos cie nie ma? jakieś kłopoty? pewnie biegasz  z ?....pieskami...hohihihihihi

Mnie nie bylo bo wypad do Londynu na dwa dni uskutecznilam big_smile A jutro jade na tydzien na Ibize wiec tez mnie nie bedzie. Ale potem wroce i juz bede w miare regularnie. Milo mi ze zauwazylyscie moja nieobecnosc big_smile

26

A witam dzis w niedziele imprezka udana maz spity i ogolnie fajnie bylo swieczki sie udalo zdmuchnac ale smiechu i tak bylo przy zakupach nie marudzil bo nie mial wyjscia chcial miec party to nie marudzil ale dzis rano stwierdzil ze cytuje''mam juz 35 lat i nadal cie kocham tak samo jak rok temu'' a ja na to ''hehe tylko wczoraj miales 34'' a on ''to dlatego tak cie kocham''coz warto bylo nawet dlauslyszenia takich slow z ust skacowanego meza hehe u nas ok uklada sie dobrze ja juz zdrowa wiec chorobsko jednak nie wygralo tym razem
hmmm marzy mi siw wypad do londynu ale jeszcze nie teraz niestety moze kiedys...
wyjezdzam do polski na 3 dni ale zawsze 30 listopada ciesze sie jak dzieciak bo mamusia m nie bedzie rospieszczac  bo jade sama musze odsapnac od domowych obowiazkow no na razie tyle musze teraz ogarnac troche chate niestety to zlo konieczne po imprezach pozdrawiam
a Jak twoj synek juz lepiej lilia?mam nadzieje ze wyspalas sie choc troche?trudy macierzynstwa pozniej zostana nagrodzone przez slowa kocham cie mamo:)))mnie to zawsze rozklada na lopatki i miekne:))

27

witaj  tacharowa!

wspaniale  ,że  impreza sie udała.czekałam  az sie odezwiesz ,bo byłam ciekawa jak wytrwaliscie.z tego co piszesz było rewelacyjnie wiec koniecznie  musicie to powtórzyć.najwspanilsze było  to ,że mąż cudnie nagrodzil cie  słowami.faktycznie masz rację ,że  chociazby dla tego warto bylo sie postarać.

mnie to  czeka  w niedlugim czasie  bo mąż swietuje  swoje trzydziesci.... 16 pazdziernika  wiec...juz wiem:pichcenie ,sprzatanie i bal!

ja rowniez  czekam z niecierpliwościa na wyjazd do Pl.no u mnie jedziemy  całą trojeczka i prawdopodobnie   24.X.

a synek,odpukać, ma sie lepiej.wczoraj mimo  okropnej  pogody(było szaro i ponuro),kompletna klapa-nie poddaliśmy sie  i udalismy sie na spacer.zajęlo nam  to chyba ze 3 godziny,spacery do parku ,nad staw itd.maly był  przeszczesliwy az w koncu sam prosił  zeby wejść do  wózka.wiec chyba sie udało hahahahahhaahah!

tak wiec u nas po malenku,dzien za dniem.teraz juz  sie przugotowałam z obiadkiem ,małą przepierką i  czekam az maluszek  wstanie i...idziemy na spacer.dzisiaj  było od rana przeokropnie-smutno i dzdzyscie  ale sie przejasniło,wiec trzeba nam  korzystać.

pozdrawiam cie  serdecznie  i jeszcze raz sto lat dla męża.

a widziałaś posta Sadie-ta  to sie ma dobrze ,prawda?
pewnie  wyleguje sie w pieknym słonku, z drinkiem w ręku?
mogłam jej powoedzieć ,żeby wypiła  tez za nas,ale klapa.nastepnym razem sie postaram.

oki spadam do codziennych zajęć!
buzki palpapapapa

28

czesc lilia ja juz po codziennych obrzadkach obiad sie gotuje maz ma wolne dzis wiec zajmuje sie synkiem idzie z nim na dwor ja mam wolne hihi sto lat dla twojego meza ja 30 mam za rok i juz maz sie napalil zeby zrobic wielka impre:)))Ja tez chce wiec bedzie sie dzialo hehe ciesze sie ze lece z mama nie widzialam sie od listopada zeszlego roku wiec rok tesknie bardzo tato moj byl na komunii mojego najstarszego ale mama nie mogla ale w przyszlym maju moja cora ma kounie wiec oboje juz beda super:)))
Widzialam ibiza hmmmm miodzio ciepelko basenik i drink czego wiecej chciec?A u nas pada pada pada:)))coz takie zycie
a u Beautiful Nightmare pewnie pelna para od dzis?oby jak najlepiej
coz ide zobaczyc co i jak kawusie dzis wypilam z mezem:)))najlepiej smakujaca kawa:))) w czwartek mamy rocznice 10 slubu masakra a ja nadal kocham go tak samo a jednak nie nie tak samo miloscia o wiele dojrzalsza i wieksza:)))a ty lilia kiedy masz i ktora rocznice?

29

kochanie!
no u mnie po malenku.skorzystalam z chwilowej poprawy pogody i  bylismy z malym  na spacerku;teraz  zasiadłam dla relaksu , obiadek sie  dogotowuje ...i bedziemy sobie  smacznie  jeść;

no my jestesmy ze sobą 14 lat a 13.X mija nasza 4 rocznica małżenstwa.
tymczasem ja nie wiem jak to jest z nami.szczerze mowiąc to miłość jest o wieeeeeeele głębsza,dojrzalsza i zdystansowana.nie ma tutaj miejsca  na  głupiutkie problemy typu:krzywo spojrzał,nie tam spojrzał,za pozno wstał ,nie zadzwonił itd.chyba  sama wiesz o czym mowie,prawda?

nie ma  o tym mowy.przeszlismy  wielkie i male burze;nadal trzymamy sie razem.niedawno(w tym roku)myslałam ,że nasze  kłopoty doprowadza nas do upadku a jednak zwycieżyła  dokjrzałość obydwu stron, silne  zaangazowanie  , i  nieprzenikniona chęć bycia  ze sobą mimo wszystko.

szczerze nigdy nie myslałam jakby było gdybym była  z kimś innym-nigdy , bo nigdy nie było ku temu powodów.wiec  kolejna rocznica małzenstwa ,czy kolejne lata ze soba daja siłę;
ach zycze miłego popoludnia.może i ja napije sie "super smacznej"kawy z mężusiem?

Beautiful Nightmare!!!!

halo halo  kolezanko  gdzi sie zapodziałaś? chyba te wszystkie  obowiażki  ją  wciągnęły.
wyzsza konieczność.
napisz czasem z dwa słowa.
pozdrawiam

30

Oj tak wiem doskonale o czym mowisz my z mezem mielismy wielkie klopoty i rozstalismy sie na jakis czas ale to pomoglo wiesz pobralismy sie bardzo szybko ale tak chcielismy i nie zaluje bo Krzysiek jest miloscia mojego zycia i tak bylo zawsze coz zycie bywa przewrotne ale rozstanie dodalo nam sil dojrzelismy do siebie i jestesmy nadal nie wyobrazam sobie kogos innego przy moim boku on jest moja polowka moim szczesciem choc klocimy sie czasem chyba raczej dla oczyszczenia atmosfery domowej hihi buzka

31

witaj tacharowa!

slusznie  zauwazylysmy ,że  teraz wszyscy jestesmy dojrzalsi i zdystansowani.jednak najlepsze w tym wszystkim jest to ,że teraz już wiemy  ze jestesmy dla siebie.
ja myslę podobnie ,mimo ze czasami są burze,huragany ,a i tajfuny tez sie  zdarzą.

bynajmniej dla całej  domowej  atmosfery ,naszej malej rodzinki to faktycznie  jest jak oczyszczenie.

ponadto mając wokol siebie  mnostwo przykladów zwiażkow  mniej lub bardziej udanych myśle  ze nam sie udało.ludzie zmagaja sie  z taaaaaaaaaakimi problemami,zdradami,alkoholizmem,przemocą i całym mnóstwem swinistwa ,że warto aby człowiek sie zastanowił  co w zyciu jest wazne.

kocham  swoj domek i moich mieszkanców!

dzisiaj mąż dostał info z pracy ze mozemy lecieć na swieta B.N huuuuuuuuuuuuuuuuuuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa;
czekamy tylko na decyzje czy to bedą 2-3 tyg.wyobrazasz sobie?
szaleństwo!
tymczasem teraz jesli chodzi o pazdziernik  to jedziemy na 10 dni.wow wow wow wow wow wow
juz sie nie moge doczekać.

a jak moja droga u ciebie?dokąd ty jedziesz do PL(skad jestes?)
my wielkopolska,konin-koło(pewnie nic  ci to nie mówi!)

32

Ja jestem ze szczecina:))na swieta niestety nie lecimy bo na 5 osob wychodzi nas 1500e a to troszke duzo:(((zreszta maz nie dostalby 2 tygodni bo niedostanie tyle wolnego niestety:((no coz kolejne swieta sami ale mamy skypa wiec pogadamy moi rodzice wiedza ile to kosztuje wiec raczej nie chce zebysmy wydawali tyle kasy no coz tak juz musi byc:)))nie licze na swieta w domu wiec to az tak bardzo nie boli ciesze sie ze teraz ich zobacze:)))a na wakacje tez polecimy mam zamiar dzieciakom skrocic troche rok szkolny bo w polowie czerwca chce leciec wtedy i bilety tansze i w ogole:))no coz dziewczyno super ciesze sei z toba ze lecisz na swieta bedzie wesolo a ja mam nadzieje ze nie bede miala swiat takich jak w zeszlym roku bo zalalo mi cala chate na szczescie nie mocno ale dzialo sie nie mialam ogrzewania wody w domu bo zamarzla w ziemi i w ogole bylo fajnie:(((

33

Dzień dobry czy można dołączyć ?

Jestem w Irlandii ponad 4 lata. Mam 2 szkrabągi 5 i 2. Mąż w pracy a ja w domciu z dzieciaczkami. Jeszcze tutaj nie pracowałam i zaczyna mnie przerastać rola żony, matki sad
Jesteśmy tu sami, rodzina w PL i w Niemczech. Psełdo-koleżankom powiedziałam papa.

Czuję się straszliwie samotna i do tego ta pogoda.

Może dołączyć taki płaczek jak ja do Was ?

34

cupcake nie jestes sama ja tez jestem w domu i to od 3 lat i czasami mnie przerasta wsio denerwuje mnie wsio i czasem obrywaja starszaki bo nie posprzatane w pokoju itp placzek moze nie jestem ale tez czekam juz na czas kiedy bede mogla odsapnac w pracy od domu i dzieci skad jestes cupcake?

35

Co Kerry. To najmokrzejsze

Oj pogoda mnie dobija wybitnie w tym roku. Byliśmy z mężem na króciutkich wakacjach, ale strasznie tęskniliśmy za dziećmi, więc to tak nie do końca dało się zrelaksować i naładować bateryjek.

W zeszłym roku w Wigilię też nam zamarzła woda. Pościło po Nowym Roku. Ciekawe jak będzie w tym roku.

Widze tacharowa, że Ty tez z tych matek pracujących non stop na obrotach. Ja się zagoniłam, jak z tym malowaniem. Lubię wszystko robić sama, nie korzystam z wygód jakie maja super markety, poszatkowane sałatki, gotowe dania czy pizza, nie , ...ja uparcie poświęcam tej pizzy 2 godziny i kolejne dwie na sprzątanie ogromnej kuchni wink. A tak się na nia cieszyłam. W ogóle się cieszyłam na duży dom na wsi, po pierwsze, że był za śmieszne pieniądze (wynajmujemy oczywiście) a całkiem ładnie urządzony i nowy, kawał podwórka i dzieci mogą jeździć po betonie wylanym naokoło domu. No ale za dużo metrów, wciąż sprzątam a bród roście za doopą. Ponarzekałam sobie wink

36

Witaj cupcake!

wspaniale  ,że do nas  dołaczyłas.nam tutaj  z tego  zrobiła sie taka kafejka  dla mam zagonionych w domowych obowiązkach.superasko ,że jesteś i mam nadzieje ,że nie  raz  sobie  poplotkujemy.
ja tez stawiam na gotowanie!u mnie  wyglada to troszeczke inaczej  bo  ja  uwielbiam  gotować.wciaż sprawdzam  cos nowego,ostatnio zapatrzyłam sie na kuchnie  chinska -sama  uwielbiam makarony noodle,ostre przyprawy i mleczko kokosowe.najważniejsze  ,że mężuś zadowolony ,wie c to  najlepsza nagroda hahahahahahh.

no ja jade  na swieta  do  Pl ,bo wiem ze w przyszlym to sie nie uda.niestety juz  dzisiaj wiemy ,że mąż wykorzysta  swoje urkopowanie w okresie bozonarodzeniowym,ponieważ koledze  , zktórym pracuje  urodzi sie niedlugo synek ,wiec oni  juz  sobie  zaznaczyli ,że polecą.jest to dla nas jak  najbardziej  zrozumiałe.cieszymy sie ogromnie ,że mamy  taka możliwość.
jednak w tamtym  roku nie było tak kolorowo!zaplanowany wylot mielismy 20.X a dotarlismy  w nocy 22/23.X.niestety przypadlo  to na okres  najwiekszych burz  snieznych i  problemów  pogodowych.nie wylecileismy z dublina ,potem probowalismy  shannon(bylismy ostatnim samolotem ktory wypuscili po 2h opoznieniu);synek miał 5mcy a my go przez 2 dni targalismy po lotniskach(jak sobie przypomne to az mnie gniecie w dołku!);po kilku dniach dostalismy tel od  znajomych  ktorzy mieli klucze od naszego mieszkania -że nasz domek jest kompletnie zalany,majatek  w nim zgromadzony poszedł z woda.dach sie rozpadł i czesciowo zapadl sie na pierto ,a  dalej pietro na oarter.caly zbiornik retencyjny spadł!po prostu katastrofa.
dostalismy od  znajomych  kilka filmików i nie  moglismy uwierzyc własnym oczom.
nie mogłam  wrocic z meżem  do Irl,wiec zostałam na m-c w Pl.mąż wrocił,zakotwiczył u znajomych i obserwował.niestety prace trwały ponad 6m-cy i dom nadal nie byl do uzycia.zmuszeni  bylismy poszukać czegoś nowego dla siebie.pzostała  tylko pustka ,bo zostało w starym domku mnostwo wspomnien,tam przywiezlismy nasze malenstwo itd.
mówie wam ,że codzien  sie  zastanawiam co by  było gdybysmy nie wyjechali!ach ,szkoda gadać.
teraz tylko błagam Bozię o wsparcie ,żeby tym razem nam sie udało!

tak wiec dziewczyny  doskonale was rozumiem.

ooki spadam.nie  bede was  zamęczać.
do juterka moje drogie.wpadne na poranna kawke!
pappapapappapaap

37

ja pierwsza na kawce jak widac wiecie ja tez uwielbiam gotowac nie lubie jak maz wylania sie obok i probuje hihi dostaje scierka kuchenna wtedy:)))pizze tez lubie robic ale czasami kupuje bo jak jest za 1e to nie oplaca sie jej robic choc wiadomo jak swojska to swojska:))oj tak ja mam nadzieje ze w tym roku nie bedzie tak jak w zeszlym bo chyba nie przejde przez swieta wiecie fajnie ze nie jestem sama z klopotami w zimie ale szkoda ze nas dziewczyny to nie ominelo no coz dwa lata nam sie udawalo na trzeci poszlo:)))teraz tylko wspomnienia zostaly a wtedy nawet plakac mi sie nie chcialo smialam sie jak weszlam do kuchni a tu para z ust bo chata nie grzana smile)moje dzieci lacznie z nami nie kapaly sie przez tydzien bo raz ze zimno dwa ze brak wody na takie luksusy:))znieslismy materaz co naszej sypialni i grzalismy jeden pokoj w nocy i spalismy tak przez tydzien ale najwazniejsze ze przetrwalismy to sie liczy:)))moi rodzice choc daleko bardzo nas wspierali:)))a wczoraj gadalm z moja landrolka i wspominalysmy jak tu dzwonie do niej w drugi dzien swiat i mowie ze woda sie leje po skrzynce z bezpiecznikami a matulu:))teraz mam nadzieje tak nie bedzie bo mamy ocieplone rury wata szklana ale nie ma bata jak woda zamarznie na dworzu no nic zale sie tu i wspominam a o balaganie w domu kochana nic nie mow zdaze posprzatac a tu zaraz nakruszone i w ogole nie widac a jeszcze wczoraj moja sunia cieczki mi dostala i gacie w ruch poszly hihi no coz dziewczyny lece zrobic se kawke i jakies sniadanko zaraz starszaki do szkoly i zostane z malym bo dzis wieje ze leb urywa i pada niestety wiec siedze w domku:((((no nic moze sie przejasni po poludniu a lilia moze masz jakies fajne przepisy z chinskiej kuchni?my tez lubimy ale ostatnio azjatycka goscila pewnie wiele sie nie rozni ale zawsze o sushi bym zjadla ale z wedzonej ryby nie z surowej:)))

38

Witajcie

Ja od rana biegiem, bo zakupy. Mieszkam na wsi, więc jeszcze dojazd. Córcia starsza do szkoły a synka do auta. W piątek ma party urodzinowe stąd szał zakupowy.

Lilia o zgrozo, aaaale że Szatanisko szalało. Mimo tych trudności z lotami, dobrze, że nie skusiliście się na powrót do domu. Mój mąz pewnie by zrezygnował z lotu, uznałby to za jakiś znak ... a tu masz...
Lubię kuchnię chińską, ale jakoś mi w domu nie wychodzi sad

Mój mąz sceptycznie nastawiony do nowości, więc tak polsko-węgirsko moja kuchnia smakuje

Kucharzenie, ale takie szeroko pojęte? Torty? te sprawy też? Pytam się, bo skrzydła chcę Barbie dorobić na tort i za bardzo nie wiem z czego. Nie mogę znaleźć przepisu na masę cukrową czy landrynkę, z marhmallow (czy jak tam się to nazywa) mi nie zastyga na tyle, żeby stały tak ładnie. Zaraz biorę się za czekoladę, chciałabym żeby nie były takie toporne wielkie grube, ale jeżeli z samej czekolady nie wyjdą to będę musiała moczyć tego wafla w czekoladzie.
Może Ty lilia masz jakiś pomysł ?

Tacharowa to też przejścia mieliście. Ja to tak trochę przywyknięta do spartańskich warunków, w Polsce z rodzicami na gospodarce i wciąż nie dokończony dom, bo kasy wiecznie mało. Rodzice wyjechali do Niemiec, żeby zarobić na dokończenie domu. Dom podpalili i tyle z niego zostało.

Ale ja jestem przekonana, że co nas nie zabija to nas wzmacnia i jeżeli człowiek do wszystkiego dochodzi sam, na wszystko pracuje a nie ma podane na tacy, to inaczej podchodzi do życia i potrafi uszanować czyjąś pracę i trud.

Kawa się skończyła ..  w kubku znaczy ....

Spróbuje te skrzydełka z czekolady zrobić

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za miłe powitanie smile :*

Posty [ 1 do 38 z 3,705 ]

Strony 1 2 3 98 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » szukam internetowej przyjaciólki w Irlandia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018