Stanikomania ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 60 z 101 ]

1 Ostatnio edytowany przez Jeanne (2009-01-03 19:21:38)

Temat: Stanikomania ;)

Nareszcie doczekałyśmy się polskiej  strony internetowej , dzięki której możemy się dowiedzieć jak dobrać odpowiedni stanik dla nas , policzyć rozmiar,a tym samym poprawić swoje samopoczucie , wygląd sylwetki, podkreślić walory zarówno dużego jak i małego biustu.
Polecam stronę: ELEKTRONICZNY BRA - FITTER .
Wyliczysz sobie jaki rozmiar stanika powinnaś kupować i jak go prawidłowo wyliczyć.

Dodatkowo można zagłosować na " Kusidełko wink Kusidełko to stanik , w którym czujemy się najbardziej kusicielsko i seksownie:)

A Wy w jakich "kusidełkach" gustujecie ?

Moje typy to :
http://stanikomania.blox.pl/resource/RubyPinkEmiliaIvory.jpg
i
http://stanikomania.blox.pl/resource/PanacheSiennaCzarnoTurkusowa.jpg

A to strona dla osób lubiących kupować przez internet : BALKONETKA smile

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez atina (2009-01-11 15:55:12)

Odp: Stanikomania ;)

No to nie źle mi teraz namieszałaś z tym rozmiarem stanika.;)
Podając swoje wymiary okazało się że cały czas noszę nie odpowiedni rozmiar,muszę to teraz wziąć pod uwagę.W poniedziałek wybieram się na zakupy.:D
Twoje typy bardzo mi się podobają.:)

a to mój typ:
http://www.neckermann.com.pl/pop_foto_f … _4585_tk57

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.

3

ja sprawdziłam mój rozmiar i upewniłam się, że kupuję dobre big_smile dwa lata temu dopiero poznałam swój odpowiedni rozmiar i jest ciężko z kupnem, niby stolica, myślałam, że będzie mnóstwo sklepów, gdzie będę mogła się zaopatrzyć a tu problem jest i to duży ! sad więc i tak kupuje przez internet. Kiedyś mój chłopak namówił mnie na wejście do atlantica nie słuchając mnie, że oni nie mają dla mnie rozmiaru. W sumie miałam niezły ubaw, jak powiedziałam czego szukam, dziewczyna przyjrzała mi się bardzo ale to bardzo uważnie, niedowierzając...hahhahaha zaproponowała inny rozmiar. Podziękowałam i wyszłam.
Przerażające jest, że wiele kobiet nie wie jaki powinna nosić stanik, jak go dobrać; a jeszcze bardziej przerażające jest, że ekspedientki są nieuświadomione, że rozmiarówka jest baaardzo duża

dam radę

4

Ewel zrozumiałam , że jesteś z Warszawy ? Tak ? A słynną panią Hanię znasz? Jestem ciekawa , kto u niej kupował staniki smile

5

Jeanne dobrze że zaczełaś taki temat. bo to jest naprawde temat o którym kobiety uważają że wiedza dużo a wiedza tak naprawde mało. często ogladam trini i susan i też mi wiecznie namieszają w głowie. mi się marzy stanik który mi zbliży piersi do siebie żeby był taki pociągający przedziałek. ale niestety mi się to jeszcze nie udało. ja mieszkam w małym miasteczku wiec tu nie ma wyboru  a drugi minusa to taki i to chyba nie tylko w mojej mieścinie  to to że sprzedawczynie nie umieją nam pomuc,a po to chyba są .

6

aniołeczek niestety to nie jest problem tylko małych miast, ale rzeczywiście masz troszkę gorzej...może metodą prób i błędów znajdziesz odpowiedni ? poczytaj te strony, który wkleiła Jeanne.

Jeanne gdy tylko przeprowadziłam się do Warszawy, pójście do pani Hani było moim pierwszym krokiem ku dobremu stanikowi, nie wiele wiedziałam, a ją znałam z tv. Dobrała mi lepszy stanik niz nosiłam, choc nadal to nie był dobry rozmiar. Pominę wszystkie złe rzeczy, które można powiedzieć o tej kobiecie, po prostu więcej się u niej nie pojawiłam -wyedukowałam się sama z pomocą internetu tongue

dam radę

7

własnie czytam smile

8

Ewel napisał/a:

Jeanne gdy tylko przeprowadziłam się do Warszawy, pójście do pani Hani było moim pierwszym krokiem ku dobremu stanikowi, nie wiele wiedziałam, a ją znałam z tv. Dobrała mi lepszy stanik niz nosiłam, choc nadal to nie był dobry rozmiar. Pominę wszystkie złe rzeczy, które można powiedzieć o tej kobiecie, po prostu więcej się u niej nie pojawiłam -wyedukowałam się sama z pomocą internetu tongue

Ewel , nie chce plotkować na temat pani Hani , ale dowiedziałam się o niej z prasy , czytałam jej porady dotyczące doboru staników.Póżniej znalazłam sporo opinii na jej temat w necie , i co dziwne , bardzo były podobne do Twojej.O co chodzi tak na prawdę? Czy jej kompetencje są przereklamowane , czy ona sama jest osoba nieprzyjemną jeśli chodzi o stosunki międzyludzkie?

9

Pani Hania była moim guru jeżeli chodzi o wiedzę o stanikach. I tak jest ! Ona naprawdę bardzo dużo wie, potrafi się tym podzielić itd. Niestety jej zachowanie wobec klientek, pozostawia wiele do życzenia. Może troche jej już palma odbiła od popularności ? Nie wiem, ale szkoda. Zakupy mają byc przyjemnością - u niej nie były. Zostałam okrzyczana, moim starym stanikiem wymachiwała mi przed nosem krzycząc na cały sklep jaki to on zły itp. itd. przecież takie rzeczy można powiedzieć w delikatny sposób (!). Kupiłam u niej stanik "do nauki" tylko taki mi zaoferowała - i nie był tani, za to bury, po prostu brzydki, a i był za duży tak naprawdę.

dam radę

10

Mi się taki podoba :

http://stuff.swir.us/2007/01/06/niezwykly_stanik.jpg

'Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje.'

11

hahahhahaha, ja bym nie założyła, ale mój facet pewnie by nalegał big_smile

dam radę

12

To, że pani Hania jest łagodnie mówiąc nieprzyjemna wobec klientek to jedno. Drugie to to, że ona nie oferuje pełnej rozmiarówki - nie wiedzieć czemu w jej sklepie nie ma staników z obwodami 65 ani 60, i jedyne co ma ona do zaproponowania to zwężane większe obwody. A stanik ze zwężonym obwodem nie ma szansy leżeć tak dobrze jak zaprojektowany na dany rozmiar.

W Warszawie (i w innych miastach Polski) jest już sporo o wiele lepszych sklepów z ogromną rozmiarówką i miłą, naprawdę fachową obsługą. Zwężane bure namioty p. Hani zostawmy tym nielubianym koleżankom, które jeszcze nie usłyszały o Lobby Biuściastych, Balkonetce czy Stanikomanii wink

13

o tak, lobby biusciastych to skarbnica wiedzy smile
mi sie juz nawet nie chce chodzic i szukac sklepow gdzie byc moze bylby moj rozmiar - zakupy w sieci sa najwygodniejsze smile

dam radę

14

Biuściaste - co u was słychać ? może znalazłyście jakieś nowe sklepy/ modele staników itd ?
Ja ostatnio odkryłam sklep Abrakadabra w Warszawie i od razu wyszłam z dobrym stanikiem smile

dam radę

15

okazało się, że noszę dobrze dobrany stanik tj. 75B tongue
a Wy kochaniutkie jakie rozmiary nosicie?

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

16

ja mam problem bo mam obwód 65 ewentualnie 60 - więc tu juz jest problem, a do tego miseczkę G. na szczęście robię zakupy w sklepie internetowym i teraz znalazłam Abrakadabre, ale powiedzmy sobie szczerze - w sklepie stacjonarnym jest niestety drożej, więc sporadycznie moge sobie pozwolic na zakupy tam sad
ostatnio zwróciłam uwagę sklepowi tchibo -że mają beznadziejna rozmiarowke stanikow - w jednej z ostatnich ofert było napisane " teraz także miseczki do D !" ech, napisałam im kilka słów...ale dostałam tylko cos takiego w odpowiedzi: "Pani uwagi przekazaliśmy do działu, który zajmie się dokładnym zbadaniem sprawy. Ponieważ ciągle pracujemy nad naszym serwisem, uwagi i wskazówki naszych Klientów są dla nas cennym źródłem informacji, za które bardzo dziękujemy.

Mamy też nadzieję, że rozumie Pani, iż nie jesteśmy w stanie spełnić wszystkich życzeń naszych Klientów."

ale ciesze się ze probowałam big_smile

dam radę

17 Ostatnio edytowany przez llorona (2009-09-21 02:39:08)

teraz nosze 75e, bo przytylam, ale zanim przytylam nosilam 65e i znalezienie takiego stanika czy chocby 70e to byl koszmarrrrr!

odkad mam 75e, a to juz pare ladnych lat nosze TYLKO samante, fantastyczny fason, wzornictwo, nitka naprawde wysokiej jakosci.haslo "dobre, bo polskie" nie bedzie na wyrost.

lista sklepow, oraz sklep internetowy na www.samanta.pl

info dla dziewczyn z poznania i okolic:polecam sklep w swarzedzu.pani wlascicielka bardzo mila i ma wiedze na temat dobierania rozmiaru.

i jeden z atutów tej firmy:duze miski z odpinanymi ramiaczkami, podklejone silikonowymi paseczkami typu antyzjezdzacze

...o, jakie dziwne formy może przybierać szaleństwo ludzi zdrowych...

18

ja nosze 75e tak mi wyszło z mojego mierzenia i jednego kalkulatora, na innym wyszło 65 i tongue ale 75 e dobrze leży i sa wygodne, mam problem żeby dostać na siebie ten rozmiar w ładnych modelach, ale sotnio kupiłam sobie piękny czerwony, marzył mi się trochę inny ale trudno tongue  na staniki nie wydaje dużo bo max 15 zł, żal mi więcej kasy na markowe staniki jeśli i tak szybko się niszczą, a potrzeba mi wielu kolorów a nie jednego wink zdjęcie jakiegoś ładnego stanika wstawię kiedy indziej smile

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

19 Ostatnio edytowany przez Delicious (2010-09-29 14:20:00)

Widze że zadajecie sobie pytania, dlaczego mój biust nie wyglada jak ten w katalogu na modelce, dlaczego nie czuję się komfortowo w moich stankach??
Sadzę, że odpowiedź zawarta jest w słowie brafitting! Wszystkie biusty: mniejsze i większę są piękne i maja prawo być chlubą kazdej z Was. Potrzebujecie fachowej porady barfitterki. Zasady doboru rozmiaru i fasonu stanika nie są bardzo skomplikowane, wymagają jedynie otwartości umysłu i cierpliwości w przymierzalni.
Znajdżcie czas i dajcie się dopasować . Proszę popatrzcie na modele na stronie satine.pl i umówiecie się na indywidualne mierzenie bielizny w sklepie.

Jeśli zaś chodzi o tabele rozmiarów to polecam tabele na naszej stronie;)

Pamiętajcie tylko by bardzo ściśle na wydechu mierzyć obwód pod biutem.

Pozdrawiam!
Ania

20 Ostatnio edytowany przez Ewel (2009-11-04 21:40:07)

szkoda tylko że w satine jest mały wybór jeżeli chodzi o rozmiarówkę sad tylko raz kupiłam swój rozmiar, potem proponowano mi przeróbkę stanika hmm zgodziłam się i w nim nie chodzę bo jest niewygodnie; przestalam odwiedzać ten sklep

aczkolwiek obsługa faktycznie miła, tylko rozmiarówkę trzeba jeszcze nadrobić....

dam radę

21

Rzeczywiście zdarza się czasem że jest potrzebna przeróbka,ale to dlatego że przez długi czas producenci polscy nie szyli np 65,ani 60, dopiero od niedawna po rozmowach zaczęli sami przygotowywać staniki w rozmiarach np. 65F czy 65G i nie ma już potrzeby do takiego rozmiaru zwężać. Jeśli chodzi o większe miski to przeróbki też czasem są potrzebne gdy np. producent uszyje luźniejsze 75,a dana Pani ma ciasne 75, jednocześnie 70 jest na nią ZA ciasne. To samo dotyczy pewnych modeli. Nawet jeśli firma szyje rozmiar przykładowo 70H to niekonieczne we wszystkich modelach jest taki dostępny. Dlatego proponujemy naszym klientkom przeróbki jako dodatkową usługę, oczywiście jeśli stanik przy odbiorze nie pasuje nie ma problemu ze zwrotem;)
Staramy się cały czas rozszerzać ofertę dlatego zapraszam do odwiedzania nas co jakiś czas,ciągle coś się zmienia;)

Pozdrawiam,
Ania

22

Witajcie!!!
Mam pytanie gdzie w Warszawie najbliżej targówka mogę znaleźć dobry sklep z bielizną, taki gdzie będę mogła dostać stanik z obwodem 65??
P.S bardzo podoba mi się model "ROBYN", ale niestety nie mogę już znaleźć rozmiaru 65DD:/.
Pomóżcie!!!

23

jezeli bardzo ci zalezy zeby to bylo w okolicy targowka to najblizej chyba do Lady's Place na ul. Mehoffera 26 paw 18, ten sam sklep jest tez na: Stacja Metro Centrum Galeria handlowa - pasaż wschodni lok.2002A. chyba nic blizej targowka nie kojarze, najlepiej i tak sie wybrac do centrum, mozesz odwiedzic wtedy kilka sklepow smile

dam radę

24

Ewel napisał/a:

jezeli bardzo ci zalezy zeby to bylo w okolicy targowka to najblizej chyba do Lady's Place na ul. Mehoffera 26 paw 18, ten sam sklep jest tez na: Stacja Metro Centrum Galeria handlowa - pasaż wschodni lok.2002A. chyba nic blizej targowka nie kojarze, najlepiej i tak sie wybrac do centrum, mozesz odwiedzic wtedy kilka sklepow smile

Dziękuje za dobrą radę:).
Wczoraj byłam w Lady's na tarchominie smile.
Pani bardzo chętna do pomocy:) obmierzyła mnie, doradziła, wysłuchała, rozwiała dotychczasowe wątpliwości co do rozmiru.
No i ...  JUPI :)mam swój upragniony stanik w dobrym rozmiarze:)
Wszystko odbyło w b. miłej atmosferze.

25

wow bardzo sie ciesze smile ja nigdy nie bylam tam, bo od dluzszego czasu kupuje juz tylko przez internet smile

dam radę

26

ja mam rozmiar 75D,czasami E.wiem,ze powinnam kupowac jakies lepsze
staniki,w lepszych sklepach,ale niestety nie stac mnie na to,wiec zazwyczaj
wydaje na biustonosz nie wiecej niz 20 zl.ale za to kupuje je czesto,bo nie
moglabym chodzic w taki porozciaganym.

27

a te 75D/E jestes pewna ? dobrze mierzylas ?

dam radę

28

Dzięki Ewlel:)

29

rozo - do uslug smile -super jest też sklep na koszykowej - bylam raz, z pilnym zakupem, nie dosc ze sie udalo kupic biustonosz do bardzo wycietej sukienki to jeszcze mnostwo porad uzyskałam co do sportowego stanika smile

dam radę

30

Ewel napisał/a:

a te 75D/E jestes pewna ? dobrze mierzylas ?

pod biustem mam 70,a w biuscie ponad 90.

31 Ostatnio edytowany przez Ewel (2009-11-19 18:12:33)

powinnas nosic 70F ewentualnie 65H

jak masz pod biustem 70 to stanika nie kupujesz wiekszego tylko smialo mozesz kupowac taki obwod jaki masz albo mniejszy-w zaleznosci od rodzaju jaki chcesz kupic -stad to 65 -staniki sie rozsiagaja wiec kupujac 70/65 zapinasz na pierwsza haftke i w trakcie uzytkowania dopiero przechodzisz na kolejne hatki

edit
elektroniczny bra fitter : http://bra-fitter.prv.pl/  ktory jeanne podala w pierwszym poscie potwierdza ze powinnas nosic 65H smile

dam radę

32

Ewel,az taki duzy?:)F? Nie doluj mnie;)
65 to ja nigdzie nie dostane.Zeby dostac 75 D to juz musze sie nagmnastykowac,
bo kupuje w tanszych sklepach.

33 Ostatnio edytowany przez Ewel (2009-11-19 21:20:55)

Amelio, naprawde lepiej zainwestowac i kupic raz na jakis czas cos porzadniejszego i we wlasciwym rozmiarze, od razu poczujesz roznice, jest to inwestycja, ale starcza na dluzej smile
odezwij sie na priva to ci pomoge smile

dam radę

34

Ewel,wiem,ze lepiej kupic cos porzadniejszego.
Aktualnie to jestem na utrzymaniu rodzicow i nie moge sobie
pozwolic na taki luksus,zeby kupic raz na jakis czas porzadny biustonosz.
Z pewnoscia kiedys jak bede chciala taki kupic,to napisze do Ciebie;)
Dziekuje.

35 Ostatnio edytowany przez Ewel (2009-11-20 15:37:27)

Amelio - ale zamiast wydawac 20zl co miesiac czy dwa, lepiej przeczekac i uzbierac wieksza kwote - to jest podstawowa bielizna przecież ....

dam radę

36

Mi wychodzi tam 70D, kurczę nigdy bym nie pomyślała że powinnam nosić rozmiar D, w sumie dopiero nie dawno zaczęłam kupować C, a tu mi wyskakuje że D...no ładnie... wink

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.

37

o widzisz smile super smile

dam radę

38

teoretycznie powinnam nosić 60E xD ale wiem, że w 60tce bym się nie dopięła, bo w 65 na najluźniejszym oczku jest baaaardzo na styk, na następne raczej nie da rady. także noszę 65D albo 70C, jak jakiemuś się oprzeć nie mogę XDDD tylko niestety jak się rozciągnie, to już nie mogę nosić sad

39

kupując stanik zapinasz na pierwsze oczka (te najluźniejsze) na dalsze wtedy gdy już będzie się rozciągać, jeżeli przy 65 masz na styk to jest ok. rozciągliwość zależy tez oczywiście od materiału i firmy  - ale powiedzmy sobie szczerze, wszystkie staniki sie rozciągają prędzej czy później.
kupując 70tkę krócej w niej pochodzisz

dam radę

40 Ostatnio edytowany przez Delicious (2010-09-29 14:19:38)

Wiele sklepów z brafittingiem oferuje też niewielkie poprawki krawieckie, dlatego kupując u nich np to 65,nosimy trochę i po jakimś czasie można przynieść i poprosić o poprawkę znowu na 65, jest to wprawdzie zwykle usluga płatna (w końcu to już używany staniczek) ale jeśli jest dobry to czemu go wyrzucać skoro można ponownie zwęzić? A naprawdę warto nosić staniki dopasowane bo biust dłużej wtedy pozostaje ładny i jędrny;)

Ania

41

Kobietki,postanowilam,ze musze sie Wam pochwalic!
Otoz,dostalam na gwiazdke od swojego mezczyzny piekny komplet bielizny
zakupiony w Triumph'ie.Biustonosz caly materialowy,przezroczysty 70E i majtki chipsterki.
Co sadzicie o bieliznie tego producenta?
Czy macie taka biezlizne?Jestescie zadowolone,czy wrecz przeciwnie?

W sumie to musze,chce podziekowac Ewel,ktora uswiadomila mi,ze powinnam
kupowac wieksze biustonosze i w lepszych sklepach.

42

Amelia bardzo sie ciesze smile)) super !
a co do triumphowej bielizny niestety sie nie wypowiem, nigdy tam nic nie kupilam dla siebie -nie mają obwodów poniżej 70 i z moja miseczką. kiedyś tylko kupiłam mężczyźnie jakies gatki tam i są jakościowo ok smile więc mam nadzieje że z Twoim kompletem też tak będzie smile
pozdrawiam i tak trzymać !
Wesołych Świąt smile

dam radę

43

Wstyd się przyznać, ale ja zawsze kupowałam staniki za maks 20 zł gdzieś na straganach tongue
Narzeczony często suszył mi głowę, że takie staniki są do niczego i żebym kupiła chociaż jeden porządny. W końcu odłożyłam trochę kasy, poszłam do Triumpha, zabrałam do przymierzalni pierwszy lepszy stanik w rozmiarze jaki wyliczyłam w internecie (75C) i byłam w szoku jak idealnie leżał. Pierwszy raz w życiu tak wygodnie było mi w biustonoszu.
Szkoda, że póki co tylko na jeden taki stanik mnie stać. 120 zł to jednak dużo, jak na studencką kieszeń ;/

44

ja postanowilam,ze jezeli ten bialy stanik sie 'spisze',bedzie wygodny,nie rozciagnie
sie bardzo,to uzbieram na drugi - czarny;)
narazie jestem z niego niesamowicie zadowolona.
W takim nieusztywnianym tzn.bez 'gąbek' duze piersi wygladaja
na mniejsze(na czym notabene zalezy mi).

45

Szczerze powiedziawszy jak zobaczyłam swój rozmiar to się przeraziłam wink ale postanowiłam przymierzyć i do tej pory wierzyć mi się nie chce że ten rozmiar na mnie idealnie pasuje wink.

Mam zatem pytanie do was... jakie marki polecacie?

46

hm marki - ja nie szaleje za bardzo-znalazłam jeden internetowy sklep w polsce, sami produkują więc wspieram polską produkcję big_smile chodzi o milenę.

dam radę

47 Ostatnio edytowany przez Szczurunia (2010-01-10 16:48:56)

Ja wzięłam się wreszcie za kupienie sobie dobrego stanika. No i oczywiście mam problem - użyłam tego bra-fittera i chyba coś jest nie tak. Wskazuje mi na rozmiar 65d, co jest niemożliwe, bo 70b  już jest na styk. Mam wymiary pod biustem 73-74 w biuscie 85, poradźcie coś drogie panie, bo zgłupiałam.
I bardzo bym prosiła o pomoc jeśli chodzi o sklepy. Mieszkam w Szczecinie i nie mam pojęcia gdzie tu są jakieś sklepy z ładną bielizną, gdzie znajdę małe rozmiary bez tony gąbki, push-upów i innych wypełnień. No i gdzie pani nie będzie się nabijać z moich wymiarów.
Bardzo dziękuję smile

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

48

Z tego co patrze na Twoje rozmiary, to faktycznie powinnaś nosić 65D. Mam taki sam obwód pod biustem jak Ty i nosze 65/70 w zależności od marki biustonosza i rozciągliwości obwodu. W razie czego, zawsze można kupić przedłużke do obwodu (w prawie kazdej pasmanterii)
Stanikiem nie masz się ścisnąć, żeby nie móc oddychac, tylko podtrzymać piersi. Przy Twoim biuscie nie ma potrzeby się bardzo ściskać, dlatego ja bym raczej polecala 70 dla ciebie.

Popros o pomoc na Lobby Biusciastych, zajrzyj na wątek "Jaki powinnam nosić rozmiar stanika", ja zeszlam dzięki nim z 75 na 65
Pierwszy stanik jest ciezko kupic, kalkulatory nie uwzgledniaja tego, jak obwod się naciąga, jak piers uklada w miseczce - proponuje poprzymierzac. Jesli nie masz możliwości w stacjonarce, zamow przez internet model ktory ci sie podoba w rozmiarach 65D i 70B przymierz oba, sprawdz jak sie w nich czujesz i odeslij ten zly.

Poniżej kilka linków do staniczków, które mi osobiscie sie podobaja smile
http://www.oui.pl/biustonosze/biustonos … ostar_068/ (kostar ma rozciagliwe obwody, mam 2 staniki tej firmy i obwody mozna bardziej zanizac)

http://www.oui.pl/biustonosze/gaia_duze … _Demi_253/

http://www.oui.pl/biustonosze/biustonos … nosz_Sisi/

49

Dzięki Waszym postom przejrzałam na oczy. Ten elektroniczny bra-fitter jest świetny. Nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, że od kilku lat noszę źle dobrany biustonosz roll Do tej pory kupowałam miseczkę C, a wg moich wymiarów powinno to być 65E. Solennie przyrzekam, że na jutrzejszych zakupach zbadam całą sprawę wink

50

Ja się biorę za poszukiwania, jak tylko sesja się skończy.

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

51

Chyba każda nas "nieuświadomiona" wink jak weszła na kalkulator przeżyła szok - ja prawie spadłam z krzesła jak zobaczyłam te literki. Dlugo nie mogłam się przemóc do tego by zmierzyć taki rozmiar, bo sie wstydziłam (wiem to głupie), że wpadnę w te miseczki i będzie obciach, że tak duże staniki wzięłam. A tu miła niespodzianka - rozmiary są idealne smile Z tym że teraz to już na pewno nie kupię stanika w stacjonarnym sklepie wink

52

proponuję, aby świeżo uświadomione koleżanki zrobiły wśród znajomych/rodziny akcje uświadamiającą, jest jeszcze wiele kobiet noszących zły rozmiar, a przecież warto aby ta partia ciała wyglądała ślicznie prawda ? :-)

dam radę

53

Wzięłam się za szukanie i już mam dosyć. Jak ja mam chodzić w dobrze dobranym rozmiarze, skoro wszystkie staniki 65C to push-upy? A jeśli nie, to miękkie i wyglądają jak dla mojej babci! (chociaż nawet ona by ich nie chciała założyć). Jestem załamana i odechciewa mi się. Znowu będę zmuszona gnieść i tak marne cycki w byle g****e.

54

jesteś ze Szczecina prawda ? sprawdzałaś sklep ebras ?

dam radę

55

A tam nie ma przypadkiem tylko dla pań z dużym biustem? Z tego co wiem rozmiary tam zaczynają się od miseczki D

56

szczurunia -kurde nei wiem, byc moze maja wieksze od D, nie sprawdzałam.

no właśnie trzeba by zacząć uczyć wiele ekspedientek że D to duże nie jest -zresztą -zalezy z jakim obwodem ! ja na szczęście z kupieniem D nie miałam problemu gorzej już bylo jak szukałam E co nadal nie było dobrym rozmiarem. ciężkie nasze życie.

szczurunia -kup przez internet i najwyżej będziesz zwracać, metoda prób i  błędów kupisz cos wystrzalowego big_smile

dam radę

57

No właśnie ja przez internet szukałam i nie mogę znaleźć nic sztywnego (muszę mieć sztywny, bo moje piersi nie mają kształtu) ale bez push-up.

58

a dlaczego tak bardzo nie chcesz pusch up ? wydaje mi sie ze kazdy sztywny bedzie push up. no albo bardotka. zawsze mozna wyjac te poduchy przeciez.
czemu sie wzbraniasz ?

dam radę

59 Ostatnio edytowany przez Szczurunia (2010-02-01 16:21:00)

Cały czas jestem zmuszona nosić push-upy (bo innych nie ma) i jest mi w nich niewygodnie, bo po całym dniu noszenia potrafią mnie boleć piersi;/ Widziałam sztywne nie wyściełane żadną gąbką no ale w większych rozmiarach.
Jak dla mnie push-up ściska pierś i zwyczajnie ją zniekształca. Od czasu do czasu jest  ok, ale nie cały czas.

Już nie mówię o tym, że zwyczajnie nie chcę udawać, że mam większe piersi niż w rzeczywistości.

Ech, gdybym miała inne cycki, a nie był pokarana ich brakiem......

60

żaden DOBRZE dobrany stanik nie będzie zniekształcał piersi - push up też.

poza tym powiększanie piersi push upem nei jest takie złe jeszcze. gorzej jak wkładasz do niego silikonowe wkładki ;D

dam radę

Posty [ 1 do 60 z 101 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021