Jaka bielizna najbardziej kręci facetów? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Jaka bielizna najbardziej kręci facetów?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 59 do 87 z 87 ]

59

Odp: Jaka bielizna najbardziej kręci facetów?

biała czarna lub czerwona jest chyba najbardziej pożadana każdy facet ma inny gust, to też zależy od opalenizny, mysle że nie ma też najlepszego rodzaju bielizny, każda kobieta ma inne pośladki i wydaje mi sie że bardziej trzeba na to zwrócic uwage że kazde pośladki wyglądają dobrze w czym innym, a facetów kręcą przedewszystkim ładne pośladki;p

Zobacz podobne tematy :

60 Ostatnio edytowany przez NieInteresujSie (2011-07-13 10:47:58)

zrobcie kiteczke, biala bluzke zawiazana u dolu zeby brzuszek bylo widac, do tego krotka spodniczka w krate, oczywiscie do tego np biale ponczochy? (nie wiem jak to sie profesjonalnie nazywa;p) i zadna bielizna lepszego wrazenia sie zrobi. jak tak ubrana laska z lizakiem w ustach ;D dajcie dzialac wyobrazni ;p zgadzam sie z juniorem, fajnie, seksownie ubrana laska duzo bardziej kreci faceta niz juz nagi gotowiec, ze tak nieladnie sie wypowiem, co nie znaczy ze nagie cialo sie nam nie podoba ;p

najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety by kierować głupcem.

61

Faceta najbardziej kręci jego kobieta w jego koszuli lekko zasłaniającej tyłeczek ;D

`Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku.
Bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój ! `

62

Laktosss napisał/a:

Faceta najbardziej kręci jego kobieta w jego koszuli lekko zasłaniającej tyłeczek ;D.

Wszystko na ten temat:).Jest to widok nie do zniesienia przez moje oczy i rozporek.

Moja miłość smile=>http://www.youtube.com/watch?v=4OAXrE5uFqc
                      http://www.youtube.com/watch?v=iQsR_KeQt2M

63

Moj facet powiedzial mi dosc niedawno, ze nie lubi koronek... Zdziwilo mnie to, bo myslalam, ze faceci je uwielbiaja. Hmmmmmmm

64

chicka napisał/a:

Moj facet powiedzial mi dosc niedawno, ze nie lubi koronek... Zdziwilo mnie to, bo myslalam, ze faceci je uwielbiaja. Hmmmmmmm

Kwestia gustu smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

65 Ostatnio edytowany przez falka (2011-07-13 18:38:19)

Laktosss napisał/a:

Faceta najbardziej kręci jego kobieta w jego koszuli lekko zasłaniającej tyłeczek ;D

Jako niezrównana wielbicielka kobiecych wdzięków (również) mogę tylko powiedzieć: oooo taaak big_smile kręci i to nie tylko facetów.

Wracając do bielizny - moje kochanie twierdzi że nie ma jakiejś superulubionej smile i że najfajniej jest, kiedy kobieta bawi się kolorami, krojami, fakturą - w sensie dzisiaj taka, jutro inna. I że najgorszą rzeczą dla niego to bielizna "rozkompletowana" - np. koronkowe stringi do bawełnianego stanika. Że jak już nosić, to mniej więcej kompletami smile

Co do moich gustów - ostatnio odkryłam fantastyczne, satynowe bokserki. Megakobiece, wykończone koronką i kokardkami - przyjemnie się nosi, i jak twierdzi mój facet - przyjemnie gładzi smile

(przez Was jutro chyba przypuszczę atak na sklep z bielizną)

66

hehe , a ja zawsze mam misz masz nie z kompletu smile
ale czytając ten wątek może sama postaram się by mieć ładniejszą bieliznę, nie taką zwyczajną, by taką też kupić :]

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

67

Najlepiej bez smile

68

...musiałeś?...nie było innych nicków?

Dziś mam dobrą radę...zróbcie lemoniadę..

69

według mnie facetów kręci bielizna lekko prześwitująca

70

Facetów kręci różna bielizna... Nie musi być ciągle taka sama... Chociaż można powiedzieć, że facetów bielizna nie kręci -- kręci ich kobieta w tej bieliźnie. Czyli kobieta ich kręci. Jak występuje raz w majteczkach i biustonoszu z gołymi nogami, innym razem w rajstopach, innym razem w mini bez majtek, innym razem w leginsach i stringach pod nimi, innym razem w zwiewnej halce do spania.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

71

Bardzo lubię koronkową bieliznę czerwoną i czarną ale są faceci co lubią kobiety i bez bielizny oj Ja chyba tak bym nie mogła w łóżku to co innego.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

72

Mój facet zdecydowanie najbardziej lubi jak mam na sobie różowe bądź czerwone stringi :-)

73

Ja akurat wolę śnieżnobiałą lub czarną. Czerwonej nie lubię. Ale ja w ogóle nie lubię czerwonego koloru.

74

Czarne koronkowe majteczki, podobny biustonosz, do tego czarne rajstopy lub ponczochy.  Lub ww. zestaw w kolorze bialym.

75

Mój jak sam mówi najbardziej mnie lubi w czarnych pończochach i czarnych koronkowych bokserkach i do tego uwielbia jak zakładam moje czerwone okulary do czytania (dziwne upodobanie tongue ).
Teraz mówi że i tak mu nic nie zastąpi mnie w jego koszulce w której zawsze chodzę spać

On w lustrach czyha, we mgle ma schronienie.
Z nich sięgnie, z nich sięgnie, z nich sięgnie po Ciebie.

(Szymon Krug- Król Wron)

76

Nieludzka napisał/a:

Mój jak sam mówi najbardziej mnie lubi w czarnych pończochach i czarnych koronkowych bokserkach i do tego uwielbia jak zakładam moje czerwone okulary do czytania (dziwne upodobanie tongue ).

Podpisuje się pod tym. Czarne pończoszki, koronkowe boksereczki czarne, białe bądź czerwone. Okulary w sumie też są fajnym dodatkiem ale połączonym jedynie z ostrym makijażem big_smile

Trzeba coś stracić żeby docenić. Aby odzyskać, należy się zmienić.

77

Mnie nie kręci bielizna, kręcą za to kobiety które bieliznę zakładają.

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

78

Cenaaa napisał/a:
Nieludzka napisał/a:

Podpisuje się pod tym. Czarne pończoszki, koronkowe boksereczki czarne, białe bądź czerwone. Okulary w sumie też są fajnym dodatkiem ale połączonym jedynie z ostrym makijażem big_smile

Dokładnie wink ja sama uwielbiam ostry makijaż więc o to nie trudno

Remi bardzo mądrze powiedziane smile

On w lustrach czyha, we mgle ma schronienie.
Z nich sięgnie, z nich sięgnie, z nich sięgnie po Ciebie.

(Szymon Krug- Król Wron)

79

Seksowna. wink

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***

80

w moim przypadku bielizna nie ma znaczenia,
kiedy tylko nie jest naprawdę okropna, to nie zwracam na nią uwagi, znajduje się poza sferą postrzegania,

81

mojego meza kreci brak szmat, twierdzi, ze kobieta najpiekniejsza jest nago, wiec nie musze kombinowac. Kiedys ubralam jakies sexi koronki, do tego kropla dobrych perfum i... wyslal mnie do lazienki, twierdzac, zebym zdjela te gadzety  i zmyla z siebie te sztuczne smrody.    W ogole go nie kreca ponczoszki, haleczki i perfumki. Zawsze powtarza, ze najlepszym afrodyzjakiem w sypialni jest  naga, czysta, naturalnie pachnaca kobieta. No dziwny jest, ale kocham go :-)

82

adiaphora napisał/a:

mojego meza kreci brak szmat, twierdzi, ze kobieta najpiekniejsza jest nago, wiec nie musze kombinowac. Kiedys ubralam jakies sexi koronki, do tego kropla dobrych perfum i... wyslal mnie do lazienki, twierdzac, zebym zdjela te gadzety  i zmyla z siebie te sztuczne smrody.    W ogole go nie kreca ponczoszki, haleczki i perfumki. Zawsze powtarza, ze najlepszym afrodyzjakiem w sypialni jest  naga, czysta, naturalnie pachnaca kobieta. No dziwny jest, ale kocham go :-)

Potwierdzam - jeżeli kobieta jest naga, zakochana i chętna na swojego mężczyznę a do tego nie ma żadnych kompleksów to nie ma nic piękniejszego;)

83

Zapraszam Cię Kaju na erotycznawyspa.eu. Mam nadzięje że znajdziesz tam coś fajnego. Faceci lubią jak kobieta się dla nich przebiera... więc napewno coś Ci się spodoba. jak coś to napisz mi na gg informacje na stronie jak tam wypadły oględziny...

84

Nie ma co ukrywać, ale, my faceci, tak już jesteśmy stworzeni, że wolimy kobietę nagą od tej ubranej, nawet w samą bieliznę. Choć czasem bielizna potrafi pobudzić zmysły. Potrafi rozgrzać do czerwoności wink

Święta? Rocznica? Urodziny? Walentynki? To miejsce mnie ratuje --->gaia.com.pl Ale cichosza!

85

"Mały ale wariat" -- jak kobiety tego nienawidzą...

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

- Balbina ściągaj majtki.
- Ależ Ptysiu, tak nie można!
-Można, można.......potrzebuję gumę do procy.....

87

Każda bielizna inna niż ta, w której na codzień wchodzi żona do sypialni jest podniecająca. Pończochy są seksi. Faceci to wzrokowcy, lubią widzieć coś nowego, podniecającego na swojej kobiecie. I żeby to nie była jedna i ta sama erotyczna bielizna przez cały rok.

Posty [ 59 do 87 z 87 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Jaka bielizna najbardziej kręci facetów?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018