Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 52 ]

Temat: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Mam niestety problem z trądzikiem mimo, że mam 20 lat. Używałam różnych kremów. Na samym początku Nivea w niebieskim opakowaniu i w tym białym Nivea Soft. Jednak te kremy się nie nadają. Później kosmetyczka poleciła mi jakiś krem z siarką od chyba jakiegoś profesora. I był całkiem w porządku. Stosowałam też krem firmy AA do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii, bo czasem mam na twarzy takie suche miejsca, gdzie skóra "pęka". Spowodowane jest to maściami od dermatologa, bo one trochę wysuszają skórę na twarzy. Ostatnim kremem jaki używałam jest krem firmy Pharmaceris Octopirox. Teraz już mi się kończy i szukam innego kremu, który może będzie lepszy od tego ostatniego. Może znacie jakieś kremy godne polecenia do mojej twarzy. Nie ukrywam, że nie chciałabym dużo wydać na jeden krem.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

mam ten sam problem, i nie mam pojęcia jakiego kremu stosować do mojej cery używam przeróżnych

3

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

No ja też już nie wiem. Coś mi się wydaje, że pójdę do drogerii i znajdę jakiś krem do twarzy wrażliwej i go kupię. Nie mam zielonego pojęcia jakich kosmetyków używać.

4

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

jak masz uciążliwy trądzik to warto przejść się do dobrego dermatologa jakieś badania porobić antybiotyki brać ,ja tak nie mam problemu strasznego czesto na czole jakiś mi wyskoczy syfik  a tak to nie ,mój problem to raczej pory i zaskórniki . idz do specjalistki może ktoś Ci poleci kogoś dobrego

5

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Już pisałam w innym temacie na ten temat, więc polecam szukanie na forum.
Wspomnę i tutaj. Kosmetyki odpowiednie dla ciebie to:
żel oczyszczający LEROSETT Acne ge
GUAM MASCHERA SULFERA

Czy masz jakieś pytania? Chętnie pomogę. Takie problemy mam już za sobą...

6

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

chyba kupię sobie te kosmetyki które poleciłaś.a po jakim czasie Tobie pomogły?

7

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Chodzę do dermatologa. Obecnie używam dwóch maści: jedna rano, a druga wieczorem. Nie mam dużego trądziku. Najczęściej wyskakuje on na czole albo przy nosie. Codziennie rano maskuje te krostki odrobinką fluidu, żeby jako tako wyglądać. Bardzo dziękuje na nazwy tych kosmetyków, muszę poczytać w necie o nich.

8

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Nie miałam styczności z tymi kosmetykami,wiec nie pomogę,ale czy dermatolog przepisał Ci tez maść cynkową która wysusza te krostki? Bo wiem,że jest ona bardzo skuteczna.

9

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Jedna maść do Epiduo, a druga to Klindacyn T. Obecnie przestałam stosować je, bo znowu wysuszyły skórę w okolicach ust i policzków.

10

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Ja używam Lirene (fioletowy) do cery tłustej i mieszanej. Szybko się wchłania i można go stosować pod makijaż. I faktycznie twarz się nie świeci tak bardzo.

11

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?
EmiLka99 napisał/a:

chyba kupię sobie te kosmetyki które poleciłaś.a po jakim czasie Tobie pomogły?

Oj, dokładnie to ci nie powiem, ale dosyć szybko.
Na początek kup sobie żel oczyszczający LEROSETT Acne gel - sam ten kosmetyk powinien ci pomóc.
Pamiętaj, że to, jak długo będzie trwało oczyszczanie skóry zależy w wysokim stopniu od niej samej.
Jeśli Twój trądzik jest poważnym to również proces leczenia powinien trwać odpowiednio dłużej.

12

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

nie mam powaznego trądziku,najczęsciej co jakis czas wyskoczy mi cos na czole jakieś dwie diody tongue albo na policzku jedna i to irytujace jest,poza tym mam takie malutkie drobne krostki

13

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Tylko cetaphil kochane! smile Nie dość, że nawilża skrę to działo jako dermprotektor i zapobiega wytryskom smile Oczywiśście dostępny jest w aptekach. Środki z drogerii są jednak zwykle nieskuteczne ;/

14

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

LEROSETT  ten produkt wypróbowałam tak jak poleciła poprzedniczka za co Jej dziękuję ,bo rzeczywiście pomaga.a Cetaphil używa moja kuzynka ale ona w połączeniu z leczeniem antybiotykowym albo po tym zaczęła stosować ten żel i również chwali smile także można próbować,ja byłam ostatnio pierwszy raz na oczyszczeniu u kosmetyczki i obsypało mi czoło po tym a za 3 dni mam wesele ,kosmetyczka zapewniała że spokojnie wszystko się wygoi do tego czasu.posmarowałam tym kremem o którym wspomniałam na początku i po godzinie widocznie zmniejszyło się zaczerwienienie i zmniejszył się stan zapalny mam nadzieję że jutro już nie będzie śladu smile

15

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Podajcie ceny tych kremów

16

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Mogę polecić Ci kosmetyki z serii Clinique 3 Step. Ja mam mieszaną cerę w kierunku tłustej bez trądziku i używam tych kosmetyków. Można kupić zestaw tzn mydło do mycia twarzy, żel-tonik złuszczająco-rozświetlający oraz krem. Muszę przyznać, że dzięki tym kosmetykom mam aksamitną cerę, nie używam już żadnych podkładów. Miałam trochę zaskórniaków w strefie T - zwłaszcza na nosie, obecnie, po 1,5 miesiąca stosowania Clinique nie mam ich prawie w ogóle! Jednak trzeba przyznać, że ta seria jest dość droga. Kosmetyki są dostępne w Sephorze, ja jednak kupuje w sklepie internetowym, jest ponad 100 zł taniej. Naprawdę bardzo Ci polecam te kosmetyki, po trądziku nie będzie ani śladu smile

17

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Z dobrych nawilżających kremów polecam novaclear. Ja kupiłam w aptece za ponad 40 zł. Bardzo ładnie się rozprowadza i i wchłania. Prawie natychmiast mogę też nałożyć makijaż i nie mam wrażenia święcenia się twarzy.

18 Ostatnio edytowany przez Lena (2011-11-03 10:57:42)

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

moim zdaniem godny polecenia jest krem matująco oczyszczający under 20. Jesli chcesz o nim poczytac, oraz o innych kosmetykach to zapraszam Cie na strone spam

19

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?
asiuniaaa5 napisał/a:

Mam niestety problem z trądzikiem mimo, że mam 20 lat. Używałam różnych kremów. Na samym początku Nivea w niebieskim opakowaniu i w tym białym Nivea Soft. Jednak te kremy się nie nadają. Później kosmetyczka poleciła mi jakiś krem z siarką od chyba jakiegoś profesora. I był całkiem w porządku. Stosowałam też krem firmy AA do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii, bo czasem mam na twarzy takie suche miejsca, gdzie skóra "pęka". Spowodowane jest to maściami od dermatologa, bo one trochę wysuszają skórę na twarzy. Ostatnim kremem jaki używałam jest krem firmy Pharmaceris Octopirox. Teraz już mi się kończy i szukam innego kremu, który może będzie lepszy od tego ostatniego. Może znacie jakieś kremy godne polecenia do mojej twarzy. Nie ukrywam, że nie chciałabym dużo wydać na jeden krem.

Myj twarz i szyje w mydle siarkowym a dodatkowo polece Ci pic ziele z bratka trojbarwnego chyba tak to sie dokladnie nazywa. Mialam dosc spory tradzik ktorego nie potrafilam wyleczyc, a nic mi nie pomagalo. Kremy dodatkowo natłuszczaja cere przez co powoduja powstawanie wszelkiego tradziku i rozszerzania sie porow.
Jezeli moge Ci polecic kosmetyki to z Garniera, seria "Czysta Skora" byl tam krem na noc, ktory stosowalam miejscowo nawet na dzien. A cos dobrego na tradzik to zel Davercin ktory uzyskamy niestety z recepta.

20

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Moja rok starsza siostra miała ogromny problem z trądzikiem, używałam toników typu "tin tin" i sporo tego jakieś żele wysuszające, herbatki, maseczki i wszystko.
Jak mi zaczęły wyskakiwać nic nie stosowałam, i znikały same, tyle że może pomógł mi piling pisze że antytrądzikowy ale ja używam to głownie ze względu na pory bo pryszczy teraz nie mam w ogóle i po namyśle stwierdzam że to zasługa właśnie mycia twarzy pilingiem "under twenty" 3w1:) polecam ale jak się ma sporo pryszczy to delikatnie masować a nie mocno.

21

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Polecam la roche possay effaclar. W ogóle całą serię. Przeznaczony jest właśnie do cery problemowej.  Kupę testów przechodzą, żeby jak najlepiej działać. Warto zainwestować, zwróci się na buzi smile

22

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

mam pytanie - znacie moze ten krem?? http://aktywni.pl/aktualnosci/colostrum-eliksir-mlodosci/  jesli ktos uzywal to prosze o opinie

Dzięki smile

23

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Ja mam tez taki problem i mam 22 lata. Od 5 msc stosuje produkty Dr.Nona, są to produkty z Morza Martwego i są skarbnicą dla zdrowia i urody. Stosuję maseczkę iłową i na to balsam solaris i kerem do rąk i paznokci. Także stosuję jeszcze herbatkę która mnie oczyszcza z toksyn i pomaga mi schudnąć jest to herbata Gonseen i sole, które wyciągaja toksyny z mojego ciała:):) Moja skóra jest rewelacyjna, a trądzik i krosty znikaja. Polecam wszystkim, którzy mają z tym problem, ja się właśnie go pozbyłam:):)

24

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

W wieku dojrzałym to może być trądzik różany! W takim wypadku ja bym poleciła rozex... smile

25

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

A może jakiś krem do cery trądzikowej ? Jest ich pełno, więc łatwo znaleźć. A zawsze lepiej robić coś niż nic.

26

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Jak ktoś ma już blizny to lepiej qcerę zastosować. Po tym kremie fajnie wyrównuje się kolor skóry i coraz mniej nowych pryszczy wyskakuje. U mojego bratanka buzia po kuracji jak malowana smile

27

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

ja też dziewczyny mam problem z twarzą, sama nie wiem jaki krem wybrać. Naprawdę dużo czytam na temat tych różnych kremów, jest tego tyle na rynku, że ciężko coś wybrać. Okazuje się słuchajcie, że krem powinien być dobrany do typu twarzy. Ja do tej pory nie wiedziałam czy mam twarz mieszaną czy tłustą, ale ten artykuł pomógł mi to odgadnąć http://www.modeling.pl/aksamitna-twarz. Przede wszystkim ważne jest też odpowiednie nawilżanie skóry. Nawet o tym nie wiedziałam. Żeby twarz była ładna należy o nią dbać,a nawet dziś oglądałam program, że to co jemy także ma wpływ na naszą twarz,  a wy jak dbacie , żeby twarz była aksamitna?

28

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

plusem jest też i  to, że właśnie nie wysusza ten krem cery, bo zazwyczaj takie po jakimś czasie mocno wysuszają

29

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Też mam takie wrażenia, mam tendencje do przesuszania skóy i miałam obawy czy nie przesuszy jej bardziej, ale na szczęście nie jest tak źle, ważne żeby na dzięń dobrze nawilżać

30

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Hej dziewczyny, mogę wam polecić naturalny produkt na trądzik z olejek herbaciany. Stosowany na wrażliwą skórę nie uczula działa przeciwzapalnie, antyseptycznie i wysusza zmiany trądzikowe, dlatego jest świetny jako preparat punktowy na większe pryszcze i zaskórniki. Efekty maksymalnie po 2/3 dniach smile nie mogę dodawać linku więc sklep z produktem o którym mówię macie w sygnaturce, tylko tak mogę go pokazać..

31

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

La Roche Posay, Effaclar M.- krem nawilżająco matujący. Krem punktowy Effaclar A.I.-punktowy. Polecam od lat, choć tanie nie są, jednak bardzo wydajne.

32 Ostatnio edytowany przez marta_k (2015-12-27 19:56:33)

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Moja przyjaciółka miała spore problemy z cerą, wiem że używała kremu Młodzieńczy blask matującego z bielendy, przez co twarz przestała jej się tak świecić i zmniejszyły jej się niedoskonałości. Na pewno opórcz tego warto robić sobie delikatne peelingi i maseczki oczyszczające

33

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Raz , dwa razy w tygodniu wskazane są peelingi ale tylko takie delikatne, a z kremów jak ktoś czegoś akurat szuka to  tak jak pisałam ten jest skuteczny.

34

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Polecam kremy firmy avene. Nie są one tanie, ale sa bardzo dobre i na prawdę opłaca się je kupować.

35

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Jam mam 22 lata i też mam problem z trądzikiem, chociaż teraz jest już o niebo lepiej, niż jeszcze kilka lat temu. W tym czasie wiele się nauczyłam, dbając o moją cerę, no ale każdy ma inną i nie wszystko jest dla wszystkich. Chodziłam do kilku dermatologów, od każdego słyszałam co innego i stosowałam mnóstwo maści, toników etc., ale nic nie pomagało na dłużej. W końcu, z czasem [po eksperymentach smile], sama doszłam do tego, co jest najlepsze dla mojej skóry.

Kilka rad? Często zmieniaj poszewki od poduszek; używaj osobnego, małego ręcznika do twarzy i często go pierz [jak i poszewki - w wysokich temperaturach]; zrób sobie tonik z olejkiem z drzewka herbacianego i przemywaj twarz rano i wieczorem, a później nakładaj krem [polecam Sudocrem], bo wysusza skórę przy regularnym stosowaniu; jeśli masz grzywkę, albo włosy opadają ci na twarz - unikaj tego!; kup sobie ziołową herbatkę na trądzik; jeśli używasz peelingów - wybieraj te delikatne, a nie gruboziarniste; rób jak najdelikatniejszy makijaż [w moim wypadku: baza to krem z L'Oreal Triple Activ Anti Shine, lekki korektor antybakteryjny i maskujący krem BB z Under20 i trochę pudru Synergen, żeby się nie błyszczeć]. Jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji, to od jakiegoś czasu używam tych z Barwy Siarkowej [Rossmann] i z Avonu [mam większość kosmetyków z serii Clearskin, szczególnie polecam maseczkę z glinką - czarna seria, peeling głęboko oczyszczający pory - zielona seria, kremowy żel do mycia twarzy z 2% kwasem salicylowym - taki pomarańczowy i jeszcze piankę do mycia twarzy], poza tym znajoma dermatolog powiedziała mi ostatnio, że super są kosmetyki BeBeauty z Biedronki, niedługo mam zamiar je przetestować. To wszystko. Mam nadzieję, że trochę pomogłam.

PS. Najważniejsze, to się nie załamywać smile Ja w gimnazjum miałam straszne kompleksy z powodu mojej twarzy, ale jak poszłam do liceum to się przemogłam i przestałam na siłę wszystko zakrywać - mówiłam sobie, że 'to tylko twarz', a naprawdę miałam poważne problemy...

36

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Polecam produkty z serii Natura Siberica - mają doskonałe składy roślinne i są względnie niedrogie. Wybrałabym przede wszystkim czarne mydło detoksykujące oraz jeden z toników do oczyszczania twarzy. Nie warto stosować agresywnych środków bo skóra zareaguje jeszcze silniejszymi wypryskami. Należy ją raczej delikatnie oczyszczać i nie drażnić.

37

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Wydaje mi się , że do cery trądzikowej jednak kremy z kwasami sa najbardziej skuteczne.

38

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Ja mogę polecić krem Cera+ Solutions. Oczywiście nie jestem pewna czy to on mi pomógł, czy to zwykły zbieg okoliczności, ale od kiedy go stosuję, o wiele rzadziej mi coś wyłazi.

39

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?
mikrus napisał/a:

Wydaje mi się , że do cery trądzikowej jednak kremy z kwasami sa najbardziej skuteczne.


Tak, ale trzeba uwazac, bo za oknem juz robi sie sloneczna pogoda- trzeba pamietac o kremie z filtrem.
U mnie sprawdza sie mlodzienczy blask z bielendy- wczesniej mialam jakis grudki, krostki, a teraz zrobilo sie juz gladko

40

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Dziewczyny, a która z Was słyszała o Niszcz Pryszcz? Ostatnio widziałam taki krem w Rossmanie i mnie zaciekawił swoją nazwą smile. W internecie jest kilka ciekawych opinii o nim.

41

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Ja szukam czegoś jak najbardziej naturalnego... ciężko jest coś znaleźć. mam bardzo wrażliwą skórę, skłonna do różnych "niedoskonałości", wyprysków itp.  Macie cos sprawdzonego? ale podkreślam JAK NAJBARDZIEJ NATURALNEGO? Jakiś krem, czy może coś do oczyszczania twarzy?

42

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Czy któraś z Was używała serum Sevolium? Jeszcze nie widziałam go w sklepach, ale polecała mi go moja pani dermatolog. Ogolnie jestem po kuracji atredermem, która to mi bardzo pomogła ( chociaż przyznam,że było dość ciężko, szczególnie jak skóra mi schodziła jak u jakiejś jaszczurki). Poprosiłam ją o coś delikatniejszego bo szykuje mi sie wyjazd za 2 tygodnie i chciałabym nieco zregenerować skórę. Jak jego dzialanie na pryszcze?

43

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Ja bardzo lubie do tlustej cery krem matujacy carbo detox, z bielendy. Dziala antybakteryjnie, zaweza pory, wyrownuje koloryt cery i super matowi przy okazji nawilzajac.

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Hej, mam 19 lat i okropne pryszcze :\ Są nie tylko na twarzy. Dekolt, plecy, szyja. Brzydzę się ich, już nie wiem, co mam robić ... Może jesteście w stanie polecić mi jakiś krem (o naturalnym składzie)? Dziękuję za rady. smile

45

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Manuela, ja używałam Sevolium. Jest to lekkie serum, które jest oparte na ekstraktach roślinnych. Może nie ma cudów, ale zauważyłam, że moja skóra jest lepiej nawilżona.

46

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Z kwasami na cerę trądzikową trzeba uważać. Mogą za bardzo podrażnić skórę i ją wysuszyć, a przecież nie chodzi o to...
nela.bakowska - zgadzam się z Tobą, już któryś raz ktoś potwierdza że ten kremik działa
A najważniejsze to taką cerę nawilżać

47

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

U mnie na pryszcze działają tylko kosmetyki cetaphil, najlepsze jest połączenie emulsji do mycia micelarnej a potem krem lipidowy, używam tego zestawu od 3 miesięcy i widzę już poprawę. Skóra jest nawilżona ale pryszczy jest już zdecydowanie mniej i szybciej się goją co mnie bardzo cieszy. W końcu znalazłam kosmetyki, które nawilżają i nie zapychają.

48

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Używam kremu od AVA z serii Acne Control do cery tłustej i trądzikowej i mogę polecić każdemu, kto ma tego typu cerę

49

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Ja bym nie stosowała żadnych kremów wysuszających tylko kosmetyk z dodatkiem kwasów albo lek od dermatologa, a do tego jakiś naturalny krem mocno nawilżający bez parabenów i innych zapychaczy. Takie wysuszanie skóry trądzikowej na dłuższą metę może spowodować jeszcze większe przetłuszczanie się jako reakcja obronna

50

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Na taka mega wysuszoną skórę bardzo fajny jest Balsam kokosowy Pahwash z mango. I zapach cudowny i właśnie skórą po nim super nawilżona, delikatna w dotyku. Jego tylko używam do ciała

51

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

ciężko jest polecić, bo każdemu coś innego się sprawdza. Ale do cery trądzikowej to coś lekkiego, delikatnego. Ja mam np. krem soraya plante i sprawdza się mega dobrze

52

Odp: Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

To jeden z kremów do skóry wrażliwej i trądzikowej rio-kosmetyki.pl/kremy-do-twarzy/32808691-3h-krem-do-cery-tradzikowej-50-ml-cbd-5905108710330.html który nie blokuje porów i po nałożeniu od razu się wchłania, nie pozostawia żadnych grudek i wpływa na wytwarzanie serum. Twarz nie wydaje się po prostu taka śliska po pewnym czasie stosowania. W tym sklepie można łączyć terapię. Gdyby ktoś chciał to po wpisaniu kodu 3HRABAT dostajecie 20% rabat, ważny do końca sierpnia wink

Posty [ 52 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jaki krem wybrać do twarzy trądzikowej?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024