Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

Strony Poprzednia 1 4 5 6

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 276 do 278 z 278 ]

276

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

Cześć trochę siara mi jest to pisać, ale mam problem. Opisze wam tak mniej więcej moje życie seksualne. I naprawdę błagam o pomoc albo jakieś rady nie wiem może  seksuolog. POMOCY. Mam chłopaka kochanego, pomaga mi, zawsze mogę na niego liczyć ale przynajmniej 2 razy zrobi głupotę która mnie doprowadza do szaleństwa. Wiem że ogólnie dobry z niego facet i kocham go wink! Ogólnie sytuacja wygląda tak: ( w ogóle nie wiem czy pisze w dobrym dziale jak nie to wybaczcie).
Swojego głupi  poznałam w wieku 13 lat byłam głupiutka i mimo to ze to był mój chłopak to ważniejsze były przyjaciółki. Ogólnie czego nigdy bym się nie spodziewała to jak jestem z nim 7,5 roku to on dalej jest a one oddaliły się i nie mogę z nikim o tym pogadać. Mam 21 lat i ze swoim chłopakiem czekaliśmy na pierwszy stosunek do mojej 18 nie wiem czemu bałam się ale on ogólnie  ma cierpliwość byliśmy ze sobą od 3-4 lat i nie nalegał na seks choć wiem ze chciał, mój pierwszy raz to trochę bólu, przyjemności wink i obaw bo jego matka była obok w pokoju. Wcześniej radziliśmy sobie pocałunkami, przytulaniem, później aż się dziwię sobie zaproponowałam loda ale on wtedy chciał mi zrobić minete. Jest moim pierwszym chłopakiem który doszedł tak daleko pierwszy raz robiłam loda i wiem ze on minete też ale przysięgam nie jestem koneserka ale mój facet robi ja dobrze wink chociaż nie mam porównania. Z biegiem czasu we mnie coś usycha i nie wiem czy jest sens zeby mnie miał i ja jego. Bo ja lubię seks jak juz on jest we mnie lubię jak jest delikatny a jednocześnie męski , kocham jak jest stanowczy i wie co ma robić ze mną żebym była szczęśliwa, jest tak że kilka razy mam orgazm a on raz. Mój facet w ogóle od zawsze szybko się podniecal na mój widok wystarczy ze przebieram się w śpiochy a on juz był gotów nawet to słodkie smile ale wlasnie ja jestem jakaś dziwna nigdy nie chciałam kochać się pierwsza zawsze on prosił czasami sama bardzo chciałam ale nie potrafiłam zainicjować stosunku. Czasami jak wróciliśmy z imprezy i oboje  trochę wypiliśmy to naprawdę był wspaniały czasami zdarzyło mi się go opiepszyc ze nie może i robiłam wszystko zeby mu podnieść żagiel a sobie zrobić dobrze. Dziewczyny proszę o pomoc bo boję się ze stracę go. Wiem ze im tylko na seksie zależy ale mojemu facetowi nie potrafię dać nawet tego, podczas seksu on robi wszystko żeby mi było dobrze a mnie boli to ze leze rozkładam nogi i czasami jestem nie mila bo to weź on nie stoi i takie tak. Serio w głębi siebie chce się z nim kochać ale i lubię to ale jestem jak kłoda. Odpowiedzcie na mój problem proszę

Zobacz podobne tematy :

277

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

Witam. Mam prośbę, mógł by mi ktoś poradzić co mam robić? Mam cudna córkę. Z mężczyzna którego nie kocham a on jest strasznym nieprawda a mimo tego wzięłam z nim ślub 10 dni temu. Dzisiaj spotkałam się przez przypadek ze swoim byłym i coś się we mnie zagotowalo. Chyba coś do niego czuje i wiem że on do mnie też. Niewiem co mam robić. Z mężem nie śpię już od jakiegoś czasu. Po prostu już mnie nie pociąga. Proszę pomóżcie i poradzcie co mam zrobić.

Posty [ 276 do 278 z 278 ]

Strony Poprzednia 1 4 5 6

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018