Najlepsze zabawki dla dzieci;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 43 ]

Temat: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Mamy powiedzcie jakie zabawki warto zakupić dziecku?
Napiszcie czym najchętniej zabawia się Wasza pociecha.
Mój Synuś ma 8 miesięcy i jeszcze za bardzo nic nie potrafi zająć go na dłużej.Zastanawiam się czy szukać dalej jakiś zawieszek na wózek/łóżeczko inwestować dalej  w zabawki interaktywne? Czy po prostu poddać się i tak jak do tej pory bawić się wspólnie z maluchem?
Mały nie raczkuje,bardziej interesuje go chodzenie chociaż w chodaku i tak wytrzyma max 15 minut i dopada go nuda.Stale by chciał by go nosić stawiać na nóżki zwiedzać z nim mieszkanie,wariować.Kupiłam mu nawet gniazdko które miało "utrzymać " go  w jednym miejscu, wrzucałam mu tam ulubione zabawki ale mały rozrabiaka zapiera się nóżkami ,chwila moment i hyc już jest na podłodze;)
a jak jest u Was?
Poradzicie coś;)?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Z mojego doświadczenia nic nie jest w stanie zastąpić torebki foliowej, jakiegoś pudełka, drewnianej łyżki itp. Moja mała do tego uwielbia wszelkiego rodzaju piłki i wszystko co jest okrągłe. Drogie zabawki Fisher Price'a nie robią na niej zbyt wielkiego wrażenia. Podobnie jak twój synek nie wytrzymuje zbyt długo bawiąc się sama. Niestety jest to trochę uciążliwe, bo nie mam za wiele czasu, żeby ogarnąć cokolwiek w domu. To chyba taki wiek wink. Trzeba przeczekać.

3

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

no to macie pełne ręce roboty ze swoimi pociechami. Moja Amelka pod koniec miesiąca skończy 8 miesięcy i jeśli chodzi o samodzielną zabawę to nie ma z tym problemu, interesuje ją kompletnie wszystko, a najbardziej to co ma jakieś światełka wink jej ulubiona zabawka ostatnio to taka książeczka:

http://www.babyzone.com/images/ui/main/disneybaby/discovery/baby-einstein-touch-and-explore-discovery-book-disney-baby-discovery-photo-220x220-0003.jpg

ta pomarańczowa uśmiechnięta buźka świeci się za każdym razem jak przewraca się strony albo jak się ją naciśnie, mała bawi się nią w samochodzie albo jak siedzi w swoim krzesełku a ja np robię w tym czasie obiad wink

4

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

obsession_84 u mnie dokładnie to samo w ruch ida wszelakie przedmioty nie do zabawy.Światełka w chodaku wogole nie robią na       nim wrazenia, kompletnie nic.MissClaudia pozostaje tylko pozazdroscic;)

5

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Mata edukacyjna - coś w sobie ma. Moj szkrab siedzi jak zaczarowany na niej :-) Kupiłam na zakupy.linkbaby.pl.

6

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Oo i tak jak moj smile Nie musi miec zabawki z fishera zeby czuc sie szczesliwym smile
Kawalek reklamowki, lyzka, czy grzechotki, i dziecko jest szczesliwe smile

A swoja droga, to wydaje mi sie, ze te zabawki z Fisher price, nie dorastaja do piet innym zabawka.. te sa tekie pospolite, a np. sa zabawki podobne z tanczych firm i duzo bardziej kolorowe i ``przytulniejsze`` chyba nie tylko ja to zauwazylam smile

7

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

tak to prawda fisher lubuje sie w bajerach i innych udziwnieniach,wymysla kolejne bezsensowne zabawki bedace pozywka snobowatych rodziców. Nic nie zastąpi zwykłego pluszowego misia którego kupiłam za 12zł w biedronce ;D

8

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Nie ma co też kupować całe mnóstwo tanich zabawek, które potem zostaną rzucone w kąt i będą zbierać kurz gdyż często są wykonane z tak słabych materiałów, że za chwilę się popsują. Jestem zdania, że najlepiej kupić jedną, a porządną zabawkę, która nie znudzi się dziecku i będzie się nią bawiło długi czas.

9

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)
Fioleczka napisał/a:

tak to prawda fisher lubuje sie w bajerach i innych udziwnieniach,wymysla kolejne bezsensowne zabawki będace pozywka snobowatych rodziców. Nic nie zastąpi zwykłego pluszowego misia którego kupiłam za 12zł w biedronce ;D

zgadzam się ,sama byłam zafascynowana zabawkami fisher price jak moje drugie dziecko się urodziło,przyznam kupiłam trochę ich
co mogę stwierdzić teraz? że wszystkie mają prawie tą samą ścieżkę dźwiękową,zero zainteresowania nimi ,fakt są wykonane solidnie ale tak po za tym to szkoda kasy
to nie tylko moja opinia ale też innych znajomych,dzieci się tymi zabawkami nie bawią ,a zachwycają właśnie pierdołami za 20 zł smile

10

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Wszystko zależy od wieku i temperamentu dziecka. Niemniej jednak wydam każdą złotówkę, żeby odciągnąć córkę od telewizora. Słyszałam, że Furby sprawdza się w tej roli. Macie zdanie na ten temat?

11

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Z chodzikiem nie przesadzaj bo zniekształca stawy u dziecka jak długo w nim siedzi i nieprawidłowo mięśnie się wzmacniają. Dzieciak za mały żeby na dłużej uwagę skupił na jednej rzeczy. Zabierz dzieciaka na ręce i na obchód po domu. Zobacz co go interesuje,do czego wyciąga rączki. Zabawki są ok ale współczesne nie dają pola dla wyobraźni. Niech mały weźmie drewnianą łyżkę i sam dla niej znajdzie zastosowanie smile

12

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Wypróbowałam Furby`ego i jako towarzysz jest niezastąpiony. Odciągnęłam od komputera, telewizora, telefonu...za to zachęciłam do wyjść do koleżanek, na dwór, bo przecież tam są znajomi z furby`m. Razem bawią się dzieciaki świetnie i caly czas rywalizują kto więcej nauczy swojego przyjaciela.

13

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Żonka 36 piszesz o Furby dużo pozytywnego. Powaznie zastanawiam się nad zakupem Furbiego. Ciekawa jestem czy moim dzieciom przypadnie do gustu tak jak Twoim smile

14

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Bardzo dobry temat;)))ja kupuje mojej 10mc córce jakies kostki edukacyjne,ale lezy to i na chwile tam poprzyciska,pogra jej to i tyle,raczkuje,zwiedza zakamarki,woli auta od braciszka,moj syn lubił siedziec w szafkach,w garnkach i szufladach;)))nie były mu potrzebne zadne fisher price;))
Czekam mimo to na jakies propozycje zabawek;)

15

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

a nam poki co  zabawki z Fisher price sie sprawdzaja smile i jestesmy z nich mega zadowoleni:)
zreszta moje dziecko moze bawic sie czym popadnie dam jej zabawke fishera bawi sie tym garnkami tez papierami tez wiec nie mam wymagajacego dziecka... poki co:P

16 Ostatnio edytowany przez Olinka (2013-07-25 22:47:52)

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

A moje dzieci ostatnio uwielbiają spam Cudne zwierzątka, jelonki, jeżyki. I potrafią sami nawet długo się nimi zająć:)

17

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

U nas Fisher też się sprawdził..jak i wiele innych zabawek z resztą smile

Ale bo rodzice myślą, ze dadzą dziecku zabawkę i "masz, baw się". A to nie jest tak. Mój Mały bawi się zabawkami wtedy, gdy my się z nim bawimy. Wtedy wszystko jak leci- klocki, autka, pluszaki, edukacyjne zabawki- jest w użytku. Jest wesoło, śmiesznie i..raźniej smile To nam chodzi o zabawki, dziecku chodzi o nasze towarzystwo. Dlaczego dziecko tak chce drewniane łychy i przykrywki? Bo przesiadujemy w kuchni i ono chce być blisko nas. Tzn mówię, co zaobserwowałam. Jasne, sam też sie zajmie zabawką..ale tak jak pisała Sisi- na chwilę,bo rzuci w kąt. Bo jest za malutki i nie ma rozwinietej wyobraźni.  Zauważyłam za to, ze jeśli my się włączamy do zabawy,to trwa ona znacznie dłużej.

To takie proste smile

A co do zabawek.. rolki po papierze są świetnym megafonem. Jak mi się nie chce, to wkładam zamknięte paczki foliowe w apaszki..i Miś sobie w nich gmera,bo mu szeleści a apaszki zakłada na głowę. Albo ostatnio zrobiliśmy mu bazę z koców, dziecka nie było prawie godzinę, siedział i się bawił klockami w środku.  Albo zostawiam kołdrę na środku pokoju i on się na nią rzuca, turla po niej, wspina.. Takie tam... niby bzdety a zajmują smile

18

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)
McMiodek napisał/a:

U nas Fisher też się sprawdził..jak i wiele innych zabawek z resztą smile

Ale bo rodzice myślą, ze dadzą dziecku zabawkę i "masz, baw się". A to nie jest tak. Mój Mały bawi się zabawkami wtedy, gdy my się z nim bawimy. Wtedy wszystko jak leci- klocki, autka, pluszaki, edukacyjne zabawki- jest w użytku. Jest wesoło, śmiesznie i..raźniej smile To nam chodzi o zabawki, dziecku chodzi o nasze towarzystwo.

Zależy od dziecka wink

19

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)
BabaOsiadła napisał/a:
McMiodek napisał/a:

U nas Fisher też się sprawdził..jak i wiele innych zabawek z resztą smile

Ale bo rodzice myślą, ze dadzą dziecku zabawkę i "masz, baw się". A to nie jest tak. Mój Mały bawi się zabawkami wtedy, gdy my się z nim bawimy. Wtedy wszystko jak leci- klocki, autka, pluszaki, edukacyjne zabawki- jest w użytku. Jest wesoło, śmiesznie i..raźniej smile To nam chodzi o zabawki, dziecku chodzi o nasze towarzystwo.

Zależy od dziecka wink

Albo od jego wieku wink Albo inaczej: etapu rozwoju smile

20

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)
żonka36 napisał/a:

Wypróbowałam Furby`ego i jako towarzysz jest niezastąpiony. Odciągnęłam od komputera, telewizora, telefonu...za to zachęciłam do wyjść do koleżanek, na dwór, bo przecież tam są znajomi z furby`m. Razem bawią się dzieciaki świetnie i caly czas rywalizują kto więcej nauczy swojego przyjaciela.

Może to naprawdę dobry sposób na odciągnięcie dzieci od komputera, powiem szczerze, że próbowałam chyba wszystkiego i nic! Czytałam wiele pozytywnych opinii na temat tej interaktywnej zabawki Furby, i chyba ją kupię.

21

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

U nas zabawki kupujemy dość rozważnie. Ma kilka z Fisher Price choć wolę simly Play czy jakoś tak. Większość dostał. Najlepsze są klocki ( dla niespełna rocznego też - my mieliśmy drewniane ekologiczne a później z wadera od 2 lat) piłki. Furorę robi telefonik grający (młodszy ma 8 miesięcy) bucik który gdzieś się zapodzueje. Swego czasu te grzechotki - skarpetki. No i wszystko co nie powinno .... Telefony, piloty, zabawki starszego (samochodziki hot weels), wyrywanie kotu sierści. Mój nie chodzi nie siada i nie raczkuje. Dopiero tyłek do góry zadziera do pozycji czworaczej.  W życiu nie kupie chodziła - najgorsze zło dla kręgosłupa maluszka tak samo jak siedziska - place zabaw dla dzieci które nie siedzą (niby od 6 miesiąca - Fisher Price ma takie)

22

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Mój to się najlepiej bawi garnkami w kuchni big_smile

23

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Najlepiej,  żeby zabawki pomagały dziecku się rozwijać. Właśnie czytałam artykuł o tym, że zabawki muszą uczyć i motywować dziecko - podają w nim, jakie są te najbardziej rozwijające zabawki.

24

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Zgadza się, nauka poprzez zabawę jest najskuteczniejszą formą. Dlatego rodzice powinni inwestować w zabawki kreatywne, które oprócz zabawy dostarczą dziecku przydatnej lekcji. Szeroki wybór tego typu zabawek można znaleźć na stronie sklepu Mamissima, gdzie można znaleźć idealną zabawkę dla swojego dziecka dopasowaną do jego wieku i poziomu edukacyjnego. Oto jeden z wielu przykładów:

https://www.mamissima.pl/product_picture/fit_in_389x389/71ead52b171ba1e865ee730e5a16d45e.jpg

25

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Ja proponuje zadziałać na wyobraźnie dziecka po przez taki projektor gwiazd, na prawdę świetna sprawa dla młodszych dzieci i świetnie wygląda, na prawdę robi duże wrażenie i do tego pomaga zasnąć, moje dzieci uwielbiają przy tym spać smile ja też tongue
allegro.pl/lampka-nocna-led-projektor-gwiazd-360-i6838183840.html

26

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Mi osobiście się dobrze korzysta z Edisona i z tego co widzę po uczniach to też są zadowoleni. Przede wszystkim robot rozwija wyobraźnię tak bardzo przy programowaniu potrzebną. Po drugie uczy skomplikowanego języka Python w przystępny sposób. Nasze komputery do szkoły były zamawiane przez portal  robotedison.pl. Tutaj mają też opcję wykupienia szkolenia, ale stwierdziliśmy że nie będzie nam potrzebna i to była dobra decyzja.

27

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Ja osobiście kupuję mojemu synowi zabawki proste typu: cymbałki, bączek, klocki, grzechotki, bębenek. Lubi też te edukacyjne grające, ale najlepiej bawi sie tymi pierwszymi plus przedmiotami codziennego uzytku .

28

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

I bardzo dobrze bo to są zabawki które uczą poprzez zabawę. Taki sposób jest dla dziecka najlepszy i najskuteczniejszy. Poprzez zabawę dziecko poznaje kolory, dźwięki itp. Oczywiście zabawka powinna być odpowiednio dostosowana do poziomu dziecka oraz jego aktualnych umiejętności. Co sądzisz o takim stoliczku nieregulaminowy link? dzięki któremu dziecko zwiększy swoje zdolności manualne poprzez elementy służące do łapania, przekręcania czy ciągnięcia. Ja uważam, że to świetna opcja.

29

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)
chomik9911 napisał/a:

Ja osobiście kupuję mojemu synowi zabawki proste typu: cymbałki, bączek, klocki, grzechotki, bębenek. Lubi też te edukacyjne grające, ale najlepiej bawi sie tymi pierwszymi plus przedmiotami codziennego uzytku .

to u nas dokładnie tak samo smile Najlepsze zabawki to foremki do ciasteczek, wałek i do tego różnego rodzaju masy plastyczne.

30

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Ja wychodzę z założenia, że najlepsze zabawki, to zabawki, dzięki którym dzieci będą mogły się czegoś nauczyć smile Nasz synek jest fanem zwierzątek i udało nam się znaleźć grę, która umożliwia mu poznanie ich nieco bliżej. Już od kilku tygodni  mamy w domu zajęcie – dopasowujemy pokarmy do zwierząt w grze Legler, którą kupiliśmy w sklepie Model Making. Teraz przymierzamy się do kupienia planszy, na której Kubuś będzie uczył się wiązać buty. Wszystkie pomoce edukacyjne, które oferują  w tym sklepie są stworzone z drewna, tak że całkowicie  ekologiczne, a przy tym estetycznie wykonane i bardzo pomysłowe. Polecamy Model Making i zabawki edukacyjne!

31

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Nasza mała, fakt, że ma 6 miesięcy najchętniej bawi się taką jakby książeczką z gwiazdką gumową.Książeczka ma dosłownie 4 dmuchane kartki. Ona bierze ja do buzi, ściska. Kto by się spodziewał:)

32

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Witam. Myślę, że świetny temat to Magic Boxy - zabawki w kapsułkach na zawszedobre.pl
Co myślicie?

33

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

a zerknij na blog - wkawiarence pl - w 2 artykułach jest napisane co się sprawdziło w 100 %

34

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Mi ostatnio koleżanka pokazała spersonalizowane piosenki z imieniem swojej trzyletniej córki Julki, i to wygląda naprawdę fajnie. Piosenka jest tak zrobiona, że wypada to bardzo naturalnie, to są takie piosenki/zabawy jakie można często znaleźć na youtubie z tym, że właśnie jest wymawiane/wyśpiewywane konkretne imię, kosztuje to grosze a efekt jest świetny, już planuję na jakieś okazje kupować taką płytę z tymi piosenkami jako prezent różnym osobom. Jak ktoś jest zainteresowany to tu jest strona gdzie można to zamówić dubi com pl (sory, że pocięte, ale nie mogę dodać linka :)

35 Ostatnio edytowany przez vinnga (2018-02-26 22:31:22)

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Moja córeczka ma 4 latka i najbardziej lubi książeczki, puzzle i książeczki. Czasami pobawi się lalką czy misiem. Niedawno w sklepie SPAM kupiłam jej wielki zestaw drewnianych klocków i teraz bawi się nimi codziennie. smile

36 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-05-24 14:24:21)

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

U nas hitem były spam- czyli takie kauczukowe zwierzątka (za kilka złotych wspam kupione). Do rzucania, odbijania i gryzienia. Do kompletu był oczywiście chodzik, pchacz i różne piłki, pluszaki szeleszczące. Ale niestety sam się dzieciaczek taki mały soba nie zajmie. Jeszcze kilka miesiący i już będzie umiał torche na książeczkach i klockach sam się skupić. Teraz trzeba przetrzymać i się pobawić z smile

37 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-05-24 14:23:41)

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Polecam zabawki spam, jestem bardzo zadowolona z zakupów na ich stronie megasmyk.pl. Zabawki są w 100% bezpieczne, a mój maluch uwielbia się nimi bawić. Duży wybór produktów to atut sklepu internetowego jak i stacjonarnego. To najlepsze artykuły dla dzieci z jakimi spotkałam się do tej pory. Warto zajrzeć na ich stronę tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora, mają wiele marek.
Polecam!

38 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-12-13 10:52:42)

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Zabawki dla dzieci to dość skomplikowany temat.. Najważniejsze aby dziecko się nią nie znudziło za szybko,żeby nie była za droga i wystarczyła na trochę. No i warto aby coś uczyła dziecko. Szukałam ostanio jakiejś ciekawej zabawki i znalazłam nieregulaminowy link . Sklep z ciekawym zabawkami dla przedszkolaków i uczniów wczesnych klas podstawówki. Dla chłopca polecam samochody RC a dla dziewczynki lalki z bajek jak Frozen i inne.

39

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Zawsze wybór zabawki, to ciężki orzech do zgryzienia. Zwłaszcza w moim przypadku, gdy nie ma się zbyt wielkiego budżetu. Zgadzam się z przedmówczyniami, że lepiej dwa razy się zastanowić nad czymś droższym, a ciekawym niż kupować furę chińszczyny, która i tak za chwilę się zepsuje albo pójdzie w niepamięć. Tylko co tak naprawdę kupić, kiedy rodzajów i typów zabawek jest dzisiaj mnóstwo. Może któraś obecna na forum Mama, coś podpowie, co kupiłaby na 5 urodziny dla chłopca, bo mam zagwostkę i nie ukrywam, że dlatego tutaj piszę. Pomóżcie..

40

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Co polecacie jako zabawka na prezent gwiazdkowy?
Dla dziewczynki 2 latka i chłopca 6 lat.
Nie jestem zwolenniczką kupowania zabawek, które później się tylko poniewierają. Lubię zabawki, które mogą dziecko czegoś nauczyć.
Jakieś propozycje? wink

41 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-03-27 16:15:37)

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)
Fioleczka napisał/a:

Mamy powiedzcie jakie zabawki warto zakupić dziecku?
Napiszcie czym najchętniej zabawia się Wasza pociecha.
Mój Synuś ma 8 miesięcy i jeszcze za bardzo nic nie potrafi zająć go na dłużej.Zastanawiam się czy szukać dalej jakiś zawieszek na wózek/łóżeczko inwestować dalej  w zabawki interaktywne? Czy po prostu poddać się i tak jak do tej pory bawić się wspólnie z maluchem?
Mały nie raczkuje,bardziej interesuje go chodzenie chociaż w chodaku i tak wytrzyma max 15 minut i dopada go nuda.Stale by chciał by go nosić stawiać na nóżki zwiedzać z nim mieszkanie,wariować.Kupiłam mu nawet gniazdko które miało "utrzymać " go  w jednym miejscu, wrzucałam mu tam ulubione zabawki ale mały rozrabiaka zapiera się nóżkami ,chwila moment i hyc już jest na podłodze;)
a jak jest u Was?
Poradzicie coś;)?

Fioleczka, polecam Ci poszukać coś na Aliexpress. Takiego wyboru jak tam, nie ma nigdzie indziej. Dla inspiracji sprawdź na spam, jestem pewna, że znajdziesz coś ciekawego.

42

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)
Pinky20 napisał/a:

Mój to się najlepiej bawi garnkami w kuchni big_smile

Często tak jest, że dzieci chcą bawić się tym co nie jest zabawką! smile

43

Odp: Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Najlepsze zabawki to te wymarzone, czesto związane z ulubionymi bajkami, dostosowane do wieku dziecka i charakteru. Ja kupuje przez internet na różnych serwisach ogłoszeniowych w stylu olx czy mamrzeczy.pl. Jest wtedy czas, żeby się zastanowić i przejrzeć różne oferty.

Posty [ 43 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Najlepsze zabawki dla dzieci;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024