Za granicę - na własną ręke czy z biurem podróży? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Za granicę - na własną ręke czy z biurem podróży?

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 115 do 119 z 119 ]

115

Odp: Za granicę - na własną ręke czy z biurem podróży?

Z biurem, ale jakimś małym, może mało znanym, może w ogóle nieznanym, jakimś takim z wąską specjalizacją. Jakimś takim innym biurem. Takim nooo, ale dlaczego? Bo:
- czuję się bezpieczniej,
- jestem leniem i wolę jak inni mi organizują czas,
- sama nie zobaczyłabym i tak tyle co z biurem bo nie wiem gdzie co jest i nie wiem jak szukać,
- nie znam języka,
- nie znam kraju i to mnie trochu przeraża,
- chciałabym kogoś poznać, z kimś porozmawiać jadąc busem czy mieszkając w jednym hotelu.
Dlatego np. Wytwórnia Wypraw, którą mogę polecić wink
Ale jeżeli:
- znam kraj, język,
- nie odczuwam jakiegoś przerażenia przed wyjazdami,
- lubię zwiedzać na własną rękę,
- czasami mam dni, w których po prostu wolę posiedzieć na plaży, a nie w muzeum,
- nie lubię jak ktoś mi mówi, że mam być o 12:00 w ustalonym miejscu etc.
wtedy jadę sama wink

Zobacz podobne tematy :

116 Ostatnio edytowany przez cslady (2015-12-10 14:42:34)

Kilka razy wyjeżdżałam za granice samemu organizując wyjazd lub poprzez biuro podróży. Zdecydowanie wolę tą drugą opcję. Nie trzeba się niczym przejmować, przylatujesz do hotelu, czeka na ciebie pokój, wszelkie dogodności itp. Nie wiem jak jest w innych biurach, ja korzystam z spam i jestem zawsze zadowolona.

117

Ja korzystam tylko z biura podróży i tylko z jednego - zaufałam lata temu i do dziś jestem lojalna (i przy okazji bardzo zadowolona) - dużemu organizatorowi wycieczek wszelakich na literki IT(...) - swoją drogą nie rozumiem dlaczego moderacja usuwa nazwy biur podróży... jak mamy się powymieniać doświadczeniami, skoro i tak nazwy są cenzurowane?. Ale wracając... Nie organizujemy sami sobie wycieczek (no chyba, że mówimy o wylocie w piątkowe popołudnie i powrocie w niedzielny wieczór) z jednego, istotnego powodu. Jesteśmy leniwi smile Na tyle leniwi, że nie chciałoby nam się na kilka miesięcy przed wypoczynkiem szukać biletów, ani hoteli, ani punktów zwiedzania itd. - oraz, co chyba ważniejsze: gdybyśmy nie mieli nad sobą bata w postaci z góry ustalonego planu przez biuro - to byśmy się w ogóle nie ruszyli z plaży, ewentualnie z jednego, upatrzonego miejsca nie będącego plażą smile

118 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-16 22:09:40)

Chyba zależy co kto woli. Ja kilka razy byłam na własną rękę i było spoko. Ale w tamtym roku poleciliśmy z biurem spam i byliśmy zadowoleni. W tym roku też planujemy u nich kupić wycieczkę.

119

Liliputka napisał/a:

Z biurem, ale jakimś małym, może mało znanym, może w ogóle nieznanym, jakimś takim z wąską specjalizacją. Jakimś takim innym biurem. Takim nooo, ale dlaczego? Bo:
- czuję się bezpieczniej,
- jestem leniem i wolę jak inni mi organizują czas,
- sama nie zobaczyłabym i tak tyle co z biurem bo nie wiem gdzie co jest i nie wiem jak szukać,
- nie znam języka,
- nie znam kraju i to mnie trochu przeraża,
- chciałabym kogoś poznać, z kimś porozmawiać jadąc busem czy mieszkając w jednym hotelu.
Dlatego np. Wytwórnia Wypraw, którą mogę polecić wink
Ale jeżeli:
- znam kraj, język,
- nie odczuwam jakiegoś przerażenia przed wyjazdami,
- lubię zwiedzać na własną rękę,
- czasami mam dni, w których po prostu wolę posiedzieć na plaży, a nie w muzeum,
- nie lubię jak ktoś mi mówi, że mam być o 12:00 w ustalonym miejscu etc.
wtedy jadę sama wink

Patrz, mamy podobne podejście do sprawy wink I tez znam Wytwórnię Wypraw. Też czasami wybieram się sama na wycieczkę w europę zachodnią, ale czasami chcę mieć to zorganizowane i wtedy objazdówka Wytwórni. Można poznać fajnych ludzi, ciekawe miejsca itd. Spanie nie w typowych hotelach jest moim zdaniem lepszym rozwiązaniem, bo jest się bliżej lokalnych mieszkańców. Teraz myślimy o majówce z Wytwórnią, bo mają naprawdę ciekawą ofertę. Ale mamy dylemat co wybrać. No i jeszcze sa spływy Dniestrem lub Słuczą.

Posty [ 115 do 119 z 119 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Za granicę - na własną ręke czy z biurem podróży?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018