kontracept ktoś w ogóle to bierze ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » kontracept ktoś w ogóle to bierze ?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 41 z 41 ]

39

Odp: kontracept ktoś w ogóle to bierze ?

Ja je biore od miesiąca,jak zaczełam brać miałam wymioty i mdłości.Obecnie jestem rozbita emocjonalnie,na zmiane mam dni płaczu i złosci...totalnie mnie rozbiły.

Zobacz podobne tematy :

40

Brałam kiedyś Kontracept przez 7 miesięcy. Czułam się normalnie, bez skutków ubocznych, dodam, że od 17 lat cierpię na migreny a nie zauważyłam wzrostu częstotliwości bólu głowy wink Urosły mi piersi, co uważam za duży plus u mnie, gdyż należę do kobiet słabo obdarowanych wink Za tydzień idę do ginekologa i po proszę o ponowne przepisanie mi tych tabletek, bo miałam 1,5 roczną przerwę w antykoncepcji.

41

Hej. Dziewczyny jak wyglądał u was pierwszy okres przy tabletkach kontracept. Przepisał mi je gin. Generalnie czuje się po nich dobrze, tyle że okres trwa i trwa i trwa....

Posty [ 39 do 41 z 41 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » kontracept ktoś w ogóle to bierze ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018