orkiestra czy dj na weselu? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » orkiestra czy dj na weselu?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 63 z 63 ]

39 Ostatnio edytowany przez marianna899 (2015-12-04 09:59:30)

Odp: orkiestra czy dj na weselu?

Jeśli goście to tradycyjnie głównie rodzina i ludzie w zróżnicowanym wieku od dzieciaków po seniorów to zdecydowanie stawiam na wybór orkiestry. Byłam na kilku różnych weselach gdzie pojawiała się i orkiestra i Dj. Z moich obserwacji mogę powiedzieć, że dużo lepiej goście bawią się przy muzyce granej przez orkiestrę. Wydaje mi się, goście łapią lepszy kontakt z orkiestrą i chętniej się bawią na parkiecie. Dodatkowo trzeba pamiętać, że jednak muzyka preferowana przez Dj może nie trafić do starszych gości. Jednak jeśli Wasi goście to w większości znajomi i młodzi ludzie, a dodatkowo odnajdą się w nowoczesnej muzyce to czemu nie. W końcu to Wam musi się podobać tego dnia i to Wy musicie się dobrze bawić.

Zobacz podobne tematy :

40

Ja za dobrym DJ jednak.
mam małe weselisko na maksymalnie osiemdziesiąt osób i szkoda kasy na orkiestrę.
Mam dobrego Dj za 2000 a orkiestra na poziomie weźmie z 5,6 a wszystkiego nie zagra.

41

Witam! Zapraszam wszystkie dziewczyny szukające dja na wesele do odwiedzenia mojej strony internetowej i kontaktu. Dj Hannah - 1 sza djka w świętokrzyskim:), 3cia w Polsce. Pozdrawiam serdecznie

[tu był nieregulaminowy link]

42

Ja osobiscie na weselu cenie sobie muzyke grana na zywo, wg mnie obowiazkowo orkiestra, ale ja robie duze wesele. Nie bylam nigdy na weselu z dj i osobiscie wole zaplacic wiecej i miec orkiestre.

"Cokolwiek zamierzasz zro­bić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość za­wiera w so­bie ge­niusz, siłę i magię."

Johann Wolfgang Goethe

43

Muzyka grana na żywo nie zawsze wypada aż tak dobrze,a  tak zespół często wybiera sie też z polecenia, ale może okazać się, że później nam coś nie pasuje. Dla mnie i tak dj zawsze będzie najlepszym rozwiązaniem. W Playdjs jest spory wybór, zawsze u kogoś znajdzie si wolny termin, a mają dobry sprzęt i podchodzą do pracy z sercem, bo juz na kilku weselach z ich dj byłam.

44

Tak patrząc na ostatnie wesela, na których byłam stwierdzam, że dużo lepsza zabawa jest z dj. Jakoś weselej, ciekawiej smile

[tu był nieregulaminowy link]

45

najlepiej orkiestra, ona jednak robi ten klimat wink chociaż byłam na takim weselu, gdzie była orkiestra, a na poprawinach dj, i przy dj też ludzie się fajnie bawili.

46

Wg mnie zespół to tai typowo weselny klimat, troche wiejski jak dla mnie, a nowoczesne wesela raczej kojarza mi się z djem. Ale wiadomo, że trzeba tez zaprosić tez wodzireja, bo sam dj niekoniecznie rozbuja towarzystwo.

47

madziorala napisał/a:

najlepiej orkiestra, ona jednak robi ten klimat wink

"Ten" znaczy jaki? Bo jeśli pod tym określeniem kryje się to, co mam na myśli, to obawiam się, że nie każdy lubi wiejsko-zabawowe klimaty. Gdybym ja miała dziś robić swoje wesele, to orkiestra jest jednym z tych elementów, których chyba nie dałabym rady zaakceptować.
Choć nie przeczę - zdarzają się perełki. Miałam na przykład okazję być na imprezie (nie było to jednak wesele) prowadzonej przez rewelacyjny zespół, ale oni nawet U2 grali tak, że aż poszliśmy sprawdzić czy to aby na pewno wykonanie na żywo. Naprawdę rewelacja.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

48

Jak dla mnie dj. Nie cierpię zespołów, bo jak chodzę na wesela to nie trafiłam jeszcze na taki, który w fajny , nowoczesny i pozbawiony "wiejskości" sposób aranżowałby piosenki i nie fałszował. Ale powtarzam - ja po prostu nie trafiłam na dobry zespół, a na pewno i takie są. Niemniej mój klimat to dj smile

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

49

Byłam na weselu koleżanki, gdzie był dj i zabawa była świetna, nawet dziadkowie koleżanki dali się porwać do zabawy. Muzyka super do tańczenia, dj miał również w zanadrzu różne gry towarzyskie, więc na pewno jak będę już na etapie planowania swojego wesela to zdecyduję się na tego dj.

50

Ja wolę zespół smile DJ często ograniczają się tylko do puszczania kawałków na weselu i tyle. A jednak zespół potrafi poprowadzić imprezę, sprawnie ogarnąć oczepiny i zabawy weselne, zachęca gości do tańca itd. Najmilsze wspomnienia mam z wesela mojej siostry, gdzie grał zespół Ekspert z dolnego śląska. Było super, aż szkoda było schodzić z parkietu smile

51

W sumie nie wiem, co lepsze. Na moim weselu była super orkiestra, wszystkim gościom podobało się jak grali. Natomiast na weselu szwagra orkiestra była beznadziejna, kobieta koszmarnie fałszowała i na dodatek grali tylko disco-polo. Większość osób nie tańczyła, tylko siedzieli przy stołach. Natomiast na weselu mojego brata ciotecznego grał DJ, było ok. Zależy, jak trafisz smile

52

Wydaje mi się, że DJ na wesele dużo lepiej się sprawdzi. Byłam ostatnio na takim z Dj'em i na prawdę świetnie prowadził imprezę. Bardzo dobry wybór muzyki i goście nie nudzili się nawet przez chwilę smile Pozdrawiam!

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

53

Tiamat wszechobecny.. Myślę, ze jest jeszcze jedna alternatywa, którą warto wymienić - Wodzirej na wesele. Zaznaczam, że tak jak zespół i orkiestra to dwie różne rzeczy tak samo DJ i Wodzirej różnią się od siebie diametralnie. Kto z was był na weselu z wodzirejem.

Imprezja Damian Nowaczyk
[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

54 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-08-16 00:13:52)

Temat ślubu jest bardzo istotną kwestią - zwłaszcza jeśli mowa o organizacji dlatego przed lepiej zorientować się co jest dla nas lepsze. Zachęcam do czytania blogów innych osób,które tego typu problemy mają już za sobą. Będąc na etapie narzeczeństwa natrafiłam na ciekawy artykuł umieszczanie linków na forum jest niezgodne z regulaminem ,który zainspirował mnie do podjęcia wielu kroków.
Gorąco polecam z zapoznaniem się z artykułem wink

55

Ja jakiś czas temu byłem na weselu gdzie też szukali nie wiadomo gdzie, coś tam w ostatniej chwili nawaliło i chłopaki z mojego miasta byli akurat wolni, dali taki popis, że masakra. Jak to się mówi cudze chwalicie, swojego nie znacie.

56

ja na zdecydowanie wiekszej ilości wesel bawiłam sie z orkiestrom, na dwóch weselach był dj. jedno wesele super dj oprócz tego ze puszczał muzykę to umiał ludzi zabawić, a na drugim weselu tylko puszczał muze wiec nie przypadł mi do gustu. W listopadzie ide na wesele siostry która znalazła podobno super dj razem z wodzirejem. Jestem bardzo ciekawa co pokaża

57

ja na zdecydowanie wiekszej ilości wesel bawiłam sie z orkiestra, na dwóch weselach był dj. jedno wesele super dj oprócz tego ze puszczał muzykę to umiał ludzi zabawić, a na drugim weselu tylko puszczał muze wiec nie przypadł mi do gustu. W listopadzie ide na wesele siostry która znalazła podobno super dj razem z wodzirejem. Jestem bardzo ciekawa co pokaża

58

zależy jaką goście lubią muzykę

59

moja kochana przyjaciółka też miała ten dylemat i ostatecznie wybrała połączenie dj i orkiestry. Taka opcja też się trafia. facet z dziewczyną śpiewali i grali a na swoje bloki wpadał dj. razem 3 osoby. starsi i mlodsi byli równie  zachwyceni. byl też akordeon. zespoł spod warszawy choć nazwy nie pamiętam

60 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-08 16:12:42)

Wiesz co wszystko zależy od tego co preferujecie Wy i przy czym najlepiej będzie się bawiła cała rodzina i znajomi.
Jeżeli wiesz, że DJ nie spodoba się gościom to weź zespół. Jeżeli wolisz DJ weź takiego, który bez problemu rozkręci całą imprezę.
Ja słyszałam dużo pozytywnych opinie o tym DJ spam możesz sobie znaleźć go w sieci. Biorąc kogoś na wesele z polecenia
masz pewność, że na innych weselach ta osoba się sprawdziła. Myślę, że to na pewno lepsze rozwiązanie:)

61

DJ to na pewno tańsza opcja. Już lepiej wybrać jakiegoś wodzireja, o ile sala taneczna jest spora. Płacić facetowi tylko za odtwarzanie gotowych utworów? To jakieś nieporozumienie. Rzeczywiście z wokalem w orkiestrach bywa różnie, ale nic nie zastąpi "żywego" saksofonu", gitary, perkusji czy akordeonu.

62

Zależy kto co lubi, jak DJ to raczej z wodzirejem i jakimiś dodatkowymi atrakcjami, w postaci gier i zabaw żeby uatrakcyjnić wesele. Zespół to droższa opcja i naprawdę trzeba znaleźć kogoś sprawdzonego, żeby nie wziąć jakichś wyjców czy szarpidrutów przy których nikt nie będzie chciał się bawić. Jednak jak mamy dobry zespół to żaden DJ tego nie przebije.

63 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-02-12 23:21:06)

Ja robiłam małe wesele i nie chciałam orkiestry. Trochę się obawiałam czy DJ da radę, czy zabawi gości itd, ale trafiliśmy na super DJa spam, który nie dość że nie wziął dużo kasy, to jeszcze tak mi poprowadził wesele, że goście nie schodzili z parkietu do rana. Także dla mnie tylko DJ.

Posty [ 39 do 63 z 63 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » orkiestra czy dj na weselu?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018