orkiestra czy dj na weselu? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » orkiestra czy dj na weselu?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 63 z 63 ]

56

Odp: orkiestra czy dj na weselu?

ja na zdecydowanie wiekszej ilości wesel bawiłam sie z orkiestrom, na dwóch weselach był dj. jedno wesele super dj oprócz tego ze puszczał muzykę to umiał ludzi zabawić, a na drugim weselu tylko puszczał muze wiec nie przypadł mi do gustu. W listopadzie ide na wesele siostry która znalazła podobno super dj razem z wodzirejem. Jestem bardzo ciekawa co pokaża

Zobacz podobne tematy :

57

ja na zdecydowanie wiekszej ilości wesel bawiłam sie z orkiestra, na dwóch weselach był dj. jedno wesele super dj oprócz tego ze puszczał muzykę to umiał ludzi zabawić, a na drugim weselu tylko puszczał muze wiec nie przypadł mi do gustu. W listopadzie ide na wesele siostry która znalazła podobno super dj razem z wodzirejem. Jestem bardzo ciekawa co pokaża

58

zależy jaką goście lubią muzykę

59

moja kochana przyjaciółka też miała ten dylemat i ostatecznie wybrała połączenie dj i orkiestry. Taka opcja też się trafia. facet z dziewczyną śpiewali i grali a na swoje bloki wpadał dj. razem 3 osoby. starsi i mlodsi byli równie  zachwyceni. byl też akordeon. zespoł spod warszawy choć nazwy nie pamiętam

60 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-08 16:12:42)

Wiesz co wszystko zależy od tego co preferujecie Wy i przy czym najlepiej będzie się bawiła cała rodzina i znajomi.
Jeżeli wiesz, że DJ nie spodoba się gościom to weź zespół. Jeżeli wolisz DJ weź takiego, który bez problemu rozkręci całą imprezę.
Ja słyszałam dużo pozytywnych opinie o tym DJ spam możesz sobie znaleźć go w sieci. Biorąc kogoś na wesele z polecenia
masz pewność, że na innych weselach ta osoba się sprawdziła. Myślę, że to na pewno lepsze rozwiązanie:)

61

DJ to na pewno tańsza opcja. Już lepiej wybrać jakiegoś wodzireja, o ile sala taneczna jest spora. Płacić facetowi tylko za odtwarzanie gotowych utworów? To jakieś nieporozumienie. Rzeczywiście z wokalem w orkiestrach bywa różnie, ale nic nie zastąpi "żywego" saksofonu", gitary, perkusji czy akordeonu.

62

Zależy kto co lubi, jak DJ to raczej z wodzirejem i jakimiś dodatkowymi atrakcjami, w postaci gier i zabaw żeby uatrakcyjnić wesele. Zespół to droższa opcja i naprawdę trzeba znaleźć kogoś sprawdzonego, żeby nie wziąć jakichś wyjców czy szarpidrutów przy których nikt nie będzie chciał się bawić. Jednak jak mamy dobry zespół to żaden DJ tego nie przebije.

63 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-02-12 23:21:06)

Ja robiłam małe wesele i nie chciałam orkiestry. Trochę się obawiałam czy DJ da radę, czy zabawi gości itd, ale trafiliśmy na super DJa spam, który nie dość że nie wziął dużo kasy, to jeszcze tak mi poprowadził wesele, że goście nie schodzili z parkietu do rana. Także dla mnie tylko DJ.

Posty [ 56 do 63 z 63 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » orkiestra czy dj na weselu?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018