Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 186 ]

1

Temat: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

Specjalny wątek pozwalający na dowolną KULTURALNĄ dyskusję, prywatne pogawędki i komentarze nie ograniczony żadnym tematem przewodnim ... To także miejsce na trudne dyskusje, skargi, żale, pretensje.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

Czytałyście wątek admina Off-topic na forum ?
Wyjaśnia do czego służy Złota Loża oraz dlaczego znikły posty w wątku Samanty

3

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

gdzie go znaleźć?bo jakoś nie mogę się doczytać

4

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

NASZE KOBIECE FORUM - wpis z 4 XII

5

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje
podejrzliwa napisał/a:

Czytałyście wątek admina Off-topic na forum ?
Wyjaśnia do czego służy Złota Loża oraz dlaczego znikły posty w wątku Samanty

ponieważ forum jest  po to to by znależć tutaj to czego szukamy czyli pewnych wskazówek a nie obserwowac osobiste potyczki ludzi którzy próbują narzucac wlłasny punkt widzenia.

6

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

ale czasami jest tak,że widzisz iż osoba która udziela jakiejś rady kompletnie nie ma w tym temacie pojęcia,zwracasz delikatnie uwagę że nie ma racji i zaczyna się potyczka słowna. nie można tego uniknąć.

7

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

i pewnie właśnie dlatego powstał Off-topic i dobrze jest....

8

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

Tylko vchyba musze być zalogowana aby korzystać z praw.A jak bedę chciała sie wyrejestrowac to jak?

9

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje
iksa napisał/a:

Tylko vchyba musze być zalogowana aby korzystać z praw.A jak bedę chciała sie wyrejestrowac to jak?

Ponawiam pytanie.

10

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

Usuniesz konto i tyle co za problem ...
Wracając do dyskusji myślę że Ola to była Megi a Wy jak myślicie ?

11

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

Ja myślę, że to bardzo dobry pomysł - co tam kogo obchodzą jakieś potyczki między forumowiczami w watkach ... Mnie na przykład wcale i mnie to denerwowało bo wolę czytać na temat a nie jakieś głupoty co kto o kim sobie myśli.... Wiec gratuluję Administratorowi pomysłu rozwiązania tego problemu. A tutaj w Loży będzie można wrócić do tych dyskusji jeżeli kogoś interesują ...

12

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje
anineczka napisał/a:

Wracając do dyskusji myślę że Ola to była Megi a Wy jak myślicie ?

NIE.

13

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

Jak dla mnie to nie istotne czy dana osoba pisze na jedynym czy na dwuch nikach istotna jest treśc a w tym przypadku to pozostawia wiele do życzenia.

14

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje
fenix napisał/a:

Jak dla mnie to nie istotne czy dana osoba pisze na jedynym czy na dwuch nikach istotna jest treśc a w tym przypadku to pozostawia wiele do życzenia.

Zgadzam się z twoim zdaniem. W tym przypadku - treść to degrengolada.

15

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

Niestety ciekawa jestem czy Ola dotrzymała słowa i przez miesiąc poskąpiła zdrajcy sexu ale pewnie nie skoro pisze że w święta będzie go widziec big_smile

16

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

Dokładnie tak jak piszesz fenix - najważniejsza jest treść ! Reszta nie ma znaczenia bo czy ktoś pisze pod 1 czy 4 nickami to jak pisze farmazony to i tak wyjdą jak słoma z butów. To kobiece forum więc prządek musi być smile

17

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

Nie w tym rzecz, że ktoś sobie chce pisać pod kilkoma nickami - (bo ta osoba pisze pod wiecej - niż dwoma).
Wielu osobom z forum (wydaje mi się) wygodniej jest na niektóre tematy wypowiadać się z innego nicka i uważam, że to jak najbardziej w porządku - bo one nie robią tego po to, by pyszczyć, odgrywać się (nieudolnie) i brudzić forum wrednością.

18

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

wrednością i prostym, przyziemnym chamstwem nierzadko

19

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje
iksa napisał/a:

i pewnie właśnie dlatego powstał Off-topic i dobrze jest....

Dobrze dla ciebie bo pewnie i tak nie masz nic do powiedzenia więc tutaj możesz z siebie coś wypluć by ktos zwrócił na ciebie uwagę.

20

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

Nie do końca 17latku bo było wiele sytuacji że dwie osoby odbiegły na tyle od tematu że na wzajem toczyły bitwy choc osobiście uważam że nie powinno się usówac postów odbiegających od tematu a riposty pozostawiac bo niekiedy to czytam i nie wiem o co chodzi.

21

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje
17 latek napisał/a:
iksa napisał/a:

i pewnie właśnie dlatego powstał Off-topic i dobrze jest....

Dobrze dla ciebie bo pewnie i tak nie masz nic do powiedzenia więc tutaj możesz z siebie coś wypluć by ktos zwrócił na ciebie uwagę.

za to ty masz dużo jak widać - uważaj bo ci w końcu loginów zbraknie.

22

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

no choćby po to jest, gratuluję pomysłu
przyda się napewno

23

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje
fenix napisał/a:

Nie do końca 17latku bo było wiele sytuacji że dwie osoby odbiegły na tyle od tematu że na wzajem toczyły bitwy choc osobiście uważam że nie powinno się usówac postów odbiegających od tematu a riposty pozostawiac bo niekiedy to czytam i nie wiem o co chodzi.

Jeśli takie bitwy toczą sie całkowiecie na innym poli niźli to zaproponowane przez temat głowny to tak ale często jest jednak tak ze ostra wymiana zdań cały czas nawiazuje do głownego wątku a mimo wszystko komus sie nie spodoba więc zostanie skasowana bez dania racji.

24

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

nuda straszna dziś

25

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje
17 latek napisał/a:
fenix napisał/a:

Nie do końca 17latku bo było wiele sytuacji że dwie osoby odbiegły na tyle od tematu że na wzajem toczyły bitwy choc osobiście uważam że nie powinno się usówac postów odbiegających od tematu a riposty pozostawiac bo niekiedy to czytam i nie wiem o co chodzi.

Jeśli takie bitwy toczą sie całkowiecie na innym poli niźli to zaproponowane przez temat głowny to tak ale często jest jednak tak ze ostra wymiana zdań cały czas nawiazuje do głownego wątku a mimo wszystko komus sie nie spodoba więc zostanie skasowana bez dania racji.

No chyba po to napisano ,że "każdy przypadek off topicu będzie  rozpatrywany bardzo indywidualnie"
no nie ? Ja akurat tutaj dużo czytam i widzę, że tak na razie jest bo są tematy gdzie zostały wymiany zdań które nawiązują do tematu ...chyb chodzi więc tylko o takie które są zupełnie z kosmosu  wzięte - a takie też były

26

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje
anineczka napisał/a:

Usuniesz konto i tyle co za problem ...
Wracając do dyskusji myślę że Ola to była Megi a Wy jak myślicie ?

czytam to i znowu nie wierze...
Ola  to Ola! nie zadna Megi.
niech to do was dojdzie ze jestem na tyle szczera i otwarta ze nie potrzebuje innych loginow zeby sama siebie bronic.
pozdrawiam

27

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

A ja tam lubie ogniste dyskusje są przepełnione emocjami i nawjięcej wnoszą oczywiście bez hamstwa.

28

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje
OIa napisał/a:
fenix napisał/a:

i gdybyś czytała forum to 99% osób wie że mam dyzlekcje i dlatego mnie nie poprawiaja bo tą sprawe wyjaśniałam na początku ignorancja.

Jasne jasne. DYZLEKCJA. Kiedyś pani na jezyku polskim inaczej nazywała osoby które nie potrafią czytac,poprawnie pisać, sklecić zdania nie robiąc byków. Dzisiaj nazywamy to poprostu dysleksją.
Ciekawe gdzie pracujesz. Mam nadzieję że nie tam gdzie należy posługiwac się językiem.....pisanym.

Złośliwosci Ci tutaj nie brak!

29

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

Tak wiem tylko takie osoby jak ty mają prawo do pracy biurowej a osoby takie jak ja powinny iśc do marketu na kase no i o studiach to mozna zapomniec.
Wyobraź sobie że skończyłam studia mature zdałam z wyróżnieniem a dyzlekcja nie jest wymysłem tylko takie osoby jak ty tak to traktóją  bo niestety my musimy cięzko pracowac a nie tak jak ty wszystko przychodzi bez wysiłku .
Ciekawa jestem czy ktoś ci powiedział że jesteś hipkrytką.

30 Ostatnio edytowany przez Danusia (2008-12-07 14:11:21)

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

Wiecie co........ według mnie jak nie ma merytorycznych argumentów-  zaczyna się czepianie szczegółów.A tak naprawdę- to nie każdy jest orłem językowym i chyba robienie błędów nie jest czymś co dyskwalifikuje na tym forum.Przecież tak naprawdę nie jest ważne czy  pisze się z błędami czy bez- ale najważniejsze to jest - co ma się do powiedzenia.Więc moje Drogie Panie skńczcie te złośliwości- bo to co najmniej nie uchodzi.Problem dyslekcji i dysortografii istnieje- czy chcemy tego czy nie- i dziękujmy Opatrzności- jeśli nas  on nie dotyczy.Wytykanie tego - jest według mnie chwytem niżej pasa.

31

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje
OIa napisał/a:
fenix napisał/a:

Tak wiem tylko takie osoby jak ty mają prawo do pracy biurowej a osoby takie jak ja powinny iśc do marketu na kase no i o studiach to mozna zapomniec.
Wyobraź sobie że skończyłam studia mature zdałam z wyróżnieniem a dyzlekcja nie jest wymysłem tylko takie osoby jak ty tak to traktóją  bo niestety my musimy cięzko pracowac a nie tak jak ty wszystko przychodzi bez wysiłku .
Ciekawa jestem czy ktoś ci powiedział że jesteś hipkrytką.

Mając prawdziwą dysleksje nie byłabys w stanie zdać normalne matury z jezyka polskiego nie mówiąc już o wyróżnieniu.Widać ta twoja dysleksja to taka bardziej wymyślona.

A to niby dlaczego? Dyslektycy to normalni, inteligentni ludzie....Normalnie zdaja maturę i studiują.

32 Ostatnio edytowany przez Danusia (2008-12-07 14:16:31)

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

OIu- naprawdę nie wiem skąd czerpiesz wiedzę na temat matury osób z problemami z pisownią.Wielu znanych ludzi jest dyslektykami - i w niczym to nie ujmuje Ich mądrości.

33

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

To jest właśnie ignorancja poczytaj o dyzlekcji , po drugie mam na to orzeczenie z 1990r kiedy jeszcze mało kto wiedział co to jest, taki papier uprawniał do obniżenia poprzeczki błędów .
Jeśli nie znasz się na czymś to najpierw zasięgnij informacji a potem komentuj bo robisz z siebie experta a na prawde jesteś pusta ze swoja wiedzą obyś w pracy nie używała głowy.

34

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

Dzięki dziewczyny przechodziłam to na studiach tłumaczenia i ciągłe udawadnianie że moja ocena to wynik 2x większej pracy niż u innych.

35

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje
Danusia napisał/a:

Olu- naprawdę nie wiem skąd czerpiesz wiedzę na temat matury osób z problemami z pisownią.Wielu znanych ludzi jest dyslektykami - i w niczym to nie ujmuje Ich mądrości.

prosze  cie Danusiu nie myl mojego loginu..
OIa i Ola to dwie rozne osoby..
z gory dziekuje!

36

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

To nie kwestia pamięci mondralo poczytaj najpierw o ile umiesz:)

37

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

Całe życie mam pod górke przez takie osoby jak ty , którym trzeba tłumaczyc co to jest na czym polega i dlaczego tak się dzieje jeśli ci to nie odpowiada to zgłoś to do administratora.
Ciekawa jestem skąd czerpiesz na ten temat wiedze ?

38

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje
OIa napisał/a:
fenix napisał/a:

Tak wiem tylko takie osoby jak ty mają prawo do pracy biurowej a osoby takie jak ja powinny iśc do marketu na kase no i o studiach to mozna zapomniec.
Wyobraź sobie że skończyłam studia mature zdałam z wyróżnieniem a dyzlekcja nie jest wymysłem tylko takie osoby jak ty tak to traktóją  bo niestety my musimy cięzko pracowac a nie tak jak ty wszystko przychodzi bez wysiłku .
Ciekawa jestem czy ktoś ci powiedział że jesteś hipkrytką.

Mając prawdziwą dysleksje nie byłabys w stanie zdać normalne matury z jezyka polskiego nie mówiąc już o wyróżnieniu.Widać ta twoja dysleksja to taka bardziej wymyślona.

No to się mylisz ja jakoś zdałem z dysleksją i to z wyróżnieniem !!!

39

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

To jetst wada tak jak wada wzroku, a czy takie osoby mają zamknąc bo maja wade !!!!

40

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje
fenix napisał/a:

To jetst wada tak jak wada wzroku, a czy takie osoby mają zamknąc bo maja wade !!!!

ja nie wiem po co taka inteligentna kobieta dyskutuje z tym "czymś" co najwyraźniej szuka zaczepki w nudne niedzielne popołudnie.

41

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje
OIa napisał/a:
fghh napisał/a:
OIa napisał/a:

Mając prawdziwą dysleksje nie byłabys w stanie zdać normalne matury z jezyka polskiego nie mówiąc już o wyróżnieniu.Widać ta twoja dysleksja to taka bardziej wymyślona.

No to się mylisz ja jakoś zdałem z dysleksją i to z wyróżnieniem !!!

I z czegu tu sie cieszyć ? Z tego że dostałaś wyróżnienie za to że pisząc robisz byki niczym 10 latek ? Nic tylko pogratulować.
Jeśłi poprawne pisanie jest nieważne to powiedz mi po co w szkołach stale sa dyktanda co ? pewnie z każdego dostawałeś jedynkę.

Wyróżnianie było ze treść nie za parę błędów które się napatoczyły widać że masz pewne ograniczenia skoro nie potrafisz zrozumieć tak prostego faktu że niektórzy niestety tak mają że robią byki nie wynika to z lenistwa czy braku wiedzy na dany temat (często takie osoby doskonale znają zasady ortografii ) ... zresztą z tego co pamiętam jak dostawałem zaświadczenie o dysleksji musiałem zdać test określający wiedzę nt. zasad ortograficznych...  Masz braki w wiedzy skrzywdzona życiowo nastolatko ;-)

42

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

Bo ludzie tak to odbieraja z braku wiedzy a to można zmienic , czy nie lepiej postarac się naświetlic tą sprawe. Na forum mamy małą społecznośc nie musimy się lubic czy rozumiec jednak było by miło gdybyśmy się szanowali.

43

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje
OIa napisał/a:

Tylko tyle masz do powiedzenia, może jakiś merytoryczny argument z siebie wyartykułujesz dziecinko ? Bo jeśli nie masz nic do powiedzenia to nie owijaj tego faktu słowami.

Po prześledzeniu Twoich postów można stwierdzić że nie potrafisz pisać w inny sposób niż obraźliwy ... stąd można wysunąć dość prosty wniosek że jesteś zgorzkniała , zgryźliwa i chcesz tylko swoimi nić nie wnoszącymi postami wprowadzać zamieszanie niestety nie pasujesz do tego miejsca ...

44

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

Nie moja droga co z tego że bezbłędnie  jeśli nie ma w tym treści i logiki, u pracodawców liczy się wiedza i logiczne myślenie a nie ortografia bo do poprawy mamy edytory textu.
A co do uczelni skończyłam AGH państwowa uczelnia.

45

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje
OIa napisał/a:
agda 25 napisał/a:
fenix napisał/a:

To jetst wada tak jak wada wzroku, a czy takie osoby mają zamknąc bo maja wade !!!!

ja nie wiem po co taka inteligentna kobieta dyskutuje z tym \"czymś\" co najwyraźniej szuka zaczepki w nudne niedzielne popołudnie.

Tylko tyle masz do powiedzenia, może jakiś merytoryczny argument z siebie wyartykułujesz dziecinko ? Bo jeśli nie masz nic do powiedzenia to nie owijaj tego faktu słowami.

Mam proste pytanie - co tutaj robisz ?

46

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje
OIa napisał/a:

Widzisz, jeśli niektórzy tak mają że robią byki to niestety nie są tak dobrzy jak ci którzy tych byków nie robią , łapiesz aluzje wyróżniony "miszczu" ? Oczywiście mozesz pracować tam gdzie znajomość poprawnego pisania nie jest wymagana, kto ci broni :-).Swego czasu wystarczyło miec 3 błedy ortograficzne by dostać baniaka z polskiego i nieważna była treść, teraz by wypchnąć was na studia w tych w większości prywatnych wyższych szkołach , które powstały tylko po ty by zarabiac pieniądze i to jest ich nadrzędnym celem, mature uproszczono do minimum nawet matematykę usunełi by już naprawdę największe głąby mogły nabijac kabze założycielom tych uczelni. Bo przecież większość "wyróżnionych" abiturientów nie ma czego szukać na poważnych państwowych uczelniach wyższych. :-)

Nie nie łapie aluzji ... Pracuje tam gdzie znajomość poprawnej pisowni jest wymagana błędy sprawdza program komputerowy później korektor i jakoś sobie radzimy ... Argumenty o uczelniach prywatnych to jakiś Twój kompleks ? Pewnie skończyłaś uczelnie Państwową z może nawet z wyróżnieniami (żeby nie było też skończyłem Państwową)  itd. a teraz nie odnajdujesz się w tym świecie widząc przyczynę swoich problemów w tych wszystkich dzieciaczkach z uczelni prywatnych którzy wszędzie mają łatwiej znajomości itd... Bije od Ciebie taka gorycz że aż się przykro robi ...

Pozdrawiam "miszczynie"

47

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

Olu dobry duszku- ja sama poprawiłam swój błąd o 14.16 - bo rzeczywiście czytałam bez okularków i nie dostrzegłam minimalnej różnicy- ale wiem,że to pisała OIa -zaglądam tu coraz częściej a nie Ty.Jesli jednak uchybiłam- przepraszam.

48

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

Wiadomo, że mamy różne sprawy do omówienia i ta loża się przyda.
Ale bardzo proszę - nie róbcie tu takiego ścieku. To bardzo razi i zupełnie do naszego forum nie pasuje.
Co innego z niedomówieniem powkładać szpileczkę (czasem trzeba), a co innego takie brudne, prostackie zaczepki.

49

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

Po co odpowiadać na takie zaczepki?

50

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

OIa.....czy takie pyskówki  mają jakiś sens? Każdy jest jaki jest- często niedoskonały czy fizycznie czy umysłowo.Ale czy te fakty skreślają Go jako człowieka? Mnie się wydaje,że właśnie miarą człowieka jest to jak potrafi się zachować wobec innych.Czy jest sens ranić Kogoś nawet najwłaściwiej napisanym słowem????

51

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

No to mamy nadużycie kierunek humanistyczny : Komunikacja i multimedia smile

52

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje
fenix napisał/a:

No to mamy nadużycie kierunek humanistyczny : Komunikacja i multimedia smile

kierunek z serii "zarządzanie i marketing"

53

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

dziekuje Danusiu ze  rozroznilac moj login..boli mnie to jak ktos utozsamia mnie z kims inny  sad
pozdrawiam

54

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

powiedzmy

55

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

no nie!!!!!jeden dzień sobie darowałam żeby odpocząć,wchodzę i oczom nie wierzę!!!co to ma być?
OIa-dziecko drogie,mój siostrzeniec jest dzieckiem które urodziło się z porażeniem mózgowym,ma dyslekcje i dyzgrafie skończył szkołę,poszedł na studia jest na ostatnim roku prawa i administracji i radzi sobie świetnie-nie bardzo rozumiem jaki masz problem-nie każdy tak jak TY kończył szkołę po której jedyne co potrafi to obliczenie jaki wpływ ma kolor ciągnika na wydajność z hektara.
NUDNO na forum nie oznacza że można się przyczepić do kogos i po nim "jeździć",my tu czytamy wypowiedzi Fenix i nikt nie ma problemu,jeśli go masz ty-znaczy że z tobą jest coś nie tak,poza tym również robisz byki,popatrz na swoje wypowiedzi-ja znalazłam jednego i utwierdza mnie to w przekonaniu że szukałaś tylko zaczepki.Nie lubimy tego na naszym forum bo wszyscy tu staramy się szanować.Może daruj sobie zaglądanie tutaj i poszukaj forum gdzie będą ludzie na twoim poziomie.

56

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

Brysia , do twojej wypowiedzi dodam jeszcze swoją , a mianowicie :Pierwsza osoba , która zwróciła uwagę Fenix na jej błędy ortograficzne byłam JA.
Sprawa została wyjaśniona i nie widzę powodu , żeby to drążyć.Tak jak Danusia wcześniej napisała , ważniejsze na forum jest nie poprawna polszczyzna, tylko to , co kto tutaj wypisuje i co reprezentuje jego mózg.Obawiam się , że zaczyna się sprawdzać to ,o czym już wcześniej pisałam.Ledwo co powstała Złota Loża , a już nasi szanowni Goście zaczynają sobie szukać zaczepki.Fajnie jest komuś " dosrywać " będąc tylko Gościem , prawda ?Albo najlepiej pod kilkoma Nickami? A czemu to nie mamy odwagi się zalogować ?

57

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

Popieram wypowiedź Brysi,mi błędy fenix nie przeszkadzają,dla mnie najważniesze jest to co ma do powiedzenia.
Zdaję sobie sprawe jak trudo musiało być Jej w szkole i jakby sie nie starała tego nie zmieni.:(
Najgorsze jest to że pojawiają sie nowe osoby i czepiają się tego,zamiast zabłysnąć mądrą wypowiedzią na jakiś temat czepiają sie tego co najprościej wytknąć.

58

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

2 strona 47 post utwierdza mnie w przekonaniu że to tylko forma zaczepki jaką OIa posłużyła się żeby rozkręcić wątek-w języku polskim używamy:ą,ę,ś itp.,jeśli się uważa za wybitnie w tym kierunku uzdolnionego to się tych znaków używa ze zrozumieniem-"Jeśłi" to nie jest wyraz polski tylko byk w pisowni,który na maturze by nie przeszedł jako pomyłka.Także OIa -nie ociągamy się tylko się uczymy żeby móc uczyć innych.

59

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

przypominam sobie  jak ostatnio ktos mnie do szkoly odsylal a tu prosze wiekszosc ma problemy z pisaniem po polsku:)
ladnie to tak?

60

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje
OIa napisał/a:
Ola napisał/a:

przypominam sobie  jak ostatnio ktos mnie do szkoly odsylal a tu prosze wiekszosc ma problemy z pisaniem po polsku:)
ladnie to tak?

Bo to takie siedlisko hipokrytów i obłudników. Ciebie będą krytykowac bo zalazłaś im za skórę bo nie wpisałaś się w ich schemat postrzegania świata,więc każdy powód jest dobry by obrzucić cię stekiem pomyj,ale ich samych i ich pobratymców za podobne wykroczenia skrytykować nie wolno. Takie życie

takie zycie ... zawsze znajdzie sie ktos zeby obrzucic cie blotem sad
kazdy widzi wady innych ale nie swoje prawda?

61

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

OIa jeśli masz ze sobą problem, to wyrzuć to z siebie, bo inaczej do końca życia będziesz taka

62

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

niki w 100% zgadzam sie z Toba...
ona ewidentnie ma jakis problem i nie wie jak sobie z nim poradzic
OIa wyrzuc to z siebie i nie czepiaj sie innych

63

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje
OIa napisał/a:

Bo to takie siedlisko hipokrytów i obłudników. Ciebie będą krytykowac bo zalazłaś im za skórę bo nie wpisałaś się w ich schemat postrzegania świata,więc każdy powód jest dobry by obrzucić cię stekiem pomyj,ale ich samych i ich pobratymców za podobne wykroczenia skrytykować nie wolno. Takie życie

OIa,czy Ty sama wiesz czego chcesz,przecież to Ty zaczełaś czepiać się fenix.:(
Dziewczyny mają rację,masz chyba problem sama ze sobą i chcesz w ten sposób zwrócić na siebie uwagę,ale nie tędy droga.

64 Ostatnio edytowany przez Jeanne (2008-12-08 13:49:10)

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

Siedlisko hipokrytów i obłudników ?...Ciekawe kogo miała OIa na myśli?...Warto byłoby jednak wziąć pod uwagę , że jest zasadnicza różnica pomiędzy robieniem błędów ortograficznych , a np.rozbijaniem czyjegoś małżeństwa.Co bardziej krzywdzi innych ?
"Hipokryci" i" obłudnicy" piętnują niemoralne postawy , a Ty czepiasz się , że ktoś robi błędy?

OIa napisał/a:

dziecino, moje wypowiedzi niosą z sobą większą głębie treści niż ten twój bełkot o uwodzeniu czyjegoś męża, więc zamilcz na wieki.
papa

Nie krytykuj i nie obrażaj innych , zobacz do swojego archiwum postów i przeanalizuj swoje merytoryczne wypowiedzi.Z tego co widzę , znasz się tylko na jednym.
Chcesz się wyżyć , proszę bardzo.Wyrzuć to z siebie ,co Ci leży na wątrobie , ale nie wałkuj w kółko jedno i to samo , bo to zaczyna być niesmaczne.

65

Odp: Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje
OIa napisał/a:

więc każdy powód jest dobry by obrzucić cię stekiem pomyj,ale ich samych i ich pobratymców za podobne wykroczenia skrytykować nie wolno. Takie życie

pomyjami się nie obrzuca - nie ta konsystencja

Posty [ 1 do 65 z 186 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Złota Loża - miejsce na trudne dyskusje

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024