Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 115 do 152 z 173 ]

115

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Znów cisza więc znów zarzucę parę nutek które ostatnio nie dają mi spokoju wink
http://www.youtube.com/watch?v=BGUWla4O … ature=fvst
http://www.youtube.com/watch?v=SsMCfobjaPA
http://www.youtube.com/watch?v=C6MOKXm8x50
http://www.youtube.com/watch?v=Alh6iIvVN9o
http://www.youtube.com/watch?v=kzddyeXvbSE
http://www.youtube.com/watch?v=BxoD9zWY9Rg
http://www.youtube.com/watch?v=mz71p3pt2tI
http://www.youtube.com/watch?v=Sm7LVd_mfeA
http://www.youtube.com/watch?v=ysU-IqDI-n8
http://www.youtube.com/watch?v=FV8T-y7q85g

na dzisiaj chyba wystarczy tongue ale jest tego więcej xD

Zobacz podobne tematy :

116

Witajcie ,
można się jeszcze dołączyć? smile

To moje ulubione gatunki, rock, metal i takie klimaty... smile
Wszyscy się dziwią, bo nie wyglądam podobno na taką, która słucha tego rodzaju muzyki. A wyglądam ponoć na jakiś pop. ;p Nie wiem czemu. smile
Uwielbiam ubierać się na czarno i nosić trampki, zwłaszcza czerwone. Lubię założyć też bluzę z kapturem, więc różnie to bywa. ;p

A czego słucham - głównie klasyki. Tzn: Metallica, AC/DC, Red Hot Chili Peppers, System Of A Down, Coma, Dżem, Sweet Noise, Nickelback, Disturbed, Nirvana, U2, The Doors, Guns N'Roses, Apocalyptica, Faith No More, Pearl Jam, Deep Purple, i wiele, wiele innych. smile

Ech., powtórzyłam chyba od każdego coś jak widze. ;p No ale cóż - przynajmniej wiadomo, że słuchamy jednego. ;p

P.S. Behemoth - słuchałam, póki się doda nie pojawiła niedaleko. ;p

P.S.2. Ostatnio jakoś zamknęłam się na nowe utwory sad i ciągle słucham staroci. smile
Ale może dzięki Wam trochę posłucham czegoś innego w końcu. ;]

117 Ostatnio edytowany przez wicherek (2011-12-30 00:38:47)

Cześć Kiedys_Misiak smile ehh, nie było mnie tu dawno, sporo musze nadrobić tu na netkobiety a w dziale samotność czeka mnie lektura na dobre kilka godzin big_smile pużniej lukne na Twoje linki smile

Niki witaj serdecznie i zapraszam do odwiedzin smile
PS. Hehe uśmiałam się z tym Behemothem big_smile tongue choć na moje oko oboje do siebie pasowali, bo są podobnym typem zwierza scenicznego i mają ten sam syndrom gwizdy rocka haha

Zapraszam każdego fana cięższej muzyki do "Kącika mrocznych duszyczek" w dziale nasza społeczność! Niech moc rocka będzie z Wami! :-) http://www.netkobiety.pl/t26355.html

118

MY RIOT - "SEN" . . . . kawałek powala mnie z nóg

119

Suahili witaj smile

Mnie cała płyta My riot zauroczyła, miałabym trudny wybor na wybranie tego naj naj utworu. Jest kilka mega ulubionych to na pewno i "Sen" schował się za nimi (ale to po czesci wina osłuchania się z nim, w koncu był pierwszym singlem i puszczany na okrągło). 
Jako, ze lubie mocne uderzenie... "Botox" wysuwa się na prowadzenie, ale na przykład spokojne "Ulice pragną" strasznie uzalezniają i chodzą wciąż po głowie. W sumie w każdym utworze mnie coś porywa, albo tekst albo muza...

Z ostatnich nowosci  jakie miałam okazje przesłuchac (Korn, Limp Bizkit, Foo Fighters, Kasabian, Hard Fi, My riot) to My Riot najbardziej przypadł do gustu i na razie detronizuje inne muzy, wiec po niego tylko sięgam.

Zapraszam każdego fana cięższej muzyki do "Kącika mrocznych duszyczek" w dziale nasza społeczność! Niech moc rocka będzie z Wami! :-) http://www.netkobiety.pl/t26355.html

120 Ostatnio edytowany przez wicherek (2012-01-06 01:18:45)

Muza nieco łagodniejsza ale ten kawałek mnie soba zauroczył wink Nie znam babeczki utwor usłyszany przypadkowo w radiu, z tego co pisze wykipedia artystka tworzy folk rock. Rzuciłam okiem na cały ostatni album dość powierzchownie i chyba tylko ten kawałek ma to cos.
Polecam posłuchac dla delikatnej odskoczni dla ducha big_smile

121

Witam również mroczna dusza od najmłodszych lat . obecnie 38 na karku.Kocham tą muzyczkę.
Kurczę dziewczyny. Mam dość bycia kurą domową. Facet mnie wykańcza . Szukam bratniej duszy .

122 Ostatnio edytowany przez wicherek (2012-01-07 18:13:43)

Mala1974 witaj smile Na netkobiety są grupy i wątki osob "samotnych w zwiazkach" na pewno znajdziesz tu wsparcie!
Jakbys szukala inspiracji muzycznych dla chwili relaksu i szukala odskoczni, zapraszam tutaj big_smile
Nie wiem czego słuchasz...... jakiej konkretnie muzy, gatunków.
Ale polecam Ci albumu Sally Erna "Avalon" to bardzo pozytywna muza i na pewno da Ci duzego energetycznego kopniaka. Nie jest to ostra muza, raczej ambitna i koi nerwy, duszę......
Pozdrawiam.

Wejdz chocby na tą strone na Youtube, tam z prawej sa linki do reszty piosenek smile

123

Hey smile Fajnie, że powstał taki wątek na tym forum, bo ja też z tych klimatów smile Jest tu może ktoś ze Śląska? smile

124

regina.di.quadri napisał/a:

Hey smile Fajnie, że powstał taki wątek na tym forum, bo ja też z tych klimatów smile Jest tu może ktoś ze Śląska? smile

Ja smile Z Gliwic.

125 Ostatnio edytowany przez Czarna21 (2012-01-25 16:16:20)

Hej wam smile Więc moje ulubione zespoły:
Led Zeppelin, Black Sabath, Nightwish,  Mercyful Fate, Joan Jett,  HIM, Queen, Within Temptation, Guns N' Roses, Nirvana, Rainbow ale z Dio smile

126

A ja uwielbiam dimmu borgir i burzum

127 Ostatnio edytowany przez wicherek (2012-01-31 21:41:42)

Jak miło, nowi goście big_smile
Martyrs witaj i zapraszam czesciej wink
Czarna, cześć smile
BabaOsiadła, witam i zapraszam! wink
Regina witam ja akurat z pomorza big_smile

Ja ostatnio w wolnych chwilach siedze w ksiązkach i zbyt mało słucham muzy. O medycynie pierwotnych indian zachciało mi się czytac big_smile

128

Ja również się dołączam wink
Fanka klasycznego rocka od zawsze smile dire straits, ac dc, pink floyd, queen, cranberries, U2, Guns N Roses
I idę do Rybnika na Gunsów big_smile:D:D

129

witam sie wiec i ja:)

od kilku lat ze mna jest metallica, coma, megadeth, horrorscope, a perfect circle,soilwork - to sa zespoly, ktore w dalszym ciagu ciesza mordeczke jak kiedys:)
cranberries swojego czasu tez walkowalam:) katatonia, hunter. boze, z moja pamiecia jest kiepsko... duzo tego bylo a dalej nie pamietam:(

16.05.2016 2:12 Majeczka, nasz caly swiat <3<3<3

130

HIM - moja miłość smile:):)
jest może ktoś kto też tak fascynuje się ich muzyką?
rozwaliło mnie to jak przeczytałam że którejś synek przy nich usypia big_smile
po mnie nie widać iż wewnątrz czai sie mroczna duszyczka.
jedynie czarny makijaż na co dzień no i ciemne ubrania ale zwykłe więc nikt by nie powiedział.

131

ogień napisał/a:

Moja córeczka (rok i 9 miesięcy) zasypia przy Rammsteinie big_smile

132

BabaOsiadła napisał/a:
ogień napisał/a:

Moja córeczka (rok i 9 miesięcy) zasypia przy Rammsteinie big_smile

dobre, naprawdę dobre:D

133

ogień napisał/a:

HIM to moja muzyczna fascynacja z lat wczesno-nastoletnich wink Pierwsza i druga ich płyta, w porywach jeszcze trzecia, były fantastyczne - ale niestety każdy ich kolejny album był coraz gorszy, a to, co obecnie tworzą, w ogóle kaleczy moje uszy. Nie znam chyba żadnego innego wykonawcy, który tak by zszedł na psy z biegiem lat... No, może oprócz Chylińskiej tongue

134

Anemonne napisał/a:
ogień napisał/a:

HIM to moja muzyczna fascynacja z lat wczesno-nastoletnich wink Pierwsza i druga ich płyta, w porywach jeszcze trzecia, były fantastyczne - ale niestety każdy ich kolejny album był coraz gorszy, a to, co obecnie tworzą, w ogóle kaleczy moje uszy. Nie znam chyba żadnego innego wykonawcy, który tak by zszedł na psy z biegiem lat...

niestety muszę przyznać rację co do za*ebistości dzisiejszej twórczości jednak mimo to nadal uwielbiam.
ja zaczęłam ich słuchać dopiero 2 lata temu smile
będą na ursynaliach 1 czerwca i oczywiście jadę. mam nadzieję że będzie się dało strawić występ big_smile
ahh nie mogę się doczekać.

135

O widzisz, nawet nie wiedziałam, że na Ursynaliach grają smile Może nawet się wybiorę - jestem jeszcze studentką, to cena biletu nie przeraża wink

136

Anemonne napisał/a:

Nie znam chyba żadnego innego wykonawcy, który tak by zszedł na psy z biegiem lat... No, może oprócz Chylińskiej tongue

Jest jeszcze Linkin Park big_smile

Pozwolę sobie dołączyć do waszego szacownego grona smile

Ja się wybieram z siostrą w tym roku na S.O.A.D. i trochę się boję, czy wyjdziemy z tego żywe smile

"I don't even want to try
to become the one who will save your halo."

137

WItajcie;)
Co do Ursynalii, wybierałam sie rónież ale ze względu na 5FDP, niestety nie zagrali ;/

Co do ciężkich brzmień, stawiam na 5FDP, DIsturbed (Device), InThisMoment, Sabaton. Sporo tego ale te to moje faworyty;D

Możesz podciąć mi skrzydła. Nie są mi potrzebne by latać

138

To raczej nie rock, ani metal, ale mroczne i mi się podoba.

139 Ostatnio edytowany przez Melancholy (2013-08-22 22:28:53)

Oo, Hocico! To coś, co lubię, ogólnie siedzę w nurcie dark independent (o ile komuś to coś mówi;)). Czyli gothic, darkwave, dark electro trochę, industrial, coldwave... Wymienione wyżej Hocico też lubię, a w podobnym stylu np. Combichrist i mnóstwo innych, zresztą i tak raczej wątpię, czy znajdę tu kogoś w takich klimatach, więc po co wymieniać. O, Diary of Dreams jeszcze...

Z takich bardziej popularnych rzeczy, to Rammstein, Linkin Park, Coma, Myslovitz, Cradle of Filth, Nightwish, Within Temptation, The Cure, ooo - mój ulubiony SAMAEL!, the Sisters of Mercy, Anathema, Evanescence, HIM... Duuużo by wymieniać.

Dzięki koledze za fajny kawałek Decoded Feedback, nie znałam wcześniej.

BabaOsiadła napisał/a:
regina.di.quadri napisał/a:

Ja smile Z Gliwic.

Zabrze smile

140

Melancholy napisał/a:

zresztą i tak raczej wątpię, czy znajdę tu kogoś w takich klimatach

Żebyś się nie zdziwiła... wink

141

I to z bliska, no proszę smile

142

Ja fanatyczką nie jestem, ale taką Metallicę sie ceni, nie big_smile

Miłość wywraca życie do góry nogami...

143

Jasne, Metallica to przecież klasyk jest. Już mnie mój chłopak męczy od miesiąca, że będziemy musieli iść na ich koncert do kina.

144

Melancholy napisał/a:

...Dzięki koledze za fajny kawałek Decoded Feedback, nie znałam wcześniej....

Ależ proszę...:) Lukrecjo wink...
Gdybym był młotkowym.....

....zaśpiewałabyś....

....lecz niestety.....

145

Hej wszystkim smile Pierwszy raz widzę ten temat wiec postanowiłam sie udzielić, bo także należę do tej mrocznej strony big_smile
Moje początki zaczęły się od czasów podstawówki, gdzie słuchałam rocka oraz zaczynałam wchodzić w świat metalu smile W gimnazjum za to miałam przygodę z klimatami gotyckimi, swego czasu słuchałam takich zespołów jak Evanescence czy Within Temptation. Do dziś dnia mam sentyment do metalu symfonicznego tylko teraz zamiast czystego wokalu kobiety wolę zdecydowanie growl bądz screamo w wykonaiu mężczyzny smile Jednym z zespołów łączących growlowanie z metalem symfonicznym są moi ulubieńcy z Make Them Suffer. Od 5 lat słucham wszelkie odłamy muzyki core'owej, w zdecydowanej większości jest to metalcore. Uwielbiam melodyjne kawałki o udziwnionych riffach gitarowych, świetnym przykładem będzie tu zespół August Burns Red czy Parkway Drive. Uwielbiam także perkusyjnych wymiataczy świetnym przykładem będzie tu zespół Signal The Firing Squad gdzie perkusista odwala świetny kawał roboty i chyba nie spotkałam się z innym zespołem gdzie ktoś wybijał by lepiej i szybciej rytm big_smile Przywiązuję także wielką wagę do wokalu im dziwniejszy tym lepszy big_smile W wielu piosenkach Cancer Bats mam wrażenie takiego śpiewania od niechcenia big_smile co wg mnie jest dosyć fajne i taka maniera z pewnością odróżnia ten zespół od wielu innych kapel. Zdecydowanie jestem fanką eksperymentów, łączenia ciężkich brzmień z muzyką elektroniczną, pianinem czy skrzypcami.

Kilka ciekawych i godnych polecenia zespołów:

Make Them Suffer
August Burns Red
Cancer Bats
The Devil Wears Prada
Architects
Signal The Firing Squad
Parkway Drive
Those Who Fear
A Call To Sincerity
Bleeding Through
Veil Of Maya

146

Melancholy napisał/a:

Oo, Hocico! To coś, co lubię, ogólnie siedzę w nurcie dark independent (o ile komuś to coś mówi;)). Czyli gothic, darkwave, dark electro trochę, industrial, coldwave... Wymienione wyżej Hocico też lubię, a w podobnym stylu np. Combichrist i mnóstwo innych, zresztą i tak raczej wątpię, czy znajdę tu kogoś w takich klimatach, więc po co wymieniać. O, Diary of Dreams jeszcze...

Muzyka mojej młodości( pierwszej) smile

Się szalało przy Hocico, VNV nation, Froncie 242, Wumpscucie, Apoptygmie Berzerk, Covenancie, Fields of Nephilim, Garden of Delight
Teraz z przyjemnością wracam do Bauhasa, Einstürzende Neubauten ,Wumpcsuta, Curów, Joy Division, NIN, ale reszta to już nie moje klimaty choć łezka się w oku kręci gdy przypadkiem natrafię ...

Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych.

147

Kaitlyn napisał/a:

....
Kilka ciekawych i godnych polecenia zespołów:

Make Them Suffer
August Burns Red
Cancer Bats
The Devil Wears Prada
Architects
Signal The Firing Squad
Parkway Drive
Those Who Fear
A Call To Sincerity
Bleeding Through
Veil Of Maya

Kurcze, chyba czas zrobić mocniejszy wzmak do kompa. big_smile

148

Też melduję się:) w innym wątku szukałam miłośniczek HIM-a, widzę że tutaj trochę osób nazbierało się:) dobrze wiedzieć, że nie jestem sama, choć wiek już nie nastoletni:) nadal z sentymentu słucham.

149

Ja lubię Kovenant, Samael, Rage Against Machine oraz Rammstein (z wyjątkiem płyty Mein Teil)

Jestem wierna tak jak ty mi.

150

Trochę inaczej:

To nigdy nie zostało wydane w takiej formie.

151

Aaaa!!Jak się cieszę,że Was znalazłam! big_smile
Przeczytałam z zapartym tchem cały wątek,widzę,że padło wiele nazw zespołów,które koniecznie muszę przesłuchać i takie,w których jestem zakochana od dawna!!!:D:D:D:D:D:D:D:D
Moimi ulubieńcami są-Rammstein,HIM,Marilyn Manson (szczególnie album Born Villain ora The High End of Low a także staaaaaryy,ale jakże jary album The last day on Earth).Nie wiem,czy ktoś kiedykolwiek słyszał o zespole,który się zwie Emigrate-jest to solowy projekt gitarzysty zespołu Rammstein,Richarda Kruspe.Warto posłuchać,nawet nieźle mu to wyszlo big_smile
Pozdrawiam wszystkich smile

Jeden uśmiech dziecka sprawia, że mam ochotę przenosić góry
Odchudzamy się!

152

Wera00 napisał/a:

Jasne, Metallica to przecież klasyk jest. Już mnie mój chłopak męczy od miesiąca, że będziemy musieli iść na ich koncert do kina.

Jak masz na myśli, "Metallica Through The Never", to to nie będzie koncert, tylko film, gdzie koncert będzie tylko elementem historii. Zobacz trailer, to będziesz wszystko wiedzieć.

Posty [ 115 do 152 z 173 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018