Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 166 do 173 z 173 ]

166

Odp: Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

To ja odświeżę wątek smile Słucham z tych cięższych brzmień emo, screamo, rocka, grunge'u i kilka odmian metalu, w tym slam, którego pewnie większość albo wszyscy nie znają smile To go trochę zapodam:

Pamiętaj, zawsze znajdzie się ktoś, kto Ci kibicuje * Wierzę, że po każdej burzy kiedyś wyjdzie słońce
We wszystkim można dostrzec jakiś plus * Nie powiem, jak mi Ciebie brak, bo nie ma takich słów
Gdy krytykanci i malkontenci Cię dołują i w Ciebie nie wierzą, nie zastanawiaj się, czy mają rację. Bo nie mają. Musisz wierzyć w siebie zawsze, kiedy inni przestają
Zobacz podobne tematy :

167

Onryō - Imprint

Dobra, reaktywacja! Zapraszam metaluchów. Nie lubię azjatyckiej muzyki, ale Onryō daje radę. Tutaj prezentuję piękny kawałek w klimacie shoegaze black metalu. Ktoś coś, czy będę pisał sam do siebie?

-

168 Ostatnio edytowany przez tyafu (2019-01-23 15:10:22)

Burzowy napisał/a:

shoegaze black metalu. Ktoś coś, czy będę pisał sam do siebie?

Shoegaze black metal .... bedziesz pisal sam do siebie, z taka nazwa ....
Ja tam wole techniczno-psychodeliczny thrash spod znaku Voivod I Neurosis ale teraz na ten przyklad slucham cos z lat 80-tych.

Cirith Ungol

Generalnie odnosze wrazenie, ze malo ludzi slucha jakiejs konkretnej muzyki, ktora lubi I stara sie zglebiac, wiekszosc raczej "slucha muzyki" - tego co akurat leci w radio.
A metal to juz w ogole, halas dlugowlosych satanistow....

... pełnym gazem wjadę w bramy piekieł ...

169

Bo trochę ze słuchania gatunków się rezygnuje, tylko po prostu cieszy się dobrymi utworami niezależnie od gatunku

mi na ostatnich nocnych górskich spacerach Satyricon towarzyszy

We all make choices. But in the end, our choices make us.

170

Mi ogólnie chodziło o temat, nie o gatunek. Po prostu taką propozycję dałem. Techniczny thrash brzmi trochę jak zaprzeczenie, ale czego to się w metalu nie widziało, nawet melodic technical death metal.... melodic vs technical heh... No, ale racja, to nie o gatunki chodzi. Sam od lat szukam jak najdziwniejszej muzyki, katuję wszystko na zmianę jak leci. Black Metal to trudna w odbiorze muzyka i bardzo sycącą, ale ten gatunek ma po prostu niewyczerpalne pokłady kolejnych odkryć. Nie jest tak jednoznaczny jak death metal przykładowo. Przez Lucyfera ostatnio znów słuchałem suicidal BM, a nie wolno mi.

Cirith Ungol

Nie znałem, włączyłem i nie wiem co myśleć. Włączę jeszcze raz;).

Satyricon nieee, mam uraz za przesadną komerchę w miejscu, gdzie jej nie powinno być.

A mieliście kiedyś fazy na konkretne gatunki właśnie? U mnie tak było, metalcore, wszelkie odmiany grindu, death metal, technical death metal, black metal, djent (to nie gatunek do końca, ale wiadomo o co chodzi), ostatnio próbowałem uskuteczniać jakieś industrialne techno, ale mało dobrych rzeczy.

-

171

Burzowy napisał/a:

A mieliście kiedyś fazy na konkretne gatunki właśnie?

Tak. Ja mam teraz etap sluchania roznych nie znanych zepsolow z nazwijmy to umownie NWOBHM, po prostu taki klasyczny hejwi. Dla urozmaicenia szukam sobie po krajach, ostatnio np. francuski metal z lat 80-tych....

djent? ki diabel?

172

Meshuggah, Animals as Leaders smile

-

173

tyafu napisał/a:
Burzowy napisał/a:

A mieliście kiedyś fazy na konkretne gatunki właśnie?

Tak. Ja mam teraz etap sluchania roznych nie znanych zepsolow z nazwijmy to umownie NWOBHM, po prostu taki klasyczny hejwi. Dla urozmaicenia szukam sobie po krajach, ostatnio np. francuski metal z lat 80-tych....

Przeszukujac internet w poszukiwaniu hejwi z roznych krajow trafilem na kanal, w ktorym klasyczny ale nieanglojezyczny hejwi ma dopisane polskie teksty...

https://www.youtube.com/watch?v=zs7F-db_BUY

Posty [ 166 do 173 z 173 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Kącik dla mrocznych duszyczek! Fani ROCK, METAL, itp. odezwijcie się!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018