Cała prawda o wizytach mężczyzn w agencjach towarzyskich - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Cała prawda o wizytach mężczyzn w agencjach towarzyskich

Strony Poprzednia 1 166 167 168

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6,347 do 6,361 z 6,361 ]

6,347

Odp: Cała prawda o wizytach mężczyzn w agencjach towarzyskich

Brzydasek fascynuje mnie Twoja beztroska w kwestii higieny podczas seksu

Zobacz podobne tematy :

6,348

Gary napisał/a:

Co do pytań Mysterego to faktycznie są nieco naiwne... Brzmią w stylu "czy to prawda, że dorośli ludzie bawią się tak, że pan daje pani siusiaka w dziurkę, którą ona sika".

Nie Gary, moje pytanie brzmiało: Czy robisz minetę kobiecie wiedząc, że tego samego dnia przed tobą kończyli w niej inni faceci.

Serce mówi bardzo spokojnym, cichym głosem, nie krzyczy.

6,349

To fakt... ale tak się zacząłem zastanawiać, przecież jak one obsługują z 10 kolesi na dzień, te spotkania trwają ok godzinę... to kiedy ona ma się dokładnie umyć? A makijaż? A to co uleciało w ciuchy? Jak dla mnie bez szans by tam było czysto tak jak powinno, chociaż jak widać Gary nie narzeka. A tak swoją drogą to nie ma rzeczyw nas, których się sfabrykować nie da, Gary. Na wszystko przyjdzie czas. Nawet nasze uczucia to chemia.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

6,350

Czy spotkania trwają ok godzinę - Brzydasek powiedział że jest tam 10 min więc myślę że dziewczyna spokojnie da rade się umyc.
Nawiasem skąd info o tych 10 klientach dziennie?

6,351

Nie wiem ilu jest klientów, to był strzał. Skoro chętnych nie brakuje, to strzelam, że jednak trochę ich obrabiają. Przecież te laski nie pracują za 2, 3, czy 4 tysiące miesięcznie, tylko za dużo większe kwoty. I myślę, że jednak te krótkie wizyty to mniejsza część, bo inaczej strata kasy.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.

6,352 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-03-27 00:55:31)

Mystery, a podając rano kumplowi rękę w pracy zastanawiasz się, czy robił sobie nią dobrze?

haha, Burzowy smile już wiem nad czym pracujesz w swoim tajnym labo...

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

6,353

Ela210 napisał/a:

Mystery, a podając rano kumplowi rękę w pracy zastanawiasz się, czy robił sobie nią dobrze?

Kiepskie porównanie, nie całuje kumpli w ręce.

6,354 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-03-27 00:57:45)

Mystery_ napisał/a:
Ela210 napisał/a:

To pomyśl  o gościu co Ci kanapkę podaje smile) A sam chyba po podaniu reki nie dezynfekujesz jej.?

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

6,355

Mystery_ napisał/a:
Gary napisał/a:

Co do pytań Mysterego to faktycznie są nieco naiwne... Brzmią w stylu "czy to prawda, że dorośli ludzie bawią się tak, że pan daje pani siusiaka w dziurkę, którą ona sika".

Nie Gary, moje pytanie brzmiało: Czy robisz minetę kobiecie wiedząc, że tego samego dnia przed tobą kończyli w niej inni faceci.

Serio? Uprawiacie seks w cewkę moczową? Takie perwersje to nie są płatne extra? lol

kumplowi rękę w pracy zastanawiasz się, czy robił sobie nią dobrze?

Ja bym się bardziej martwił, że był w WC i nie umył łapek po.... Statystycznie to dużo ludzi nie myje, nawet kilkanaście % kobiet.

6,356

Burzowy napisał/a:

To fakt... ale tak się zacząłem zastanawiać, przecież jak one obsługują z 10 kolesi na dzień, te spotkania trwają ok godzinę... to kiedy ona ma się dokładnie umyć?

Przede wszystkim, seks z poprzednimi klientami był w prezerwatywie, więc to robi jakąś różnice, no i języka do środka nie wkładam, tutaj nie jestem aż takim zwolennikiem czegoś takiego.

jjbp napisał/a:

Czy spotkania trwają ok godzinę - Brzydasek powiedział że jest tam 10 min więc myślę że dziewczyna spokojnie da rade się umyc.

10 minut seksu, i 50 minut obmacywania, i też dlatego tak o tym wspominam bo prawie zawsze wyganiają wcześniej, już po 20 może 30 minutach.

jjbp napisał/a:

Nawiasem skąd info o tych 10 klientach dziennie?

To różnie bywa, wszystko zależy od tego czy dziewczyna jest młoda i ładna, jak również od tego jak dużo dziś klientów przyjdzie.

6,357

Ja odmówiłem powitań przez całusa kiedyś. Koleżanka nimfomanka nalegała. Potem przemyślałem to, że przecież ten problem może dotyczyć każdej. No i zrezygnowałem z takich powitań z kimkolwiek.

6,358

Znerx napisał/a:
Mystery_ napisał/a:
Gary napisał/a:

Serio? Uprawiacie seks w cewkę moczową? Takie perwersje to nie są płatne extra? lol

Mnie pytasz? Pytaj Garego.

6,359

Mystery_ napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Fun fact przez podanie ręki przenosimy więcej zarazkow niż przez pocałunek w usta big_smile

6,360

Z  tymi pocałunkami to też trzeba uważac, całując się z kimś dostajemy wielka dawkę bakteri, i można się zarazić np poprzez pocałunek, próchnicą.

"Seksapil to sprawa wnętrza kobiety. Gdyby chodziło o urodę, to wszystkie ładne kobiety byłyby seksowne,
a nie są"
"Wiem więcej niż powiem,
myślę więcej niż mówię, obserwuję więcej niż sądzisz"

6,361

SamotnaWilczycaa napisał/a:

Z  tymi pocałunkami to też trzeba uważac, całując się z kimś dostajemy wielka dawkę bakteri, i można się zarazić np poprzez pocałunek, próchnicą.

Przecież właśnie o to chodzi z całowaniem -> wymianę bakterii w celu stymulacji układu immunologicznego wink. Przynajmniej to jedno z wytłumaczeń.

Posty [ 6,347 do 6,361 z 6,361 ]

Strony Poprzednia 1 166 167 168

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Cała prawda o wizytach mężczyzn w agencjach towarzyskich

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018