191

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Ja też jestem fanką Ziaji. Zarówno szampony, jak i kremy (najlepszy jak do tej pory krem do cery suchej, który znalazłam to własnie Ziaja arganowy) kupuję i wszystkim polecam.

Zobacz podobne tematy :

192

Ja uzywam szaponu z hurtowni fryzjerkiej- sleek line, z jedwabiem wiec mam gladkie, blyszczace wlosy. Ale generalnie szampony sa podzielone na rodzaj wlosow i zwykle kazdy dobrze dobrany szampon bedzie sie sprawdzal, czy to elsevee, czy syoss czy dove smile

193 Ostatnio edytowany przez Sylwia_93 (2017-08-13 13:58:41)

Bardzo dobrze nawilżające szampony i po których włosy są błyszczące (mimo tego, że moje włosy mają skłonność do puszenia) to:

1. Nivea Hair Milk - w niskiej cenie a przebija według mnie drogie marki; naprawdę nawilża big_smile >> na promocjach często po 8-9 zł a około 12-14 w normalnej cenie. Polecam też odżywki z tej serii. Zwłaszcza te ekspresowe. Jak sama nazwa wskazuje szampon ma mleczny kolor i ten do normalnej struktury włosa jest dość rzadki.

2. Szampon O'Herbal z ekstraktem z lnu - trochę droższy, ale opłaca się. (około 20zł) Włosy są po nim bardzo odświeżone i błyszczące (i przede wszystkim ma naturalny skład)  >> jest przezroczysty i lekki

3. Ziaja - szampon wygładzający z olejkami arganowymi i tsubaki - jak ktoś ma zdrowe niefarbowane włosy to ten szampon robi też za odżywkę, bo włosy wyglądają świetnie. Maska do włosów z tej serii - średnia - trochę obciąża włosy i przynajmniej ja odczuwam swędzenie po użyciu.
smile trochę zaskoczyło mnie, że jest żółty i trochę glutowaty, ale szybko okazało się to zaletą

!!!
Są to szampony w atrakcyjnych cenach i nie zawierają aż tak dużo chemii smile

194

Zdecydowanie szampony, odżywki i maski Alterra, dostępne w Rosmannie. Są tanie, włosy mi się mniej przetłuszczają, łatwo się rozczesują i ładnie lśnią. A przy tym mają fajne zapachy. Nie zamieniłabym na żaden inny big_smile

I feel that there is nothing more truly artistic than to love people. - Vincent Van Gogh