Śmierć męża - jak sobie poradzić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Śmierć męża - jak sobie poradzić?

Strony Poprzednia 1 788 789 790

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 29,983 do 29,993 z 29,993 ]

29,983

Odp: Śmierć męża - jak sobie poradzić?

Po twoim wpisie uśmiechnęłam się bo mój Tomek też zjadłby z 10 pączków Zaglądam codziennie ale musiałabym pisać to samo Smutek tęsknota żal Pozdrawiam! Utulam wirtualnie!!!!!!!!!

Zobacz podobne tematy :

29,984

Witam po wielu latach, kiedy znalazłam pewnej nocy te forum. To było rok po śmierci męża... a ja nawet nie potrafiłam mówić tak byłam sparaliżowana śmiercią męża a wcześniej mamy w tym samym roku. Zostałam zupełnie sama z 12-letnim synem.
Tu odnalazłam sposób i wskazówki jak dalej "iść" przez życie.
Dziś jestem szczęśliwa, że miałam tak wspaniałego męża i cudowne wspomienia. Dałam radę wychować syna, obecnie już studenta.
Znalazłam też inne tematy na tym forum. Jest to jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie są cudowne dziewczyny, które nie pozostają obojętne
na ludzkie problemy. Powtórzę się za wieloma wypowiedziami... że w żałobie nie ma drogi na skróty. Czas nie leczy ran ale sprawia, że się zbliźniają.
Obecość kogoś obok, który po prostu wypije z nami herbatę w milczeniu, pójdzie na spacer, wysłucha, ze zrozumieniem pozwoli się wypłać... to pomaga.
Powiem truizm - pewien okres minął bezpowrotnie... teraz musi nastąpić krok do innego już okresu... a to zawsze jest trudne, ale tak to już jest na tym świecie. Zapewniam Was - nadejdzie czas inny... nie koniecznie taki jakbysmy chciały, co nie znaczy, że  zły. Ale jesteśmy ubogaceni naszą Miłością, który ma już inny wymiar.
Pozdrawiam i przytulam każdą zapłakaną buzię.

Jestem już po ósmym roku śmierci męża i mamy.

Z pewną nieśmiałością proszę o pomoc 1% od podatku - cel zakup podnośnika dla niepełnosprawnej osoby by mógł się przemieścić z łóżka na wózek itp:
KRS 0000270809 - Kłusek, 10766

29,985

Do smutnejMarysi napidalas dokladnie do co ja czuje nie chcem z nikim rozmawiac chociaz wiele osob mi mówi ze moze mi w czym pomoc ale co oni mi poradza meza mi nikt nie wroci minęło 3 dni od jego smierci ale ja wiem ze z kazdym dniem nie bedzie lepiej odezwij sie Marysiu z toba bym chetnie porozmiawiala

29,986 Ostatnio edytowany przez Misiulka (2019-03-02 18:35:32)

Małgorzata62 prosisz o kontakt z Marysią, nie pamiętam czy jeszcze tu wchodzi. Gdy ja tu przebywałam a było to pare lat temu to już rzadko
pisała. Była tu juz kiedy mnie spotkał ten sam los co Ciebie. Pisałyśmy bardzo dużo. Polecaliśmy sobie odpowiednie książki, filmy itp.
Jak ogarnąć ten tragiczny dla nas czas. Ty jesteś dopiero na początku drogi. Pisz co czujesz, z czym sobie nie radzisz, ale przede wszystkim, chcę
Ci powiedzieć że masz prawo do łez i smutku. Byłoby nienataralne, gdyby było inaczej. Poczytaj jak sobie pomagałyśmy...
Ale czas płynie dalej i większość kobiet już wyszła z żałoby. Nawet wyszła jedna zamąż i jest szczęśliwa. Wiem, że obecnie trudno w to uwierzyć, ale
tak jest. Bardzo dobrze, że tu piszesz. To naprawdę pomaga. Mniepomogło. Bardzo serdecznie Cię przutulam i daj sobie czas ... dzień po dniu...
tydzień po tygodniu... odnajdziesz się w nowej rzeczywistości...

Obecnie trudno mi tu zaglądać, bo złapała mnie grypa i więcej odpoczywam ale mam nadzieję, że dziewczynki się odezwą...

Trudno jest znaleźć słowa pocieszenia, gdy ktoś opłakuje stratę ukochanej osoby. Niektóre, mimo dobrych intencji, mogą przynieść efekt odwrotny od zamierzonego.

Z pewną nieśmiałością proszę o pomoc 1% od podatku - cel zakup podnośnika dla niepełnosprawnej osoby by mógł się przemieścić z łóżka na wózek itp:
KRS 0000270809 - Kłusek, 10766

29,987

Witajcie Kochane Kobitki !
Przytulam wszystkie do serducha w tym kolejnym dla mnie i dla Was Dniu Kobiet bez naszych facetów :(:(:(  zamiast życzeń mój ulubiony cytat autorstwa Kasi Nosowskiej : " Kobieta jest organizmem ultradoskonałym .Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko "  Drogie moje bądźmy dzielne , mądre, silne i wyjątkowe mimo ran i bólu ......:):):):)

"Poza czasem,poza śmiercią,jest miłość. Czas i śmierć nie mogą jej osłabić." (Jeanette Winterson)

29,988

Rok temu w ten dzień spał ... spał już od tygodnia ale to było podtrzymywane lekami i chyba nikt jeszcze nie wiedział, że się nie obudzi. Stałam nad łóżkiem wśród kabelków, rurek i monitorów i mówiłam "Słońce ukochane śpij słodko i w spokoju odpoczywaj i lecz się i zaraz potem się obudź i uśmiechnij do mnie ..."
I ten ogromny strach ale i wielka nadzieja, że będzie dobrze, że damy radę, że następne babskie święto już nie będzie pachnieć szpitalem ale kwiatami i Jego ulubionym ciastem.

I jest rok później ... i wiecie ... nie będzie zapachu szpitala a jak pojadę na cmentarz to pewnie pachnieć będzie kwieciem jakimś. Ciastem słonecznikowym też pachnie, bo upiekłam i przywiozłam do pracy, a że mam tu samych panów dookoła to mnóstwo ciepłych słów i że "kwitnij kobieto nam i dasz radę ..."

Durne to życie.

29,989

Witajcie Dziewczyny

W Dniu Kobiet Kochane Kobitki zycze Wam, aby mimo wszystko usmiech sie coraz czesciej na naszych twarzach pojawial, zycze sil do pokonywania codziennych trudnosci, aby z uplywajacym czasem nasz bol i tesknota, ktora zawsze bedzie nam twowarzyszyc, byla mniej dokuczliwa, abysmy umialy odnalezc jeszcze sens w zyciu i mogly, umialy cieszyc sie zyciem.

Spedzcie ten dzien Kochane tak jak najbardziej lubicie.

Ja zjadlam kawal dobrego ciacha :-), a teraz je spalam podczas jazdy na rowerku stacjonarnym :-) piszac do Was

Pozdrawiam
Trzymajcie sie Kochane

29,990

Chciałam i ja Wam napisać coś pozytywnego ale w momencie kiedy weszłam na forum zaczął mruczeć Leonard Cohen i jego nieśmiertelne Dance me to the end of love... i czar prysł.
Uwielbiam Cohena i Paweł mój też go bardzo lubił, chociaż na co dzień słuchał raczej ostrej rockowej muzy.
Wszystkiego dobrego Wam wszystkim życzę. Mimo wszystko. Nadziei i uśmiechu. Mam nadzieję, że wróci. Ten uśmiech.

Można odejść na zawsze, by stale być blisko

29,991

Trzy miesiące od śmierci mojego męża , dziś okazało się że nienarodzone jeszcze dzieciątko mojej bratanicy po prostu przestało oddychać. 8 miesiąc ciąży. Robione tydzień temu USG i ktg. Ciąża wzorcowa. Termin porodu za miesiąc. I tak po prostu dziecko przestało oddychać. Mam ochotę klnąć jak szewc. Po co Bogu taki maluszek. Jaki w tym sens???? Tak czekali wszyscy na to maleństwo. Nie rozumiem, nie ograniam. Nie jestem w stanie.

Można odejść na zawsze, by stale być blisko

29,992

Rozumię tragedie Moja córka miała w ostatnich dwóch latach 5 poronień Jedno rodzenie koniec piątego miesiąca chłopca  Strasznie to przeszła Taki duzy chłopczyk Dziura w brzuszku mu się zrobiła i umarł Napewno dziadek tam w niebie utula wnuka jej słowa w płaczu i Dlaczego???????????????????  32 lata ma tak pragnie być mamą Ciężki temat !!!!!!!!!!! Dlaczego jedni muszą mieć tyle bólu a inni idą przez życie jak strzała I spotkasz taką osobę  to serce pęka Tu tyle bólu a tu luzik!!!!!!!!!!!!!!!!!!

29,993

Elu, współczuję problemów u corki, na pewno te 2 lata to dramatyczne doświadczenia, ale na pewno jesteś dla Niej wpsarciem. Jest pod opieką lekarzy, dobrych ginekologów, specjalistów genetyki? bo 5 poronien z rzędu, w tak krótkim czasie to na pewno jest jakis problem genetyczny....niestety. Mój kolega z pracy miał tak że stracił 2 ciąże i lekarze zidentyfikowali problem....po prostu u jego i jego żony ten sam gen był uszkodzony, co z kolei prowadziło do poronien naturalnych....wiem że 3 ciąże udało się im utrzymać, choć córeczka urodziła się chora i wymaga karmienia pozajelitowego......

Posty [ 29,983 do 29,993 z 29,993 ]

Strony Poprzednia 1 788 789 790

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Śmierć męża - jak sobie poradzić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018