Jakie atrakcje na wieczór panieński? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Jakie atrakcje na wieczór panieński?

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 115 do 117 z 117 ]

115

Odp: Jakie atrakcje na wieczór panieński?

Organizując tego typu imprezę trzeba brać pod uwagę przede wszystkim oczekiwania przyszłej panny młodej. Jeśli ktoś nie przepada na co dzień za  klubami, to wątpię,  żeby na ten jeden dzień nagle je pokochał. Moja siostra niedawno miała panieński i odbył się w gronie najbliższych osób. Byłyśmy tylko we 4 i zdecydowałyśmy się na wyjazd do SPA.

Zobacz podobne tematy :

116

Masaż na wieczorze Panieńskim w warszawie.Spoko atrakcja w przystępnej cenie, I trwa dłużej niż striptizy. Na naszym wieczorku wszystkie byłyśmy zadowolone. Najpierw trochę posiedzieliśmy u koleżanki i w tym czasie zaprosiliśmy Pana Michała. Było na prawdę bardzo fajnie i niekonwencjonalnie. Moge nawet poczęstować was telefonem do przystojnego masażysty który się tym zajmuje. 608485475, nie musicie dziękować:). Jak coś mówcie że jesteście od Kaśki z Płockiej:)

117

Ja tez jakiś czas temu zostałam organizatorką wieczoru panieńskiego swojej przyjaciółki i postawiłam na dzień w spa. Wybrałam samui spa w konstancinie - masaże wykonuja tam balijki, nie zawiodłyśmy się - moja przyjaciółka była zachwycona! Przed masażem poczęstowano nas lampką szampana. Od tego czasu bardzo często tam bywamy, urzekło nas to miejsce :) U mnie ten pomysł się sprawdził, twoja koleżanka z pewnością będzie zachwycona :)

Posty [ 115 do 117 z 117 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Jakie atrakcje na wieczór panieński?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018