Ciekawe wakacje za nieduze pieniądze... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Ciekawe wakacje za nieduze pieniądze...

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 44 z 44 ]

39

Odp: Ciekawe wakacje za nieduze pieniądze...

Hotele fajne, krajobrazy fajne, a nie ma takich tłumów jak np. w Grecji

Zobacz podobne tematy :

40 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-10-23 17:48:47)

Dobrze wypoczniesz w SPAM. Ośrodek w SPAM z pełnym wyżywieniem za lekką dopłatą moim zdaniem. Z synami jeździłem dwa lata pod rząd. Teraz robimy przerwę, ale w następnym roku na pewno tam wracamy, bo jest dużo do zrobienia, ciągle animacje się zmieniają, właściciele dbają o rozbudowę placów zabaw i atrakcji. Z tego powodu przede wszystkim polecam.

41

Tanie opcje to na pewno Albania, Macedonia, Bośnia piekne regiony i póki co kierunki nie są mocno oblegane, więc i tanie.

42

Albanię mogę polecić bo byliśmy w tym roku, spokój i tyle, hotele w wysokim standarcie, jednak na odludzi, więc All Inclusive i pełen relaks w wodzie i w sumie tyle, nam z meżem akurat to było potrzebne, a oferta za 2200zł od osoby w sierpniu super.

43

mskuza89 napisał/a:

Albanię mogę polecić bo byliśmy w tym roku, spokój i tyle, hotele w wysokim standarcie, jednak na odludzi, więc All Inclusive i pełen relaks w wodzie i w sumie tyle, nam z meżem akurat to było potrzebne, a oferta za 2200zł od osoby w sierpniu super.

Albania bardzo fajna ale można ją zrobić dużo taniej. Pytanie jak chce sie wypocząć. Albo co zobaczyć. Akurat w tym tygodniu byłam na takim spotkaniu w Klubie Podróżnika i był tam Ambasador Honorowy Albanii i opowiadał o swoim kraju. Oraz o towarzystwie Albańsko-Polskim, które co roku organizuje wycieczkę do Albanii. O ile dobrze zapamiętałam, to było na 15 dni za ok. 800 zł. Oni to robią po kosztach by zapewnić wyjazd dla chętnych studentów, więc resztę miejsc sprzedają turystom. Opcja bardzo ciekawa i jedzie sie z osobami, które najlepiej znają ten kraj.

Chociaż ja bardziej ostatnio choruję na zupełnie inny kierunek. Bardziej odważny. W każdym razie dla mnie. Dużo czytam o Szlaku Jedwabnym i zastanawiam sie, czy nie wybrać się do jakiegoś kraju, który leżał na tym szlaku. Najbardziej mnie przekonuje Uzbekistan, bo znalazłam wycieczkę z Wytwórni Wypraw w tamten region wink Oczywiście najbardziej oczywiste byłyby Chiny, bo tam był start ale jakoś aż tak początek mnie teraz nie interesuje. Jest po drodze jeszcze Iran, ale to może innym razem wink Chociaż tam bardzo bezpiecznie jest. No ale obecnie skupiam sie raczej na Uzbekistanie i na tym, co tam można zobaczyć. A jest co.

44 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-12 18:11:15)

Wiem, że to nie Zakopane, ale NAPRAWDĘ zobacz  SPAM - byliśmy tam właśnie i zakochaliśmy się od nowa w Krakowie! Hotel jest bardzo stylowy i w doskonałej okolicy, przy Wiśle i historycznym Kazimierzu.

Posty [ 39 do 44 z 44 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Ciekawe wakacje za nieduze pieniądze...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018