aparat na zęby dużo pytań - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » aparat na zęby dużo pytań

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 45 z 45 ]

39

Odp: aparat na zęby dużo pytań

Ja noszę aparat od półroku i już nie mogę się doczekać kiedy nareszcie będę mogła go zdjąć i cieszyć się równymi ząbkami. wink A Wy jak już długo nosicie aparaty?

Zobacz podobne tematy :

40

Ja się jeszcze waham czy zakładać. Przy każdej wizycie mój dentysta mnie bardzo namawia. Nie chodzi tylko o względy estetyczne ale o krzywy zgryz, który powoduje u mnie odsłaniania się szyjek... a to niestety dość bolesne i nieprzyjemne. Zaczynam się rozglądać za ortodontą w Warszawie i przede wszystkim robię rozeznanie cenowe, bo mam ograniczony budżet.... Wiem, że tanie to nie będzie i na pewno nie zdecyduję się na droższą opcję takiego "niewidocznego" aparatu. A to oznacza, że przez 2-3 lata będę się uśmiechała drucikami:)
Jak Wam się nosi te aparaty? Jak szybko się przyzwyczajałyście?

41

ygrzelak napisał/a:

Ja się jeszcze waham czy zakładać. Przy każdej wizycie mój dentysta mnie bardzo namawia. Nie chodzi tylko o względy estetyczne ale o krzywy zgryz, który powoduje u mnie odsłaniania się szyjek... a to niestety dość bolesne i nieprzyjemne. Zaczynam się rozglądać za ortodontą w Warszawie i przede wszystkim robię rozeznanie cenowe, bo mam ograniczony budżet.... Wiem, że tanie to nie będzie i na pewno nie zdecyduję się na droższą opcję takiego "niewidocznego" aparatu. A to oznacza, że przez 2-3 lata będę się uśmiechała drucikami:)
Jak Wam się nosi te aparaty? Jak szybko się przyzwyczajałyście?

Ja nosiłam ten "niewidoczny" aparat i szczerze żałuję, że nie zdecydowałam się na tańszy.
Aparat zawsze widać, więc nie ma co przepłacać.

Nie wahaj się tylko zakładaj aparat. smile

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

42

Osobiście proponuję przed założeniem aparatu usunąć wszystkie zęby mądrości, bo później mogą zepsuć cały efekt. Mi 8 zaczęły spychać dolne zęby i pęka mi szkliwo...

43

Zastanawia mnie czy ubytki są przeszkodą do założenia aparatu. Z pewnością koronka nią jest. Dlatego nie mogę założyć na górna szczękę, bo mam 2 koronki. Natomiast w dolnej mam ubytki z tyłu. To może nie trzeba usuwać ósemek, bo jest luz na tyle żeby się zmieściły wszystkie zęby.
Tak tylko gdybam, bo w tej sprawie muszę się udać do ortodonty.

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

44

Ubytki przynajmniej kiedyś musiały być wszystkie zrobione.

45

Hej, ja się interesowałam przezroczystym aparatem na zęby. W internecie znalazłam że w klinice spam zakładają takie, ale zastanawiam się jaka może być tego cei czy warto. Ktoś coś wie?

Posty [ 39 do 45 z 45 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » aparat na zęby dużo pytań

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018