W cuda wierzysz? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » W cuda wierzysz?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 59 do 64 z 64 ]

59 Ostatnio edytowany przez K_r_o (2012-01-23 21:17:08)

Odp: W cuda wierzysz?

Teraz taki cud by mi się przydał..... żeby tak pstryk i wszystko się zmienia....

"Nie bój się powolności, ale bezruchu."
rozum smile + serce smile
Zobacz podobne tematy :

60

K_r_o napisał/a:

Teraz taki cud by mi się przydał..... żeby tak pstryk i wszystko się zmienia....

Spróbuj może ci się uda!!!!!!Ale do tego potrzeba bardzo dużo wiary że się spełni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sama możesz wszystko zmienić . A życie nie jest absurdem jest takie jak je sobie sami zmajstrujemy, po prostu jest CUDOwne.

61

Astrea napisał/a:

Spróbuj może ci się uda!!!!!!Ale do tego potrzeba bardzo dużo wiary że się spełni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sama możesz wszystko zmienić . A życie nie jest absurdem jest takie jak je sobie sami zmajstrujemy, po prostu jest CUDOwne.

Piękne słowa smile ale ostatnio ciężki czas u mnie nastał....
Wierzę.....nieustannie smile

62

K_r_o napisał/a:
Astrea napisał/a:

Piękne słowa smile ale ostatnio ciężki czas u mnie nastał....
Wierzę.....nieustannie smile

To ładnie że wierzysz to zawsze coś, ale musisz myśleć także pozytywnie i przeanalizować to co się stało. Bo nic na tym świecie a szczególnie w naszym życiu nie dzieje się przypadkowo, i bez przyczyny, sami mamy wpływ na to co się wokół nas się dzieje:?kowalem swego szczęścia każdy bywa sam?. Nie wiem jak miała bym cię pocieszyć, spróbuj popatrzeć na innych na tych co im idzie jeszcze gorzej , głowa do góry tylko się nie załamuj .Ja wiem innym rady dawać to całkiem prosto, jak samemu nic nie brakuje ani nie dolega. Ja jestem zadowolona z tego co mam i to mi wystarcza dla mnie najważniejsza moja rodzina no i zdrowie nie tylko moje ale wszystkich moich znajomych, bo bez zdrowia i osoby bliskiej która kocha , nawet wiara w cuda nie pomoże, chociaż czasami nie wiadomo, ja w mądrej książce napisano ?niezbadane są wyroki Boskie?
Powodzenia !!!!!!!!!!!
PS: zmień to na tym dole na : życie jest takie.........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

63

Astrea napisał/a:

spróbuj popatrzeć na innych na tych co im idzie jeszcze gorzej

Zawsze znajdą się osoby, którym idzie lepiej od nas i którym idzie gorzej od nas....Nie wiem, czy to powinno być pocieszeniem....?
Nie załamuję się smile
Mam taką pracę, że DOSTATECZNIE( a nawet celująco wink  ) napatrzę się na cierpiących ludzi...
Niemniej jednak czasem pojawia się zwyczajna niemoc - muru głową nie przebijesz.
Ale fakt, pozytywne myslenie i wiara w drugiego człowieka mogą zdziałać cuda smile

Posty [ 59 do 64 z 64 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » W cuda wierzysz?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018