"STOP!!!!! Słodyczom aż do Świąt!!!"-zainteresowanych zapraszamy :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » "STOP!!!!! Słodyczom aż do Świąt!!!"-zainteresowanych zapraszamy :)

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 137 ]

1 Ostatnio edytowany przez magdulek1987 (2011-03-10 18:17:47)

Temat: "STOP!!!!! Słodyczom aż do Świąt!!!"-zainteresowanych zapraszamy :)

Witam smile
Na samym poczatku chce wyjasnić cel założenia tego wątku smile mianowicie na pomysł wpadała Kasiulka  :*
Ale do rzeczy smile
Na tym watku Ci co chcą razem z Nami przestać jesc słodycze do Świąt Wielkiej Nocy -piszcie smile)

Pisac tu bedziemy o tym kto ile zjadł lub kto wogule nie ruszył łakoci smile) hihihih

ZASADY ( wymyslone ze Kasiulka :* )
1. Do Świąt (licze tu do niedzieli i wielkiego uroczystego śniadanka) jest 44 dni.
2. Możemy chyba sie zgodzic ze to jest dosc dlugo (bo ponad miesiac).
3. 1 dzien w ciagu tych 44 dni kazdy moze wykozystac jak chce tzn objadac sie do woli czym popadnie: czekolada, herbatnikami, dzemami itp. ale zrobmy tylko jeden dzien nie wiecej bo to bedzie troche bez sensu.
4. Wykluczenie z konkursu to 2 dzien obzarstwa:(
5. Do slodkiego nie zaliczamy soku malinowego i miodu - ale tylko w przypadku jak ktos zachoruje bo wiecie ciezki okres teraz i o przeziebienie latwo. Tylko zeby mi zaraz wszyscy nie chorowali:))

Główny szef tego wątku (magdulek1987)
Zastepca-kasiaczeek:))) i ds organizacyjnych smile)
W razie jakichkolwiek pytan pisac do Nas :*

LISTA OSOB KTÓRE BIORĄ UDZIAŁ W POSTANOWIENIU!
-magdulek1987
-kasiaczeek
-slavek35
-Kobietka89

pisac kto chce byc jeszcze to dopisze :*

Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód Twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: "STOP!!!!! Słodyczom aż do Świąt!!!"-zainteresowanych zapraszamy :)

tzn  tak tu piszemy tylko czy zjadlo sie slodycza tam tak jak zwykle?

3

juz zaczełam smile zero łakoci:)

Michalinka:* - ur. SN 27.08.2012 g.10.16  3350g 55 cm

4

to jest dobrowolna grupa ludzi nikt nikogo nie zmusza zeby dolaczal

5

jesli komus sie nie podoba nie musi brac w niej udziału tak jak slavek napisal

6

dokladnie  tak Kobietko . Czy moge poznac Twoje imie ?  bedzie chyba milej napisac po imieniu

7

Marta:)

8

milo mi Marto . Milego wieczoru ciekawe ile osob do nas dolaczy . To my taka grupa zalozycielska cos w rodzaju zarzadu hi hi bez obrazy  naszych Pan  Prezesek

9

Slavku a jesli chodzi o to co mamy tu pisac  to tak jak na tamtym watku . Tu mozemy rowniez pisac o tym co czujemy ale ogolnie chodzi o to ze jestesmy silni i ze bedziemy wytrwali w tym postanowieniu a tu to tylko mozemy zapisywac swoje mysli ... bo wiadomo nie jets latwo jak nagle odmawia sie organizmowi czegos a w tym przypadku slodkosci smile

:*

Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód Twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość.

10

jestem z Wami- podoba mi się bardzo

11

ale czy damy radęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

12

Czesc  Wiki witamy serdecznie

13

witamy wik smile oczywiscie ze damy wszyscy radę

14 Ostatnio edytowany przez magdulek1987 (2011-03-10 23:46:48)

Wik jasne ze damy rade smile)

15

witam od rana samego zaczynam kawą oczywiscie bez cukru:) mam nadzieje wytrzyam cały dzien bez łakoci...pierwszy dzien podobno najtrudniejszy:D zobaczymy:) mam trochę ułatwioną sprawę w domu bo moj A. nie przepada za słodkosciami , ma napady tylko od czasu do czasu wiec moze czesto nie bedzie mnie kusił:D gorzej w pracy..

16

trzymam kciuki Obrusie Martusiu i Ty za moge tez prosze . A gdzie nasze  Szefowe ? Gdzies sie schowaly

17

jaki Obrusie:D??

18

i ja się dołączę! od wczoraj praktycznie ze słodyczami kontakt zerowy, wiec z czystym sumieniem mogę poddać się kuracji antysłodyczowej smile  Od stycznia do połowy lutego wytrzymałam, dlatego teraz też widzę dla siebie nadzieję.

Macierzyństwo jest piękne, ale ma ciemne strony, o których się nie mówi...
Małżeństwo jest piękne, i czasem ma dobre strony, o których się nie mówi:-)
Słowem- wszystkiego trzeba doświadczyć!

19

Pumcia witamy w naszyn gronie:)

20

a ja dzis walczyłąm placuszek w pracy był pyszny tak pięknie sie śmiał do mnie ale ja nic zajęłam sie czymś innym okładałam sie rumiankiem bo wczoraja posmarowałam sobie krem na twarz a dziś masakra cała czerwona straszna wiec rumianek i wapno zamiast placuszka

21

Hej witajcie to ja też sie chce do Was przyłaczyc,bo to moje postanowienie na post,a wiadomo że w grupie raźniej,ale ja spróbuje wogóle bez cały czas,bo jeden dzień może mnie skusic dnia następnego,zatem ja próbuje wogóle.Zatem trzymam za nas wszystkich kciuki:):)

Byc może dla świata jesteś tylko człowiekiem,ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem

22

witajcie dziewczyny w naszym gronie . Martusia hi hi nie sprawdzalem co napisalem bo  slownik i takie glupoty wyszly . Obrusie widze pojawia sie jak pisze Martusia i nie wyswietli kazda  litera

23 Ostatnio edytowany przez Kobietka89 (2011-03-11 15:44:24)

no chyba ze tak:)  mnie dzis kusiłó ciastko w pracy ale nic z tego:)

24

No witam wszystkich. Kurcze ale wielkie zainteresowanie!!!!! Bardzo sie ciesze ze komus poza nasza stara grupa bywalcow ten watek sie spodobal!!!! WITAM WSZYSTKIE NOWE OSOBY!!!!! Na pewno damy rade bo w koncu kto jak nie my:)
Ja dzis zero slodkiego ale nie czuje takiej otrzeby. chociaz wczoraj jak z pracy wrocilam to mialam kryzys ale spoko przetrwalam:)
Mam taka prosbe nie zwracajmy uwagi na takie osoby jak PANI TYGRYSICA. nie ma co marnowac energii. Jak cos nie podoba to do widzenia i tyle. nie kazdy musi sie tu udzielac.
Olcia tak sobie wlasnie pomyslalam ze to bedzie dobre postanowienie jak na post:)
Przede mna weecken w pracy takze jak wroce to pewnie ochota na slodkie bedzie jak diabli ale postaram sie wytrwac bo wiem ze poza mna ktos jeszcze zyje w takim postanowieniu:) takze w kupie razniej hehe
Milego dnia zycze wszystkim moim wytrwalym kompanom:) do zobaczenia

"W potoku dni czasem zapominamy co jest naprawdę ważne..."

25

No jestem z Ciebie dumna i mam nadzieje ze w takim samym skladzie dojdziemy do konca naszego "konkursu":)

26

witaj Kasiu dawno Cie nie bylo z  nami az jeden dzien przyznam ze troche sie martwilem

27

No przez weeckend tez bede sie malo udzielac bo pracuje takze po robocie nie mam czasem sily zeby kompa odpalic takze sie nie zamartwiac i czekac dzielnie do poniedzialku ale postaram sie napisac cos tworczego:)
Nie wiem jak dzis bo moze na silke wyskocze takze jak cos to zyje tylko brak czasu chwilowo mnie opeta:)
papa

28

no hej kochani smile)
ja tez dzis nie zjadlam slodkiego choc przede mna lezy cukierek"krowka":D hahah...... bo dostałam big_smile

Slavku dzis mnie nie było bo z przyjacilka i z  naszymi synkami bylysmy w terenie big_smile heheh

i jestem troche padnieta wiec sie klade smile

aaaa kasiulku powiedz mi gdzie Ty pracujesz??:*

29

witam Madziu . Ja oczywiscie jak i Wy nic nie zjadlem slodkiego . Tak mi dobrze wsrod Was

30

ja również nic słodkiego nie ruszyłam:)

31

razem moĹźemy wszystko

32

dzis jade do mojej chrzesnicy wiec pewnie beda słodycze... mam nadzieje ze się powstrzymam:)

33

Ja od lat nie jadam nic słodkiego smile bo wcale nie lubię smile i jestem z tego powodu bardzo zadowolona smile nie muszę sobię nic odmawiac bo mnie żadne słodkości nie ruszaja. W domu czasami leża tak dlugo że aż trzeba je wyrzucić bo sie przeterminowują

przygarnij kropka...

34

tez bym tak chciała dussia:)

35

witam dziewczyny . Badz silna Martusia i nie daj sie

36

nie mam zamiaru smile

37 Ostatnio edytowany przez slavek35 (2011-03-12 16:53:03)

to super smile moge  pocalowac?  napisz po wizycie jak bylo. Ja nadal nie uleglem slodycza. Smutno bez Was sad

38

No hej wszystkim. jednak napisze cos bo jakos mi tak smutno bez was:) dzis nic slodkiego ale sie obawialam ze po robocie bede miala apetitto jak nie wiem ale sie udalo:) suuuper dzieki wam wszystkim:) DZIĘKUJĘ!!!!!
Madziu jesli chodzi o moje miejsce pracy to moze na priv ci napisze co? Jakos nie chce tego oglaszac wszem i wobec na forum. Moze byc???
Ciesze sie ze jak na razie sie nam wszystkim udaje i sie trzymamy. Buziaki dla was wszystkich :*!!!!
Dziekuje ze jestescie:)

39

to ja dziekuje za przyjecie . Gratuluje i ciesze sie Kasiu

40

drugi dzien za mną:) bez pokusy:)

41

gratuluje.hmm ciekawe jak wygladacie

42

czesc dziewczyny . Kurcze ale sie sernik do mnie usmiecha ale musze  dać rade . Uroczej niedzieli

43

oczywiscie ze dasz rade:) trzymam kciuki:)

44

dziekuje Kochana . Slina mi ciekla ale mysl o Was dala mi sile

45 Ostatnio edytowany przez kasiaczeek (2011-03-13 21:32:27)

No hej ja dzis troche ochote na slodkie mialam ale zwyciezam bo wiem ze wam tez jest czasem ciezko wiec dziekuje wszystkim za duchowe wsparcie:) trzymam za was kciuki i to chyba bardziej niz za siebie:)

46

Ja sobie założyłam 24 lutego, że 100 dni nie tknę słodyczy. wink Mogę się przyłączyć? big_smile Za mną już 18 dni. smile Na początku było ciężko, ale daję radę. Do 4.06 muszę wytrzymać. I powiem Wam, zeszłam już 2kg w dół lol Wcześniej potrafiłam codziennie zjeść tabliczkę czekolady yikes Wbrew pozorom nie wyglądam na taką osobę. wink 172cm, waga 60kg. Ale łakocie potrafiłam pomieścić. big_smile

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

47

witaj Karolinko w naszym gronie

48

witamy w naszym gronie;D , wczoraj miałam gosci ale wytrzymałam bez slodkosci:) zamiast ciastek zapchałam sie surówką:)

49

Witam nowa kolezanke:) Fajnie ze juz tyle czasu wytrwalas i jak najbardziej mozesz sie do nas przylaczyc:) czekamy na takich jak Ty i zawsze przyjmujemy z otwartymi ramionami:)
Ja dzis mam wrecz obrzydzenie na slodkie hehe:) ale nie zebym wczoraj cos jadla:)
Jakos tak samo z siebie wiec mysle ze nasz maly eksperymrnt dziala i nie bedzie problemow zeby wytrzymac do swiat.
Ściskam mocno:)

50

damy rade:)

51

HEJ KOCHANI ....
pRZEPRASZAM ZE TAK DLUGO SIE NIE ODZYWAŁAM , ALE WIECIE SAMI -OBOWIAZKI :d
JESLI CHODZI O NIEJEDZENIE SLODKIEGO TO PRZYZNAM SIE ZE IM BARDZIEJ MYSLE ZE MAM TEGO NIE JESC TO TYM BARDZIEJ MI SIE CHCE I AZ UBOLEWAM NAD TYM ALE ZDARZYLO SIE WCZORAJ KILKA CIASTECZEK I KILKA CZEKOLADEK Z BOMBONIERKI sad:(:(
WIDAC NA MNIE MUSI BYC INNY PATENT -ZNACZY SIE , MUSZE MYSLEC ZE MOGE JE JESC -WTEDY WIDAC BEDZIE EFEKT ODWROTNY HAHAHA......

:*

52

witam moje drogie . Trzymam kciuki za Was a Ty Madziu nie martw  sie bo  kazdemu moze sie  zdarzyc a mamy przeciez dzien wolnosci wiec ok

53

wiec wlasnie jeden dzien wolnosci jest dopuszczalny:) a ja dzis oparłam sie pieknie pachnacej babce cytrynowej w pracy i jestem z siebie dumna:D

54

gratuluje Marta to super wiadomosc

55

Madzia 1 dzien dopuszczamy takze ok:) ja nie mam wcale parcia na slodkie ale to dzis a w sobote byla masakra ale mi sie udalo jakos:) nie wiem co bedzie dalej. Marta gratuluje zaparcia i silnej woli:) oby tak dalej. padam na pysk .... pa

Posty [ 1 do 55 z 137 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » "STOP!!!!! Słodyczom aż do Świąt!!!"-zainteresowanych zapraszamy :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018