SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 61 z 61 ]

56

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Hej Wszystkim! Ja również szukam bratniej duszy w Szczecinie.
Oeve-07 jesteśmy w równym wieku - odezwij się do mnie smile 49725513

0eve7 napisał/a:

Hej smile Ja również chętnie poznam jakąś koleżankę ze Szczecina! Część znajomych powyjeżdżała, reszta to same pary. Szukam koleżanki, z którą można by wyjść na piwko, jakieś tańce... Jest ktoś taki? Mam 27 lat.
Pozdrawiam wink

Zobacz podobne tematy :

57

Hej  ! Też poznam fajną, wyluzowaną dziewczynę, która jest szczera i otwarta ale także wyrozumiała, ponieważ mam małe dziecko i wiadomo, że czasem nie ma na nic czasu big_smile . Brakuje mi takiej prawdziwej przyjaciółki albo dobrej kumpelki, która lubi pogadać, wysłuchać drugiej strony - coś doradzić itp, wyjść na miasto na piwko i ogólnie jest otwartą dziewczyną smile

58

Hej:) czy jeszcze ktoś tu zagląda? Gdzie się podziały te psiapsiuły że Szczecina smile Pozdrawiam.

59

Beatka, coś tu jakoś cichutko. trzeba coś zmontować. Skąd jesteś ? Ja z Bezrzecza

60

Witaj smile  no faktycznie cicho wink    przepraszam , źe tak późno,  ale zawsze smile
Jestem z centrum, na kawkę i pogaduchy zawsze jest czas . Pozdrawiam i wszystkiego dobrwgo w nowym roku wink

Posty [ 56 do 61 z 61 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018