SZUKAM LUDZI TEZ SAMOTNYCH może jest tu ktoś z Radomia:)? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » SZUKAM LUDZI TEZ SAMOTNYCH może jest tu ktoś z Radomia:)?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 241 do 276 z 276 ]

241

Odp: SZUKAM LUDZI TEZ SAMOTNYCH może jest tu ktoś z Radomia:)?
dzieckodworca napisał/a:

Cześć,

dołączam się. Jeśli to jeszcze aktualne, poszukuję osób, z którymi można ot tak po prostu mieć kontakt, spotkać się, pogadać, czasem wpaść do klubu czy kina. Mam 24 lata i bardzo chętnie kogoś poznam smile

Siggy, Tinka zgadajmy się wink

Super!:) Bardzo chętnie:) nie widzę Twojego maila więc podam swój: tina.17_1991(małpa)tlen.pl 
Odezwij się:) Chętnie z kimś się spotkam i pogadam w wolnym czasie:)

Zobacz podobne tematy :

242

sammas napisał/a:

Chcesz pogadac i jesteś kobieta z Radomia lub okolic. Napisz do mnie. Mam 27 lat i szukam jakiejś przyjaciółki w podobnym wieku. Naprawdę warto. Ja sam żyje głównie pracą i chce to zmienić, może ktoś ma podobnie. Służę pomocą.

Sammas niestety nie udaje mi sie wyslac maila na adres podany przez Ciebie. Masz jakiś inny? Ew ja podam Ci swoj

243 Ostatnio edytowany przez sammas (2015-04-27 08:30:58)

Mój mail: sammas"małpa"op"kropka"pl  Musiałem napisać bez znaków bo jestem za krótko na forum. Czekam na wiadomość. Juz powinien działać.

244

Tinka, Dzieckodworca - może mi podacie jakieś namiary na Was ? Nr. GG, Facebook, Youtube ? Pozdrawiam smile

245

Siggy to moj mail: tina.17_1991(małpka)tlen.pl

Odezwij się smile Chętnie porozmawiam:)

Siggy napisał/a:

Tinka, Dzieckodworca - może mi podacie jakieś namiary na Was ? Nr. GG, Facebook, Youtube ? Pozdrawiam smile

246

Siggy napisał/a:

Cześć Siggy,

czekam na Twojego maila - dzieckodworca@gmail.com

Pozdrawiam smile

247

Hej smile Temat wygasł może znowu go odświeżymy... smile Ktoś chętny?

248

Witam. Ja również chętnie się dołączę smile Pozdrawiam

249

Dziewczyny (dwie ostatnie koleżanki) podajcie mi e-maile do Was - postaram się odpisać smile

250

Siggy napisał/a:

Dziewczyny (dwie ostatnie koleżanki) podajcie mi e-maile do Was - postaram się odpisać smile

she_radom@onet.eu Pozdrawiam smile

251

Mam 32 lata jestem mężczyzną, gdyby któraś z Was chciała się ze mną skontaktować podaję swój nr gg: 3568594. Rzadko jestem zalogowany, ale zawsze odpisuję jak się tylko pojawiam. Przypominam że wiadomości prywatne nie działają na tym forum.

252

Mam 46 lat jestem mężczyzną. Szukam nowych znajomości w Radomiu Mam dużo wolnego czasu. Jestem na emeryturze.

253

Witamy smile kolejnego Radomianina smile

254 Ostatnio edytowany przez lenka892 (2016-05-11 21:18:59)

Hej, Mam 26 lat i podobnie jak większość tu szukam nowych znajomych z Radomia (od niedawna tu mieszkam). Tak żeby od czasu do czasu wyskoczyć na jakąś kawę, piwo czy jakiś spacer  i oczywiście babskie ploteczki smile. Podaje maila jak by coś lenka892(małpa)o2.pl

255

Widzę, że temat po raz kolejny rozkręca się od nowa ;-)   Jakby szykowało się jakieś spotkanie to jestem chętny. Jestem od 2 lat w nieustannym rozkroku między Warszawą a Radomiem, ale postaram się dostosować do terminu.

256

Hej tez jestem samotny mam 20 lat i jestem z radomia chetnie sie spotkam jesli bedzie mozliwosc smile

257 Ostatnio edytowany przez Ariusz (2016-05-23 12:59:01)

Cześć Kochani... moja samotność jest troszkę inna... bardzo chętnie spotkam i pogadam... chodź przyznam się że najchętniej po całym tygodniu wyszedłbym gdzieś potańczyć... Jeśli macie ochotę lub będziecie coś organizować... dajcie znać... docelowo -> Radom

258

Hej mam 28 lat i jestem samotna mamą z okolic Radomia. Chetnie poznam z kim mogłabym porozmawiać wyjść gdzieś.

259

Hej;
Fajnie, że to forum znowu zaczyna żyć...Podobnie jak Wy coraz dotkliwiej odczuwam brak towarzystwa. Pisze się na spotkanie, może być nawet z dziećmi, będzie podwójna integracja.

260

Post bardzo stary ale może ktoś jeszcze szuka kogoś do pogadania z radomia:)

261

Post jest co chwila odgrzewany, ale jakoś ze spotkań chyba nic nie wychodzi. Ja już wprawdzie w dużej mierze poza Radomiem, ale jeszcze nie tak całkiem ;-)

262

Witajcie, z małą grupką nowych przyjaciół organizujemy PPP czyli projekt przyjaciół przyjaźni. Nasze spotkania mają na celu kopnąć w dupę poczucie samotność i to co za sobą niesie.
Projekt ten powstał właśnie z braku poczucia więzi z innymi ludzi, a przecież to można zmienić i to nam się powoli udaję! Kto zainteresowany niech piszę info podam na maila. Pozdrawiam Gen.

263

Pisze tu bo jestem ciekawa czy to działa i czy wogóle ktos tu zaglada, ludzie 20+ i 25+ którzy czuja sie samotni w tym Radomiu gdy wiekszosc znajomych jest przed slubem po ślubie albo w ciazy i nikt nie ma na nic czasu i chęci, a przeiez zycie sie nie kończy ... hmm ????

264

Ja jestem troszkę samotna - Kobieta 26l. W Radomiu mieszkam już jakiś czas, ale poza facetem nie mam tu praktycznie nikogo. Z miłą chęcią poznam kobiety 25+ do pogadania, wspólnego spędzenia czasu itp. Pozdrawiam

265

Czesc ja mam 31 lat Agnieszka jestem z Radomia,przez nerwicę i swoją niesmiałość tez troche czuje sie samotna.

266

hej, miło że ktoś tu jeszcze zagląda smile z jakiej części Radomia jestes? Może mieszkamy gdzieś tuż obok siebie i nawet o tym nie wiemy. Im bliżej tym lepiej, łatwiej będzie się na pierwszą kawkę ustawić smile

267

Hehe Radom to stan umysłu nie no a tak na poważnie to ja jestem chętny sie spotkać na jakas kawe czy na siłownie w Radomiu mieszkam dokładnie w rajcu pod Radomiem. Ćwiczy ktoś tu na siłowni ? Mam karnet na słoneczna do na cały rok i zniżki na druga osobę jak ktoś chętny to pisać pod postem albo na priv

268 Ostatnio edytowany przez ludzik_rad (2017-06-29 23:33:05)

Hej, fajnie że ktoś pomyślał o takim forum. Jestem samotna, rozstalam się miesiąc temu po 8 latach związku. Nie jest łatwo i chciałabym kogoś poznać do pogadania i miłego sprawdzania czasu wolnego.

sammas napisał/a:

Chcesz pogadac i jesteś kobieta z Radomia lub okolic. Napisz do mnie. Mam 27 lat i szukam jakiejś przyjaciółki w podobnym wieku. Naprawdę warto. Ja sam żyje głównie pracą i chce to zmienić, może ktoś ma podobnie. Służę pomocą.

Ja również żyje pracą w szpitalu  i domem. Wyjść gdzieś, wypić kawę, herbatę, porozmawiać na ciekawe tematy. Czemu nie?  Mam 27 lat. Jestem z Radomia.

270

Hej. Znajomi nie zawsze mają czas także jeśli jest tu ktoś z Radomia to chętnie wybiorę się na kawę, ciacho, zakupy itd. smile) K29l

271

Witam☺Jestem z okolic Radomia.Wiek 40+.Jestem w trudnej sytuacji życiowej.Biorę  rozwód po 20 letnim koszmarze!!!Czuję  sie bardzo samotna i rozbita wewnętrznie. Może odezwie  się  do mnie ktoś kto był  lub ciągle  jest w podobnej sytuacji. Może będziemy w stanie sobie pomóc?  Popisać?  A może i pogadać.

272

Hej

273

Hej

274

Hej

275

Hej chcialby ktos sie spotkac ? Mam mase wolnego czasu przesiaduje calymi dniami w domu...Piszcie

276

Hej

Posty [ 241 do 276 z 276 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » SZUKAM LUDZI TEZ SAMOTNYCH może jest tu ktoś z Radomia:)?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021