Nie mam nikogo - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 45 z 45 ]

39

Odp: Nie mam nikogo

Pewnie jednak jakieś powody są... Czy masz jakieś zainteresowania, coś o czym potrafisz zajmująco opowiadać? Czy masz ciekawą pracę, ciekawe zajęcia w czasie wolnym? Bo może ludzie odbierają Cię jako nudną osobę.

Zobacz podobne tematy :

40

Każdy ma coś do przekazania, nie bardzo rozumiem jak można kogoś skreślić z powodu jego zainteresowań lub ich braku. Dzisiaj hobby urasta do miana jakiegoś niesamowitego czynnika, bez którego nie da się żyć.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

41

Burzowy napisał/a:

Każdy ma coś do przekazania, nie bardzo rozumiem jak można kogoś skreślić z powodu jego zainteresowań lub ich braku. Dzisiaj hobby urasta do miana jakiegoś niesamowitego czynnika, bez którego nie da się żyć.

Witajcie smile Zdecydowanie zgadzam się z opinią powyżej. Człowieka lubi się za osobowość, za charakter, za umiejętność słuchania itd a nie za całą listę ciekawych i jeszcze ciekawaszych zainteresowań... No błagam...

42

A co robisz z tym, żeby się lepiej czuć w kontaktach z ludźmi czy nawet w załatwianiu spraw codziennych? Przykro mi, ale samo się nic nie zmieni.

samotna_osoba napisał/a:

Nie mam nikogo bliskiego, takiego z kim możnaby porozmawiać, spotkać się czy tak po prostu zadzwonić bez powodu. Mam jedynie rodziców, ale z nimi nie mam dobrego kontaktu emocjonalnego nie zwierzam się im.

W zasadzie też nie mam bliskiego przyjaciela/przyjaciółki, ale i nie czuję wewnętrznej potrzeby posiadania kogoś, do kogo można by zadzwonić bez powodu. Nie lubię zawracania mandoliny bez powodu sobie i komuś, lubię krótko i treściwie i w konkretnym celu. Rodzice mówią, że jest to trochę chamowate, ale tak mam i już. Więc tutaj nie do końca Cię zrozumiem i wesprę.

samotna_osoba napisał/a:

I jak patrzę na ludzi, którzy sobie świetnie radzą, to jest mi bardzo przykro, że ja tak nie umiem. Ja mam problemy nawet z pójściem do sklepu czy zadzwonieniem gdzieś. To wszystko kosztuje tyle stresu i nerwów. Nigdy nie osiągne tego co inni ludzieNie wyobrażam sobie dalszego życia w taki sposób.

Uwierz mi, często takie życie towarzyskie u niektórych jest silnie na pokaz... często tacy ludzie mają kasę czy fajny dom, ale jak coś złego się u nich stanie i stracą to, szybko zauważają, że nie mają przy sobie tak naprawdę nikogo. Często jest to tylko pozerka, mało teraz szczerych ludzi. No powiedz mi, jak ktoś jest w stanie utrzymać realne relacje ze swoimi wieloma znajomymi? Chyba na bezsensownych domówkach.

samotna_osoba napisał/a:

Chciałam się wygadać.

Jak każdy. No może nie każdy, ja na przykład nie mam takich potrzeb, ale jestem specyficznym kolesiem. Może przywykłem do bycia samotnym, trochę też mieszkałem sam w kawalerce, więc też się odzwyczaiłem. No ale nie lubię obarczać kogoś swoimi sprawami i nie lubię słuchać o czyichś. Ale określając treściwie: uwierz w siebie, bo to wszystko siedzi w Twojej głowie.

44

Ja mogę od siebie dać coś, jeżeli chcesz daj swój nr telefonu, pomogę Ci złapać kontakt, pokaże że to nic strasznego, rozumiem jak się czujesz, też kiedyś taką dziewczyna byłam. Wszystko jest do przeskoczenia.

Ja mimo codziennego kontaktu z mamą, siostra, i godzinach na telefonie że znajomymi nadal czuję że brak obok mnie ludzi z tej samej gliny. Jestem wdzięczna wszystkim, którzy przy mnie trwają, daje z siebie zawsze 100%, ale pustka jest.

45

Autorko.....
Znam osobe która miała gorsze problemy i wyszła z tego. Nadal co prawda się stresuje i ma stany lękowe ale mimo tych lęków robi na przekór.
Nie poddaje się im.
Ty też nie możesz się poddać bo tak już zostanie w twoim życiu.

Posty [ 39 do 45 z 45 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018