DETEKTYW, POMOC - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 51 ]

Temat: DETEKTYW, POMOC

Mam zamiar wynająć prywatnego detektywa, ponieważ od pewnego czasu mam przeczucie że mój mąż mnie zdradza. Jego wyjazdy służbowe są coraz częstsze i dłuższe, nie jest dla mnie już taki ciepły i dziwnie się zachowuje. Kilka razy nagle przerywał rozmowę telefoniczną, gdy niespodziewanie wchodziłam do pokoju. 
Wiem, że są kobiety, które korzystały z takich usług (detektywistycznych). Nie wiem od czego zacząć i gdzie działają takie agencje?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: DETEKTYW, POMOC

Najlepiej poszukaj w necie. Agencje mają swoje strony internetowe. Niestety są to strasznie drogie usługi. A może sama sprawdzisz męża telefon? Wiem, że to nie bardzo etyczne, ale możesz znależć jakieś podejrzane smsy lub połączenia. Wiele kobiet tu na forum tak własnie dowiedziało się o zdradzie ukochanego.  No chyba, że Twój mąż jest sprytny i wszysko kasuje. Jednak życzę Ci aby Twoje podejrzenia okazały się nieuzasadnione.

3

Przejrzyj ogłoszenia w internecie, spróbuj jak najwięcej dowiedzieć się na temat kwalifikacji detektywa, którego będziesz chciała wynająć, ponieważ często są to oszuści i ludzie bez odpowiedniego wykształcenia w tym kierunku, a tacy kompletnie się do tego nie nadają, tylko wyciągają pieniądze od ludzi.

4

dobry sposób na sprawdzenie tylko co po póżniej?
czy wiesz już co zrobisz jak potwierdzisz swoje przypuszczenia? a przede wszystkim czy jesteś gotowa na taki szok....na sytuację która na pewno nie będzie miła?

pozdrawiam

5

Wolałabym i tak wiedzieć wcześniej, myślałam o tym dużo i wiem, że jak ma się zdarzyć to i tak się zdarzy, chyba nikt nie jest gotowy na taki szok, ale wolałabym wiedziec!! jego tel nie mam jak sprawdzić, bo ostatnio się z nim nie rozstaje. myślę o detektywie bo słyszałam, że mogą być oni świadkami na sprawie rozwodowej. nie chcę zostać sama bez dowodów, że to on jest winien rozpadowi naszego małżeństwa. muszę też myśleć o dzieciach i zabezpieczyć ich przyszłość. chciałabym kogoś sprawdzonego, więc jeśli mogłybyście kogoś polecić, to byłabym wdzięczna.

6

Wszystko zależy od regionu gdzie się znajdujesz. Detektywi nie chętnie chcą być świadkami ( tracą czas. Chyba że im dodatkowo zapłacisz. Owszem być mogą. Jak każdy obywatel. Dzienna obserwacja  ( męża) to koszt od 900-1500zł plus VAT. Oczywiście jeżeli trzeba wyjechać na szkolenie za małżonkiem to Koszty wzrastają gwałtownie. Wszystko też zależy co chcesz wiedzieć o małżonku. Są jeszcze inne sposoby by takie rzeczy ustalić. Tańsze i dają całkowitą pewność w sądzie. Tylko właśnie. Czy ty naprawdę chcesz to wiedzieć? Bo ja kiedyś podoiłem takie działania by o pewniej tajemniczej osobie dowiedzieć się więcej niż sama mi chciała powiedzieć. I powiem Ci teraz już wiem że nie chciałbym się tego dowiedzieć co wiem. jednak z twojej wypowiedzi odczytuję że ty już masz plan swój. Potrzebujesz tylko dowodów na poparcie swych twierdzeń.

7

Cały czas myślę o tym co mogłabym zrobić dla siebie i moich dzieci i wiem, że jeżeli moje przypuszczenia okażą się zasadne będę musiała pójść dalej.  Szukam profesjonalnej agencji, która wie jak się takimi sprawami zająć. Jest mi bardzo ciężko, kiedy o tym wszystkim myślę, ale muszę być przygotowana na wszystko. Odezwałam się do Was na forum, żeby spotkać kogoś kto miał podobne doświadczenia i może mi pomóc.

8 Ostatnio edytowany przez Batrix (2010-10-06 19:24:12)

Myslę ,ze nie potrzebujesz detektywa....nie masz przyjaciół??Brata??Kogos kogo on nie zna..a mógłby pośledzic Go trochę?Jeśli to takie koszty duze..a Ty jestes pewna ze coś się znajdzie na Twojego faceta...to oszczędzaj kaske na gorsze dni...

Niestety teraz już to wiem....dozgonna miłość jest przereklamowana......

9

Znalazłam kontakt do agencji detektywistycznej, nie wiem jeszcze jak działa i w czym mogą mi pomóc. Jestem umówiona dzisiaj po południu. Piszą, że są profesjonalni i mam nadzieję że się nie zawiodę. Zobaczymy co się okaże.

10

Gdyby była potrzebna jeszcze pomoc detektywa, to mam kontakt do naprawde dobrego i taniego. Mi osobiście bardzo pomógł.

11

Jestem już po pierwszych ustaleniach, agencja wydaje się profesjonalna, wiem już co mam robić i jak się zachowywać. Dowiedziałam się również że detektyw prowadzący sprawę może być swiadkiem w sądzie. Bardzo zmieniło się zachowanie mojego (jeszcze) męża. Ostatnio zaplanował tygodniową delegację, jak zapytałam  czy te wyjazdy muszą być takie długie, z kim tam jeździ, gdzie śpi (w których hotelach) nerwowo odpowiedział że tak się załatwia interesy i na tym polega jego praca. Po czym wykonał kilka telefonów na osobności i odwołał wyjazd, tłumacząc mi że kontrahent przełożył termin spotkania. Myślę, że on czuje że coś zaczynam podejrzewać i tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że ma coś na sumieniu. Nigdy wcześniej nie odwołał żadnego wyjazdu, bo z reguły podróże były szczegółowo zaplanowane. Pamiętajcie dziewczyny właściwie odczytywać niektóre sygnały. żałuję, że wcześniej nie otworzyłam szerzej oczu, ale długo sama siebie oszukiwałam.

12

Witaj,

A czy takim zachowaniem nie obudziłaś w nim czujności i nie boisz się, że od tego momentu jego kamuflaż będzie doskonalszy? Może kupić sobie nową kartę telefoniczną. Może zmienić sposób spotykania się z tą inną (jeżeli jest). Może tak się zakamuflować, że Ty uwierzysz, że już zakończył ten romans, a on będzie robił to jeszcze intensywniej, ale w sposób dużo bardziej ukryty i trudny do wychwycenia.

Pozdrawiam

Historia Frodo - to historia każdego żonatego mężczyzny, którzy z narażeniem życia próbuje pozbyć się niszczącego jego psychikę pierścienia.

13

Kreska80,ja chętnie skorzysram z twojej pomocy ,jeżeli możesz to prześlij mi namiary na tego pana na adres poczty,byłabym wdzięczna,pozdrawiam

Gabriel Laub
Kiedy ludzie się kochają, wszystko będą robić z miłości. Te największe podłości też.

14

Mam już pierwsze materiały, agencja jest naprawdę dobra. Informują mnie o wszystkim, doskonale ze sobą współpracujemy. Dzięki temu, że mogłam do nich zadzwonić z informacją o planach męża (zaczynam nie lubić Go tak nazywać!), podjęli szybko działania i są efekty. Zobaczymy jak rozwinie się dalej sytuacja, ale myślę że ON nigdy nie wpadłby na to, że wynajęłam detektywa.
ZUCZKU70!Radzę Ci zastanowić się nad wyborem detektywa, bo jest wielu oszustów-amatorów, którzy chętnie wezmą pieniądze za zrobienie kilku fotek. Nie daje to żadnej możliwości w późniejszym działaniu, a jak osoba śledzona się zreflektuje, to będzie po sprawie. Lepiej chyba zapłacić i mieć gwarancję, że Cie nikt nie oszuka.
Powodzenia i dużo siły, bo nie jest łatwo!

15

ania_rj,możesz skontaktować się ze mną po przez poczte?

Gabriel Laub
Kiedy ludzie się kochają, wszystko będą robić z miłości. Te największe podłości też.

16 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-01-06 22:05:27)

Nie wiem czy tu można tak oficjalnie polecać jakieś biuro detektywistyczne. Ale ja korzystałam z tego: spam. Pełen profesjonalizm. Naprawdę polecam. Mój mąż nie mógł się wyprzeć niczego. Ale kochane moje, zastanówcie się kilka razy zanim zwrócicie się do jakiegokolwiek detektywa, bo później nie ma już odwrotu. Nie lepiej spróbować samej trochę powęszyć a mąż może się spłoszy i przestanie kombinować na boku. Trochę inicjatywy z naszej strony

17

Ciekawa jestem jak Ania dała radę? No i czy sprawa się wyjaśniła.

Pozdrawiam

Ja swego czasu miałam taki orzech do zgryzienia,ale przez swoje opanowanie
i spokój,to sam się wydał.............. także ja życzę powodzenia. smile
Oczywiście jeśli faktycznie facet ma kogoś na boku a udaje świętego.

18 Ostatnio edytowany przez cslady (2017-06-30 14:15:47)

Ja korzystałam z usług [spam], akurat w innej sprawie niż zdrada, ale myślę, że w tej kwestii też Panowie spiszą się na medal, są bardzo profesjonalni i indywidualnie podchodzą do każdego Klienta i jego problemu. Może warto spróbować.

19

Ale kotleta odgrzałeś big_smile wątek sprzed 7!!!! lat a odtatni post sprzed ponad 3 lat big_smile Ale spoko, moze komus sie przyda big_smile

Jednym z wyznaczników zdrowia psychicznego jest umiejętność godzenia się z tym, czego nie możemy zmienić. Trzeba umieć opłakać stratę i iść dalej.

20 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-02-28 10:30:08)

U mnie sprawę rozwiązał prywatny detektyw spam umieszczanie reklam na naszym forum jest płatne. Udowodniłam mężowi zdradę i wniosłam o rozwód z orzeczeniem o winie. Wygrałam w sądzie i jestem szczęśliwą rozwódką pełną życia i energii. Dziękuję spam.

21

Idąc logiką netkobiet, to mąż zdradzał tę panią przez to, że doprowadziła w ich związku do marazmu, a jej próba wynajęcia detektywa jest żałosna, bo zamiast porozmawiać z mężem chciała go wyleszczyś big_smile

22

Witam,
byłem w podobnej sytuacji z moją żoną, niestety aby mieć pewność zdecydowałem się na profesjonalistów, którzy dostarczyli dowody...warto może na początek chociaż trochę zorientować się w temacie.

23 Ostatnio edytowany przez authority (2018-08-21 19:36:42)

azazelpazuzu napisał/a:

Idąc logiką netkobiet, to mąż zdradzał tę panią przez to, że doprowadziła w ich związku do marazmu, a jej próba wynajęcia detektywa jest żałosna, bo zamiast porozmawiać z mężem chciała go wyleszczyś big_smile

A jakby żona cię zdradzała przez twój marazm nie brałbyś detektywa ? wątpię panie hipokryto. chcesz wampirze w żonie wzbudzić poczucie winy. ex mojej też taki był takich najlepiej zakołkować. Niech zawsze będą sami ponieważ na nikogo lepszego nie zasługują.

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski

24

Zatrudnianie detektywa jest wysoce niemoralne i wynika z chęci wzbogacenia się (zazwyczaj chodzi o alimenty na żonę- najlepiej dożywotnio). Co jeśli śledzony jednak nie zdradza, ale np. ukrywa jakieś hobby lub zwyczajnie ucieka w pracę?

25

kejt38 napisał/a:

Zatrudnianie detektywa jest wysoce niemoralne i wynika z chęci wzbogacenia się (zazwyczaj chodzi o alimenty na żonę- najlepiej dożywotnio). Co jeśli śledzony jednak nie zdradza, ale np. ukrywa jakieś hobby lub zwyczajnie ucieka w pracę?

to nie ma się czym martwić, ba nawet powinien się cieszyć, że ma hobby, czy tak pasjonującą pracę, że bierze nadgodziny

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

26

Nirvanka87 napisał/a:
kejt38 napisał/a:

to nie ma się czym martwić, ba nawet powinien się cieszyć, że ma hobby, czy tak pasjonującą pracę, że bierze nadgodziny

I widzę jak żona przyznaje się do wynajęcia detektywa;)

Gdyby zmieniono prawo i nie byłoby orzeczeń o winie i ewentualnych alimentów za "krzywdę" to ciekawe czy panie dalej zainteresowane byłyby taką usługą;)
I dlaczego facetom nie przyznają alimentów za udowodnioną zdradę żony? Gdzie równouprawnienie;)
Adwokaci są drodzy, detektywi rownież- istna kopalnia złota. A owieczki biegną zgodnie wydawać kolosalne pieniądze za obietnice, że winowajca zawsze będzie miał z czego płacić;)
A dzieci? Są szczęśliwe z wony totalnej między rodzicami- w przyszłości pobiegną wydawać spore pieniądze na psychologów. No ale to w szystko w imię sprawiedliwości i moralności.om;)

27

a kto zabrania mężczyznom ubiegania się o alimenty, w przypadku winy żony?

28

kejt38 napisał/a:

I dlaczego facetom nie przyznają alimentów za udowodnioną zdradę żony? Gdzie równouprawnienie;)

Może dlatego, że alimenty nie są przyznawane z racji samej winy czy zdrady, tylko jeśli z powodu rozwodu jednej ze stron, tej niewinnej, znacznie pogorszy się poziom życia. A tak się dziwnie składa, że z reguły panom się nie pogarsza, wprost przeciwnie. Ale nikt im przecież nie zabrania o te alimenty występować, sprawę za każdym razem rozstrzyga sąd. Nie ma przepisu, że alimenty należą się jedynie kobietom.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

29

Nirvanka87 napisał/a:

Honor? Mądrość?

30 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-08-22 15:27:23)

kejt38 napisał/a:
Nirvanka87 napisał/a:

Honor? Mądrość?

Czyli według Ciebie kobieta, która siedziała w domu wychowując dzieci mężowi, który ją zdradził i w związku z tym nie zrobiła kariery zawodowej, postępuje niemądrze i niehonorowo, jeśli żąda alimentów na czas, dopóki się finansowo nie ogarnie? big_smile
Lub jeśli dzieci są małe i ona nie jest w stanie obecnie podjąć zatrudnienia? Albo jeśli w ogóle dopiero jest w ciąży? Albo jeśli żona ma już np. 60 lat, a całe życie prała i gotowała mężowi, bo sobie tego życzył, a nagle mu się na starość odwidziała?
Alimenty na małżonka nie są przyznawane do końca życia, to nie Hollywood. I tylko w uzasadnionych sytuacjach, sama zdrada nie wystarczy. Nikt młodej i zdrowej babce, która jest w stanie się sama utrzymać, alimentów nie przyzna, choćby najlepszego detektywa wynajęła i miała 100 tysięcy dowodów na 100 tysięcy zdrad męża.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

31

santapietruszka napisał/a:
kejt38 napisał/a:

Może dlatego, że alimenty nie są przyznawane z racji samej winy czy zdrady, tylko jeśli z powodu rozwodu jednej ze stron, tej niewinnej, znacznie pogorszy się poziom życia. A tak się dziwnie składa, że z reguły panom się nie pogarsza, wprost przeciwnie. Ale nikt im przecież nie zabrania o te alimenty występować, sprawę za każdym razem rozstrzyga sąd. Nie ma przepisu, że alimenty należą się jedynie kobietom.

Tra la la. Jasne. Kobieta biedna, bez kasy na adwokata i detektywa oraz porządnego zaplecza zobaczy ZERO alimentów na siebie.

W gronie ludzi, których widuję jest trochę kobiet z alimentami na siebie i to nie są bezradne i (paradoksalnie) biedne istotki.
Trzeba się mocno nawojować by alimenty uzyskać i kłamstwa, manipulacje są mocno wskazane. I 2 babki, które znam mają alimenty mimo winy obydwojga, to dopiero trzeba mieć dobrego adwokat.

32 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-08-22 15:30:33)

kejt38 napisał/a:
kejt38 napisał/a:

Tra la la. Jasne. Kobieta biedna, bez kasy na adwokata i detektywa oraz porządnego zaplecza zobaczy ZERO alimentów na siebie.

W gronie ludzi, których widuję jest trochę kobiet z alimentami na siebie i to nie są bezradne i (paradoksalnie) biedne istotki.
Trzeba się mocno nawojować by alimenty uzyskać i kłamstwa, manipulacje są mocno wskazane. I 2 babki, które znam mają alimenty mimo winy obydwojga, to dopiero trzeba mieć dobrego adwokat.

Nie, nie trzeba. Alimentów może żądać każdy małżonek, który nie jest wyłącznie winny rozkładu pożycia. Jeśli wina była obydwojga, to jak najbardziej mogły dostać alimenty.

A ja znam dwie babki, które nie miały adwokatów, same napisały pozwy rozwodowe, ręcznie, na papierze w kratkę, same udowodniły bez problemu męża zdrady i same zażądały alimentów - i je otrzymały, w tym jedna na 5 lat, a drugiej przedłużono ze względu na wiek i stan zdrowia... więc nie demonizuj.

33

kejt38 napisał/a:
Nirvanka87 napisał/a:

Honor? Mądrość?

Czyli według Ciebie kobieta, która siedziała w domu wychowując dzieci mężowi, który ją zdradził i w związku z tym nie zrobiła kariery zawodowej, postępuje niemądrze i niehonorowo, jeśli żąda alimentów na czas, dopóki się finansowo nie ogarnie? big_smile
Lub jeśli dzieci są małe i ona nie jest w stanie obecnie podjąć zatrudnienia? Albo jeśli w ogóle dopiero jest w ciąży? Albo jeśli żona ma już np. 60 lat, a całe życie prała i gotowała mężowi, bo sobie tego życzył, a nagle mu się na starość odwidziała?
Alimenty na małżonka nie są przyznawane do końca życia, to nie Hollywood. I tylko w uzasadnionych sytuacjach, sama zdrada nie wystarczy. Nikt młodej i zdrowej babce, która jest w stanie się sama utrzymać, alimentów nie przyzna, choćby najlepszego detektywa wynajęła i miała 100 tysięcy dowodów na 100 tysięcy zdrad męża.

Rodzaj kobiety, którą ty opisujesz jest raczej narażony na straty, tym prawdziwie słabym nikt nie pomaga bo nikt na nich nie może zarobić. Masz "idealistyczne" podejście do systemu, że niby sprawiedliwość i ochrona słabszego..hihi.

Żeby wygrać trzeba zainwestować całkiem spore pieniądze.

Znajoma dostała lata temu b duże pieniądze na siebie i 2 dzieci plus mieszkanie, przestała pracować, zajęła się rozwojem i fajnie. Tylko lata lecą dziś już dzieci dorosłe i ....brak perspektyw na dobrą pracę. Jej ex już dobrowolnie jej płaci bo zdaje sobie sprawę, że ona jest w ciężkim położeniu.
Sytuacja jest kuriozalna bo to co miało pomóc jej zaszkodziło.

34

kejt38 napisał/a:

Nie, nie trzeba. Alimentów może żądać każdy małżonek, który nie jest wyłącznie winny rozkładu pożycia. Jeśli wina była obydwojga, to jak najbardziej mogły dostać alimenty.

A ja znam dwie babki, które nie miały adwokatów, same napisały pozwy rozwodowe, ręcznie, na papierze w kratkę, same udowodniły bez problemu męża zdrady i same zażądały alimentów - i je otrzymały, w tym jedna na 5 lat, a drugiej przedłużono ze względu na wiek i stan zdrowia... więc nie demonizuj.

Taaa, jasne to skąd żale i płacze kobiet, że nawet na dzieci dostają mało pieniędzy?
To są 2 różne światy. Nie zamierzam cię przekonywać, ale z sądami nie masz nic wspólnego.

35 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-08-22 15:46:08)

kejt38 napisał/a:

Masz "idealistyczne" podejście do systemu, że niby sprawiedliwość i ochrona słabszego..hihi.

Pudło. Zdaję sobie sprawę, jak świat wygląda, ale właśnie nie wygląda on tak jednostronnie, jak opisujesz. A co do Twojej znajomej - cóż, wyjątki się zdarzają wszędzie, nie każdy potrafi skorzystać z szans, jakie mu życie daje... Skoro aż tyle otrzymała po rozwodzie i na dodatek eksa stać, żeby jej teraz dobrowolnie do życia dopłacać, to najwyraźniej po prostu typ kobiety, która nie miała ochoty zainwestować w siebie i być samowystarczalną. Ale to nie znaczy, że wszystkie takie są

36

ania_rj napisał/a:

Cały czas myślę o tym co mogłabym zrobić dla siebie i moich dzieci i wiem, że jeżeli moje przypuszczenia okażą się zasadne będę musiała pójść dalej.  Szukam profesjonalnej agencji, która wie jak się takimi sprawami zająć. Jest mi bardzo ciężko, kiedy o tym wszystkim myślę, ale muszę być przygotowana na wszystko. Odezwałam się do Was na forum, żeby spotkać kogoś kto miał podobne doświadczenia i może mi pomóc.

Próbowałaś rozmawiać z mężem? Nie tak od razu, że masz podejrzenia, ale o tym, co się dzieje niedobrego z wami?

Nie wypowiadam się na temat detektywa, nie korzystałam z uslug żadnego, więc nie wiem.

Jednak na poczatek, żeby się "uświadomic" to co mi sie przydało;

1. Podsłuch (dyktafon) w domu, gdy wychodzisz, a mąż zostaje sam.

2. Podsłuch w samochodzie. W sklepach z akcesoriami detektywistycznymi kupisz takie.

3. GPS w jego samochodzie. Sprwdzisz, czy mówi prawdę i jedzie tam, gdzie mówi.

O matko!! Jesteś gotowa, na te tortury?

Ja już je  mam długo za sobą, a jeszcze dostaję gęsiej skórki, gdy sobie przypomnę to wszystko.

37

kejt38 napisał/a:
Nirvanka87 napisał/a:

Honor? Mądrość?

Skoro są tak honorowi i mądrzy to po kiego czorta "udowadniasz", że potrzebują alimentów?

38 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-12-27 16:45:10)

Opiszę swoją sytuację. Trzy lata wcześniej mąz zaczął się dziwnie zachowywać. Stał się wobec mnie agresywny. Zaczęły mu przeszkadzać dzieci. Twierdził, że kocha mnie i córeczki, ale ... . Przychodził do domu coraz później z pracy. Wcześniej nie mogłam się od niego odgonić, a w tym czasie seks był szybki i wymuszony. Teraz tak to widzę. Wtedy myślałam, że jest przemęczony. Głupia i naiwna. Jestem wściekła na siebie, że tak długo dałam sobie mydlić oczy. Po jakimś czasie zorientowałam się, że jest coś naprawdę nie tak. Próbowałam na własną rękę sprawdzić czy nie ma kogoś na boku. Wierzcie mi to nie takie proste. Koleżanka poradziła mi żeby zwrócić się do detektywa. Dała mi namiary na takiego którego znała (a co mi tam najwyżej zablokują: z SPAM). Minęło już trochę od tego czasu i nie żałuję żadnej złotówki wydanej na niego. Mam porządne alimenty na dzieci. Mój były nie mógł się wyprzeć tego co robił po pracy i kiedy był na niby delegacjach i wyjazdach służbowych. W sądzie detektyw był jako świadek, a dowody zdrady dostarczone przez niego dawały mi przewagę. Nie chciałam się mścić, ale sam sobie zasłużył. Był dla mnie wszystkim. Sąd zasądził jego winę. Gdyby mi się noga powinęła w życiu to należą mi się alimenty od niego (proszę tego nie oceniać był dla mnie wszystkim i co zrobił, ale to jego wola). Jeszcze dobry prawnik to  podstawa. Wielu jest ciotowatych (przepraszam ale tak jest) i nie wartych złamanego grosza. Mogę polecić i detektywa i adwokata na śląsku. Piszcie na mojego maila. Nie byłabym szcześliwa z mężczyzną, który nie był mi wierny. Niczego nie żałuję. Jestem szczęśliwa. Mam kogoś kto mnie nie zdradzi. WIEM TO.

Posty [ 1 do 38 z 51 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018