Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 59 ]

Temat: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Gdzie wymarzyłyście sobie ślubną sesję zdjęciową o ile w ogóle ją chcecie? smile
Jutro moja znajoma wypożycza moje konie na sesję zdjęciową. Według mnie wspaniały pomysł smile Tym bardziej, że mam konia karego i siwego siwy dla Panny Młodej a kary dla Pana Młodego. smile
Sama rozważam ten pomysł w przyszłości. Ale moja wymarzona sceneria to również plaża i morze.
A Wy? Jaką scenerię sobie wymarzyłyście? smile Plener czy studio fotograficzne?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Plaża, morze
Molo
Na statku
Na mieście np u siebie
Nad rzeką lub jeziorkiem
W ruinach
Na moście i w jego okolicach.
marzenia wink

3

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Takie marzenie nie do spełnienia, to plaża i morze. Ale za daleko mieszkamy i bliżej nam w góry.
A takie marzenie (prawie) do spełnienia, to łąka i łóżko wśród kwiatów i zboża big_smile Widziałam takie zdjęcia i od razu powiedziałam naszemu fotografowi, ze ja też takie chcę. Ale nie wiem czy coś z tego będzie, bo to może być problem znaleźć w okolicy taką łąkę i łóżko + transport dla niego.
Jeżeli pogoda nam dopisze, to w dniu ślubu wyskoczymy na chwilę do ruin zamku u mnie w mieście. A prócz tego będzie mega sesja ślubna w Krakowie. Jeszcze nie wiem dokładnie gdzie, ale fotograf na pewno coś znajdzie.
No i ostatnio chodzi jeszcze za mną żeby zrobić zdjęcia w wodzie (jakieś jezioro czy cuś).

Zobaczymy, zobaczymy....

4

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Ta łąka i łóżko to zarąbisty pomysł. smile Ruiny też fajny klimat.
Ja bym chciała o ile będzie to możliwe mieć też sesję w naszym nowym wspólnym domu. Aloe wtedy musimy mieć postawiony dom przed ślubem. tongue

5

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

jakiś zabytkowy dworek, coś w stylu retro

6

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Ja biorę ślub w listopadzie, także poślubna sesja zdjęciowa będzie w ruinach zamku i w lesie, na tle ogołoconych z liści i posępnych drzew- wszystko utrzymane w gotyckim klimacie. Ale suknię ślubną zatrzymuję więc wakacyjna sesja zdjęciowa nad morzem wykonana przez znajomego, który jest fotografem jest jak najbardziej realna smile

7

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Gothka, wydawało mi się, ze twardo mówiłaś, że nie będziesz wychodzić za mąż. Skąd ta zmiana?

8

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Nigdy nie zastanawiałam się jak będzie wyglądała moja sesja ślubna <myśli>. Jednak jak przyszło co do czego, to padło na... plaże, morze, wydmy. Jako, że mieszkam niedaleko od morza nie miałam żadnych trudności wink Nawet pogoda w dniu sesji nam dopisała - szkoda tylko, że w dniu ślubu lało ;/ Sesja wyszła znakomita big_smile Trwała co prawda ponad 3 godziny, ale zabawa była przednia big_smile Wróciliśmy cali mokrzy i szczęśliwi. Zdjęcia są niepowtarzalne i wyjątkowe. Pamiątka niesamowita smile

Najbardziej śmieszy mnie, gdy znajomi się pytają: "Jak to jest zrobione, że na tych zdjęciach wyglądamy jakbyśmy faktycznie kąpali się w morzu i byli cali mokrzy". Grunt to pełen spontan.. a wtedy nie ma szans na nudne lub oklepane zdjęcia z ustawianymi pozami tongue

9

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

a_normalna mój facet uparł się, że być może kiedyś zechce, byśmy byli małżeństwem (czyli znając jego zechce napewno...). Więc stwierdziłam, że jeśli i tak i tak nie przywiązuję do ślubu większej wagi ostatecznie mogę zostać żoną za te 6 lat wink

10 Ostatnio edytowany przez CupraFR (2010-10-08 11:47:51)

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Ineczka, tekst znajomych powalający. lol
Gothka czego się nie robi dla faceta... tongue Ważne jest, abyś jednak poczuła jakąś ważność tego ślubu. Aby nie był Ci obojętny i jednak coś dla Ciebie znaczył.
A sesja by była miłą pamiątką i wspomnieniem tych niepowtarzalnych chwil.

11

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

http://karwatowicz.pl/ tu można znaleźć ciekawe sesje. Sama będę chciała tego fotografa na swoim ślubie...i czuje że się zgodzi:)

12

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Oglądałam ostatnio zdjęcia ze ślubu mojej kuzynki i spodobało mi się zdjęcie w sepii na torach super to wyglądało smile A ja miałam nad jeziorem i w takim okolicznym dworku smile

13

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

taka wymarzona???? hmm... ja jednak chyba stawiam na łąke ale taka naprawde śliczną, trawka zieloniutka, śpiew ptaków w tle.. to jest coś <marzycielka> moze zostane fotografka przynajmniej naciesze sie szczesciem innych big_smile

14 Ostatnio edytowany przez Agatka (2010-11-24 08:43:46)

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

A ja bym chciała coś z jajem, tak całkiem nieślubnego - widziałam piękne sesje na złomach, w biedronce i tym podobne smile

A tak naprawdę, to bym chciała 2: jedną taką crazy a drugą taką romantyczną po zmierzchu na jednej ulicy mojego miasta, gdzie są takie genialne lampy big_smile a blisko fajna herbaciarnia więc myślę, że można by podziałać w tym temacie smile

Moj fotograf: adres strony internetowej

Regulamin wyraźnie mówi, zeby nie wklejać adresów stron komercyjnych, gdyż traktowane jest to jako reklama. Moderatorka Agatka

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

plaża, morze piekna pogoda smile

16

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Plaża i morze jednak widzę górują. Nie znam pary młodej która w ostatnich latach nie zrobiłaby sobie sesji nad morzem. smile Widziałam raz zdjęcia z sesji zdjęciowej w górach, na nartach. smile Śmieszne scenki, piękna sceneria... Coś nietypowego. smile

17

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa
CupraFR napisał/a:

Nie znam pary młodej która w ostatnich latach nie zrobiłaby sobie sesji nad morzem.

Już znasz - My tongue Na pewno nie pojedziemy nad morze.

18

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

No w końcu ktoś. smile Ale muszę powiedzieć a_normalna że twoja wizja wymarzonej sesji jest na prawdę powalająca. I w końcu coś nowego. Mam na myśli to łoże wśród kwiatów. Inspirujące. smile

19

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Cóż, nie lubię oklepanych motywów wink
Wśród zdjęć moich znajomych przeważają nudne sesje, czyli młodzi stoją przy jakimś drzewku względnie siedzą na ziemi. Albo jadą do jakiegoś pałacyku, ale tak sztywno pozują, że nie widać w ogóle tej radości w nich. Nie podobają mi się takie zdjęcia, ja wolę szaleństwo, wygłupianie się, okazywanie przed fotografem dzikiej radości i szczęścia.
Czasami nie jest ważne tło, bo mogą wyjść naprawdę mega zdjęcia na zwykłej ulicy pod blokiem. Cała siła zdjecia leży po stronie młodych i fotografa żeby umiał wychwycić to, co trzeba.

20

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

A mnie się marzy kilka ujęć na koniach - niestety nierealne bo mój TŻ życiowy boi się koni;/
Kiedyś widziałam fajną sesję w sepi na torach kolejowych - państwo młodzi mieli takie fajne stylowe walizki i z każdej co chwila coś wylatywało:)
Też bym chciała jakaś skromną sesję ze zdjęć romantycznych, stonowanych- żeby było co dać rodzicom, dziadkom i taką śmieszną tylko dla nas w czynnościach które lubimy wykonywać  - na koniach ( bo ja uwielbiam a jaja mogą być jak mój TŻ się zdecyduje jednak poświęcić dla mnie), na łódce( tu poświęcenie z mojej strony bo ja jeżdżę na koniach a on żagluje), na nartach, w wesołym miasteczku, na biegówkach, w naszym ukochanym rozlatującym się aucie, i z naszymi sierściuchami:)

21

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Świetny pomysł z tą sesją na torach. smile Też się z takową nie spotkałam.

22

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

korzystał ktoś może z usług fotografa mattanart? podobają mi się fotki, narzeczonemu też, tylko jego rodzice coś marudzą. Słuchać? olać?

23

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Ten? nie dziwię się, że rodzice marudzą - przecież takie zdjęcia to ci 15letnie dziecko zrobi cyfrówką. Widać, że ktoś dopiero zaczyna i niestety nie ma o tym pojęcia.

Kurcze coraz więcej takich "fotografów" amatorów, którzy kupują byle lustrzankę cyfrową i udają wielkich panów fotografów. A potem powstają zdjęcia w brzózkach, najpierw panna młoda z przou, potem pan młody, a potem razem.

Fotografia to sztuka a nie rzemiosło!

24

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Uważam, że te zdjęcia są zwyczajne. Ja mogłabym takie zrobić i to za darmo.. Niektóre mi się podobają, ale to chyba nie jest jeszcze to, co by mnie na prawdę zachwyciło.

25

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

ja też marzę o zdjęciach spontanicznych, jak a-normalna:)
Chciała bym aby nasze zdjęcia ślubne były wesołe, romantyczne, spontaniczne, szerokie uśmiechy i błyszczące oczy:) Nie cierpię zdjęc oklepanych, nie podobają mi się też ujęcia gdzie fotograf chce by młodzi bawili się w aktorów, czyli Pan Młody trzyma marynarke, ma smutną zamyśloną mine a gdzieś tam w dali jest Pani Młoda i czeka na swojego księcia. Takie zdjęcia są dla mnie sztuczne. Każde zdjęcie ma byc w objęciach mężczyzny mojego życia i mają to byc zdjęcia tętniące radością:P I co najważniejsze, na pierwszym planie mają byc Młodzi a nie jakieś kiczowate tło, zamek czy brzózki.

26

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Moja znajoma będzie robiła ślubną sesję zdjęciową w lesie, drugą w swoim mieszkaniu gdzie mieszka z mężem. Zdjęcia całkowicie spontaniczne, bez sztucznego ustawiania. Po prostu tylko to co wychwyci ich fotograf. Też fajny pomysł. smile

27

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

No, my nie będziemy w ogóle pozować (nie lubię takich sztucznych zdjęć). Nasz fotograf po prostu obserwuje i robi zdjęcia wink Tak więc będzie pełen luz i spontan big_smile

28

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Sztuczne pozy to dla wapniaków, najlepiej wychodzą zdjęcia kiedy to fotograf biega za Wami a nie Wy za fotografem.
W naszym przypadku tak właśnie było i zdjęcia wyszły bardzo naturalnie. Polecam

29

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Gdybym brała ślub w zimie to z pewnością sesja byłaby na nartach albo łyżwach - to dopiero coś smile:)

30

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Witajcie kobiety nieznajome, pełne marzeń!
Czytam Wasze posty i chcę tylko napisać SPEŁNIAJCIE SWOJE MARZENIA!! Sesja ślubna może być takim magicznym czasem spełniania marzeń. Wiem, co mówię, bo sama jestem fotografką. I nie ma dla mnie sesji niemożliwej do zrealizowania, im bardziej nietypowe, niebanalne pomysły, odważni ludzie, a jednocześnie wszystko pięknie uchwycone, tym lepiej! Nie ma też miejsc niemożliwych, jeśli chcecie pojadę z Wami na kraniec świata, wejdę pod ziemię, uniosę się w powietrze, a nie tylko zabiorę nad morze smile
Pozdrawiam ciepło i życzę dużo miłości i spełniania marzeń, które Was uszczęśliwią!!
Jolanta

31

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

7senses fajne masz te w obskórnych wnętrzach smile takie coś mnie kręci smile i warsztat samochodowy też smile

32

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa
zoska1711 napisał/a:

Sztuczne pozy to dla wapniaków, najlepiej wychodzą zdjęcia kiedy to fotograf biega za Wami a nie Wy za fotografem.
W naszym przypadku tak właśnie było i zdjęcia wyszły bardzo naturalnie. Polecam

Aaa napewno wszystkie wam oddał  neutral  neutral  big_smile  big_smile
Warsztat samochodowy fajny pomysł mogę udostępnić  big_smile

33

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Jak na Podkarpaciu to chętnie smile mnie się marzą takie z podnośnikiem, kompresorami itpe itede - wiertarki, kabelki i w ogóle takie bajery smile pomysł mojego P. ale ja go jakoś w wyobraźni rozwinęłam smile

34

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Prorok jesteś czy cóś  neutral

35

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Dary w sensie podkarpacia czy wizji warsztatu? smile

36 Ostatnio edytowany przez Dary (2010-12-29 21:28:18)

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Nooo dobra jestem z Podkarpacia cool

37

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Dobra dobra, dalej nie pytam smile Zresztą sama bym się wysypała wink

A co do zdjęć: widziałam takie na jaja zrobione zdjęcia jak panna młoda zakopuje pana młodego w lesie big_smile trochę przegięte, ale jak młodzi mają poczucie humoru, to niezły ubaw smile

Co wy na to? smile

38 Ostatnio edytowany przez Dary (2010-12-29 21:53:48)

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

I nie powiem  smile

39

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Ooo... Dary odwiedził mój wątek. smile

Warsztat samochodowy? Eeeekstra.. Ja i mój M. pasjonujemy się motoryzacją a on pracuje w dobrze wyposażonym warsztacie.. Bardolka podsunęłaś mi pomysł. smile Z resztą zobaczymy jak to będzie. Mi do ślubu jeszcze jakoś nie spieszno. tongue Ale szukam inspiracji.

40

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

ja na pewno chce zdjęcia w kamieniołomie,bo....tak się wszystko zaczęło
wiem,wiem, bardzo 'romantycznie' jak na randkę big_smile

41

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Juliette bardzo oryginalnie muszę przyznać. big_smile Ja chciałabym sesję na jakiejś łączce gdzie chodziłoby sobie pare koników i sesja odbywałaby się w ich towarzystwie, ale mój M. nie znosi koni.. tongue Pewnie tylko tak mówi a zwyczajnie się ich boi. tongue

42

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Cupra, my z natury jesteśmy bardzo sentymentalni big_smile i dlatego taka sesja.
Poza tym to zero zdjęć pozowanych, bo są nudne i dla staruszków,a nie dla młodych ludzi.

A z końmi fajny pomysł. W sumie to może się boi big_smile pogadaj z nim.
Jeszcze podobają mi się zdjęcia nad wodą - mają swój urok.

Ja mieszkam na wsi i chciałabym,żeby zdjęcia były w zbożu, w snopku siana, na łące itp.
na pewno będą ciekawe i niepowtarzalne.

43

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Obojętnie gdzie, ważne z kim i najważniejsza w sesji jest dla mnie naturalność. smile Wygłupy przed obiektywem dwoje zakochanych ludzi przy fajnej scenerii. To jest to. smile A jeśli dla Was jest to miejsce ważne i sentymentalne, to czemu nie. smile Fajnie czasem przywołać dawne miłe chwile.

44

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa
Juliette napisał/a:

.

Ja mieszkam na wsi i chciałabym,żeby zdjęcia były w zbożu, w snopku siana, na łące itp.
na pewno będą ciekawe i niepowtarzalne.

Juliette na pewno będą ładne, ale niestety bardzo powtarzalne smile Większość lipcowych par kończy z sesją w zbożu i na sianie smile Choć zdjęcia same w sobie są z reguły bardzo ładne smile

45

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Jak dla mnie wymarzona sesja zdjęciowa to zdecydowanie plaża i morze. Lub ewentualnie jakiś uroczy zamek. smile

46 Ostatnio edytowany przez CupraFR (2011-03-09 22:01:42)

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Wiem jedno, że będę chciała mieć sesję w jednym miejscu. Żeby nie jeździć nigdzie z miejsca na miejsce, tylko zrobić jedną, porządną i ciekawą sesję w jednym miejscu w jednym dniu i nie podczas wesela o ile wesele będę w ogóle robić. Już gdzieś pisałam, że wolę jechać w podróż poślubną, coś zwiedzić, odpocząć z małżonkiem, niż robić imprezę dal rodziny. Oboje z nas nie lubimy tych potańcówek, dlatego dla nas jest to zbędne.
Nie powiem, od czasu do czasu chodzimy na wesela. smile Ale to nie my wydajemy w tym momencie te tysiące złotych...

47

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa
CupraFR napisał/a:

Wiem jedno, że będę chciała mieć sesję w jednym miejscu. Żeby nie jeździć nigdzie z miejsca na miejsce, tylko zrobić jedną, porządną i ciekawą sesję w jednym miejscu w jednym dniu i nie podczas wesela o ile wesele będę w ogóle robić. Już gdzieś pisałam, że wolę jechać w podróż poślubną, coś zwiedzić, odpocząć z małżonkiem, niż robić imprezę dal rodziny. Oboje z nas nie lubimy tych potańcówek, dlatego dla nas jest to zbędne.
Nie powiem, od czasu do czasu chodzimy na wesela. smile Ale to nie my wydajemy w tym momencie te tysiące złotych...

wiesz,nam wesele robią rodzice - oni też za wszystko będą płacić lub prawie za wszystko.
A podróż poślubna - to nie jest Bóg wie jaki wydatek,więc oszczędzimy lub zapłacimy za kasiorę z wesela.

48

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Wiesz, jeśli ślub wyprawiają rodzice, to jest mega duże ułatwienie finansowe. Ale my sami musielibyśmy zapłacić za wszystko.

49

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

A ja chciałabym w sesje zdjęciową w miejscach charakterystycznych dla Naszego związku. Czyli w takich, z którymi mamy jakieś wspomnienia, coś się tam wydarzyło. Żeby jak będziemy wracać do tych zdjęć wspominać coś z młodzieńczych lat i jeszcze mieć pamiątkę ze ślubu. Chciałabym potem z takiego zdjęcia zrobić w swoim domu fototapetę.

50

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Ja miałam sesje zdjęciową na zamku, w ruinach i na świezym powietrzu.Zdjęcia wyszły cudowne. Wygłupy też były, ale bardziej przymusowe.Nie przewidzieliśmy ataku komarów i jeszcze swoją suknią "znalazłam " dziady!Teraz trochę żałuję, bo widziałam zdjęcia zrobione na stacji benzynowej-młoda tankuje, bardzo mi się takie spodobały.Byliśmy bardzo ograniczeni w czasie i spieszyliśmy się do gości...Może komuś spodoba się taki pomysł.

51

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Cupra ale ten pomysł z warsztatem to dla nas dwóch świetny pomysł przy tych naszych chłopach tongue

52

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

No no. big_smile Dokładnie. smile

AnnAnnA ten pomysł na stacji niezły. W życiu bym na to nie wpadła. smile Motyw podróży poślubnej.

53

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Ja do tego celu mam różne specjalne aranżacje studyjne (dość popularne), często robię zdjęcia w parkach, na powozach konnych, w ruinach, nad morzem i na wszelkich jednostkach pływających. Najdziwniejsze miejsce, w którym fociłem to była rzeźnia, gdzie pan młody wisiał na haku, a panna młoda stała z wielkim toporem w ręku.....heheh....co kraj to obyczaj big_smile  Na szczęście ludzie przychodzą do mnie ze swoimi wymarzonymi miejscami. Ja czasem coś tylko dorzucam. Moje ulubione sesje są robione w delikatnej sepii w starych opuszczonych budynkach, halach itd

54

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Przypomniałam sobie o jeszcze jednej sesji-wyjątkowej. Nad morzem zdjęcia robione jak zwykle, ale po sesji młoda poświęciła swoją suknie i weszła do morza-piękne foty!

55

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

pod warunkiem,że pora roku jest odpowiednia i jest na tyle ciepło,aby wejść do wody wink

56

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Cupra my zrobimy sobie sesję na koniach smile

57 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-04-23 17:54:49)

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Pewnie nie będę oryginalna, ale jak myślę o przyszłej ślubnej sesji , to wyobrażam sobie ją w parku , szczególnie w miejscach pięknych, które szczególnie lubimy smile No, ale to tlyko myślenie, w planach tego  jeszcze przecież nie ma - tego czyi slubu  wink

58 Ostatnio edytowany przez Iris7 (2015-06-29 22:26:54)

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Rety, do czego doszło... Ja w temacie ślubnym. yikes Na usprawiedliwienie mogę dodać, że zdjęcia zoobaczyłam przypadkiem - na tablicy fb!

Do rzeczy. Zobaczyłam i aż mnie wcięło - sesja bardzo oryginalna, bo panna młoda zamiast szpilek ma traperki i do tego ten piękny widok. Co sądzicie? Bo ja jestem absolutnie zakochana w tych zdjęciach, szczególnie w drugim. Może ktoś się zainspiruje? smile

http://imgup.pl/di/739F/11168022-998757620136854-2265690894222876542-n.jpg

http://imgup.pl/di/F4HC/11665355-998757713470178-6534541401972614733-n.jpg

http://imgup.pl/di/UNOH/11692569-998757640136852-2361576599058225314-n.jpg

Tylko suknia średnio mi się podoba. big_smile

59

Odp: Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Daenerys, dla mnie rewelacja! smile Sesja absolutnie niebanalna.

Moim zdaniem najlepsze sesje ślubne, to te, które oddają charakter, osobowość i pasje młodej pary. Jeśli oboje kochają - dajmy na to - góry, motocykle, żeglarstwo czy choćby wspomniane wcześniej konie, to warto uderzyć w ten klimat i pokazać ich w takim właśnie, naturalnym dla nich, otoczeniu. Taki wybór wydaje mi się wyjątkowo trafny.

Wczoraj wybraliśmy się na wycieczkę szlakiem zamków i ich ruin, choć był to środek tygodnia, to natknęliśmy się na trzy plenerowe sesje ślubne. Otoczenie interesujące i dosyć oryginalne, zdjęcia mogły wyjść naprawde piękne, ale byłoby idealnie, gdyby nowożeńcy żyli tymi klimatami na co dzień.

Z pomysłów, jakie właśnie wpadły mi do głowy, mogłabym podsunąć sesję w balonie, w ogrodzie zoologicznym albo... na łyżwach.

daenerys7 napisał/a:

Tylko suknia średnio mi się podoba. big_smile

Mnie wcale big_smile:.

Posty [ 59 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Wasza wymarzona ślubna sesja zdjęciowa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024