Wspomnienia z podróży - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Wspomnienia z podróży

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 44 z 44 ]

39

Odp: Wspomnienia z podróży

kamper to tez nasze marzenie…

Zobacz podobne tematy :

40

Ja pamiętam, jak razu któregoś, gdy jechałam autobusem na parę dni do koleżanki, której nie widziałam od czasów liceum, wzięłam, wysiadając, przez pomyłkę nie swój bagaż z bagażnika - po prostu ktoś drugi miał dokładnie taką samą torbę podróżną jak ja... O błędzie zorientowałam się już u koleżanki. Naradziwszy się z nią, zdecydowałam się wrócić do domu i oddać wzięty przeze mnie bagaż do obsługi dworca. Mój na szczęście odzyskałam, był w biurze rzeczy znalezionych na drugi dzień.

41

No to ładnie smile Ja raz miałam taką sytuację, że pomyliłam autobusy i wylądowałam na innym końcu Polski niż powinnam big_smile Zwyczajnie zamiast podziwiać krajobraz spałam całą praktycznie drogę bo miałam wysiąść na przystanku końcowym big_smile

42

Gorąco polecam Majorkę. Wyspa ma wiele oblicz i każdy znajdzie coś dla siebie. pięknie jest na południ, ale od wschodniej strony

43

tego roczne wakacje spędziliśmy w kraju, z racji tego że córka jeszcze malutka nie chcieliśmy nigdzie daleko jechać. Ale przyszłe wakacje juz planujemy. i tym razem padło na Chorwacje, chcemy zarezerwować jakiś mobile home na jednym z kempingów w tym kraju. Tak żebym większośc posiłków mogła przygotowywać na miejscu, a do tego żeby starsze dzieciaki mogły poszaleć też na jakiś zjeżdzalniach wodnych i boiskach

44 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-12-26 10:24:02)

Moim zdaniem lepiej sobie dawkowaćemocje hehe:)czasem jakiś stacjonarny wyjazd a czasem cos bardziej dynamicznego ja ostatnio byłam w rejsie na Kube fajna sprawa tylko trzeba pamiętać że jednak koło 2 tygodni urlopu trzeba zarezerwować , mi osobiscie sie podobało drinki z palemką leżakowanie i deser w postaci Kuby, generalnie przy takiej podróży moim zdaniem istotne jest biuro ja byłam z spam , wszystko ok .Jak macie pytania to chętnie odpowiem.

Posty [ 39 do 44 z 44 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Wspomnienia z podróży

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018