Laserowa korekta wzroku - czy warto - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Laserowa korekta wzroku - czy warto

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 221 do 226 z 226 ]

221

Odp: Laserowa korekta wzroku - czy warto

Ja bym się bała. Znajoma była i widzi różnicę, zaś kolega znajomego podobno nie. Ma nawet wrażenie, że wzrok mu się pogorszył.

Zobacz podobne tematy :

222

pytanie jest o metodę. Koleżanka robiła lentivu i po 2 dniach była na zajęciach na uczelni. Już w sumie rok bez okularów jest i twierdzi, że jej bardzo dobrze.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

223

Ja się zastanawiam, ale chyba w końcu podejmę tę decyzję.

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

224

nie wiem jak jest teraz czy się cos zmieniło w przeciwskazaniach , powikłaniach no bo medycyna idzie z postępem, ale jak za nastolatki byłam w klinice przeraziło mnie to co może się stać jak się zabieg nie uda, zniechęcili mnie. Z reszta poznałam podczas badań dziewczynę co jej coś spaprali i miała nadkorekcję- czyli jakby podwójnie widziała...dlatego zrezygnowałam bo potem z komputera nie wolno długo korzystac, czytać, ciąza jest zabroniona, dzwiganie i takie tam

225 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-12-27 14:28:55)

Hej wszystkim. Napiszę swoją historię to przy okazji odpowiem na trochę pytań. Sama miałam mnóstwo wątpliwości przed korekcją, ale ostatecznie wyszło super...
Miałam zabieg parę miesięcy temu u dr spam w Białymstoku (centrum okulistyki). Metoda LENTIVU, czyli ta najnowsza - 3 generacji. Generalnie zabieg polecam. Miałam wadę -5,00 w obu oczach i dodatkowo astygmatyzm, po zabiegu mam w prawym oku 0,00, a w lewym -0,25, więc bez problemu fukncjonuję bez okularów. Zabieg trwa parę minut i jest bezbolesny (czuć tylko lekki dyskomfort w okolicach oczu). Rekonwalescencja: 2 miesiące bez żadnych sportów i aktywności fizycznej, ale tak naprawdę już na drugi dzień widziałam normalnie bez okularów. Bólu oczu nie było, ani suchości. TV oglądałam już po paru dniach, tylko że robiłam przerwy, zgodnie z zaleceniami lekarza. Ogólnie polecam laserową korekcję wzroku, odmieniła moje życie.

226

Izabela1990 napisał/a:

Hej wszystkim. Napiszę swoją historię to przy okazji odpowiem na trochę pytań. Sama miałam mnóstwo wątpliwości przed korekcją, ale ostatecznie wyszło super...
Miałam zabieg parę miesięcy temu u dr spam w Białymstoku (centrum okulistyki). Metoda LENTIVU, czyli ta najnowsza - 3 generacji. Generalnie zabieg polecam. Miałam wadę -5,00 w obu oczach i dodatkowo astygmatyzm, po zabiegu mam w prawym oku 0,00, a w lewym -0,25, więc bez problemu fukncjonuję bez okularów. Zabieg trwa parę minut i jest bezbolesny (czuć tylko lekki dyskomfort w okolicach oczu). Rekonwalescencja: 2 miesiące bez żadnych sportów i aktywności fizycznej, ale tak naprawdę już na drugi dzień widziałam normalnie bez okularów. Bólu oczu nie było, ani suchości. TV oglądałam już po paru dniach, tylko że robiłam przerwy, zgodnie z zaleceniami lekarza. Ogólnie polecam laserową korekcję wzroku, odmieniła moje życie.

Poprawnie wykonany zabieg metodą Lentivu nie wymaga dwumiesięcznej rekonwalescencji, więc ta spamerska treść posta mija się z rzeczywistością.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 221 do 226 z 226 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Laserowa korekta wzroku - czy warto

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018