Laserowa korekta wzroku - czy warto - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Laserowa korekta wzroku - czy warto

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 221 do 226 z 226 ]

221

Odp: Laserowa korekta wzroku - czy warto

Ja bym się bała. Znajoma była i widzi różnicę, zaś kolega znajomego podobno nie. Ma nawet wrażenie, że wzrok mu się pogorszył.

Zobacz podobne tematy :

222

pytanie jest o metodę. Koleżanka robiła lentivu i po 2 dniach była na zajęciach na uczelni. Już w sumie rok bez okularów jest i twierdzi, że jej bardzo dobrze.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

223

Ja się zastanawiam, ale chyba w końcu podejmę tę decyzję.

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

224

nie wiem jak jest teraz czy się cos zmieniło w przeciwskazaniach , powikłaniach no bo medycyna idzie z postępem, ale jak za nastolatki byłam w klinice przeraziło mnie to co może się stać jak się zabieg nie uda, zniechęcili mnie. Z reszta poznałam podczas badań dziewczynę co jej coś spaprali i miała nadkorekcję- czyli jakby podwójnie widziała...dlatego zrezygnowałam bo potem z komputera nie wolno długo korzystac, czytać, ciąza jest zabroniona, dzwiganie i takie tam

225 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-12-27 14:28:55)

Hej wszystkim. Napiszę swoją historię to przy okazji odpowiem na trochę pytań. Sama miałam mnóstwo wątpliwości przed korekcją, ale ostatecznie wyszło super...
Miałam zabieg parę miesięcy temu u dr spam w Białymstoku (centrum okulistyki). Metoda LENTIVU, czyli ta najnowsza - 3 generacji. Generalnie zabieg polecam. Miałam wadę -5,00 w obu oczach i dodatkowo astygmatyzm, po zabiegu mam w prawym oku 0,00, a w lewym -0,25, więc bez problemu fukncjonuję bez okularów. Zabieg trwa parę minut i jest bezbolesny (czuć tylko lekki dyskomfort w okolicach oczu). Rekonwalescencja: 2 miesiące bez żadnych sportów i aktywności fizycznej, ale tak naprawdę już na drugi dzień widziałam normalnie bez okularów. Bólu oczu nie było, ani suchości. TV oglądałam już po paru dniach, tylko że robiłam przerwy, zgodnie z zaleceniami lekarza. Ogólnie polecam laserową korekcję wzroku, odmieniła moje życie.

226

Izabela1990 napisał/a:

Hej wszystkim. Napiszę swoją historię to przy okazji odpowiem na trochę pytań. Sama miałam mnóstwo wątpliwości przed korekcją, ale ostatecznie wyszło super...
Miałam zabieg parę miesięcy temu u dr spam w Białymstoku (centrum okulistyki). Metoda LENTIVU, czyli ta najnowsza - 3 generacji. Generalnie zabieg polecam. Miałam wadę -5,00 w obu oczach i dodatkowo astygmatyzm, po zabiegu mam w prawym oku 0,00, a w lewym -0,25, więc bez problemu fukncjonuję bez okularów. Zabieg trwa parę minut i jest bezbolesny (czuć tylko lekki dyskomfort w okolicach oczu). Rekonwalescencja: 2 miesiące bez żadnych sportów i aktywności fizycznej, ale tak naprawdę już na drugi dzień widziałam normalnie bez okularów. Bólu oczu nie było, ani suchości. TV oglądałam już po paru dniach, tylko że robiłam przerwy, zgodnie z zaleceniami lekarza. Ogólnie polecam laserową korekcję wzroku, odmieniła moje życie.

Poprawnie wykonany zabieg metodą Lentivu nie wymaga dwumiesięcznej rekonwalescencji, więc ta spamerska treść posta mija się z rzeczywistością.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 221 do 226 z 226 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Laserowa korekta wzroku - czy warto

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018