Wysoki poziom cholesterolu - jak z tym walczyć? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Wysoki poziom cholesterolu - jak z tym walczyć?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 47 z 47 ]

Odp: Wysoki poziom cholesterolu - jak z tym walczyć?

No właśnie czekam na takie badanie które udowodni że na skutek czegoś tam w moim ciele dzieje się coś niedobrego. to byłby dla mnie dowód i impuls do działania. Od dziecka nie cierpię tłustych rzeczy więc tez nie mam czego ograniczać a cholesterol mam poza normami + 3glicerydy też .

Zobacz podobne tematy :

40

Podobno podwyższony poziom cholesterolu to skłonności genetyczne.

41

Podwyższony poziom cholesterolu to nie choroba i nie trzeba tego zbijać jeśli nie występuję znaczna otyłość, Panom którzy przyjmują tabletki na zbicie, często siada libido. Nie dajcie się nabierać od podwyższonego cholesterolu do miażdżycy spora droga. Temat cholesterolu to w zdecydowanym stopniu czysty marketing

42

Ja25 napisał/a:

Podwyższony poziom cholesterolu to nie choroba i nie trzeba tego zbijać jeśli nie występuję znaczna otyłość, Panom którzy przyjmują tabletki na zbicie, często siada libido. Nie dajcie się nabierać od podwyższonego cholesterolu do miażdżycy spora droga. Temat cholesterolu to w zdecydowanym stopniu czysty marketing

Nie wiem, skąd to wiesz.
Znam mężczyznę, który bardzo się przejął tym podwyższonym cholesterolem. Jest szczupły, uprawia sport, uważa na to co je. A od jakiegoś czasu używa margaryny na zbicie cholesterolu i bierze ziołowe tabletki. Nie da się niczym przekonać, żeby przystopował.

43

Mnie uczyli, że od przybytku głowa nie boli big_smile

44 Ostatnio edytowany przez authority (2019-05-12 20:34:11)

Diety nie pomagają brać atorvasterol(na receptę od lekarza) dobre by była stała pora niezależnie od posiłków zero słodyczy(szczególnie ciast) ograniczyć tłuste potrawy unikać wieprzowiny smarownego. Więcej ruchu ale nie trzeba dużo to już pomoże. Chodzi tu o zły cholesterol wraz z z wiekiem nasz organizm traci mechanizmy obrony przed miażdżycą oj wile osób ostrzegałem w tym wiele okrąglutkich kobiet później wylewy odwapniony mięsień sercowy. Nie ma ludzi zdrowych są tylko ludzie nie końca zdiagnozowani.

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski

45

Olinka napisał/a:

Nie, ciśnienie miałam i wciąż mam w normie, do tego jestem szczupła, zdrowo się odżywiam, dlatego byłam w tak gęstym szoku, kiedy okazało się, że mam hipercholesterolemię.

Całe życie mam ponad normę, w trakcie kontuzji jak się zapuściłem miałem 3x ponad normę. Ten typ tak ma i jeśli nie ma to dla Ciebie negatywnych skutków przyzwyczaj się.

Zwykły Jan Kowalski, postać z brzegu pierwsza -
Prochu nie wymyślę, nie napiszę wiersza...

46

hipercholesterolemia to taki twór, aby lekarze mogli wciskać pacjentom statyny. Jeśli ktoś jest szczupły, dba o dietę i się rusza, to kompletnie nie ma się czym przejmować.

47

Pozwolę sobie zauważyć, że temat założyłam prawie dziewięć lat temu. Od tamtego czasu zarówno samo moje podejście do tematu, jak i wiedza, w tym na temat wpływu stylu życia oraz diety na poziom cholesterolu, dosyć znacząco się zmieniły. W każdym razie poziom cholesterolu cały czas rósł, przez moment zaliczyłam nawet jakieś statyny, ale czytając o skutkach ubocznych szybko je odstawiłam. Potem zmieniłam dietę nie tylko rezygnując z tych produktów, które poziom cholesterolu podnoszą, ale przede wszystkim włączając te, które je obniżają, bo dotąd było ich za mało, wprowadziłam regularny ruch i ku mojemu zaskoczeniu relatywnie szybko dobiłam do normy. Dziś już się tym nawet nie przejmuję, bo - jak wspomniałam - zmieniłam podejście do tematu na "to nie jest jeszcze ten moment, by się martwić" ale oczywiście mam to pod kontrolą, by w razie potrzeby reagować.
Ponadto generalnie podobno taka moja uroda, że wątroba produkuje go za dużo.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 39 do 47 z 47 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Wysoki poziom cholesterolu - jak z tym walczyć?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018